اجازه کار در مانیتوبا کانادا
۳۰ بهمن

اجازه کار در مانیتوبا کانادا

اجازه کار در مانیتوبا کانادا

شرایط خاصی وجود دارد که برای خارجیان اجازه کار موقت اعمال می شود:اگر فرد از مجوز کار معاف باشد، برای این جریان واجد شرایط نیست. اگر شما قصد مهاجرت به کانادا را دارید می توانید برای اجازه کار در مانیتوبا کانادا اقدام کنید.
کارگران خارجی موقت باید صندوق های انکشافی کافی را نشان دهند درآمد فعلی نسبت به این بودجه شمرده می شود.
دانشجویان بین المللی که مایل به درخواست این جریان MPNP هستند، نیازهای بیشتری دارند:

دانش آموزان بین المللی از یک استان دیگر کانادا باید حداقل یک سال برای کارفرمای فعلی مانیتوبا کار کنند
فارغ التحصیلان مؤسسه پس از دوره متوسطه منیتوبا باید حداقل شش ماه برای کارفرما که کار تمام وقت را ارائه می دهند
دانش آموزان باید پس از فارغ التحصیلی از یک کالج یا دانشگاه کانادا طی ۶۰ روز پس از فارغ التحصیلی اجازه کار دریافت کنند
دانش آموزان خارج از مانیتوبا برای این جریان واجد شرایط نیستند.

رده سرمایه گذاری تجاری Manitoba

کسب و کار موفق در مانیتوبا هم برای استان خوب است و هم برای صاحب کسب و کار مناسب است. این رده مهاجرت نامزد استان مینیتوبا برای افرادی است که مایل به ایجاد محل اقامت دائم در مانیتوبا برای شروع کسب و کار خود و یا خرید یک موجود می باشند.

چندین مورد الزامی است که خارجی باید ملاقات کند:

آنها باید ارزش خالص حداقل ۳۵۰،۰۰۰ دلار کانادا داشته باشند
آنها باید حداقل سرمایه گذاری ۱۵۰،۰۰۰ دلار CAD را در کسب و کار انجام دهند
آنها باید نقش فعال در مدیریت کسب و کار داشته باشند
آنها باید قصد داشته باشند در مانیتوبا زندگی کنند (از جمله تمام اعضای وابسته)
آنها باید سه سال تجربه داشته باشند تا یک کسب و کار یا تجربه مشابه را به عنوان مدیر ارشد در یک کسب و کار مشابه انجام دهند. اگر درخواست تایید شود، متقاضی باید ۷۵۰۰۰ دلار به دولت مانیتوبا بدهد. سپس متقاضی دو سال برای ایجاد یک کسب و کار در مانیتوبا است. آنها باید در حالی که این کار را انجام می دهند در مانیتوبا زندگی کنند. پس از ایجاد کسب و کار و ایجاد اقامت دائم، سپرده بازگشت (بدون بهره).

برنامه نامزد کشاورزان جوان

شبیه به شروع کسب و کار، یک جریان کسب و کار برنامه PNP مانیتوبا برای افرادی که مایل به حرکت به مانیتوبا و ایجاد مزرعه هستند وجود دارد. کشاورزی یکی از محرک های اصلی اقتصاد مانیتوبا است و استان دارای جایگاهی است که برای کشاورزان با تجربه برای مهاجرت طراحی شده است. این امر به کسانی که به دنبال ایجاد مزرعه جدید هستند، خرید مزرعه موجود و یا شریک با مزرعه موجود است.

متقاضیان MPNP کسب و کار مزرعه باید شرایط زیر را داشته باشند:

سه سال تجربه در مالکیت یا مدیریت یک مزرعه
ارائه ارزیابی مستند از فرصت های کشاورزی در مانیتوبا و نحوه اعمال آن به وضعیت خاص متقاضی
ارزش خالص شخصی ۱۵۰،۰۰۰ دلار کانادا
باید سرمایه گذاری در سرتاسر استان را به مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار انجام دهیم
زیر ۴۰ سال سن داشته باشید
مهارت های قابل فروش داشته باشید که بتواند درآمد مزرعه را به طور بالقوه درآورید. این نیز مربوط به یک همسر است.
قادر به نشان دادن مزرعه خود و هر گونه درآمد مکمل خواهد شد حداقل ۳۵۰۰۰ دلار CAD در سال تولید کند
متقاضی باید حداقل هفت روز متوالی برای اهداف اکتشافی به منیتوبا مراجعه کند. آنها نیاز به تحقیق درباره فرصت های کشاورزی و زندگی دارند. اگر درخواست تایید شود، متقاضی باید ۷۵۰۰۰ دلار را در یک حساب کاربری تحت کنترل دولت مانیتوبا سپرده شود. در طی دو سال، اگر متقاضی خریداری کرده و مزرعه ای را در این استان برقرار کرده باشد، پول (بدون بهره) می شود. متقاضی و تمام وابستگان باید تمام وقت در مانیتوبا زندگی کنند.

کشاورزی با منابع طبیعی و شرایط زمین، مزرعه اغلب یک فرصت عالی است. برای کشاورزان در سراسر جهان که مایل به ایجاد اقامت در مانیتوبا هستند، این جریان اغلب یک گزینه عالی است.

مهاجرت به مورن، مانیتوبا

به طور کلی، مهاجرت ساده تر می شود، زیرا دولت های کوچکتر درگیر آن هستند. هنگامی که متقاضی دارای مهارت خاصی است که جامعه نیاز دارد، اغلب بهترین جریان برای کشف است.

شهر موردن دارای یک مهاجرت مهاجر جامعه است که برای جذب افراد از سراسر جهان با مجموعه مهارت های خاص طراحی شده است. جامعه اشغال ها را هدف گرفته و نیازهای کار محلی را شناسایی کرده است.

به طور خاص، شهر Morden به دنبال:

مکانیک خودرو
Cabinetmakers
مراقبت از کودکان و مراقبت روزانه
اپراتور ماشین آلات دوخت کارخانه
کارگران ساختمانی (به ویژه در سطح ابتدایی)
Morden یک شهر با جمعیت حدود ۹۰۰۰ است. این شهر در ۱۱۰ کیلومتری جنوب غربی وینیپگ واقع شده است. ابتکار مهاجرت رانندگی در جامعه، بخشی از برنامه نامزدی استان مانییتوبا در سال ۲۰۱۸ است.

متقاضیان ایده آل برای زندگی در یک منطقه روستایی عادت خواهند کرد و در فرهنگ و آب و هوا Morden رشد خواهند کرد.

متقاضیان نیز باید:

بین ۲۱ تا ۴۵ ساله باشید
یک آموزش عالی بعد از دوره متوسطه داشته باشید
یک برنامه آموزشی را که مدرک، دیپلم یا گواهینامه دریافت کرده اید، تکمیل کرده اید. برنامه باید حداقل یک سال طول بکشد.
دو سال تجربه کار تمام وقت در طی پنج سال گذشته
آزمون عمومی IELTS را گذرانده است. باید حداقل امتیاز ۵ در هر رده داشته باشد.
۱۰،۰۰۰ دلار برای استفاده به عنوان صندوق های توزیع و همچنین ۲۰۰۰ دلار اضافی برای هر وابسته استفاده کنید. (این به عنوان بخشی از MPNP 2018 مورد نیاز است)
یک قاعده واقعی و تمایل به زندگی و کار در شهر مردن داشته باشید
هنگامی که یک کاندیدا به عنوان یک مهاجر احتمالی انتخاب شده است، آنها باید از شهر دیدن کنند. در حالی که در Morden، کاندیدای مورد نظر مصاحبه PNP مانیتوبا را انجام خواهد داد. آنها همچنین خواستار کشف شهر، برقراری تماس و ارزیابی فرصت های شغلی هستند.

Morden یک شهر دوست داشتنی است و بسیاری از مردم از سراسر جهان از زندگی و کار در آنجا لذت می برند. برای متقاضیان با مجموعه مهارت های مورد نظر، این جریان می تواند راهی عالی برای اقامت دائم کانادا باشد.

کارگران ماهر و کانادا اکسپرس

مهاجرت کانادا از طریق برنامه ورود اکسپرس بر مبنای مفهوم نقاط استوار است. چندین دسته وجود دارد که در آن متقاضی بر اساس عوامل مختلف برآورد می شود. قصد کلی این است که تعیین کنید که کدام یک از متقاضیان برای شهروندی کانادا چه اهدافی دارند و چه مقدار از مزایایی که آنها برای اقتصاد و فرهنگ به ارمغان می آورند.

شش فاکتور انتخاب برای برنامه مانیتوبا نامزدی استان عبارتند از:

سن – تا ۱۰ امتیاز
سطح تحصیلات – تا ۲۵ امتیاز
تجربه کاری – حداکثر ۱۵ امتیاز
زبان (انگلیسی و / یا فرانسوی) – تا ۲۵ امتیاز
ترتیب استخدام در کانادا – تا ۱۰ امتیاز
سازگاری – تا ۲۵ امتیاز
در سطح فدرال، متقاضیان نیاز به نمره حداقل ۶۷ امتیاز دارند. با این حال، نامزدی از یک استان، از جمله از طریق Manitoba PNP 2018، می تواند در این روند کمک کند. علاوه بر این، مهاجرانی که نزدیک به حداقل نمره می باشند، مجوز مهاجرت را به میزان مشخصی از اختیار می دهد. این به خصوص هنگامی مفید است که متقاضی بتواند منافع آنها را به استان نشان دهد.

مهاجرت مانیتوبا چه مدت طول می کشد؟

این روند بسته به نحوه اعمال تغییر می کند. طولانی ترین زمان ممکن به طور کلی از طریق جریان فدرال است. به همین دلیل است که بسیاری از متقاضیان برنامه نامزدی استان مانی را در سال ۲۰۱۸ ترجیح می دهند. زمانی که یک متقاضی از طرف استان نامزد شده است، اغلب تشویق می شود که از طریق برنامه ورود به سیستم به یک مهاجرت دائمی تبدیل شود، زیرا بسیار سریعتر است.

برنامه ورودی کانادایی اکسپرس سریع ترین راه برای به دست آوردن اقامت دائم در کانادا است هنگامی که شما توسط برنامه نامزدی منیتوبا در سال ۲۰۱۸ نامزد شده اید. هدف اعلام شده اکسپرس عبارت است از برنامه های کاربردی در طی شش ماه. معمولا، روند ایده آل برای اقدامات مهاجران بالقوه برای اعطای برنامه نامزدهای استان مانیتوبا است و سپس از نامزد دریافت درخواست دعوت به درخواست یا ITA از طریق سیستم ورود اکسپرس. برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان پردازش PNP مانیتوبا، لطفا از وب سایت مهاجرت رسمی مانیتوبا در اینجا دیدن کنید.

چرا مانیتوبا مهاجر قبول می کند؟

کانادا دارای برخی سیاست های مهاجرت بسیار استقبال می کند. این به این معناست که دولت کانادا نیازمند نیروی در حال رشد در سراسر کشور است. کانادا همچنین یک جامعه آزاد، استقبال و رفاه است – برای بسیاری از مردم از سراسر جهان، کانادا ارائه می دهد فرصت های بی قید و شرط در کشورهای خود.

مانیتوبا یک استان پرطرفدار با چشم انداز زیبا و افراد دوستانه است. Capitol وینیپگ، یک مرکز پر جنب و جوش، شهری است که حدود ۶۰ درصد از جمعیت این استان را تشکیل می دهد.

مانیتوبا همچنین دارای دانشگاه مانیتوبا، دانشگاه وینیپگ، دانشگاه براندون و کالج رودخانه ریور است.

نه تنها این مکان های عالی برای تحصیل هستند، بلکه دانش آموزانی که از کالج یا دانشگاه کانادا فارغ التحصیل می شوند، واجد شرایط برای خروج اکسپرس مهاجرت ویژه مانی میناتوبا می باشند.

این که آیا شما برای کار یا مدرسه به منیتوبا می روید، بسیاری از فرصت ها در دسترس هستند اگر می خواهید برای تبدیل شدن به یک اقامت دائم.

با استفاده از سیستم Manitoba PNP 2018 و Express Entry، تمام مراحل مهاجرت مانیتوبا می توانند سریع و موثر حرکت کنند. به زودی شما می توانید استان خود را به خانه جدید خود را.

انتظار می رود تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۵۴،۰۰۰ فرصت شغلی جدید در منیتوبا ایجاد شود. با توجه به بازنشستگی، انتظار می رود فقدان افراد واجد شرایط برای پر کردن تمامی این مشاغل باشد.

به همین دلیل، دولت مانیتوبا چندین جریان مهاجرتی جدید را تحت MPNP ایجاد کرده است و از طریق تحرک منیتوبا اکسپرس وارد عمل شده است.

از آنجایی که اکثر افراد علاقه مند به مهاجرت به مانیتوبا در شهر پایتخت به سر می برند، گاهی اوقات این برنامه بعنوان “PNP Winnipeg” شناخته می شود.

معمولا اولین گام برای یک مهاجر بالقوه است که به برنامه Manitoba نامزدی استان اعمال شود. اگر آنها الزامات را برآورده می کنند و در برنامه پذیرفته می شوند، آن ها در این استان “نامزد” می شوند. این امر می تواند توانایی خود را برای رسیدن به وضعیت اقامت دائمی در کانادا افزایش دهد. در واقع، این استان به دولت فدرال می گوید که معتقدند که این نامزد سهم مثبتی در جامعه خود دارد. سپس دولت فدرال می تواند فرد را از طریق فرایند مهاجرت از طریق سیستم مهاجرت اکسپرس وارد کند.

یکی از دلایلی که مهاجرت مانیتوبا به محبوبیت رو به رشد است، این است که راز این است که وینیپگ و دیگر جوامع در مانیتوبا از مهاجران جدید بسیار استقبال می کنند.

هنگامی که C anada تعهد کرد تا تا سال ۲۰۱۸ در ۲۵۰۰۰ پناهنده سوری بگیرد، منیتوبا یکی از اولین استان ها بود که ابراز علاقه به پذیرش آن ها می کرد.

ورودی مانیتوبا اکسپرس – نحوه مهاجرت به مانیتوبا

برنامه Entree Canada Exit در کنار MPNP 2018 کار می کند. سه سناریوی معمول شامل Manitoba PNP Express Entry وجود دارد.

سناریو ورود به سیستم MPNP Express:

متقاضیان فقط می توانند از طریق برنامه کارگر ماهر اکسپرس وارد عمل شوند. استان مانیتوبا پس از آن می توانید متقاضیان مناسب را از این استخر انتخاب کنید.
متقاضیان می توانند مستقیما از طریق برنامه نامزدی مانیتوبا اعمال شوند. این استان سپس نامزدها را انتخاب خواهد کرد و از آنها می خواهد وارد صندوق اکسپرس ورودی شوند. این زمانی است که نامزد نامزد شده توسط استان است.
متقاضیان می توانند مستقیما توسط MB PNP از طریق دسته های کارگر ماهر و کسب و کار نامزد شوند. متقاضی نباید از طریق برنامه ورود به اکسپرس درخواست کند.

در عوض، پس از آنها توسط Manitoba تایید شده، آنها درخواست یک درخواست جداگانه برای اقامت دائم را از طریق CIC (Citizenship and Immigration Canada) ارائه می دهند. لطفا توجه داشته باشید که زمان پردازش برای درخواست های PR کانادا که خارج از اکسپرس ورودی ارسال می شود، به طور قابل توجهی طولانی تر است.
استان مانیتوبا در مجموع ۵،۵۰۰ نامزد برای اعطای جایزه های جدید به ساکنان جدید دارد.

هنگامی که یک مهاجر در صندوق اکسپرس ورودی پس از آن توسط Manitoba نامزد شده، متقاضی ۶۰۰ امتیاز اضافی تحت سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس دریافت می کند. این نتیجه دعوت به درخواست اقامت دائم است. در این موارد، CIC متعهد به پردازش شش ماه یا کمتر است.

در حالی که برنامه ورود اکسپرس یک روش مهم و موثر برای ایجاد اقامت دائم در کانادا است، جزئیات MPNP برای کسانی که مهاجر به طور خاص به استان مانیتوبا می آیند، مهم تر است. اغلب، تکمیل PNP آنلاین Manitoba به متقاضی از طریق فرایند ورود اکسپرس کمک خواهد کرد. CIC منیتوبا نامزدان انتخاب شده برای درخواست اقامت دائم کانادا با استفاده از یک اکسپرس ورودی قرعه کشی بسیار زودهنگام تر از انتخاب نامزد یا پیشنهاد شغلی در انتخابات خواهند بود.

مهاجران خارجی که در حال حاضر در استان مانیتوبا زندگی می کنند و کار می کنند واجد شرایط درخواست اقامت دائم هستند. متقاضیان باید حداقل در شش ماه به عنوان یک کارگر موقت خارجی در مانیتوبا کار کرده باشند. همچنین واجد شرایط بودن فارغ التحصیلان دانشجوی بین المللی است که در شان ماه یا بیشتر در مانیوتوبا کار می کنند و زندگی می کنند.

نامزد بالقوه برای مهاجرت مانیوتیوا ۲۰۱۸ که بیانگر علاقه به برنامه نامزدهای استان است، می تواند به طور بالقوه از طریق یک سری اشکال EOI انتخاب شود.

MPNP چندین بار در سال یک بار EOI را قرعه کشی می کند که در آن کارگران متخصص کارآزموده با بالاترین امتیاز که به استان متصل هستند دعوت می شوند تا درخواست خود را به PNP منیتوبا ارسال کنند.

متقاضیانی که با موفقیت توسط استان نامزد می شوند، می توانند برای ویزای دائمی خود از دولت فدرال کانادا برای خود و خانواده اش درخواست دهند. ترکیب ۲۰۱۸ MPNP Express Entry باعث می شود این فرآیند بسیار سریع انجام شود، اغلب کمتر از ۶ ماه طول می کشد.

مهاجرت مانی توبا مهاجران بالقوه مشتاقانه است و در ۱۰ سال گذشته بیش از ۱۲۵،۰۰۰ نفر از طریق مهاجرت جذب کرده است. اگر شما به دنبال یک مکان عالی برای بالا بردن خانواده هستید، شهر وینیپگ و دیگر جوامع امن و دوستانه مانیتوبا را ضرب و شتم کنید.

برنامه نامزد استان مانی (Manitoba)، به طور منظم جریان های خود را به روز نگه می دارد تا با نیازهای اقتصادی و مهاجرت در حال پیشرفت این استان روبرو شود. برای اقامت با تغییرات مهاجرت مانیتوبا ۲۰۱۸ و اخبار PNP مانیتوبا، لطفا این صفحه وب را اغلب بازدید کنید. MPNP بسیار حرفه ای و کارآمد است و باعث می شود روند دریافت یک نامزدی استانی برای افراد واجد شرایط علاقه مند به حرکت به مانیتوبا بسیار آسان باشد.

MPNP اغلب مأموریت ها را در خارج از کشور انجام می دهد، بنابراین ممکن است قبل از فرستادن EOI به برنامه بدون نیاز به سفر به استان، بتوان با مأموران مهاجرت مانیتوبا دیدار کرد.

برنامه نامزدی مهاجرت به منیوبا به صورت دوره ای آمار مربوط به برنامه مهاجرت خود را منتشر می کند، مانند میانگین نمره EOI و کمترین نمره EOI اخیرا پذیرفته شده است.

این اعداد می توانند نظرات ذینفعان را در مورد چگونگی رقابت MPNP ابراز علاقه خود با دیگر متقاضیان آینده نگر مقایسه کنند.

مهاجران احتمالی که EOI ها توسط MPNP 2018 انتخاب شده اند، دعوت نامه های درخواستی یا نامه های ITA را تشویق می کنند تا آنها را به ارائه درخواست آنلاین رسمی برای برنامه نامزدهای استان مانیتوبا بفرستند.

هنگامی که یک نامزد MPNP بدست می آید، پرونده مهاجرت باید به صورت فدرال مورد پردازش قرار گیرد که طی آن شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) واجد شرایط بودن برای مهاجرت کانادا، از جمله ارزیابی کامل جنایات، امنیت و سلامتی را ارزیابی خواهد کرد.

مهاجرت وینیپگ

بیش از نیمی از جمعیت مانیتوبا در وینیپگ زندگی می کنند و در نتیجه برنامه نامزدی مانیتوبا گاهی اوقات به عنوان “PNP وینیپگ” نامیده می شود، زیرا بسیاری از متقاضیان به ویژه مهاجرت وینیپگ علاقه مند هستند.

با این حال، MPNP مهاجران جدید را در سراسر استان تنظیم می کند و بیش از مهاجرت وین پیگ و مهاجرت براندون را تسهیل می کند.

لطفا این صفحه را بیشتر بازدید کنید تا با اخبار مینیتوبا ماندن بگیرید.

ما این محتوا را اغلب در تلاش برای اطمینان از اینکه هر گونه تغییرات در چک لیست MPNP 2018، فرم ارزیابی اکسپرس ورودی، قوانین یا مقررات، با بازدیدکنندگان ما در اسرع وقت به اشتراک گذاشته می شود. مهاجرت وینیپگ در حال افزایش است و محبوبیت جدید MPNP جدید است که ما در این صفحه گزارش خواهیم کرد.

علاقه مند به مهاجرت به مانیتوبا از طریق MPNP هستید؟ امروز جهت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *