ارزیابی خدمات معتبر برای مهاجرت به کانادا
۸ فروردین

ارزیابی خدمات معتبر برای مهاجرت به کانادا

ارزیابی خدمات معتبر برای مهاجرت به کانادا

در زیر لیستی از اطلاعاتی که در مورد ارزیابی خدمات معتبر برای مهاجرت به کانادا از جمله مدارک خارجی، شناخت مدارک، ارزیابی و شناخت قبلی آموزش و خدمات ارزیابی اعتبار در کانادا است ارائه می شود.

آلبرتا

خدمات ارزیابی کیفیت بین المللیIQAS

خدمات ارزیابی آموزشی را ارائه می دهد که مدارک تحصیلی از کشورهای دیگر را با استانداردهای آموزشی مقایسه می کند. مشتریان عبارتند از: افراد، کارفرمایان، مؤسسات آموزشی کانادایی، سازمان های صدور مجوز حرفه ای، سازمان ها و سایر استان ها.

بریتیش کلمبیا

خدمات ارزیابی معتبر بین المللی

ICES ارزشیابی برنامه های آموزشی رسمی برای اعتبار برای تحصیل برای افرادی که در سایر استان ها یا کشورها تحصیل کرده اند و قابل مقایسه در شرایط بریتیش کلمبیا و کانادا هستند را تعیین می کنند. نتایج ارزیابی ICES در گزارش های ارزیابی که اهداف، سازگار و قابل اطمینان هستند ارائه می شود.

مانیتوبا

خدمات ارزیابی مجوزهای تحصیلی

خدمات ارزیابی مجوزهای تحصیلی (ACAS) آژانس ارزیابی استانی در مانیتوبا است. ACAS مدارک آموزش و پرورش پس از دوره متوسطه (مدارک تحصیلی) خارج از کانادا که دریافت می کند  را ارزیابی میکند و آن را با استانداردهای آموزشی فعلی در مانیتوبا مقایسه می کند.

انتاریو

خدمات آموزشی مقایسه ای

CES ارزیابی مدارک تحصیلی بین المللی را ارزیابی می کند و آنها را با آنچه که در کانادا ارائه می شود را مقایسه می کند که به کارفرمایان کمک می کند تا اطلاعات بیشتری را در مورد اعتبار مشتریان درک کنند. نامه های CES ارزیابی توسط کارفرمایان و مهاجرین در سراسر جهان بسیار ارزشمند است.

خدمات ارزیابی مدنی ارزیابی کانادا

ICAS یک شرکت کانادایی است که متعهد به کمک به افراد برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود، با ارائه ارزیابی های تحصیلی در خارج از کانادا می باشد. گزارش های ارزیابی ICAS و خدمات مربوطه نیز به کارفرمایان، مقامات مهاجرت، موسسات آموزشی و سازمان های اجتماعی برای درک آموزش بین المللی کمک می کنند.

خدمات آموزش جهاني کانادا

WES یک سازمان غیر انتفاعی است که به ارائه ارزیابی دقیق و قابل اعتماد از مدارک تحصیلی بین المللی می پردازد که کارفرمایان را قادر می سازد تا درک دقیق ماهیت و معادل بودن کانادایی زمینه های آموزشی کارکنان آینده نگر را درک کنند. ارزیابی تأیید اعتبار ارائه شده را تایید می کند.

کبک

مرکز تحقیقات متشکل از مؤسسه های تحصیلی در Québec است

مقایسهای ارزیابی در مقایسه با Québec (ارزیابی مقایسه ای برای مطالعات انجام شده در خارج از کبک) یک سند است که مقایسه هایی بین مطالعات انجام شده در خارج از کبک و سیستم آموزشی Québec و دیپلم اصلی آن (یا معیارهای آموزشی) را فراهم می کند. این نه دیپلم و نه معادل یک دیپلم است. این یک نظر کارشناس است که فقط برای اهداف مرجع صادر شده و به هیچ وجه به کارفرمایان، سازمان های نظارتی یا موسسات آموزشی وابسته نیست که بتوانند آموزش خود را با توجه به روش ها و معیارهای خود ارزیابی کنند.

ساسکاچوان

خدمات ارزیابی کیفیت بین المللی

IQAS خدمات ارزیابی آموزشی را ارائه می دهد که مدارک تحصیلی از کشورهای دیگر را به استانداردهای آموزشی والیتی مقایسه می کند. مشتریان عبارتند از: افراد، کارفرمایان، مؤسسات آموزشی کانادایی، سازمان های صدور مجوز حرفه ای، سازمان ها و سایر استان ها.

Territoires du Nord-Ouest

خدمات ارزیابی کیفیت بین المللی

IQAS خدمات ارزیابی آموزشی را ارائه می دهد که مدارک تحصیلی از کشورهای دیگر را به استانداردهای آموزشی والیتی مقایسه می کند. مشتریان عبارتند از: افراد، کارفرمایان، مؤسسات آموزشی کانادایی، سازمان های صدور مجوز حرفه ای، سازمان ها و سایر استان ها.

سایر استان ها و سرزمین ها

برای خدمات ارزیابی اعتبارنامه در نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، جزیره پرنس ادوارد، نونووت یا یوکان، شما می توانید با مشاوران موسسه حقوقی پاد تماس بگیرید.

سایر منابع اعتبار لینک

مرکز اطلاعات کانادا برای مجوزهای بین المللی

مرکز اطلاع رسانی کانادا برای مجوزهای بین المللی (CICIC) اطلاعات را جمع آوری، سازماندهی و توزیع می کند و به عنوان یک مرکز صدور گواهینامه ملی و خدمات ارجاعی به منظور پشتیبانی از شناخت و قابلیت پذیری مدارک تحصیلی و حرفه ای کانادا و بین المللی عمل می کند.

مهندسین کانادا

مهندسین کانادا نام کسب و کار شورای مهندسین حرفه ای کانادا است. مهندسین کانادا سازمان ملی ۱۲ انجمن استانی و ارضی است که صنایع مهندسی را در کانادا تنظیم می کنند و بیش از ۲۳۴۰۰۰ نفر از مهندسین مجوز را مجوز می دهند.

دفتر ارجاع مجوز معتبر خارجی

دفتر مرجع صدور مجوزهای خارجی (FCRO) بخشی از شهروندی و مهاجرت به کانادا است. این اطلاعات، مسیر یافتن و خدمات ارجاعی را در شناسایی اعتبار خارجی فراهم می کند تا کارکنان آموزش دیده خارجی را موفق کند و با استفاده از مهارت های خود بتوانند به سرعت در کانادا کار کنند.

انجمن مهندسان حرفه ای، زمین شناسان و ژئوفیزیکدانان آلبرتا

انجمن مهندسان حرفه ای، زمین شناسان و ژئوفیزیکدانان آلبرتا (APEGGA) فعالیت مهندسی، زمین شناسی و ژئوفیزیک در آلبرتا را از سال ۱۹۲۰ تنظیم کرده است. APEGGA از طرف اعضای خود برای ایجاد استانداردهای عمل و ایجاد کدهای رفتار حرفه ای و اخلاقی کار می کند اعضای فردی و شرکتی را در عمل حرفه ای خود کنترل می کند.

انجمن علمی مهندسی صنایع فن آوری آلبرتا

انجمن علمی مهندسی صنایع فن آوری Alberta (ASET) سازمان حرفه ای برای تکنسین ها و تکنولوژیست ها در استان آلبرتا و در مناطق کانادایی است. ASET در تاریخ ۱ آگوست سال ۱۹۶۳ ثبت شد. ASET ارزیابی شرایط افرادی که داوطلبانه برای صدور گواهینامه درخواست می کنند، بر اساس استانداردهای ملی مربوط به آموزش، تجربه و حرفه ای، مدارک حرفه ای را صادر می کند.