اطلاعات جامع زندگی در کانادا
۲۱ مهر

اطلاعات جامع زندگی در کانادا

راهنمای مهاجران برای زندگی در کانادا

در این مقاله سعی بر این شده است تا اطلاعات جامع زندگی در کانادا بر متقاضیان مهاجرت به کانادا به صورت کلی توضیح داده شود ؛چرا که کسب آگاهی و اطلاعات راجع به کشوری که مقصد مهاجرت ماست از ضروریات می باشد. بنابراین توصیه ما به شما دوستان این است که به جمع آوری اطلاعات در مورد کانادا بپردازید.

 اطلاعات جامع زندگی در کانادا

 

موقعیت مکانی کشور کانادا

کانادا در شمال آمریکا قرار دارد و دومین کشور بزرگ دنیا است. اکثریت قریب به اتفاق جمعیت کانادا در نزدیکی مرز جنوبی با ایالات متحده زندگی می کنند.

 اطلاعات جامع زندگی در کانادا

 

وضعیت اشتغال در کانادا

در سال های اخیر، صادرات کشاورزی و معدنی کانادا در بازارهای جهانی به خوبی انجام شده است. شرایط اقتصادی برای اکثر کشور نسبتا خوب است.

چند سال پیش، به شما توصیه نمیشد تا به کانادا برسید تا حقوق خود را ارتقا دهید.

وضعیت اشتغال کانادایی ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و هنوز هم از آن لذت می برند اما در مقایسه با حقوق در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و شمال اروپا، کانادایی ها به شدت پرداخت نمی شوند.

در حال حاضر افزایش دستمزدها و تقویت ارز، دستمزدهای کانادا به طور متوسط ​​بالاتر از ایالات متحده آمریکا، انگلستان و بسیاری از اروپا را افزایش داده است.

مزیت عمده زندگی در کانادا این است که در اکثر نقاط، یک خانه راحت، بزرگ و منزل با درآمد معمولی خریداری می شود.

مشاغل بیشتر در تورنتو / جنوب انتاریو، ونکوور، کالگری و ادمونتون بیشتر است.

کانادا در برابر رکود اقتصادی به طور کلی مصون نیست اما نرخ بیکاری در تورنتو و ونکوور (اواسط ۲۰۱۴) حدود ۸ و ۵ درصد است، در حالی که کالگری و ادمونتون ۵ تا ۵/۵ درصد هستند.

برای اولین بار در کانادا می توانید کار را برای مهاجران دشوار کنید. در حالت ایده آل، قبل از اینکه به کانادا برسید، باید یک شغل را ترتیب دهید.

قبل از اینکه به طور جدی در مورد رفتن به کانادا فکر کنید، لازم است که کارفرمایان کانادایی مدارک و تجربه خود راتحویل دهید.

اگر مهارت خاصی در زمینه تقاضای تقاضانامه داشته باشید، به احتمال زیاد با مشکلات مواجه خواهید شد، اما هیچ تضمینی برای یافتن یک شغل مناسب نیست.

هنگامی که آنها موقعیت را برای پر کردن، کارفرمایان کانادایی برای اولین بار برای یک کارمند محلی ترجیح می دهند – کسی که می تواند از پایین دست از مخاطبین صنعت مورد اعتماد پایین بیاید. اگر آنها یک کارمند محلی مناسب پیدا نکنند، کارفرمایان مهاجر را در نظر می گیرند.

با توجه به مشکلات احتمالی در یافتن کار مناسب، مهاجران به شدت توصیه می کنند پول زیادی برای زندگی در حالی که شکار شغلی در اختیار دارند.

اگر مهارت های زبان انگلیسی شما عالی نیست، ممکن است تقریبا غیرممکن باشد که شغلی مناسب برای مهارت های خود پیدا کنید.

 اطلاعات جامع زندگی در کانادا

شخصیت مردم کانادا

کانادایی ها بسیار مهمان نواز هستند و ازمهمانان و مهاجران استقبال گرمی می کنند – مخصوصا در روستاهای کانادا.

اکثریت کانادایی ها بسیار صبور هستند و از یک فلسفه زنده و زندگی پیروی می کنند. در شهر های کانادا اغلب احساس قویتری از اجتماع و وظیفه وجود دارد که در سایر کشورها یافت می شود.

بازدیدکنندگان کانادا ممکن است دریابند که تفاوت بین استانهای انگلیسی زبان و ایالات متحده آمریکابسیار  است.

هیچ مشکلی برای Quebec فرانسوی برای ایالات متحده وجود ندارد. گرفتن کار یا اداره یک شرکت در کبک، مستلزم کارفرمایی  در فرانسه است.

 اطلاعات جامع زندگی در کانادا

وضعیت آب و هوای کانادا

اکثر کانادا دارای آب و هوای نیمه قاره ای یا قاره ای است.

بسته به محل دقیق، تابستان گرم یا بسیار گرم است و زمستان سرد یا بسیار سرد است (یا به طرز وحشیانه ای سرد). استثنا در ساحل اقیانوس آرام کانادا است که تابستان و زمستان خفیف است.

آفتاب در بسیاری از استانها، به ویژه استانهای پرویی در وسط کانادا، فراوان است.

تورنتو و ونکوور بیشترین قطب  فرهنگی و جهانگردی کانادا هستند. آنها غنی از فعالیت های فرهنگی و هنری هستند و رستوران های آنها بسیاری از غذاهای جهان را ارائه می دهند.