۳۰ دی

ارزانترین شهرهای کانادا The Cheapest Cities to live in Canada

ارزانترین شهرهای کانادا The Cheapest Cities to live in Canada

در هنگام تصمیم به مهاجرت به کانادا و پذیرش پیشنهاد شغلی در این کشور ، عوامل متعددی وجود دارد. هزینه زندگی در جامعه و جایی که شما زندگی می کنید عامل بزرگی است. شما در جایی که باید بمانید، و همچنین فعالیتهایی که می توانید هزینه آن را بپردازید را انجام دهید . بهترین راه برای شروع یک شهر است که هزینه زندگی در مقایسه با دیگر شهرها در کانادا کم است و در آن چشم انداز کار بیشتر است.

مونکتون، نیوبرانزویک

طبق گزارش انجمن صنایع املاک کانادایی، مونکتون به دلیل کمترین املاک و مستغلات ارزان قیمت این خانه را به نام شهر مودبانه و صادقانه کانادا نامگذاری کرده است. میانگین قیمت خانه در سپتامبر ۲۰۱۵ به $ ۱۵۸،۶۸۰ رسید.

قیمت متوسط ​​یک آپارتمان اجاره یک خوابه در آوریل ۲۰۱۶، ۶۲۶ دلار است. اکثر افرادی که به مونکتون می روند پیدا می کنند که از یک جامعه بسیار دوستانه استقبال می شوند.

The Cheapest Cities to live in Canada
The Cheapest Cities to live in Canada

لاکمب، آلبرتا

قیمت متوسط ​​خانه ها در اینجا ۳۸۵،۸۵۸ دلار است، در حالی که یک آپارتمان یک خوابه می تواند برای ۶۶۴ دلار به طور متوسط ​​اجاره شود. یک لیتر گاز به طور متوسط ​​۱۰۵٫۹ است، در حالیکه اتوبوس ها فقط ۲۵ دلار هستند (یا ۴۵ دلار برای خدمات به Red Deer در این نزدیکی هست).

در سال ۲۰۱۳، شهر لکومب، تحقیقات رضایت بخش شهروندان را آغاز کرد. مردم پرسیدند چه چیزی آنها را سه عامل مهم برای افزایش کیفیت زندگی در آنجا می دانند. سی و چهار درصد از پاسخ دهندگان “احساس شهر کوچکی” را ذکر کردند، در حالی که ۲۲ درصد مردم و دوستی جامعه را ذکر کردند. نود و شش درصد پاسخ دهندگان کیفیت کلی زندگی را “عالی”، “بسیار خوب” یا “خوب” نامیدند.

استراتفورد، انتاریو

متوسط ​​قیمت خانه ۲۵۱،۳۶۵ دلار است در حالیکه متوسط ​​یک خوابه ۷۵۵ دلار است. یک لیتر گاز برای ۱۱۷٫۴ است. استراتفورد نیز به خاطر صحنه های پر جنب و جوش فرهنگی و جشنواره استراتفورد مشهور شناخته شده است که کار ویلیام شکسپیر و دیگر نویسندگان بزرگ را جشن می گیرد، بنابراین پیشنهاد می کنیم که چند دلار اضافی برای سرگرمی نگهداری کنید.

براندون، مانیتوبا

قیمت فروش متوسط ​​برای خانه های مجرد ۲۶۴،۱۱۲ دلار است و یک آپارتمان یک خوابه به طور میانگین به مبلغ ۵۸۵ دلار می پردازد. براندون سیستم خود را در داخل شهر، شبکه ای از باغ های محلی و فعالیت های آزاد در مرکز زندگی سالم دانشگاه براندون دارد و این یکی از شهرهای ارزان تر کانادا است.

The Cheapest Cities to live in Canada
The Cheapest Cities to live in Canada

هالیفاکس، نوا اسکوشیا

اگر یک شهر کوچکی برای شما جذاب نیست، هالیفاکس باید فهرست شما را بالا ببرد. میانگین اجاره یک آپارتمان یک خوابه ۷۸۳ دلار است در حالیکه هزینه های مسکن می تواند ۲۷۳،۰۲۶ دلار باشد. هالیفاکس همچنین دارای یکی از بزرگترین  امکانات بهداشتی و متخصصین در کانادا است.

با یک صحنه هنری پرطرفدار و بسیاری از مسیرهای پیاده روی، شهر به بسیاری از بازدیدکنندگان و افراد محلی احترام می گذارد. اگر بخواهید سفر خود را دو ساعت به هوا بیشتر از هر مقصد دیگر آمریکای شمالی و نزدیکتر به نیویورک نسبت به هر شهر دیگر کانادا انجام دهید، بلیط هواپیما ارزانتر از سایر شهرها به دلیل محل آن است.

کلید زندگی یک زندگی شاد و آرام در کانادا این است که در جایی زندگی کنید که در آن دسترسی به مسکن ارزان قیمت وجود دارد و هزینه های زندگی گران نیست.