انواع ویزای کانادا
۱ مهر

انواع ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا

برای سفر به کانادا اول از همه باید اقدام به درخواست ویزا که با توجه به هدف شما از سفر به کانادا نوع ویزا متفاوت است. انواع ویزای کانادا در سال ۲۰۱۹ نیز مانند سال های گذشته متفاوت است.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا، برای افرادی است که برای گردشگری یا تفریح و بازدید از کانادا قصد سفر به این کشور را دارند. این ویزا هم می تواند به صورت یک بار ورود (single) و هم می تواند به صورت چند بار ورود (multiple) صادر شود. لازم به ذکر است که هر دوی این ویزاها برای مدت زمان معینی اعتبار دارد.

اگر برای ویزای یک بار ورود درخواست دهید شما فقط یک باراجازه ی ورود به کانادا را دارید ولی اگر برای ویزا چند بار ورود درخواست دهید شما چند بار اجازه ی ورود به کانادا را خواهید داشت. جالب است بدانید ویزای چند بار ورد یا همان ویزا مولتی ۱۰ سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار پاسپورت ایرانی ها ۵ سال می باشد این ویزا در ایران ۵ سال اعتبار دارد.

اگر قصد دارید در سال ۲۰۱۹ به کانادا سفر کنید و می خواهید برای ویزای کانادا درخواست بدهید، می توانید از طریق مؤسسه حقوقی پاد با متخصصین و مشاوران حرفه ای در زمینه امور ویزا، به ویژه Multi Canada ویزا با شماره ۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۸ تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا (توریستی):

   ·    پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا (Application form)

   ·    عکس رنگی با زمینه ی سفید

   ·    سند ملکی ترجمه شده

   ·    شناسنامه ترجمه شده

   ·    اصل پاسپورت قدیم و جدید

   ·    ارائه مدارک بانکی از جمله : گردش مالی آخر ۶ ماه حساب بانکی، نامه تمکن مالی

   ·    دعوتنامه

جهت مشاوره با ماتماس بگیرید.۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱

ویزای کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا:
 برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا هم می توانید از طریق “سرمایه گذاری برنامه دولت فدرال” و هم از طریق “سرمایه گذاری برنامه کبک” اقدام کنید. اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا در سال ۲۰۱۸ برای کسانی که شرایط زیر را دارند امکان پذیرمی باشد، که این شرایط عبارتند از:

   ·    فرد متقاضی باید نشان دهد که توان مالی خود و خانواده خود در کانادا را خواهد داشت.

   ·    دارایی شما باید مطابق با ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد و باید متعد شوید که تا ۸۰۰٫۰۰۰ دلار در کانادا سرمایه گذاری خواهید کرد.

ویزای تحصیلی کانادا:

کانادا دارای بهترین دانشگاه ها در دنیا می باشد، به همین دلیل طرفداران زیادی از سرتاسر جهان برای تحصیل به خود جلب کرده است. برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا باید از موسسات آموزشی تعیین شده نامه پذیرش دریافت کنید. همچنین به غیر از مدارکی که در زیر ذکر شده است دربعضی موارد ممکن است برای اخذ ویزای کانادا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهند.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کانادا:

برای اخذویزای تحصیلی کانادا مدارک زیر لازم است :

   ·    اصل پاسپورت

   ·    گواهی عدم سوء پیشینه

   ·    مدرک پذیرش از دانشگاه مربوطه

   ·    نامه REFRENCE سفارت

   ·    ۲ قطعه عکس رنگی زمینه سفید

   ·    ارائه مدارک مالی از جمله: نامه ی تمکن مالی همراه معادل مبلغ دلار کانادا، نامه ی مالی ساپورت کننده،نامه ی وام دانشجویی، فیش واریزی تحصیل

   ·    نامه تایید شدن مجوز تحصیلی از سفارت

جهت مشاوره با ماتماس بگیرید.۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱

ویزای کار کانادا: 
کانادا به دلیل اقتصاد قوی، بر تر بودن پژوهش و نوآوری، پایین بودن مالیات و کم بودن هزینه های کسب و کار و کیفیت بالای زندگی یکی از بهترین مکان ها برای کسب و کار می باشد. برای اخذ ویزای کار در سال ۲۰۱۸ نیز به شرکت یا کارفرمایی نیاز می باشد که شهروند یا مقیم دائم کانادا باشد. همچنین اداره منابع انسانی و توسعه کانادا باید مجوز کاری که از سوی اداره ی مهاجرت کانادا صادر می شود را تایید کند که بر اقتصاد کانادا اثر منفی نخواهد داشت. برای این که مجوز کاری کانادا را اخذ کنید به شرکت یا کارفرمایی نیاز است که شهروند و یا ساکن دائمی کانادا باشد. کشور کانادا بر اساس یک سری فعالیت های خاص که از سمت دولت کانادا اعلام می شود مجوز صادر کند که باید برای توسعه ی اقتصاد کشور کانادا ارزشمند و مفید باشد. شما باید ثابت کنید شرایط شغل مورد نظر را در کانادا دارید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا:

   ·    پاسپورت معتبر

   ·    ارائه مدارک کاری مانند سند استخدام متقاضی تحت کمپانی مربوطه در کانادا

   ·    ارائه مدارکی که نشان دهنده ی اقامت شما در کشور متبوع خود می باشد.

   ·    دو قطعه عکس

   ·    پر کردن فرم های مخصوص ویزای کانادا

ویزای مطالعاتی کانادا:

این ویزا به واجدین شرایط به منظور بالا بردن تبادلات علمی و فرهنگی  بین کانادا و کشور های دیگر اعطاء می شود. معمولا کسانی که برای این نوع ویزای کانادا درخواست می دهند از شرایط علمی و پژوهشی خاصی برخوردارند و می توانند دانش خود را در اختیار سایرین قرار دهند. کسانی که قصد اخذ این ویزا را دارند پس از این که از دانشگاه مربوطه و یا موسسه علمی پذیرفته شدند می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام کنند.

متقاضیانی که برای گذراندن فرصت های مطالعاتی با هزینه شخصی خود قصد سفر به کانادا را دارند، باید مدارکی که نشان دهنده ی توان مالی آن ها جهت پرداخت هزینه های دوران فرصت مطالعاتی و مخارج زندگی در کانادا می باشد را ارائه دهند. همچنین چنانچه هزینه این دوره ها یعنی دوره ی فرصت های مطالعاتی فرد متقاضی قرار است از سوی دولت کانادا تامین شود، فرد متقاضی باید از سوی محل مورد نظر ضمانت مالی ارائه دهد.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

سوپر ویزای والدین کانادا

سوپر ویزای والدین یک ویزای بلند مدت است و برای والدین و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ هایی که فرزندان یا نوه هایشان از ساکنین دائم یا شهروندان کانادایی هستند، صادر می شود. این ویزا برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ توسط دولت کانادا برای تسهیل ورود پدر مادرهای افراد مقیم کانادا ایجاد شد و قرار است در ۲۰۱۸ نیز این برنامه پیگیری شود.  این یک ویزای کانادا از نوع موقت است که به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد به مدت ۲ سال در کانادا اقامت داشته باشند. سوپر ویزای کانادا هم می تواند به صورت تک ورودی و هم می تواند به صورت چند بار ورود صادر شود. جالب است بدانید این ویزا ۱۰ سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار ویزای ایرانی ها ۵ سال است این ویزا برای ایرانی ها تا ۵ سال اعتبار دارد. همان طور که گفته شد با این ویزا تا مدت ۵ سال و هر بار تا ۲ سال می توانند در این کشور بمانند.
متقاضی برای اخذ سوپر ویزای کانادا تقریبا همان مدارکی را باید تحویل دهد که برای ویزای عادی تحویل سفارت می دهد، فقط باید همراه این مدارک بیمه هم ارائه شود.
جهت مشاوره حقوقی با ماتماس بگیرید.۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱

دلایل رد شدن ویزای کانادا

درخواست ویزای کانادا ، می تواند به دلایل مختلفی از طرف آفیسر پرونده رد ( ریجکت ) شود. برخی دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا به شرح زیر است :

   ·    نقص مدارک

   ·    مشکلات حساب بانکی و تمکن مالی

   ·    عدم وجود برنامه سفر مشخص ( برای ویزای توریستی کانادا)

جهت اخذ انواع ویزای کانادا به صورت تضمینی از طریق شماره تلفن  ۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۸با کارشناسان موسسه حقوقی مهاجرتی پاد تماس حاصل نمایید.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.