آخرین سرمایه گذاری تویوتا برای ایجاد ۴۵۰ شغل جدید در کانادا!
۸ آذر

آخرین سرمایه گذاری تویوتا برای ایجاد ۴۵۰ شغل جدید در کانادا!

آخرین سرمایه گذاری تویوتا برای ایجاد ۴۵۰ شغل جدید در کانادا

در ادامه مقاله کار در کانادا به عرض می رسانیم که شرکت تویوتا برای سرمایه گذاری ۱٫۱ میلیارد دلار در انتاریو اقدام نموده است که منجر به ایجاد ۴۵۰ شغل جدید در کانادا شده است.

تویوتا به تازگی اعلام کرد که قصد دارد ۱٫۴ میلیارد دلار برای عملیات کانادایی خود در انتاریو سرمایه گذاری کند. این اعلام، که در کنار نخست وزیر کانادا، جاستین تردو، ساخته شده است، ادامه می دهد که با توجه به سرمایه گذاری، حدود ۴۵۰ شغل جدید ایجاد می شود.

هدف این سرمایه گذاری، استفاده از صنعت تولید و نیروی انسانی قابل توجه کانادا است. تویوتا تمرکز خاصی روی تولید وسیله نقلیه سودمند خودروی سنتی و ترکیبی RAV4 خواهد گذاشت.

این اعلامیه در کارخانه Cambridge در انتاریو برگزار شد. در طول اعلامیه، Kathleen Wynne، نخست وزیر انتاریو، تأیید کرد که این کارخانه برای پیشبرد وظایف و حجم کار مورد نیاز، طراحی و توسعه خواهد داشت. انبساط در واحدهای تویوتا وودستاک با حمایت ۱۱۰ میلیون دلار از سوی دولت فدرال و ولايتی انجام خواهد شد.

با توجه به این طرح های جدید، دو کارخانه تویوتا در غرب تورنتو در حال حاضر ۸۰۰۰ نفر را استخدام می کنند و سالانه بیش از ۶۰۰ هزار خودرو تولید می کنند.

این سرمایه گذاری، انتاریو، شهرت خود را به عنوان یکی از استان های اقتصادی پیشرفته کانادا تلقی می کند. مهاجرت نقش مهمی در ارائه منابع انسانی برای پر کردن این موقعیت های کاری جدید بازی می کند. این خبر خوبی برای مهاجران آینده نگر و ماهر است که به دنبال شغل در کانادا هستند.

فردوفول، رئیس جمهور تویوتا موتور تولیدی کانادا، گفت: “ما به شدت از فن آوری های جدید و فرایندهای نوآورانه برای اطمینان از موفقیت های مداوم خود استفاده می کنیم.” او به این واقعیت اشاره کرد که تویوتا RAV4 ها و وسایل نقلیه هیبریدی که از نظر تکنولوژیکی پیشرفته و سازگار با محیط زیست. با این سرمایه گذاری، کانادا در حال حاضر بزرگترین تولید کننده وسایل نقلیه هیبریدی تویوتا در آمریکای شمالی است.

صنعت خودرو در حال حاضر در قلب اقتصاد در انتاریو و با برنامه های جدید، آن را به سطوح بالاتر برسد. این سرمایه گذاری اقتصادی، بازدهی استانداردهای زندگی بهتر، امکانات بهداشتی و امکانات آموزشی برای جمعیت انتاریو را نشان می دهد.

تویوتا قصد دارد در ده سال آینده سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در مناطق مختلف کانادا انجام دهد. این سرمایه گذاری ۱۰۰۰ کار شغلی دیگر در کانادا، بویژه در انتاریو ایجاد خواهد کرد.

تقاضای بالا برای کارگران ماهر در کانادا

آیا شما تازه به کانادا می روید یا فکر می کنید که برای شغل مهاجرت کنید؟ شما باید بدانید که کارفرمایان در اینجا به دنبال کارگران ماهر هستند. در حال حاضر کمبود کارگران ماهر در صنایع کلیدی در کانادا، رسیدن به سطوح بحرانی است. دشواری در یافتن کارگران مانند جوشکاران، ابزار و دندان، سازندگان، کارگران ماشینکاری، کارگران ساختمانی، برق، واحدهای سنگ زنی، راننده کامیون های طولانی مدت، مشکلی برای شرکت های صنعتی است.

اتحادیه کارآفرینی Ontario اخیرا یک نظرسنجی را انجام داد که در آن مشخص شد که تقریبا ۴۱ درصد از کارفرمایان در جستجوی مهارت بیشتری در استخدام افراد بیشتری هستند. به همین دلیل، دولت کانادا در ایجاد برنامه های مهاجرتی فعالیت می کند که هدف آن جذب کارگران ماهر خارجی است.

مشاغل خود جوش در کانادا

بزرگترین دلیل کمبود کارگران ماهر در کانادا، مربوط به یک جمعیت شدید پیر می شود. طبق آمار کانادا، از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۶۳، سهم سالمندان جمعیت کانادا از ۱۵ درصد به بیش از ۲۵ درصد افزایش می یابد. این بدان معنی است که تعداد کارکنان کانادایی که در مقایسه با افرادی که در بازنشستگی کار می کنند، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

تا کنون در نیمه اول سال ۲۰۱۸، اقتصاد تعداد کارکنان در کانادا را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. عملکرد صاف اقتصاد نشان می دهد نرخ بیکاری به ۵٫۷٪ کاهش یافته است و به ۱۵٫۴۰۰ شغل اضافه شده است.

نرخ بیکاری در بیش از ۴۰ سال گذشته به پایین ترین سطح خود رسیده است، زیرا کانادا در سالهای ۲۰۰۲ شاهد رشد اشتغال است. نرخ بیکاری در حال حاضر به میزان ۵٫۷ درصد، کمترین میزان از سال ۱۹۷۶ است.

مهاجرت به عنوان راه حل کامل برای این مشکل دیده می شود. به همین دلیل، کانادا به طور پیوسته از مهاجران بیشتر و بیشتر به سرزمین فرصت های خود استقبال می کند.

راننده کامیون کارگر ماهر در کانادا

اگر مهارت و تجربه در هر شغل کارگر ماهر دارید و مایل هستید در کانادا زندگی کنید و کار کنید، زمان مناسبتری برای پیدا کردن شغل در کانادا از قبل وجود ندارد. روش های زیادی برای درخواست ویزای کاری کانادا، یعنی اکسپرس، برنامه های نامزدانه و غیره وجود دارد.

آیا شما یک کارمند ماهر هستید که به دنبال شغل در کانادا هستید؟ اکنون زمان شماست سرمایه گذاری تویوتا یکی از نمونه های اخیر استراتژی های ایجاد شغل در کشور است.

برای اطلاع از اینکه آیا شما واجد شرایط کار ویزای کار کانادا هستید، امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *