مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹
۱۶ بهمن

مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹

مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹

استان زیبای مانیتوبا اغلب “دروازه ای به غرب کانادا” نامیده می شود. با توجه به منابع طبیعی و کشاورزی آن، در وسط کشور واقع شده است. منیتوبا یک محل باز و دوستانه با یک بازار کار پررونق است. کانادا دارای یک سنت طولانی برای استقبال از مهاجران است، و مانیتوبا استثنا نیست. وینیپگ شاید بزرگترین شهر بزرگ در این کشور است و این استان با جوامع پلورالیسم پر از کانادایی های جدید است. مردم از سراسر جهان محل اقامت دائم خود را در مانیتوبا ایجاد می کنند و بنابراین شما می توانید. ساده ترین راه برای مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹ از طریق سیستم مهاجرت به کانادا است.

اکسپرس ورودی مانیتوبا

برنامه نامزدی منیوبا (MPNP) این استان را قادر می سازد تا مهاجران دقیق برای بازار کار محلی مناسب را جذب کند. مانیتوبا مزایای زیادی را می شناسد که مهاجران ماهر می توانند به اقتصاد و جامعه دست یابند. به همین دلیل، PNP مانیتوبا به منظور تسریع روند مهاجرت برای افراد با استعداد که مایل به زندگی در این استان هستند، تأسیس شد. دو روش متفاوت وجود دارد که یک مهاجر احتمالی می تواند در مورد درخواست برنامه نامزدی استان مانیوتوبا ۲۰۱۸ وجود داشته باشد. در خارج از ورود اکسپرس، آنها می توانند بیانگر علاقه (EOI) به طور مستقیمی به مهاجرت مانیتوبا ارسال کنند. در صورتی که مدرک MPNP نامزد نامزدی منیتوبا شود، شخص می تواند درخواست ایجاد یک نماینده مجاز کانادا با استفاده از اکسپرس را با ایجاد یک نمایه جدید و آپلود اعتبار خود درخواست کند.

در عوض، افرادی که مهاجرت به مانیوتوبا را از طریق MPNP مهاجرت می کنند، می توانند با ایجاد یک نمایه ورودی Canada Express که به صورت رسمی علاقه مندی منیتوبا را نشان می دهد، شروع شود. برنامه مهاجرت مانیوتوبا مهاجرت می تواند به وسیله اکسپرس ورودی شخص را از طریق اخطار مورد علاقه (NOI) ارسال کند و از مهاجر احتمالی برای ارسال EOI به برنامه دعوت کند.

اگر نامزد منیتوبا شود، نمایه اکسپرس مهاجرین احتمالی مهاجرت خواهد شد و سپس با گواهی نامزدی که او را با ۶۰۰ امتیاز اضافی تحت سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس وارد می کند، اعتبار می یابد. این افزایش قابل توجه در نمره CRS باید فرد را دعوت به درخواست (ITA) برای اقامت دائم کانادا در طول قرعه کشی اکسپرس بعدی را امن کند.

حرفه ای مهاجرت به کانادا می تواند مشخصات ورود اکسپرس ورودی خود را برای مهاجرت به منیتوبا از طریق MPNP 2019 بهینه سازی کند. ما همچنین می توانیم به شما در فرآیند درخواست PNP مانیتوبا کمک کنیم و یک بار نامزد می تواند به شما در آماده سازی درخواست کانادا برای شما کمک کند. برنامه های اقامت دائم کانادا که از طریق ورود اکسپرس پردازش می شوند خیلی سریعتر هستند، اغلب کمتر از ۶ ماه طول می کشد.

علاقه مند به مهاجرت به منیتوبا هستید؟ اکنون برای مشاوره رایگان با حرفه ای مهاجرت با تجربه تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت به منیتوبا
منیتوبا برنامه نامزد استان
سه نامزد در برنامه نامزدی استان مانییتوبا ۲۰۱۹ وجود دارد.

دسته بندی های MPNP:

دعوت مانیتوبا
اتصال مانیتوبا
سرمایه گذار تجاری
جریان دعوت مانیتوبا
همانطور که از نامش بر می آید، گروه دعوتنامه PNP Manitoba دعوتنامه واقعی را از برنامه نامزدی منیتوبا ۲۰۱۹ شامل می کند. مهاجرین بالقوه برای دریافت این دعوت نیازی به زندگی در مانیتوبا ندارند. MPNP در سراسر جهان به دنبال افراد با استعداد است که مهارت و تجربه استان خواسته است.

متقاضیان این جریان باید شرایط زیر را داشته باشند:

بین ۲۱ تا ۴۵ ساله باشید
ارتباطی با مانیتوبا داشته باشید که توسط یک اتصال به هر استان دیگر جایگزین نشده است
کارآمدی و “سازگاری”
حداقل یک گواهینامه یک ساله، پس از یک دوره متوسطه یا گواهینامه تحصیلی دارید
حداقل پنج سال تجربه کار تمام وقت در طی پنج سال گذشته داشته باشید
توانایی پیدا کردن کار در منیتوبا، از جمله توانایی کسب هر گواهینامه لازم برای کار.
ارائه یک برنامه حل و فصل دقیق علاقه مند به تبدیل شدن به یک اقامت دائم از مانیتوبا
ارائه نمرات آزمون عمومی IELTS. تست باید در دو سال گذشته با حداقل ۵ امتیاز در هر رده انجام شود.
پس از دعوت، متقاضی آینده نویسی باید برای دیدن یک سفر اکتشافی به منیتوبا سفر کند. فرد باید جوامع را تحقیق کند و اساسا یک طرح برای چگونگی زندگی و کار در مانیتوبا را پس از اقامت دائم به دست بیاورد.

دسته اتصال مانیتوبا
متقاضیان با اتصال به مانیتوبا دارای چندین جریان بالقوه برای اقامت دائم هستند. این جریانها ارتباط مستقیمی با شخصی، تجاری یا موسسه (مانند دانشگاه) در مانیتوبا دارند. در اینجا ما تجزیه و تحلیل جریانهای مختلف موجود در MPNP Connection Category:

مانیتوبا جریان پشتیبانی
اتصال PNP مانیتوبا – پشتیبانی جریان برای افرادی است که کار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصی با استان دارد. این شخص محلی “Manitoba Suppor” نام دارد

جریان پشتیبانی PNP مانیتوبا

اتصال PNP مانیتوبا – پشتیبانی جریان برای افرادی است که کار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصی با استان دارد. این شخص محلی “طرفدار مانیتوبا” است. به منظور واجد شرایط بودن برای این جریان برنامه نامزدی مانیتوبا، طرفدار مانیتوبا باید به یکی از شیوه های ذکر شده در زیر متصل شود.

اتصالات تأیید شده:

مادر
پدر
خواهر
برادر
مادر بزرگ
پدر بزرگ
خواهر یا برادرزاده
عمه یا عمه
اولین عموزاده
خویشاوند دیگر
دوست صمیمی
طرفداران مانیتوبا نیز باید چندین الزام را در خود داشته باشند.

حامیان مانیتوبا باید:

قادر به اثبات، با اسناد، اقامت فعلی در مانیتوبا. آنها باید یک ساکن دائمی حداقل یک سال داشته باشند.
یا یک شهروند کانادایی یا یک مهاجر دائمی باشید
ثابت کنید که هر متقاضی که قبلا حمایت شده است، به عنوان ساکن مانیتوبا موفق بوده است (اگر این متقاضی فعلی اولین نفع شخصی نیست)
قادر به حمایت از متقاضی به عنوان دقیق در برنامه حل و فصل است
روابط نزدیک با متقاضی را اثبات کنید (این مورد اخیرا به عنوان بیش از حد طبقه بندی شده است)
علاوه بر این، حامیان باید پلان مصارف بخش ۲ را تکمیل کنند، یک سند حاوی اطلاعات مربوط به حامی، ارتباط آنها با متقاضی و تأیید اطلاعات متقاضی است. دوستان و بستگان دور فقط مجاز به حمایت از متقاضی هستند که با معیارهای خاصی موافق هستند. متقاضی باید حداقل ۶۰ را در شبکه انتخاب MPNP (امتیاز احتمالی ۱۰۰) داشته باشد. شبکه به کمکی کردن عوامل ذکر شده در زیر برای متقاضی کمک می کند.

شبکه نقاط PNP مانیتوبا:

سن (۱۰ امتیاز)
سازگاری (۲۵ امتیاز)
آموزش (۲۵ امتیاز)
مهارت زبان (۲۵ امتیاز)
تجربه کاری (۱۵ امتیاز)
افرادی که از طریق این جریان اعمال می شوند، باید مبلغ ۱۰،۰۰۰ دالر CAD و همچنین ۲،۰۰۰ دالر اضافی CAD برای هر عضو خانواده که همراه آنها هستند، باشد. این شامل همسر و هر فرزند است.

این جریان یک گزینه عالی برای افراد بسیار ماهر است که در حال حاضر مشغول به کار نیستند اما می خواهند در نزدیکی خانواده در مانیتوبا زندگی کنند. این جریان همیشه در طول سال باز نیست، بنابراین در دسترس بودن ممکن است تغییر کند.

تجربه جریان مانیتوبا

البته، شما نیازی به داشتن یک بستگان در این شهر ندارید تا بتوانید اقامتگاه خود را در یک شهر مانند وینیپگ برقرار کنید. اتصال PNP Manitoba – تجربه جریان برای کارگران موقت خارجی و دانشجویان بین المللی است. همانطور که با جریان پشتیبانی، متقاضیان باید حداقل ۶۰ را در انتخاب شبکه نامزدی Provincial Manitoba بدست آورند. شبکه به عوامل زیر بستگی دارد: سن، تحصیلات، سازگاری، مهارت زبان و تجربه کاری.

متقاضی MPNP تجربه متقاضی جریان باید یکی از موارد زیر را داشته باشد:

تمام وقت، تجربه کار ماهر در مانیتوبا. این می تواند برای هر شش ماه متوالی در طی ۱۰ سال گذشته باشد.
تکمیل یک برنامه پس از دوره متوسطه در مانیتوبا. این موضوع موضوع مطالعات زبان را رد می کند.
علاوه بر این، دانشجویان بین المللی باید:

فارغ التحصیلان یک برنامه پس از دوره متوسطه واقع در مانیتوبا
مجوز کار از مهاجرت و مهاجرت کانادا را داشته باشید و یا فرآیند درخواست را با موفقیت انجام داده اید
تمام وقت در استان کار کنید
یک پیشنهاد از کارفرمای کار تمام وقت و بلند مدت داشته باشید
داشتن توانایی و تمایل برای همیشه در مانیتوبا زندگی کنید
آیا تمام آموزش، مجوز، تجربه کاری و توانایی زبان مورد نیاز برای اشتغال دائم در استان وجود دارد
جریان تجربه PNP مانیتوبا یک گزینه عالی برای دانشجویان بین المللی است که برای مدرسه وارد وینیپگ شدند اما بعد از فارغ التحصیلی می خواستند که به طور دائم در آنجا زندگی کنند. این جریان همچنین گزینه ای برای هر کسی است که در ۱۰ سال گذشته یا در مدرسه حضور داشته یا مایل است دائما بازگردد. این برنامه در بین دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان دانشگاه منیتوبا، دانشگاه وینیپگ، کالج سرخ ریور و دانشگاه براندون بسیار محبوب است.

جریان استخدام مانیتوبا

این جریان برای افرادی است که پیشنهادات شغلی بلند مدت و کامل در مانیتوبا را دارند. این ممکن است یک پیشنهاد برای کار فعلی متقاضی برای حداقل شش ماه به عنوان یک کارگر موقت برگزار کند. این ممکن است یک شغل برای متقاضی ارائه شود که دارای تحصیلات تکمیلی در منیتوبا است.

هر نوع شغل واجد شرایط است. فرد نیز باید داشته باشد:

پیشنهاد استخدام از کارفرمای فعلی مانیتوبا
مهارت های زبان انگلیسی و فرانسوی به اندازه کافی
همه لزوما مجوز مورد نیاز برای انجام کار ارائه شده است
یک برنامه استقرار دقیق که نشان می دهد چگونه آنها برنامه ریزی برای کار، زندگی و تبدیل شدن به بخشی از جامعه در مانیتوبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *