شروع کسب و کار در کانادا STARTING A BUSINESS IN CANADA
۷ بهمن

شروع کسب و کار در کانادا STARTING A BUSINESS IN CANADA

شروع کسب و کار در کانادا

STARTING A BUSINESS IN CANADA

شروع کسب و کار در کانادا STARTING A BUSINESS IN CANADA با تعداد زیادی از مراحل همراه است. این مراحل نباید صرفا برای بعد از مهاجرت به کانادا بکار گرفته شوند بلکه برای پیشبرد نیز آماده شوند.

برای حمایت از سازمان ها و افراد در پیشبرد کسب و کار خود را به کانادا، ما تخصص منحصر به فرد ارائه می دهد که تجربه های مختلف کارآفرینی، بینش واقعی کسب و کار و راه حل های عملی را ترکیب می کند.

مشتریان ما، نتایج بهتر در مراحل اولیه کسب و کار خود را در کانادا به دست می آورند و در معرض یک تجربه چند ساله در حال اجرا و حمایت از سازمان های مختلف اندازه و همچنین به شبکه ما از متخصصان در صنایع مختلف معرفی شده است.

تشکیل مشاغل قانونی

شکل گیری کسب و کار تاثیر می گذارد که چگونه کسب و کار شما کار خواهد کرد.

انواع فرم های کسب و کار [۱]
مالکیت یگانه
شراکت
شرکت
تعاونی
هنگامی که مشتریان ما باید ساختار حقوقی خود را برای کسب و کار خود متخصصان خود تشکیل دهند، در مورد گزینه هایی مانند یک شرکت واحد، شرکت، مشارکت و دیگران، ارزیابی و انتخاب بهترین و مقرون به صرفه در هزینه.

شروع کسب و کار در کانادا
شروع کسب و کار در کانادا

خدمات شغلی

برخی از خدمات ما وابسته به حرفه ما ارائه:

متخصصین حسابداری – شامل CPAs، حسابداران و CFOs.
حرفه ای های قانونی – شرکت های تجاری، قرارداد، وکلا استخدام
متخصصین فناوری – توسعه دهندگان وب، مدیران پایگاه داده، توسعه دهندگان عقب، مهندسان شبکه و ابر.
متخصصان عملیات – شرکت های لجستیک، مدیران عملیات و COOs
متخصصین بازاریابی – حرفه ای و سازمان های تبلیغاتی، طراحی و بازاریابی.
حرفه ای های سرمایه گذاری – بانکداران سرمایه گذاری، مدیران صندوق های سرمایه گذاری خصوصی و سرمایه گذاران سرمایه گذاری
این رویکرد به مشتریان اجازه می دهد که سریعتر به مرحله بعدی برسند و در نتیجه، مزایای رقابتی بسیار مهم را به دست آورند. ما اغلب به مشتریان کمک می کنیم تا از اشتباهات گرانقیمت و زمان هدر رفته جلوگیری کنند.

ما توصیه های نه تنها به مشتریانمان ارائه می دهیم بلکه با هر مرحله از فرایند همکاری می کنیم.

ما کار را با هم انجام می دهیم، فشار و فشار را بر مشتریانمان کاهش می دهیم و در آنچه انجام می دهیم افتخار می کنیم و مسئولیت آن را داریم.

توسعه تجاری

ما با مشتریانمان کار میکنیم تا ایده کسب و کار خود را توسعه داده یا بهبود دهیم و از قابلیت زندگی آن در بازار آمریکای شمالی اطمینان حاصل کنیم.

ما مشتریان خود را همیشه با برنامه های تجاری مناسب، عرشه های سرمایه گذار، زمین های آسانسور و دیگر مواد ضروری که برای سال های متخصصین چند صنعت طراحی می کنیم، مورد نیاز می شماریم.

ما با مشتریانمان، معیارهای تجزیه و تحلیل و آمار توسعه می دهیم که راهبرد و پشتیبانی را در برنامه ریزی مراحل بحرانی کسب و کار راه اندازی می کند.

شروع کننده ها باید همزمان چندین مورد را اجرا کنند. ما به مشتریانمان در اجرای مراحل مهم مهم در مراحل اولیه کسب و کار کمک می کنیم.

انتخاب دهندگان و شرکا

شرکت های راه اندازی در ابتدای راه خود، باید از فروشندگان متعدد استخدام و مشارکت با سازمان های مختلفی باشند که منابع و خدمات حیاتی برای کسب و کار را فراهم می کنند. ما از شبکه ما استفاده می کنیم تا مشتریان خود را با تیم های قابل اعتماد از فروشندگان، تامین کنندگان، شرکا، و انکوباتور ها تامین کنیم. ما اطمینان می دهیم که مشتریان ما محافظت می شوند و از لحاظ قیمت و موافقت نامه ها هرگز از مزایای استفاده نمی کنند.

کمپکتورها، همکاری ها و برنامه های دولت

برای مشتریان ما که به دنبال استفاده از برنامه های ارائه شده توسط دولت و جامعه کسب و کار هستند، ما پیشنهاد انتخاب انکوباتور کسب و کار، انتخاب برنامه دولتی و تامین منابع مالی تطبیق می دهیم.

راه اندازی مجدد VISA

برای مشتریان بین المللی ما، ما خدماتی را ارائه می دهیم که به آنها کمک می کند تجارت خود را به برنامه ویزا شروع کار بین المللی کانادا برای انکوباتورهای کسب و کار خاص اختصاص دهند

ما همچنین خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهیم که به آنها اجازه می دهد تا برای یک ویزای تجاری موقت به کانادا درخواست دهند.

در مورد چگونگی شروع کسب و کار در کانادا بیشتر بخوانید: mohajertcanada.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *