اکسپرس اینتری کانادا ۲۰۱۹
۱۵ بهمن

اکسپرس اینتری کانادا ۲۰۱۹

اکسپرس اینتری کانادا ۲۰۱۹ Express Entry Canada 2019

در ژانویه ۲۰۱۵، برنامه ورود کانادا اکسپرس، سیستم جدیدی برای مدیریت پرونده های مهاجرت به کانادا برای چندین برنامه مهاجرت اقتصادی کشور از جمله کارگر فدرال ماهر، کلاس تجربه کانادایی و معاملات حرفه ای فدرال است. افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا برای زندگی و کار بر روی تمام وقت، که ملاک های حداقل یکی از این برنامه های مهاجرت را برآورده می کنند، می توانند به طور رسمی ابراز علاقه خود به تبدیل شدن به یک اقامت دائم کانادا را با ایجاد نمایه اکسپرس اینتری کانادا ۲۰۱۹ Express Entry Canada 2019.

پس از اضافه شدن به استخر اکسپرس، نامزدها بر اساس سیستم رتبه بندی جامع رتبه بندی شده بر اساس برنامه (CRS) برآورده می شوند و این نمره، رتبه بندی نامزد درون استخر را تعیین می کند. افرادی که دارای بالاترین نمره می باشند دعوت می شوند تا برای مهاجرت به کانادا به عنوان ساکنین دائمی دعوت شوند.

شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) از نامزدهای بالاترین رتبه از صندوق اکسپرس ورود درخواست می کند تا برای مهاجرت سریع کانادا به طور مکرر از طریق “مراسم دعوت” رسمی درخواست کند. به منظور انتخاب در یکی از این اکسپرس ورودی تساوی و صادر دعوت به درخواست (ITA)، متقاضی باید در بالای مجموعه ای از نامزد بالقوه با توجه به سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس ورودی رتبه. CRS برنامه جزئیات مشخصات ورودی اکسپرس نامزد را ارزیابی می کند و آنها را با توجه به پیش بینی های عمده موفقیت های اقتصادی ارزیابی می کند و در آموزش، مهارت، تجربه کاری، توانایی های زبان و انواع دیگر عناصر شناخته شده برای کمک به مهاجران شکوفا می شود. در کانادا. استان ها و سرزمین ها و همچنین کارفرمایان واجد شرایط در کانادا می توانند مستقیما مهاجران احتمالی را از استخر اکسپرس استخدام کنند و کاندیدانی که پیشنهاد شغل واجد شرایط دریافت می کنند یا نامزدی افزایش یافته والیتی تعداد قابل توجهی از امتیازات خود را که نمره اکسپرس آنها تقویت عمده

برای اطمینان از این که بهترین فرصت برای انتخاب مهاجرت به کانادا، می توانید خدمات یک وکیل مهاجرت کانادا را که می تواند به شما در انجام اقدامات لازم قبل و در طی درخواست شما برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت شما کمک کند، حفظ می کند.

نحوه تبدیل شدن به یک اقامت دائم کانادا

سریع ترین راه برای انتقال به کانادا به عنوان یک اقامت دائم از طریق سیستم جدید اکسپرس ورودی است. برنامه مدیریت مهاجرت به طور کامل به صورت آنلاین تکمیل شده است و روند مهاجرت کانادا بسیار مناسب برای نامزدهای واجد شرایط از سراسر جهان است. اکثر برنامه های کاربردی PR کانادا که تحت شماره اکسپرس ارسال می شوند، در شش ماه یا کمتر پردازش می شوند.

اکسپرس ورود کانادا

برای اینکه کانادا برای واجد شرایط پذیرش بالقوه مهاجر برای ورود اکسپرس را ارزیابی کند، این برنامه مستلزم آن است که متقاضیان یک نمایه آنلاین با تمام مدارک خود را ایجاد کنند. هنگامی که نمایه اکسپرس ورودی برای نامزد ایجاد شده است و در برنامه پذیرفته شده است، نمایه احتمالی مهاجر به یک استخر با سایر نامزدان و کارفرمایان بالقوه قرار می گیرد و برنامه های نامزدهای والیتی می تواند برنامه های مختلف را مقایسه کند. اگر یک کارفرمای واجد شرایط یا کانادا PNP یک نامزد را از استخر اکسپرس انتخاب کند، پس از آن ۶۰۰ امتیاز CRS برای نامزدی افزایش یافته استانی یا حداکثر ۲۰۰ امتیاز برای پیشنهاد کار واجد شرایط دریافت خواهد کرد. پس از آن رسمی اکسپرس ورود تساوی که در آن نامزدها بالا دعوت به درخواست (ITA) برای اقامت کانادا داده شده وجود دارد.

برای شرکت در سیستم مهاجرت ورودی کانادای اکسپرس، شما باید تمام معیارهای اکسپرس ورودی از جمله الزامات یک یا چند برنامه مهاجرتی اقتصادی کانادا را برآورده کنید. اگر شما الزامات اکسپرس ورودی را برآورده نکنید، شما به مجموعه نامزدهای سیستم پذیرفته نخواهید شد.

چگونه می توانم نامزدی ولایتی را در ورود اکسپرس تایید کنم؟

اگر یک استان یا قلمرو قبلا شما را زیر جریان ورودی اکسپرس خود نامزد کرده اید، باید نام خود را به حساب ورود اکسپرس خود اضافه کنید تا امتیاز اضافی مهاجرت کانادا دریافت شود. برای انجام این کار، این دستورالعمل ها را دنبال کنید.

تأیید نامزد PNP:

مشخصات ورود اکسپرس خود را باز کنید
به “جزئیات برنامه” بروید و سپس بخش “نامزد و انتخاب” را انتخاب کنید
از کجا می پرسد آیا شما نامزد PNP اکسپرس کانادایی کانادا هستید، پاسخ خود را به “بله” تغییر دهید
از منوی کشویی برای انتخاب استان یا قلمروی که شما را نامزد کرده است استفاده کنید
مشخصات روزانه خود را ارسال کنید
با استان مستقیما تماس بگیرید، در خارج از اکسپرس ورود، و آنها را با کد تایید شغلی خود و اکسپرس ورودی مشخصات شماره
سپس این استان از این اطلاعات برای تأیید نامزدی PNP کانادا با مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) استفاده خواهد کرد. پس از تأیید، شما یک پیام MyCIC در مورد نامزدی دریافت خواهید کرد.
روی «پذیرش» در بالای صفحه کلیک کنید و به شما خواهد شد ۶۰۰ نقطه ورود اکسپرس در نمره مهاجرت خود را در CRS اعطا کنید. شما تا ۳۰ روز برای پذیرش نامزدی PNP کانادا در اکسپرس قبل از رسیدن به رسمیت شناختن آن، ۳۰ روز دارید.
پس از پذیرش نامزدی برنامه نامزد استان کانادا، یک تایید نامه در قالب PDF در حساب MyCIC دریافت خواهید کرد. یک کپی از گواهی نامزدی شما نیز برای شما ارسال خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که نامزدهای ولایتی که از طریق فرایند مبتنی بر سنتی، نامگذاری پایه نامیده می شوند، نمی توانند از طریق ورود اکسپرس پردازش شوند.

آیا اخطار علاقه (NOI) به عنوان نامزدی محاسبه می شود؟

دریافت اطلاعیه ای از منافع (NOI) از یک استان، مشابه دریافت نامزدی استانی نیست. اگر شما از یک برنامه PNP کانادایی مطلع هستید و مایل هستید که توسط آنها نامزد شوید، پس از آن باید به جریان ورودی اکسپرس این استان اعمال شود.

آیا شخص می تواند نامزدان را از چندین استان پذیرش کند؟
در اکسپرس، یک مهاجر احتمالی می تواند تنها با یک برنامه نامزد مستعمره فقط یک بار نامزد شود. اگر شما یک نامزد PNP کانادا در اکسپرس دریافت کرده اید، و شما مایل به پذیرش نامزدی استانی از یک استان دیگر هستید، ابتدا باید ابتدا روی نامزدی که قبلا “نمی پذیرید” کلیک کنید.

مهاجرت کانادا ۲۰۱۹

دولت فدرال کانادا طرح برنامه های مهاجرت خود را در سال ۲۰۱۹ کانادا اعلام کرده است. در سال ۲۰۱۸، دولت قصد دارد ۳۰۰،۰۰۰ ساکنان دائمی کانادا را که اکثریت آنها از برنامه های مهاجرتی اقتصادی انتخاب شده است، بپذیرد. شهروندی و مهاجرت کانادا با هدف تایید ۱۷۲،۵۰۰ متقاضی و همراهی اعضای خانواده تحت برنامه های مهاجرتی اقتصادی طبقه بندی شده مانند کانادا اکسپرس، کارگر ماهر کبک و برنامه های مختلف نامزدان کانادایی کانادا است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق ورود اکسپرس، می توانید از وب سایت رسمی دولت مهاجرت کانادا در اینجا دیدن کنید.

آیا تعداد افرادی که مجاز به اعتراض به اکسپرس هستند مجاز خواهد بود؟
در مورد تعداد مهاجران احتمالی که می توانند درخواست های اکسپرس کانادا را ارائه دهند، هیچ محدودیتی وجود ندارد. این احتمالا منجر به طیف وسیعی از مشاغل، تجربه و مدارک مورد نیاز برای کارفرمایان و والیات خواهد شد تا از کمبود آنها در بازار کار خود کاسته شود. این بدان معنی است که این استخر شامل تمام متقاضیانی با مهارت و تجربیات با کیفیت بالا خواهد بود و نه تنها کاندیدانی که درخواست های خود را قبل از مهلت یا کلاهبرداری تحویل داده اند. به گفته این تعداد، تعداد افرادی که دعوت به درخواست اقامت دائمی داده اند، تحت پوشش برنامه ریزی سالانه مهاجرت قرار می گیرند که مجموعه ای از مقدمات پذیرش برای برنامه ورود اکسپرس را تعیین می کند.

به طور کلی، تقاضای بازار کار، متقاضیان موفق برای برنامه اکسپرس ورود را تعیین می کند، زیرا پیشنهاد شغلی، نامزد شدن از یک استان یا ارزیابی اثرات مثبت بازار کار (LMIA) می توانند امتیاز اضافی را که ممکن است آنها را به قدر کافی رتبه بندی کند برای واجد شرایط دعوت به درخواست این بدان معنی است که هر کمبودی که در بازار کار کانادا یافت می شود، می تواند در فواصل کوتاهی مورد ارزیابی قرار گیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن مورد توجه قرار گیرد، که می تواند برای اقتصاد کانادا بسیار سودمند باشد.

تعهدات شهروندی و مهاجرت کانادا برای پردازش اکثر برنامه های کاربردی اکسپرس ورودی در عرض شش ماه پس از ارسال، بدین معنی است که بسیاری از متقاضیان ورود اکسپرس قادر به ورود به بازار کار و شروع به کمک به اقتصاد کانادا در یک فضای بسیار کوتاه هستند.

دعوت به درخواست اقامت دائم در کانادا

اگر یک نامزد مهاجرت اکسپرس ورودی کانادا از یک استخر در یک “دوره دعوت” انتخاب شود (قرعه کشی اکسپرس)، او سپس یک دعوت به درخواست برای PR کانادا داده خواهد شد. تقاضانامه درخواست شده برای اقامت دائم کانادا، یکبار به مدت ۹۰ روز به متقاضیان داده می شود.