اشتباهاتی که ممکن است موجب شود برنامه درخواست اکسپرس شما رد شود
۲۳ بهمن

اشتباهاتی که ممکن است موجب شود برنامه درخواست اکسپرس شما رد شود

اشتباهاتی که ممکن است موجب شود برنامه درخواست اکسپرس شما رد شود

Mistakes due to which may cause your Express Entry Application Rejected

اکنون که درخواست برای سیستم ورود مهاجرت اکسپرس مهاجرت به کانادا انجام می شود آنلاین، کاندیداها هیچ نامه ای در خصوص اصلاحاتی که باید در درخواست خود انجام دهند، دریافت نمی کنند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با اشتباهاتی که ممکن است موجب شود برنامه درخواست اکسپرس شما رد شود آشنا کنیم.

در صورت بروز مشکل، برنامه به طور مستقیم لغو خواهد شد. بنابراین، در اینجا برخی از دلایل ممکن است که ممکن است درخواست ورود کانادا اکسپرس را رد کنید.

درخواست ورود اکسپرس رد شد
برخی از اشتباهاتی که میتوانند درخواست کانادا اکسپرس را رد کنند
نگاهی به این اشتباهات رایج که می توانید درخواست ورود کانادا اکسپرس را رد کنید
اطلاعات اشتباه در مورد محل کار در Application Entry Express
قبل از کسب مدرک یا گواهینامه ای که در حال حاضر دارید، هرگز نباید تجربه کاری داشته باشید که قبلا داشتید. تجربه کاری شما همیشه باید به عنوان چیزی مربوط به مدارک تحصیلی یا پیشنهاد شغلی که در کانادا دریافت کرده اید، ذکر شود.

مقامات تنها فردی را که مناسب کار است، انتخاب خواهد کرد. اگر کیفیت و تجربیات مرتبط با شغل را فهرست نکنید، درخواست شما پذیرفته نخواهد شد. بنابراین فقط کارهای نامناسب کار را در نمایه خود انجام ندهید.

اطلاعات اشتباه در مورد آموزش در برنامه مهاجرت کانادا

اغلب مردم تصور می کنند که درجه خارجی آنها چیزی شبیه به درجه مشابه کانادا است. این را از قبل قبول نکنید همیشه از ارزیابی مدرک تحصیلی ECA یا ECA از یک سازمان تأیید شده، به طوری که افسر مهاجرت یا هر کارفرمای دیگری که مایل به استخدام شما است، مشکالت آموزشی خود را تضعیف نکند.

بنابراین در ECO دونگ را تاخیر ندهید زیرا اگر شما نتایج را در زمان دریافت نکنید، اکسپرس ورود شما به طور خودکار لغو خواهد شد زیرا آنها هیچ راهی برای تایید مدارک تحصیلی خارجی شما نخواهند داشت.

اشتباهاتی که ممکن است موجب شود برنامه درخواست اکسپرس شما رد شود
اشتباهاتی که ممکن است موجب شود برنامه درخواست اکسپرس شما رد شود

نتایج آزمون اشتباه

همیشه آزمایش کنید که آیا آزمون زبان شما در حال انجام است یا خیر. پایان آزمون زبان زبان را نگیر و نتایج آزمون به طور مستقیم به IRCC ارسال نمی شود. برای اولین بار آنها را اول خود بگنجانید و سپس آنها را به صورت تکراری ارسال کنید، اگرچه از شما خواسته خواهد شد که بعدا آن را اصلی کنید.

پیشنهاد شغلی اشتباه یا نامناسب از کارفرمای کلاهبرداری در کانادا و همینطور در نمای ورود اکسپرس استفاده می شود
همیشه بررسی کنید که آیا پیشنهاد کار شما تحت سیستم ورودی اکسپرس برای آن واجد شرایط است یا نه. هرگز پیشنهاد شغلی که واجد شرایط نیست، ارائه دهید.

کار ارائه می دهد از مکان های خاص مانند سفارت، کمیسیون عالی و یا یک کنسولگری کانادا، کارفرمایان متعلق به کبک، کارفرمایان نامناسب تحت فهرست IRCC یا کارفرمایان که حتی یک سال از کسب و کار خود را تکمیل نشده، برای سیستم ورود اکسپرس نامناسب است.

و فرض کنید شما یک پیشنهاد شغل واجد شرایط دارید و همینطور یک شرط وجود دارد. و شرایط این است که کارفرمای شما باید ارزیابی تاثیرات بازار کار (LMIA) را ارزیابی کند.

این گزارش توسط Employment and Social Development Canada مورد بررسی قرار گرفته است. اگر پس از مراحل بازبینی ارزیابی پذیرفته شود، یک شماره خاص LMIA به شما داده می شود که شما باید آن را در برنامه خود قرار دهید در غیر این صورت درخواست شما رد خواهد شد.

به غیر از موارد ذکر شده، هرگز نباید اطلاعات غلطی درباره سن، توانایی زبان یا هر چیز دیگری از خود بگنجانید. جعل مشخصات شما منجر به نتایج قاطعی خواهد شد که ممکن است شما را به مدت ۵ سال از ورود به کانادا ممنوع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *