انواع مجوز کار کانادا Types of Work Permits Canada
۲۵ دی

انواع مجوز کار کانادا Types of Work Permits Canada

انواع مجوز کار کانادا Types of Work Permits Canada

در حال حاضر کانادا دارای بیش از ۷۰ گزینه مهاجرت برای کمک به مهاجران با استعداد به کار در این کشور است. به طور کلی، اولین گام در مهاجرت به کانادا با درخواست  مجوز کار است.

آیا شما در مورد انواع مختلف مجوز کار می دانید؟ کانادا دارای چندین نوع مجوز کار بر اساس شغل و دلیل شما برای ورود به کشور است، مثلا اگر در کانادا به عنوان میزبان تلویزیون برای مدت زمان مشخصی با یک شغل که اتحادیه ای و به خوبی پرداخت می شود، نوع کار مجوز شما این کار را منعکس می کند. در این مورد، شما می توانید برای اجازه کار خاص کارفرما درخواست کنید. انواع مختلفی از مجوز کار در کانادا وجود دارد که به شما کمک می کند در این کشور درآمد کسب کنید.

چه مجوزهای کار کانادایی موجود است؟

یک مجوز کار کانادا دارای چهار شرایط است. این امر نشان می دهد:

کارفرما برای کار کردن؛
نوع کار شما انجام خواهد شد
محل که شما می توانید کار کنید و
مقدار زمانی که می توانید قانونی در کشور کار کنید
چه نوع مجوز کار کانادا دارد؟
در اینجا دو نوع مجوز کار کانادا ارائه می دهیم. بسته به شرایط و شغل شما، شغل شما ممکن است تحت دو دسته مجوز کار قرار گیرد.

دو نوع اصلی از مجوز کار، مجوز کار باز و اجازه کار خاص کارفرما وجود دارد.

انواع مجوز کار کانادا Types of Work Permits Canada
انواع مجوز کار کانادا Types of Work Permits Canada

مجوز کار باز چیست؟

مجوز کار باز برای اداره مهاجرت به مهاجرانی که مایل به کار برای هر یک از کارفرمایان برای مدت مشخصی هستند، صادر می شود.

دو مجوز برای باز کردن مجوز کار (OWP)، مجوزهای بدون محدودیت و محدودیت وجود دارد. تفاوت عمده بین این دو این است که مجوزهای بدون محدودیت اجازه می دهد شما در هر شغل و محل کار کار کنید، در حالی که Restricted نمی کند. مجوز محدود اجازه می دهد تا شما در یک کار خاص کار کنید و در نتیجه شما به همان اندازه آزادانه حرکت می کنید تا در مناطق مختلف کانادا کار کنید.

چه برنامه های ویزا از مجوز کار باز استفاده می کند؟

برخی از انواع کارهای مجاز کانادا معتقدند که OWP عبارتند از:

اجازه اقامت موقت برای همسران یا همکاران
مجوز کار فارغ التحصیلی پست
اجازه اقامت موقت؛
مجوز برنامه جهانی جوانان؛
برنامه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس اجازه همسر؛
مجوز کار مجاز باز و
Birding اجازه کار را باز کنید
اگر می خواهید بدانید که چگونه برای درخواست مجوز کار کانادا درخواست می شود، این مقاله ممکن است فقط چیزی است که شما برای شروع باید شروع کنید.

کانادا همچنین دارای برنامه های مختلف ویزائی است که از مجوز کار مجوز استفاده می کنند این موارد عبارتند از:

ویزای کار تعطیلات
ویزای حرفه ای جوانان؛
تجربه بین المللی کانادا
برنامه کار ماهر فدرال؛
کلاس تجربه کانادایی
برنامه تجاری ماهر فدرال؛
برنامه نامزد ولایتی؛ و
برنامه همکاری بین المللی
یک مجوز کار آزاد باز؟
این یک اجازه کار ویژه است که اجازه می دهد تا در کانادا کار کنید در حالی که برای نتایج داوطلبانه اقامت خود صبر کنید. به طور معمول، اگر شما تحت هر یک از برنامه های اقامت دائم زیر هستید، می توانید برای این مجوز خاص واجد شرایط باشید.

برنامه هایی که به شما اجازه می دهند برای مجوز کار باز کنید:

برنامه های نامزدی ولایتی (PNP)؛
کلاس تجاری فدرال؛
کلاس تجربه کانادایی
مراقبت از کلاس کودکان؛ یا
مراقبت از افرادی که نیاز به کلاس بالایی دارند
همچنین الزامات خاصی را که باید برای اعمال تطابق داشته باشید وجود دارد. اگر قبلا در کانادا زندگی می کنید، اگر مجوز کار خود را ظرف چهار ماه و یا مجوز کار شما هنوز معتبر باشد، باید اعمال کنید.

شما همچنین باید بدانید که اگر شما محدودیت های کاری را در مجوز کار خود دارید، می توانید تحت PNP اعمال نکنید. کبک نیز استانداردهای خود را دارد و اجازه اقامت باز کار را برای متقاضیان ارائه نمی دهد!

چگونه کار کامل در کانادا را بدست آوریم

برای اولویت دادن به اجازه کار، به طور کلی نیازمند یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی هستید. اگر چه تحت شرایط ویزای کار تعطیلات یا سایر گزینه های مجوز کار مجاز نیست، این به حساب نمی آید.

اولین قدم این است که اطمینان حاصل کنید که یک رزومه بسیار خیره کننده را در اختیارتان قرار داده اید. اگر در مورد نحوه شروع خلاقیت CV مطمئن نیستید، این مقاله فقط برای شما باشد. این به شما خواهد گفت چه کارفرمایان بالقوه ممکن است فکر کردن و به شما لبه در مورد چگونگی نوشتن CV کامل برای کار در کانادا بگویید. شما می توانید یک کار خوب در کانادا با هر یک از انواع مختلف از مجوز کار پیدا کنید.

با استفاده از پورتال درست کار در کانادا

همچنین برخی از وب سایت های کارآمد مفید وجود دارد که می توانید CV خود را برای پیدا کردن کار مناسب برای شما ارسال کنید. در اینجا فقط چند نفر از آنها برای شروع کار شما هستند.

هیولا یکی از بزرگترین وب سایت های استخدام است که به محدود کردن فرصت شغلی واجد شرایط و کمک به پاسخگویی به سوالات متداول مربوط به زندگی حرفه ای کمک می کند.

شما ممکن است از این سایت بعدی، بانک کار کانادا خواسته باشید. بانک کار کانادا دارای یک طراحی بسیار انعطاف پذیر و یک گزینه هشدار شغلی است تا شما را در مورد آخرین پست های کاری توضیح دهد. این نیز یکی از پورتال های جستجوی شغلی در کانادا است.

در واقع یک نام آشنا دیگر است که شما ممکن است قبل از آن شنیده باشید. پس از اینکه رزومه خود را آپلود کردید، ساده برای استفاده و با یک کار فوری، گزینه درخواست را انتخاب کنید

در واقع یک نام آشنا دیگر است که شما ممکن است قبل از آن شنیده باشید. پس از اینکه رزومه خود را آپلود کردید، ساده برای استفاده و با یک کار فوری، گزینه درخواست را درخواست کنید، کار را در کانادا بسیار سریعتر انجام می دهد.

Eluta هنوز یک پورتال شغلی در کانادا است که می توانید از آن استفاده کنید. این وب سایت شغل کمک می کند تا نامزد بالایی برای برخی از بهترین شرکت ها در کانادا مانند L’Oreal و زیمنس پیدا کنید.

آیا می توانید در کانادا اجازه تحصیل بگیرید؟

در صورت عدم اطمینان در مورد اینکه آیا می توانید تحت هر یک از این برنامه ها واجد شرایط باشید، فقط فرم تماس را برای صحبت با متخصص مهاجرت تکمیل کنید. آنها به هر سوالی که در مورد روند درخواست و چگونگی حرکت به جلو با درخواست شما دارند پاسخ خواهند داد.