مرور مهاجرت به کانادا Immigration to Canada Overview
۲۸ آذر

مرور مهاجرت به کانادا Immigration to Canada Overview

مرور مهاجرت به کانادا Immigration to Canada Overview

سالانه ۳۰۰ هزار نفر اقدام به مهاجرت به کانادا می گیرند , دولت این کشور اعلام کرده است که بیشتر این مهاجرت ها تحت عنوان مهاجرت اقتصادی  و خانواده صورت می گیرد.

مهاجرت اقتصادی

طبقه اقتصادی شامل متخصصان و کارگران ماهر تحت برنامه کارگر ماهر فدرال، معامله گران فدرال، کلاس تجربه کانادایی، کلاس نامزدهای استان و کارگر ماهر کبک است. طبقه اقتصادی نیز شامل برنامه های تجاری و سرمایه گذاری می شود.

IRCC کارمند ماهر، برنامه های مهاجرت طبقه اقتصادی را با استفاده از سیستم ورود اکسپرس مدیریت می کند. متقاضیانی که معیارهای اساسی را برآورده می کنند، یک نمایه آنلاین را به یک صندوق ورودی بیان می کنند که تحت عنوان یکی از ۳ برنامه مهاجرت فدرال کانادا یا برنامه مهاجرتی استانی شرکت می کند.

پروفیل های نامزدها در استخر در برابر یکدیگر قرار دارند، تحت سیستم رتبه بندی جامع. بالاترین نامزدهای رتبه بندی شده برای دعوت به درخواست اقامت دائم در نظر گرفته می شود. کاندیدانی که دعوت نامه دریافت می کنند، باید یک برنامه کامل را در یک تاخیر ۹۰ روزه ارسال کنند. دولت قصد دارد موارد را فقط در ۶ ماه مورد بررسی قرار دهد.

مرور مهاجرت به کانادا Immigration to Canada Overview
مرور مهاجرت به کانادا Immigration to Canada Overview

مهاجرت تجاری

برنامه های مهاجرت تجاری که ورود دائمی به کانادا را شامل می شوند عبارتند از: برنامه سرمایه گذاران مهاجر کبک (QIIP)، برنامه کارآفرین کبک، کارفرمای خود کبک، چندین برنامه کارآفرینانه نامزد مستقل، برنامه خلبان سرمایه گذاری سرمایه گذاری فدرال (IIVC) برنامه ویزای بالا

برنامه های کارآفرینی نامزدان و برنامه های خودکفایی استان، برای افرادی که دارای ارزش خالص شخصی متوسط ​​هستند و قصد دارند کسب و کار در کانادا را ایجاد کنند، هدف قرار می گیرند. برنامه سرمایه گذاران مهاجر Quebec (QIIP) و برنامه خلبان سرمایه گذاری سرمایه گذار فدرال مهاجرین (IIVC) برای افرادی که دارای ارزش خالص هستند و مایل به سرمایه گذاری غیرفعال هستند و هیچ گونه تعهدی برای ایجاد یک کسب و کار ندارند، مناسب هستند.

مهاجران کسب و کار ثروتمند همچنین ممکن است در کانادا کسب و کار جدیدی ایجاد کنند و برای ویزای کار موقت تحت سیاست های مالکیت-فدرال فدرال واجد شرایط باشند. پس از یک دوره زمانی، متقاضیان واجد شرایط می توانند درخواست اقامت دائم تحت برنامه کلاس نامزدی استان یا تحت سیستم ورودی ارسال کنند.

طبق طبقه خانوادگی فدرال، سیاست های حمایت مالی فعلی کانادایی های کانادا و ساکنان دائمی همراه با بستگان نزدیک خود را شامل همسر، شریک زندگی مشترک یا شریک زندگی زناشوئی ۱۶ ساله و یا بزرگتر، یک کودک وابسته به ازدواج زیر سن قانونی ۲۲، والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ و برادر، خواهر، برادرزاده، خواهر یا برادر، نوه ای که یتیم است، ازدواج نکرده و به سن ۱۸ سالگی یا هر نسلی دیگر که در آن هیچکدام از خویشاوندان یا اعضای خانواده، در کانادا یا خارج از کشور

کانادایی ها همچنین می توانند والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای ساکنان دائمی از طریق پروسه قرعه کشی سالانه حمایت کنند. نامزدانی که انتخاب نمی شوند می توانند برای یک بازدیدکننده در دراز مدت والدین و والدین و سوپر ویزا درخواست دهند.

کارفرمایان علاقه مند: لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کاندیداهای مورد علاقه: با کسب امتیاز سنجی رایگان در کانادا، با ما در تماس باشید. ما در عرض ۱-۲ روز کاری  ارزیابی را ارایه خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *