امروز در کانادا کار کن! ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف ۲۰۱۹
۱۸ آذر

امروز در کانادا کار کن! ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف ۲۰۱۹

امروز در کانادا کار کن! ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف ۲۰۱۹

کار در کانادا هرگز نباید کسل کننده باشد، زمانی که در Banff با کوه های برفی کوه و صنعت گردشگری پرطرفدار کار می کنید. ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف ! برای تصمیم مهاجرت به کانادا کافی نیست !

از آشپز، سرور رستوران و کارکنان خرده فروشی، این منطقه در حال بررسی ۴۰۰ کارمند جدید برای کارهای بهار و تابستان در بانکف است.

بیش از ۲۷ هتل منطقه ای، رستوران و مغازه های خرده فروشی پس از ۱۵ درصد بیشتر کارکنان نسبت به آنها در سال ۲۰۱۷ استخدام شده است. هتل ها در منطقه قصد دارند تا شغل فصلی خود را در بنف در ژوئیه و اوت ۲۰۱۹ راه اندازی کنند.

میشل دوفرسن، مدیر مرکز منابع انسانی در بانف، گفت: “برخی از این افراد، اگر مناسب باشند، می توانند برای یک شغل درخواست و شروع هفته آینده شوند.”

جنیفر روولف، مدیر مسئول منابع انسانی شرکت بنف، گفت که شرکت او به طور معمول ۳۰۰ کارگر فصلی را برای بهار و تابستان استخدام می کند تا با تقاضای فصلی ادامه یابد.

با تشکر از جشن های ۱۵۰ ساله کانادا در سال ۲۰۱۷، تعداد گردشگران بازدید کننده از بانف افزایش یافته است. پارک ملی بنف در سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ افزایش ۲۰۰،۰۰۰ بازدید کننده جدید را نشان می دهد.

چقدر شما می توانید برای یک کار فصلی در کانادا بپردازید؟
پیاده روی با مربی در کوه

خوب، این بستگی به کار شما در استخدام دارد. برای دستمزد پایه، آلبرتا نرخ های قدیمی خود را از ۱۳:۶۰ دلار در ساعت به ۱۵ دلار در ساعت از ۱ اکتبر ۲۰۱۷ افزایش داده است.

بنف با کمبود نیروی کار در اوج تورهای فصلی مواجه بوده است، که منجر به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ ساعت اضافی اضافه کاری به کارکنان مهمان نوازی در بانف در سال ۲۰۱۶ شد.

اگر شما تعجب کنید که چه مقدار می توانید برای یک کار فصلی در کانادا کسب کنید، اضافه کاری قطعا یک عامل مهم است، زیرا کارکنان با اضافه کاری ۱٫۵ برابر بیشتر می کنند.

چه چیزی باید بدانید هنگامی که شما در بخش مهمانداری در کانادا کار می کنید

امروز در کانادا کار کن! 400 شغل فصلی جدید در بانف 2019
امروز در کانادا کار کن! ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف ۲۰۱۹

مشاغل تابستانی در کانادا barista

کانادایی ها  اگر در یک رستوران یا هر کار خاصی که مشتریان می توانند نشان دهند که با خدمات شما خوشحال هستند کار می کنند، می توانید راهنمایی های بسیار خوبی داشته باشید.

برخلاف برخی از کشورها، کانادایی ها حداقل ۱۵-۲۰٪ را به خود جلب می کنند. خوش شانسی آنها با خدمات شما بالاترمی رود ؛با  راهنمایی می توانید کسب درآمد داشته باشید.

برای انجام برخی از پول اضافی باید چه کاری را انجام دهید؟ چرا سعی نکنید:

رانندگی؛
تحویل غذا؛
آرایشگر؛
متصدی یا
وایترون؟
چه کسی استخدام می کند؟
آشپز جوان آشپزی آماده می کند

در اینجا یک لیست از شرکت ها و کسب و کار ها در جستجوی کارکنان جدید برای پر کردن شغل در Banff برای سال ۲۰۱۹ است.

پارک کانادا؛

بروستر سفر؛

بهار Fairmont Banff؛

کوه نوردی Rocky؛

بنف هتل محل اقامت؛

سرویس کتانی منطقه Fairmont؛

Rimrock Resort؛

خلیج هادسون؛

دریاچه لوئیس؛

ورزش حیرت انگیز؛

بانف ماجراهای نامحدود

سیستم مربی مربی ملی؛

ماریوت؛

قایقرانی Chinook؛

ریشه ها؛

Sunshine Village Corporation؛ و

Num Ti Jan Lodge، سیمپسون

اگر Banff مقصد مناسب برای شما نیست، گزینه دیگری در فاصله ۲۵ دقیقه وجود دارد – شهر کانمور. این شهر ناتنی در پای اسکله ها نشسته است، اگر چه نه چندان مشغول به عنوان Banff، Canmore برای خود بسیار خوب است.

بنابراین اگر شما به دنبال یک آرامش و آرام تر هستید، چرا به کار در Canmore نگاه نکنید.

جابز در کنmore برای کار فصلی در بهار و تابستان ۲۰۱۸
شهر خیره کننده کانمور، آلبرتا، BC

مارک؛

بهار کریک؛

تاپس

Silvertip Resort؛ و

باشگاه گلف Canmore

امروز در کانادا کار کن! 400 شغل فصلی جدید در بانف 2019
امروز در کانادا کار کن! ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف ۲۰۱۹

چگونه در کانادا کار کنیم

شما می توانید یک ویزای کار تعطیلات در کانادا را امتحان کنید. برای ویزای کار تعطیلات آسان است. این ویزا به مدت دوازده ماه شما را به طور قانونی در زمان تعطیلات خود در کانادا  بگذرانید و کار می کند.

از یک کارفرمای کار خسته شده اید؟ بدون نگرانی شما می توانید چندین کارفرمای با این ویزا داشته باشید. شما می توانید در کانادا هر کجا که بخواهید کار کنید و در هر استان ای که انتخاب می کنید!

سفر کمی به کانادا را ببینید و ببینید که این کشور عالی و زیبا می تواندکار به شما بدهد. ویزای اقامت کار شما اجازه می دهد تا هر استان و قلمرو در کانادا را ببینید.

به علاوه، شما حتی قبل از اعطای درخواست کار پیشنهاد نمی دهید! فقط به یاد داشته باشید که مجبور هستید بین ۲۰ تا ۳۰ سال داشته باشید.

میخواهی بیشتر بدانی؟ پس با ما تماس بگیرید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *