دریافت کارت اعتباری کانادا  PR CARD RENEWAL canada
۸ بهمن

دریافت کارت اعتباری کانادا  PR CARD RENEWAL canada

دریافت کارت اعتباری کانادا

 PR CARD RENEWAL canada

تجدید کارت

هنگامی که شما مهاجرت به کانادا می کنید , می توانید برای دریافت کارت اعتباری کانادا  PR CARD RENEWAL canada درخواست دهید؟
شما باید فقط برای تمدید کارت اعتباری درخواست کنید:

شما از طریق کانادا کارت اعتباری دریافت نکردید.
کارت PR شما منقضی شده است یا در ۹ ماه آینده منقضی خواهد شد
کارت PR شما تخریب، گم شده یا دزدیده شده است
شما نام قانونی خود را تغییر داده اید و نیاز به ارتقاء کارت دارید.
الزامات بازپرداخت کارت بازرگانی و الزامات آن
برای تمدید کارت اعتباری، شما باید ببینید که آیا شما از شرایط واجد شرایطی برخوردار هستید:

شما باید وضعیت یک اقامت دائم کانادا داشته باشید؛
شما باید درخواست خود را از داخل کانادا ارسال کنید.
برای واجد شرایط بودن برای بازپرداخت کارت اعتباری، شما باید از لحاظ جسمی در کانادا حداقل ۷۳۰ روز از مدت پنج سال حضور داشته باشید. اگر متقاضی:

با یک شهروند کانادایی که همسر، شریک زندگی مشترک یا والدینش است، سفر کرده است. یا
به طور کامل توسط یک شرکت کانادایی یا در اداره دولتی فدرال یا خدمات عمومی استان، مشغول به کار بوده است. یا
همراه با یک اقامت دائم (که همسر، شریک زندگی مشترک و یا پدر و مادرشان) است که توسط یک کارمند کانادایی یا در اداره عمومی فدرال یا خدمات عمومی استان یک بار تمام شده است.
اگر شما در خارج از کانادا هستید، باید برای اسناد اقامت دائم اقامت درخواست کنید و برای کارت اعتباری درخواست کنید وقتی که به کانادا برگردید.

درخواست بازپرداخت کارت CARD

شما باید بسته نرم افزاری را برای دریافت یک کارت اعتباری آماده کنید. بسته نرم افزاری باید یک درخواست تکمیل شده برای یک کارت دائمی اقامت، چک لیست سند، فتوکپی اسناد هویت شما و یک کپی از تاییدیه پرداخت هزینه ها داشته باشد.

در برخی موارد، درخواست تجدید کارت کارت را می توان در زمینه های بشردوستانه و محبت آمیز انجام داد حتی اگر اقامت دائم شرایط اقامت را نداشته باشد.

این برنامه از داخل کانادا ارائه می شود. حضور فیزیکی شما در کانادا زمانی است که شما درخواست خود را ارائه می دهید و در زمانی که کارت جدید PR خود را از اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) انتخاب می کنید.

زمان پردازش کارت بازرگانی PR

زمان پردازش مجدد مجدد می تواند چندین هفته یا حتی چند ماه طول بکشد. در صورت تمایل به مسافرت خارج از کانادا، آنرا پیش از پایان دوره خود تجدید کنید.

اگر شما نیاز به خارج شدن از کانادا برای یک وضعیت اضطراری داشته باشید، اما کارت شما قبلا منقضی شده است یا درخواست تجدید نظر آن هنوز در انتظار است، راه هایی برای تسریع پردازش وجود دارد.

زمان پردازش کارت بازرگانی PR

هزینه های بازپرداخت کارت بازرگانی
در حال حاضر هزینه دولت برای بازپرداخت کارت اعتباری ۵۰ دلار است.

پرسش های متداول

چه مدت طول می کشد تا کارت اعتباری را ارتقا دهید؟

تمدید کارت اعتباری می تواند از چند هفته تا چند ماه طول بکشد. به طور کلی، حدود ۴۵ روز طول می کشد.

آیا می توان روند بازپرداخت کارت بازرگانی را تسریع کرد؟

بله، اگر در معرض شرایط فشرده باشید، فرآیند را می توان شتاب داد. این تصمیم با افسر بازنگری درخواست شما متوقف می شود.

آیا می توانم هنگامی که برای تمدید کارت PR درخواست می کنم کارت کارت اعتباری قدیمی خود را ارسال کنم؟

نه، شما لازم نیست که آن را انجام دهید. با این حال، شما مجبور هستید کارت قدیمی خود را پس از دریافت جدیدی از بین ببرید.

کارت اعتباری من منقضی شده است، من برای تمدید درخواست دادم، کارت هنوز وارد نشده است، اما من نیاز به ترک کشور به صورت فوری. باید چکار کنم؟
در صورت نیاز به ترک، شما باید برای یک سند مسافرتی اقامت دائم در یک دفتر ویزای کانادا در خارج از کشور درخواست کنید. هنگامی که شما به کانادا می روید، کارت جدید PR خود را جمع آوری می کنید.

برای واجد شرایط بودن برای بازپرداخت کارت بازرگانی، آیا باید به طور مداوم در کانادا برای دو سال زندگی کنم؟ آیا می توانم کشور را ترک کنم؟
شما می توانید کانادا را ترک کنید و دوباره ببرید. دوره دو ساله تجمعی است. شما باید در کانادا برای مدت ۷۳۰ روز از یک دوره پنج ساله اقامت داشته باشید.

کارت اعتبار من چه زمانی پایان می یابد؟

بیشتر کارت های PR به مدت پنج سال معتبر هستند. با این حال، برخی ممکن است برای یک سال معتبر باشند. تاریخ انقضا باید بر روی کارت شما نوشته شود.

آیا می تواند کارت اعتباری من لغو شود؟

بله کارت PR را می توان لغو کرد اگر شما به یک جرم محکوم شده اید و تحت یک حکم حذف (دستور عزل یا دستور اخراج) قرار دارد. شما همچنین می توانید وضعیت PR خود را از دست بدهید، اگر شرایط اقامت را رعایت نکرده اید.

کارشناسان مهاجرت کانادا

در mohajertcanada.com، ما می توانیم تمام پرونده های مربوط به برنامه را انجام دهیم. ما به شما در تعیین شرایط واجد شرایط بودن، جمع آوری اسناد، پرداخت هزینه ها و، مهم تر از آن، فرم های درخواست را تکمیل خواهیم کرد. با ۲۰ سال تجربه در پشت ما، ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که شما همه را به تجدید کارت PR خود را تنظیم کنید که وضعیت شما در کانادا را تایید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *