آخرین اکسپرس ورودی قرعه کشی رکورد ITA!
۱۹ دی

آخرین اکسپرس ورودی قرعه کشی رکورد ITA!

آخرین اکسپرس ورودی قرعه کشی رکورد ITA!

Latest Express Entry Draw Breaks ITA Record!

همانطور که پیش بینی کردیم، رکوردهای دعوت نامه های ارسال اکسپرس (ITAs) شکسته شده است! این تنها ویژگی قابل توجهی از قرعه کشی اکسپرس ورودی نیست – فقط می توان گفت بیش از یک رکورد فقط شکسته شده است. اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن مهاجرت به کانادا کنید، باید با سیستم ورود اکسپرس آشنا شوید. در این مقاله، همه چیزهایی را که لازم است در مورد آخرین اکسپرس قرعه کشی بنویسید، یاد می گیرید تا بتوانید در سال ۲۰۱۹ به کانادا سفر کنید.

جزئیات آخرین قرعه کشی اکسپرس

در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸، تنها یک هفته پس از قرعه کشی قبلی، آخرین قرعه کشی اکسپرس ورود برگزار شد. به جز شکستن تعداد رکورد ITAs در سال ۲۰۱۷، آخرین قرعه کشی همچنین دارای کمترین نمره کل رکورد جامع رتبه بندی (CRS) کل سال، کم ۴۳۹!

یکی از دلایلی که نمره CRS به چنین کم می شود می تواند این باشد که دوره بین دو تساوی اخیر تنها یک هفته بود، یعنی نامزدهای کمتری در استخر اکسپرس وجود داشت. قرعه کشی ها معمولا هر دو هفته برگزار می شود و میانگین نمره CRS حدود ۴۴۵ امتیاز دارند. پرچم کانادایی ۳۹۰۰ تازه واردان به لطف آخرین قرعه کشی اکسپرس ورود به کانادا می آیند.

همانطور که در مقایسه با چند تساوی قبلی بود، ۳،۹۰۰ ITA برای کاندیداهای واجد شرایط صادر شد. با تعداد ۳،۹۰۰ ITA اضافه شده به کل ۲۰۱۸، تعداد کل ITA ها در سال به ۸۹،۹۰۰ چشمگیر می رسد. ۲۰۱۷ سال ۲۰۱۷ صادر شد ۸۶،۰۲۳، ۲۰۱۸ رکورد را با ۳۷۷۷ ITA شکست داد!

در حال حاضر تعداد ۳۹۰۰ ITA باید به شما نشان دهد که قانون قرعه کشی در آخرین اکسپرس ورودی قرعه کشی استفاده شده است. این به این دلیل است که قبل از اینکه متقاضیان در استخر اکسپرس در نظر گرفته شوند، تعداد آنها در ۳۹۰۰ پیش تعیین شده بود. تمبر زمان برای کراوات در تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۸، ساعت ۱۹:۳۱:۳۷ UTC تنظیم شده است. این بدان معنی است که تمام نامزدها که نمره CRS بیش از ۴۳۹ نفر و نامزدها که نمرات CRS از ۴۳۹ نفر (که وارد نمایه تکمیل شده خود در نمایه اکسپرس ورودی قبل از مهر تایپ شده بودند) در آخرین قرعه کشی دریافت کردند.

آخرین اکسپرس ورودی قرعه کشی رکورد ITA!
آخرین اکسپرس ورودی قرعه کشی رکورد ITA!

در زیر چند نمونه از نوع پروفایل هایی که برای آخرین قرعه کشی اکسپرس در نظر گرفته شده اند خواهید یافت:

آنا یک معلم ۲۶ ساله است که دارای مدرک لیسانس در زمینه آموزش پایه است. او متاهل نیست و تصمیم دارد تا قبل از آن در آنجا مهاجرت کند. او پنج سال تجربه کار در نیوزیلند دارد. او ۸ امتیاز را در چهار دسته آزمون IELTS به دست آورد. این امتیاز CRS خود را به ۴۴۱ می رساند، به اندازه کافی برای دریافت ITA در آخرین قرعه کشی امتیاز دارد.

سوزان یک دندانپزشک ۲۹ ساله است که در هفت سال گذشته در استرالیا تمرین کرده است. او ازدواج کرده و به زبان انگلیسی مسلط است آموزش عالی خود شامل مدرک کارشناسی ارشد در ارتوپدی بود. دوستانش به تازگی به کانادا پیوستند و مایل به پیروی از آن بودند. نمره CRS آن ۴۵۲ است.

ابراهیم یک حسابدار ۲۹ ساله در قطر زندگی می کند. او ازدواج نکرده و دارای ۸ سال تجربه کاری است. او برای گرفتن امتحان IELTS در تمام مقاطع، هشت امتیاز کسب کرد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی است و هرگز در کانادا کار نکرده است. امتیاز CRS آن ۴۴۰ است، فقط به اندازه کافی برای دریافت ITA.

سیستم ورودی اکسپرس کانادا بزرگ

زمان های پردازش برنامه های مهاجرت می تواند مدت زیادی طول بکشد، به همین دلیل است که کانادا سیستم ورود اکسپرس را در سال ۲۰۱۵ آغاز کرد. این سیستم مجموعه ای از کاندیداهای کلاس تجاری فدرال حرفه ای، کلاس فدرال ماهر کارگر و کلاس تجربه کانادایی را مدیریت می کند.

سیستم ورودی اکسپرس از موفقیت بسیار خوبی برخوردار بوده است، زیرا اگر کاندیداها واجد شرایط یکی از برنامه های مدیریت شده باشند، می توانند به مدت شش ماه به کانادا مهاجرت کنند! هر سال کانادا به طور قابل توجهی هدف ورود به اکسپرس برای کارکنان ماهر را افزایش می دهد. چرا بسیاری از تازه واردان خانه بریتیش کلمبیا پس از آخرین قرعه کشی اکسپرس ورود می کنند؟

اگر سیستم ورودی اکسپرس به شما تجدید نظر کند، باید بدانید که چگونه کار می کند تا مطمئن شوید که واجد شرایط هستید. خوشبختانه ما برای شما درک می کنیم. اولین گام این است که یک پروفایل آنلاین اکسپرس ورودی ایجاد کنید. برای انجام این کار باید به یک سری سوال درباره خودتان پاسخ دهید. مهم این است که شما به این سوالات پاسخ درست بدهید، زیرا شما بر اساس این سؤال ها یک نمره CRS تعیین می کنید که برای رتبه بندی شما در برابر سایر کاندیدانی که مایل به مهاجرت به کانادا هستند، استفاده می شود. امتیاز CRS بالاتر شما بیشتر احتمال دارد شما را در طول قرعه کشی اکسپرس بعدی انتخاب می شود.

یکی از چیزهای عجیب و غریب در مورد سیستم ورودی اکسپرس، این است که شما هر زمان که بخواهید، می توانید مشخصات خود را در نمایه ورود اکسپرس ویرایش کنید. بنابراین اگر شما نمره CRS پایین تر داشته باشید و نگران انتخاب شدن برای قرعه کشی بعدی هستید، می توانید از شش راهنمایی ساده برای بهبود نمره CRS خود برای بهبود شانس مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

اگر در طول یک قرعه کشی اکسپرس انتخاب شود، ITA برای اقامت دائم کانادا صادر می شود. لطفا توجه داشته باشید این یک فرآیند حساس به زمان است بنابراین به سرعت عمل می کند. هنگامی که ITA خود را دریافت می کنید، فقط ۶۰ روز برای تکمیل درخواست خود دارید! اطمینان حاصل کنید که این مهلت را از دست ندهید تا بتوانید بسته های خود را برای کانادا بسته کنید.

چگونه ما به شما کمک می کنیم:

بیش از ۷۰ برنامه مهاجرتی وجود دارد که می تواند شما را به کانادا برساند، اما هر کدام با مجموعه ای از الزامات مورد نیاز خود قرار می گیرند. پس از ثبت نام برای خدمات ما، نمایه شما را برای ارزیابی مهاجرت مناسب برای شما ارزیابی خواهیم کرد. ما مهاجرت خود را به کانادا سریع تر و از همه مهمتر ساده تر خواهیم کرد. به سادگی فرم تماس ما را برای شروع در سفر خود را امروز پر کنید!

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *