اشتغال در کانادا توسط مراکز استخدام نیروي کار
۲۱ مهر

اشتغال در کانادا توسط مراکز استخدام نیروي کار

اشتغال در کانادا توسط مراکز استخدام نیروي کار

اشخاصی که شرایط دریافت ویزای کار کانادا را دارند می توانند  قبل از مهاجرت به کانادا و یا پس از آمدن به کانادا یا به عنوان یک بازدید کننده موقت و یا به عنوان یک مهاجر دائم از طریق مراکز استخدام نیروی کار در کانادا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.در واقع اشتغال در کانادا توسط مراکز استخدام نیروي کار یکی از سریع ترین و آسان ترین راهها جهت پیدا کردن شغل مورد نظرتان است.

موسسه پاد با توجه به شرایط شما توسط بهترین کارشناسان و وکلا می توانند نیاز شما را برای داشتن شغل مورد نظرتان  و اشتغال در کانادا را مرتفع سازد.

خدماتی که توسط ماجهت اشتغال در کانادا توسط مراکز استخدام نیروي کار ارایه می شودعبارتند از :

۱٫ ارزیابی توانمندی شما در کانادا

تحت این سرویس ما شما را ارزیابی،و شما شانس خود را برای یافتن اشتغال مناسب در کانادا فراهم می کنید. این سرویس شامل موارد زیر است:

پیدا کردن شهر که بیشترین شانس اشتغال را ارائه می دهد.
ارزیابی صلاحیت
ارائه کلیه گزینه های استخدامی
برآورددرآمد بالقوه
ایجاد توصیه های ارزشمند
تعیین هزینه جستجوی شغلی شما

۲٫ خدمات جستجوی اشتغال خود را انجام دهید

تحت این سرویس ما بسته سفارشی جستجوی شغلی را که مخصوص مشتریانی است که مایل به درخواست کار در کانادا هستند آماده می کنیم. این بسته همچنین شانس شما برای کسب امتیاز بیشتر در مصاحبه انتخاب مهاجرت را افزایش می دهد (اگر قبلا درخواست یا درخواست اقامت دائم کانادا را درخواست کرده اید)، زیرا نشان می دهد که تلاش های لازم برای یافتن کار مناسب در کانادا انجام داده اید.

این سرویس می تواند برای افرادی که یک ویزای مهاجرتی دریافت کرده اند و مایل به تماس با کارفرمایان بالقوه قبل از ورود در کانادا باشد بسیار مفید باشد.

این سرویس شامل موارد زیر است:

ارسال کپی تجدید نظر شده از رزومه خود را با نامه شخصی به هر یک از شرکت هایی که ما به عنوان کارفرمای بالقوه خود را در کانادا شناخته شده است.
برچسب آدرس پستی برای هر شرکت با برچسب آدرس بازگشتی شما
ارائه خطوط راهنمای برای برنامه ریزی استراتژی های خود را برای مصاحبه چشمگیر تلفن و مشاوره برای پیگیری در مصاحبه
ارائه لیست اصلی از تمام کارفرمایان بالقوه خود را با نام مدیر منابع انسانی شرکت های فردی

۳٫ خدمات جستجوی کامل اشتغال

این برنامه کامل استخدام برای افراد حرفه ای که علاقه مند به حل و فصل در ایالات متحده آمریکا و کانادا می باشند و می توانند از این کشورها بازدید کنند یا از طریق تلفن یا افرادی که مهاجر تازه در کانادا هستند و برای کمک به یافتن یک کار مناسب در کانادا.

این سرویس شامل موارد زیر است:

مصاحبه پیش از برگزاری با کارفرمای آینده نگر شما
مشاوره در مورد برنامه ریزی استراتژی های مصاحبه
اطلاعات بینش برای روند استخدام و اشتغال در کانادا
شرح شغل و جزئیات شرکت
مشاوره در مورد چگونگی مذاکره با یک بسته پرداخت
چگونگی نهایی پیشنهاد شغلی

اشتغال در کانادا توسط مراکز استخدام نیروي کار

۴٫ HRDC اشتغال را در کانادا تصویب کرد

توسعه منابع انسانی کانادا، که به اصطلاح HRDC شناخته می شود، بخش کار کانادا است. با توجه به کارگران خارجی که توسط بسیاری از کارفرمایان کانادایی استخدام شده اند، کارکرد اصلی آنها این است که شرکت های کانادایی کارگران خارجی را استخدام کنند، فقط در صورتی که کارکنان دائمی کانادا یا شهروندان دائمی از طریق کمبود نیروی انسانی و یا فقدان شرایط قانونی / یا مهارت های خاص مربوط به شغل.

این کارگران خارجی باید بر اساس شرایط و شرایط مشابهی که به شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی ارائه می شود، استخدام شوند. کارفرمایان کانادا مجبورند قبل از استخدام یک کارگر خارجی درخواست خود را به HRDC ارزیابی کنند و ارزیابی این نرم افزار به عنوان نظر بازار کار یا اعتبار پیشنهاد شغلی شناخته شده است.

شرکت ما می تواند مهاجران جدید و آینده نگر را در یافتن کار مناسب در کانادا  و اشتغال در کانادا در زیر بسیاری از دسته های اشتغال کمک کند. متقاضیانی که پیشنهاد شغلی دریافت کرده و برای کسب اعتبار شغلی HRDC از طرف کارفرمایان خود نیاز به کمک دارند نیز می توانند از خدمات ما استفاده کنند.

بر اساس چنین پیشنهاد شغل معتبر، مهاجران احتمالی می توانند در برنامه مهاجرت دائمی خود تحت برنامه مهاجرت فدرال تا ۱۰ امتیاز دریافت کنند.

۵٫ پیشنهاد استخدام برنامه نامزدی استان (PNP)

در چندین سال اخیر، چندین ولسوالی کانادا با اداره مهاجرت فدرال برای برنامه اشتغال در کانادا موافقت کردند تا برنامه مهاجرت والیتی خود را به منظور جذب مهاجران به ولايات مربوطه خود بکار گیرند. استان های منیتوبا، ساسکاچوان، نیوفاندلند و لابرادور، نیوبرانزویک، جزیره پرنس ادوارد، نووا اسکاتالیا، آلبرتا و بریتیش کلمبیا برنامه های نامزدانه ولسوالی خود را (PNP) خود را آماده کرده اند.

امتیازهای عبور برای هر برنامه PNP متفاوت است و هر استان دارای لیست تقاضا شغل خود است. اگر مشاغل شما در لیست تقاضای استان خاصی باشد که مایل به اقامت در آن هستید، شرکت ما می تواند در جستجوی کار در آن استان کمک کند و در نهایت مهاجرت دائمی را دریافت کند.

برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر، لطفا بر روی استان کلیک کنید.

مانیتوبا
ساسکاچوان
نیوفاندلند و لابرادور
نیوبرانزویک
جزیره پرنس ادوارد
برای به دست آوردن هر یک از این خدمات لطفا فرم ارزیابی و اطلاعات ما را تکمیل کنید

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *