زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا  Living in Toronto, Ontario
۲۴ آذر

زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

در این مقاله زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario را برای شما توضیح می دهیم.

محل و شرایط آب و هوایی

تورنتو بزرگترین شهر کانادا است و پنجمین شهرداری پرجمعیت در آمریکای شمالی با جمعیت ۲٫۸ میلیون نفر است.

منطقه تورنتو بزرگ، که معمولا GTA نامیده می شود، خانه ای بیش از ۶ میلیون نفر دارد.

دولت کانادا انتظار دارد که جمعیت GTA تا سال ۲۰۲۵ به ۷٫۷ میلیون نفر برسد.

تورنتو نشسته در غار طلایی جنوب شرقی انتاریو: ۸ میلیون نفر – بیش از یک چهارم جمعیت کل کانادا – در این منطقه پرجمعیت زندگی می کنند.

این شهر در سرتاسر زمین مسطح است، با کمی در تپه ها.

عرض جغرافیایی تورنتو – ۴۳ درجه شمالی – شبیه به بوردو، فرانسه و در نیمکره جنوبی – کریستچور، نیوزیلند است.

اگرچه آب و هوای تورنتو بخشی از ناحیه ی دریاچه های بزرگ آن است، اما از مرزهای بوردو و کریستچچر بسیار افراطی تر است، با تابستان های گرمتر و زمستان های بسیار سردتر.

شخصیت در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

شعار تورنتو “تنوع قدرت ما” است.

تورنتو شناخته شده به عنوان یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان است که از طیف گسترده ای از فرهنگ ها، زبان ها، غذا و هنر خود می پرید. تقریبا نیمی از جمعیت آن مهاجران هستند.

کسب و کار و شغل در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

تورنتو – سرمایه مالی کانادا
با توجه به فوربس، شهرهای قدرتمند مانند تورنتو به دلیل حجم اقتصادشان، رونق آینده شان، هزینه زندگی و کیفیت زندگی جذب سرمایه گذاری می شوند. فوربس Toronto را دروغ می گوید و در قلب اقتصادی یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارد و انتظار می رود که تا سال ۲۰۲۰ آن را ادامه دهد.

دیگر دهمین شهرک اقتصادی که قدرتمندتر از فوربس بود، لندن، هنگ کنگ، نیویورک، توکیو، شیکاگو، سئول، پاریس، لس آنجلس و شانگهای بود.

تورنتو سرمایه بانکداری / مالی کانادا است و خانه مبادله اصلی آن، بورس اوراق بهادار تورنتو است.

تورنتو سومین مرکز بزرگترین تمرکز شرکت های فناوری اطلاعات در آمریکای شمالی است که تنها توسط سانفرانسیسکو و نیویورک بهبود یافته است.

علاوه بر فناوری اطلاعات و منابع مالی فراوانی همچون برق آبی و مواد اولیه، منابع توریستی و منابع خبری آنتاریو به تورنتو و شهرداری های اطراف آن کمک کرده اند تا مراکز صنعتی عمده ای تولید کنند که بیش از ۵۰ درصد تولیدات کانادا را تولید می کنند.

از منظر زمانهای اقتصادی تندتر امروز، بانکهای کانادا هرگز خودشان را بعنوان ناآگاهانه به عنوان برخی از همتایان آمریکایی و اروپاییشان تمدید نمیکنند و دارای ترازنامههای نسبتا قوی هستند.

تورنتو در حال حاضر رونق ساخت و ساز است که تحت تأثیر توسعه های آپارتمان و ساختمان های اداری قرار دارد. هر دو کنفرانس کانادا و آکسفورد اقتصاد پیش بینی می کنند که اقتصاد تورنتو سالم و سالم در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، با حدود ۲٪ سالانه رشد خواهد کرد.

آمارهای منتشر شده توسط آمار کانادا نشان می دهد که بیش از ۹۶،۰۰۰ کار خالص در منطقه تورنتو طی ۱۲ ماه تا ژوئن ۲۰۱۸ ایجاد شده است. در نتیجه این مشاغل جدید، نرخ بیکاری در منطقه تورنتو در پایان ماه ژوئن ۲۰۱۶ ۶٫۴ درصد است.

حومه شهرهایی مانند شمال نیویورک، مارکام و ریچموند هیل (شمال، شرق) و منطقه هالتون (به عنوان مثال Oakville و Milton) از خانواده ها حمایت می کنند و از بهترین مکان های زندگی در تورنتو هستند.

مردان و زنان تنها تمایل دارند که مرکز اصلی شهر را ترجیح دهند، جایی که بازار مسکن در دهه گذشته منفجر شده است.

مسکن دولتی در برخی از مناطق غرب تورنتو برجسته است و میزان جرم و جنایت بالاتر در این مناطق، مانند جین و فینچ، لورنس هیتز و بخش هایی از اتوبیکوک مانند رکس دیل ثبت شده است. در مرکز شهر تورنتو، Parkdale، سنت جیمز، ریجنت پارک و Moss Park نرخ جرم و جنایت بالا است. به شرق شهر، بخش هایی از اسکاربورو از جمله مالورن نیز دارای میزان جرم بالاتر هستند.

در مجموع، میزان شهرت تورنتو نسبت به بسیاری از شهرهای آمریکای شمالی، از جمله شهرهای کانادایی مانند ونکوور، مونترال، ادمونتون، هالیفاکس و وینیپگ، پایین است. نرخ جرائم تورنتو شبیه به کالگری و اتاوا است.

میزان جرم و جنایت در مناطق تورنتو بزرگ کمتر از شهر است – مناطق مانند Markham، Richmond Hill، Vaughan، Oakville و Burlington از میزان جرم کمتر از نیمی از شهر برخوردار است.

دانشگاه های کانادا در بین رتبه های برتر جهان
دانشگاه های کانادا در بین رتبه های برتر جهان

تحصیلات در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

دانشگاه تورنتو یکی از معتبرترین موسسات پس از دبیرستان در جهان است، رتبه ۲۳ در رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان. سه دانشگاه مختلف وجود دارد که در مرکز شهر و همچنین غرب (میسی سگوا) و شرق (اسکاربورو) واقع شده است.

تورنتو همچنین دارای دو دانشگاه دیگر، دانشگاه Ryerson و York و همچنین چندین کالج اجتماعی است.

معلمان مدرسه انتاریو از بالاترین معلمان پرداخت شده در کانادا برخوردار هستند. متاسفانه، عرضه معلمان در انتاریو بیش از تقاضا است، و پیدا کردن کار آسان نیست. در واقع، برای معلمان آموزش دیده کانادایی معمول است که برای کسب تجربه در خارج از کشور شایع است.

زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario
زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

محیط زیست

تورنتو یکی از معدود شهرهای آمریکای شمالی است که در آن مردم می توانند بدون رانده شدن در معرض ناراحتی های سنگین بدون داشتن یک ماشین باشند. این به طور عمده به دلیل کمیته حمل و نقل تورنتو (TTC) – سومین سیستم حمل و نقل عمومی در آمریکای شمالی است.

شبکه گسترده و قابل اعتماد TTC از اتوبوس ها و تراموا با یک سیستم متروی گسترده زیرزمینی ارتباط دارد. اتوبوس ها به تازگی ساخته شده اند ترکیبی الکتریکی، معرفی شده برای کاهش آلودگی هوا.

تصویر سمت چپ حمل و نقل در سمت چپ نشان می دهد که انتخاب روش های حمل و نقل به مرکز و مرکز شهر تورنتو – جاده، مسیر دوچرخه، راه آهن و رود دان است.

تورنتو همچنین دارای Zipcar، یک سرویس اشتراک اشتراک ماشین است که ساعت شنیده می شود. این سرویس اغلب در مرکز شهر استفاده می شود.

انتاریو یک سیستم راه آهن و اتوبوس به نام GO Transit، با اتصال TTC ​​و منطقه تورنتو بزرگ عمل می کند. مناطق اطراف آن (York، Peel و Durham) نیز دارای سیستم های حمل و نقل هستند که با TTC ارتباط برقرار می کنند و مسافرتی با سیستم حمل و نقل عمومی تقریبا یکنواخت هستند.

بزرگراه های سری ۴۰۰ همه در هسته تورنتو ادغام می شوند. ۴۰۱، که شلوغ ترین شلوغ در شمال امریکا است، ستون فقرات انتاریو و زیرساخت تورنتو است.

زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario
زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

جشنواره فانوس چینی، تورنتو
رشد سریع در جمعیت طلایی Horseshoe به نوبه خود منجر به انفجار تعدادی از وسایل نقلیه در جاده ها است که باعث ایجاد بحران عظیمی در زمان های عجله می شود، اگر نه همه بزرگراه های اصلی.

کیفیت هوا در تورنتو خیلی خوب نیست چون شهرهای بزرگ دیگر شهری کانادا؛ از تعداد زیادی وسیله نقلیه در شهر به خطر افتاده است. با وجود این، تورنتو هنوز رتبه ۲۱ را در Top 50 از شهرهای پرقدرت گزارش داده است که توسط مجله Forbes گزارش شده است.

برنامه سبز بین در سراسر شهر تورنتو برای رویکرد خود به مدیریت زباله مورد تحسین قرار گرفته است.

زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario؟؛ چه در تورنتو انجام  می شود؟
سرزمین عجایب زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario
تورنتو به خاطر صحنه های هنری سالم، رویدادهای ورزشی متعددی، شب زنده داری و رستوران ها، کافه ها و غذاهای مورد علاقه آشپزی از تقریبا هر ملیتی که می تواند به آن فکر کند شناخته شده است.

گالری هنر انتاریو و موزه سلطنتی انتاریو با گردشگران و ساکنان محبوب است.

تورنتو یک مرکز هنرهای نمایشی است که دارای بیش از پنجاه شرکت موسیقی باله و رقص، شش اپرا و دو ارکستر سمفونیک در بسیاری از مراکز مشهور مانند روی تامپسون هال، مرکز هومینگبرید و مرکز هنرهای نمایشی هستند.

این شهر همچنین برای بسیاری از پارک های تفریحی شناخته شده است؛ شناخته شده ترین آن سرزمین کانادا است.

تورنتو دارای ۶ تیم بزرگ ورزشی در هاکی، بسکتبال، بیس بال، فوتبال، فوتبال و لکروز است.

مکان های اصلی برای رویدادهای ورزشی عبارتند از: مرکز هوا کانادا، مرکز راجرز (نگاه کنید به تصویر) و BMO Field.

تورنتو یکی از شهرهای چند فرهنگی جهان است که برای انتخاب متنوع غذا، هنر، جشنواره و الگوهای آب و هوایی مشهور است! حومه های کوچکتر شهر بزرگ را در اختیار مردم قرار می دهد که ترجیح می دهند از زندگی شهر بزرگ دور شوند.

برای کسانی که شهر بزرگ را دوست دارند از مکان هایی مانند نیویورک و لس آنجلس احساس می کنند – اما با جرم کمتر – تورنتو مناسب است.

مرسر تورنتو را به عنوان دومین شهر در آمریکا، پشت ونکوور و شانزدهمین جایگاه جهان قرار می دهد.

منفی های زندگی در تورنتو، انتاریو کانادا Living in Toronto, Ontario

جمعیت بیش از اندازه و در حال رشد.
زمستان سرد تا حدودی.
هجوم مداوم ترافیک و وسایل نقلیه در جاده.
آلودگی – تمیزترین شهر نیست.
مسکن گران قیمت در مقایسه با اکثر نقاط کانادا.
مثبت تورنتو
مدارس معتبر، از ابتدایی تا سوم.
صحنه های هنری و گزینه های اوقات فراغت.
حومه های اطراف برای دور شدن از شهر بزرگ.
سیستم حمل و نقل که در یک منطقه بزرگ قرار دارد.
فرصت برای تحصیل
مرکز مالی، فناوری اطلاعات و تولید کانادا.
تابستان های گرم و بلند – برای بعضی افراد خیلی مرطوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *