زندگی در استان بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia)
۶ آذر

زندگی در استان بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia)

زندگی در استان بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia)

بریتیش کلمبیا به عنوان یکی از زیباترین استانهای کانادا و یکی از نقاط مهم توریستی در کانادا به شمار می رود. برخی از آخرین مناطق واقعا وحشی در آمریکای شمالی و برخی از شهرهای هیجان انگیز  کانادایی را ارائه می دهد. با جمعیت بیش از ۴٫۵ میلیون نفر، اکثر ساکنان تمایل دارند در ونکوور و شهر پایتخت ویکتوریا زندگی کنند.

بریتیش کلمبیا در امتداد سواحل شمال غربی اقیانوس آرام، ۹۴۴،۷۳۵ کیلومتر مربع را با حدود ۲۷، ۲۰۰ کیلومتر از خط ساحلی ناهموارقرار گرفته است. و هزاران جزیره کوچک را پوشش می دهد. ۷۵٪ از این استان در بسیاری از نقاط کوهستانی و غیر قابل نفوذ است که ۲ / ۳درصد استان باقی مانده اند و هنوز توسعه نیافته اند. با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف، می توانید انتظار داشته باشید که جنگل های بارانی را در امتداد ساحل پیدا کنید، زمستان های بسیار سرد و سخت بیشتر در شمال و آب و هوای ملایم در داخل استان قابل مشاهده است.

هزینه زندگی در بریتیش کلمبیاکانادا(British Columbia)

هزینه زندگی در بریتیش کلمبیا بسته به اینکه آیا شما برای زندگی در مناطق روستایی یا شهرهای بزرگ انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. استان دارای بالاترین هزینه های زندگی در کانادا است، اما همچنین دارای برخی از مدارس فوق العاده و پوشش جامع بهداشت و درمان با هزینه های دولت است. میانگین هزینه یک خانه در بریتیش کلمبیا ۶۳۲،۰۰۰ دلار است.

اقتصاد در بریتیش کلمبیاکانادا(British Columbia)

با داشتن زمین های بسیار اما توسعه نیافته، بریتیش کلمبیا تبدیل به یک مقصد اصلی برای صنعت فیلم شده است، با مناطق گسترده ای از خطوط برق، جاده ها، حصارها و دیگر ویژگی های مدرن برای گرفتن شات های جالب و بکر در این سرزمین. بریتیش کلمبیا سومین صنعت بزرگ فیلم در آمریکای شمالی است، درست بعد از هالیوود و نیویورک؛اغلب به عنوان «هالیوود شمالی» نامگذاری شده است.

این استان با فراوانی وسیع از منابع طبیعی بسیار خوشبخت است، به این معنی که صنایع سودآور کشاورزی، ماهیگیری و معدن بسیاری در این استان قرار گرفته  است. به عنوان یک اقتصاد قوی و رو به رشد، فرصت های شغلی اغلب در ساخت و ساز،و ساختار آموزش و پرورش گسترش می یابد.

جمعیت شناسی در بریتیش کلمبیاکانادا(British Columbia)

اکثریت جمعیت بریتیش کلمبیا زبان انگلیسی، ایرلندی و اسکاتلندی هستند که زبان رسمی آن زبان انگلیسی است. بریتیش کلمبیا دارای بالاترین درصد اقلیت ها در کانادا است و ۴٫۸٪ جمعیت از مردم بومی تشکیل شده است. به طور شگفت انگیز، بریتیش کلمبیا یکی از چندین مکان در کانادا است که اکثریت مردم به هیچ وجه وابسته به مذهب نیستندو  (اگنوستیک، بی تدبیر و یا عدم تصمیم گیری)را  نمی پذیرند. جمعیت مذهبی بیشتر پروتستان ها (۴۵٪)، با کاتولیک ها حدود ۱۸٪ را تشکیل می دهند.

تقریبا نیمی از کل جمعیت در ونکوور و یا در جزیره ونکوور زندگی می کنند. سرزمین اصلی کم جمعیت است، که اکثرا مردم بومی هستند. به دلیل کمبود کارگر تعداد زیادی از گروه های قومی دیگر از سراسر جهان وجود دارد.

تحصیلات در بریتیش کلمبیاکانادا(British Columbia)

بریتیش کلمبیا در بسیاری جهات از دیگر مناطق برتر است. با این حال، استان به ویژه آموزش و پرورش با کیفیت ارائه می شود. دانشگاه های متعددی مبتنی بر تحقیق وجود دارند که فرصت های تحصیلی در سطح جهانی را ارائه می دهند و بعضی از بهترین موسسات آموزشی را در جهان به ارمغان می آورند. این استان در حال حاضر ۲۵ موسسه آموزشی متعاقب تأمین اجتماعی را شامل ۴ دانشگاه تحقیقاتی، ۷ دانشگاه تدریس، ۱۱ کالج و ۳ مدرسه والیتی و همچنین یک کالج بومی دارد.

زندگی در استان بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia)
زندگی در استان بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia)

جاذبه های بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia)

موزه ها، تئاتر ها و نمایشگاه های متعدددر بریتیش کلمبیا وجود دارد، بیشتر در ونکوور، با این حال جاذبه های اصلی بسیاری در فضای باز است. بریتیش کلمبیا یکی از آخرین مرزها در آمریکای شمالی است و یکی از نقاطی که مردم میتوانند تجربه واقعی بیابان را داشته باشند. بسیاری از دریاچه ها و رودخانه ها تنها توسط خلبانان بوش در هواپیماهای کوچک و بسیار ناپایدار قابل دسترسی هستند. پیاده روی، کمپینگ، شکار و تماشای حیات وحش از تفریحات اصلی است.

بریتیش کلمبیا فرصتی عالی برای مهاجران فراهم می کند. این به خاطر فرصت های کار زیاد، فرهنگ و منابع غنی، جامعه روستایی و نظام آموزش و همچنین زیبایی استان است.

برنامه های نامزد بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia)

برنامه نامزدهای ولایتی بریتیش کلمبیا برنامه های کاربردی تحت سه دسته اصلی مهاجرت را پذیرفته است:

اکسپرس ورودی بریتیش کلمبیا  Express Entry British Columb
مهاجرت مهارت   Skills Immigration
مهاجرت تجاری   Business Immigration

اگر بریتیش کلمبیا کانادا (British Columbia) را به عنوان مقصد مهاجرت به کانادا انتخاب نموده اید ،توصیه می کنیم شرایط برنامه نامزدی استان بریتیش کلمبیا کانادا(British Columbia) را مطالعه نمایید. در صورت داشتن شرایط اخذ نامزدی با مشاوران ما تماس بگیرید.موسسه پاد در خدمت شما ۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *