اجازه کار در کانادا – مجوز کار خود را فقط در دو هفته پردازش کنید!
۲۲ دی

اجازه کار در کانادا – مجوز کار خود را فقط در دو هفته پردازش کنید!

اجازه کار در کانادا – مجوز کار خود را فقط در دو هفته پردازش کنید!

کانادا همیشه در جستجوی کارگران ماهر است که به نیروی کار کانادایی می پیوندند. کمبود کارگران ماهر موجب شده تا این کشور به شدت نیاز به پر کردن این خلاء باشد تا از ادامه رشد اقتصاد پیشرو در خود اطمینان حاصل کند. به همین دلیل است که ۱،۳ میلیون مهاجر دیگر تا سال ۲۰۲۱ مهاجرت به کانادا می کنند. اگر مایل هستید در کانادا کار کنید، چند گزینه برای شما وجود دارد.

کانادا در اسرع وقت به کارکنان ماهر نیاز دارد. از آنجایی که کانادا به افرادی مانند شما احتیاج دارد، شرایطی وجود دارد که می تواند زمان پردازش را برای مجوز کار افزایش دهد. این است که چگونه می توانید مجوز کار خود را فقط در دو هفته پردازش کنید! این است که چگونه می توانید در کانادا ۲ هفته با اجازه کار کار کنید.

چگونگی اخذ مجوز کار شما در دو هفته!

اگر می خواهید در اسرع وقت به کانادا بپردازید، می توانید اجازه کار خود را در دو هفته با یکی از دو روش پردازش کنید. گزینه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد اگر شما نیاز به ارزیابی تاثیرات بازار کار (LMIA) دارید. شما همچنین باید تمام الزامات زیر را رعایت کنید:

LMIA آزاد LMIA مورد نیاز است

شما باید از خارج از کانادا درخواست کنید. شما باید از خارج از کانادا درخواست کنید.
شغل شما باید در زیر نوع مهارت ۰ یا سطح مهارت A در سیستم ملی شغلی (NOC) ذکر شود. شما باید یک LMIA مثبت از طریق جریان استعدادهای جهانی برنامه کارگران خارجی موقت کسب کنید.
کارفرمای شما باید پیشنهاد استخدامی را با استفاده از پورتال کارفرمای مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) ارائه کرده و هزینه های مرتبط با آن را پرداخت کند.
چه ارزیابی تاثیرات بازار کار است؟
در برخی شرایط، کارفرمایان قبل از اینکه بتوانند کارگران خارجی را استخدام کنند، باید برای یک LMIA درخواست کنند. اساسا LMIA یک سند است که نشان می دهد نیاز کارمند خارجی به پرکردن شغل در کانادا وجود دارد، به این معنی که سند باید ثابت کند که کاندید کانادایی در دسترس نیست که بتواند کار را انجام دهد.

هنگامی که شما برای اجازه کار درخواست می دهید، باید یک کپی از LMIA خود را با قرارداد کاری و نامه پیشنهاد شغلی به درخواست خود پیوست کنید.

آیا نیاز به ارزیابی تاثیرات بازار کار دارم؟

کارفرمایان باید به درخواست LMIA تقاضا کنند، بسته به نوع کاری که برای آن استخدام شده است. این شرایط توسط بخش های ۲۰۴ تا ۲۰۸ مقررات حفاظت از مهاجرت و پناهندگان تعیین می شود. پنج دسته گسترده وجود دارد که در آن اشاعه می تواند برای آنها معاف شود از LMIA.

شما از یک LMIA معاف خواهید شد زیرا:
موافقت نامه های بین المللی
منافع کانادا
هیچ وسیله ای برای حمایت دیگر
اقامت دائم در کانادا
دلایل بشردوستانه
شما می توانید درباره معافیت های LMIA در وب سایت رسمی IRCC بیشتر بدانید. اگر کار شما در کانادا در این لیست ذکر نشده است، نیازی به داشتن LMIA نیستید.

هنگامی که شما مشخص کرده اید که آیا شما به LMIA نیاز دارید یا نه، می توانید برای پردازش ۲ هفته اعمال کنید. همراه با تمام اسنادی که از کارفرمای شما نیاز دارید، اکنون باید نرم افزار آنلاین خود را با یک امتحان پزشکی و گواهی پلیس (در صورت نیاز) به IRCC ارسال کنید. شما همچنین باید هزینه های پردازش لازم را پرداخت کنید و نتایج بیومتریک خود را در درخواست خود ثبت کنید.

اجازه کار در کانادا - مجوز کار خود را فقط در دو هفته پردازش کنید!
اجازه کار در کانادا – مجوز کار خود را فقط در دو هفته پردازش کنید!

درباره همسران و وابستگان چه؟

شما تنها کسی نیستید که بتواند از زمان پردازش دو هفته استفاده کند. همسر، همسر مشترک و همسران شما همچنین می توانید از دو هفته برای دریافت ویزای بازدید کننده، اجازه کار یا درخواست تحصیلی خود بهره مند شوید. آنها باید یک درخواست کامل را ارائه دهند و در همان زمان برای پردازش موفق کار کنند.

چه کسی از پردازش دو هفته ای رد صلاحیت شده است؟

شما برای پردازش دو هفته ای در نظر نگرفتید اگر:

واجد شرایط برای استراتژی مهارت های جهانی نیستید
یک برنامه ناقص داشته باشید
دستورالعمل های دفتر ویزای محلی خود را دنبال نکنید؛
درخواست کاغذی را ارسال کنید
درخواست از داخل کانادا؛ و
یک برنامه کاربردی برای برنامه International Experience کانادا ارسال کنید
اگر شما از تمام الزامات رعایت کنید و به دلایل ذکر شده در بالا ذکر نکنید، می توانید تقاضای اجازه کار خود را ظرف مدت دو هفته انجام دهید! یافتن پست های اگر شما می توانید با ثبت نام برای خدمات ما واجد شرایط. کار خود را در کانادا با مهاجرت به کانادا آغاز کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *