بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview
۱۴ آذر

بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview

بررسی مهاجرت کارگران ماهر   Skilled Worker Immigration Overview

مهاجرت به کانادا برای کارگران تحت سیستم ورودی انجام میشود. بالاترین کاندیداهای به ثمر رساند در صندوق ورودی اکسپرس با دعوت نامه برای اعمال به یکی از برنامه های زیر صادر می شوند:

  • Federal Skilled Worker
  • Federal Skilled Trades
  • Canada Experience Class
  • Provincial Express Entry Categories
  • کارگر فدرال ماهر
  • معاملات ماهر فدرال
  • تجربه کلاس کانادا
  • مقوله های ورودی الاضلاع استان

پس از آنکه ITA صادر شد، کاندید باید یک برنامه کامل را به برنامه مربوطه تکمیل کند.

برنامه فدرال ماهر کارگر با استفاده از سیستم امتیاز خود را با توجه به عوامل مختلف. این طراحی شده است تا نشان دهد که آیا متقاضی و وابستگان موفق به ایجاد در کانادا خواهند شد. متقاضیان ایده آل مهارت و تجربه را با مشاغل مورد نیاز سازگار می کنند. قوانین انتخاب برای متقاضیان با پیشنهادات شغلی تایید شده توسط دولت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طبقه کارگر ماهر فدرال، می توانید بگویید که چه کسی برای مهاجرت به کاناداا / مهاجرت ماهر کار می کند؟

کبک و دیگر استان های کانادا نیز برنامه های مهاجرتی اقتصادی خود را اجرا می کنند.

طبق طبقه کارگر ماهر کبک و کلاس نامزد استانی، متقاضیان ممکن است براساس توانایی ثابت شده خود برای ایجاد اقتصادی در کانادا، مطابق برنامه های مهاجرتی و معیارهای انتخاب شده تحت مدیریت کبک یا استان ها، داوطلب شوند.

کانادا همچنین مهاجران را تحت برنامه های تجاری شامل برنامه ویزای شروع کار و کلاس خود اشتغال می پذیرد. در همین حال، کبک، برنامه سرمایه گذاری مهاجران کبک بزرگ (QIIP) را مدیریت می کند.

برنامه ویزا راه اندازی شد توسط آموزش وزیر در آوریل ۲۰۱۳ به عنوان یک پروژه آزمایشی پنج ساله معرفی شد. این مجموعه در روز ۳۱ مارس ۲۰۱۸ به طور دائم ساخته می شود. برنامه ویزای شروع به اقامت دائم کانادا به کارفرمایان مهاجر واجد شرایط می دهد. این برنامه با هدف جذب کارآفرینان نوآورانه به کانادا و ارتباط آنها با شرکت های خصوصی بخش کانادایی (گروه سرمایه گذاران فرشته، صندوق سرمایه گذاری سرمایه یا انکوباتورهای کسب و کار) و تسهیل در ایجاد کار تجاری آنها در کانادا است.

کلاس کارفرمای خود به متقاضیانی که تجربه کار خود اشتغال دارند و همچنین قصد و توانایی ایجاد اشتغال خود و سهم قابل توجهی در زندگی فرهنگی، هنری یا ورزشی در کانادا و یا ایجاد اشتغال خود با خرید و مدیریت یک مزرعه در کانادا. دولت کبک، برنامه های مهاجرتی خود را برای کارکنان ماهر و قوانین انتخاب کلاس کسب و کار مدیریت می کند.

برنامه سرمایه گذاران مهاجر Quebec (QIIP) تنها گزینه ای برای مهاجران تجاری با ارزش خالص بالا است که مایل به اقامت دائم بر اساس سرمایه گذاری منفعل است. الزامات اولیه برای واجد شرایط بودن برنامه سرمایه گذاری Quebec عبارتند از:

یک ارزش خالص شخصیت قانونی ۲ میلیون دلاری داشته باشد.
دو سال تجربه مدیریت مناسب یا تجارتی در طی پنج سال قبل از برنامه داشته باشید
تعهد به سرمایه گذاری ۱٫۲ میلیون دلار در یک سرمایه گذار غرق شده تضمین شده برای مدت پنج سال بدون هیچ گونه سود؛
قصد دارد در استان کبک بماند.

 

بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview
بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview

برنامه کارگر ماهر فدرال Federal Skilled Worker

چه کسی برای اقامت دائم کانادا / برنامه کارگر ماهر فدرال Federal Skilled Worker می تواند اقدام کند؟

در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۵، دولت کانادا مهاجرت اکسپرس ورودی را طبق طبقه اقتصادی از جمله برنامه کارگران فدرال ماهر اجرا کرد.

تحت اکسپرس ورود، کارفرمایان ماهر فدرال در ۳۴۷ شغل واجد شرایط که حداقل معیارهای ورود را دارند، بیانگر مشخصات علاقه به استخر اکسپرس ارسال می کنند. پروفایل های نامزدها در استخر تحت سیستم رتبه بندی جامع قرار دارند. بالاترین نامزدها برای دعوت به درخواست اقامت دائمی در نظر گرفته خواهند شد. کاندیداهای دریافت کننده دعوت می بایست یک برنامه کامل را در یک تاخیر ۹۰ روزه ارسال کنند.

کارکنان فدرال ماهر افرادی هستند که دارای تحصیلات مناسب، تجربه کاری، سن و توانایی زبان در یکی از زبانهای رسمی کانادا هستند و تحت سیستم مهاجرت ورودی اکسپرس برای درخواست اقامت دائم انتخاب می شوند.
برای پذیرش به استخر اکسپرس به عنوان یک کارگر ماهر فدرال، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:
شرایط اساسی:

دارای یک سال تجربه کار مداوم تمام وقت و یا معادل آن در استخدام مداوم در نیمه وقت در ۱۰ سال گذشته در یکی از ۳۴۷ شغل واجد شرایط ذکر شده در زیر سیستم ملی طبقه بندی حرفه ای؛ و
تجربه کار باید در رده مهارت ۰ (مشاغل مدیریتی)، سطح مهارت (مشاغل حرفه ای) یا سطح مهارت B (شغل های فنی و حرفه های تخصصی) در معنای سیستم ملی شغل طبقه بندی شود؛ و
امتیازات کافی را در زیر شبکه ماهر کارگر متشکل از شش فاکتور انتخاب کنید. علامت عبور فعلی ۶۷ امتیاز است
تسلط زبان توسط یک شخص ثالث شناخته شده را امتحان کنید و مهارت های زبان سطح متوسط ​​را به زبان انگلیسی یا فرانسوی مطابقت دهید تا معیار زبان کانادایی ۷)
صلاحیت صحیح مسکن را داشته باشید
پس زمینه امنیتی موفق و معاینه پزشکی را دنبال کنید.
متقاضیان واجد شرایط بر اساس شش عامل تعیین می شوند که واجد شرایط بودن برای مهاجرت به کانادا هستند. متقاضیان باید در مجموع ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امکان پذیر دریافت کنند تا بتوانند واجد شرایط باشند. عوامل انتخابی عبارتند از:

تحصیلات؛
زبان؛
تجربه کار؛
سن؛
تنظیم اشتغال؛
سازگاری؛
برنامه جدید به دنبال انتخاب کاندیداهای با بالاترین احتمال موفقیت اقتصادی و کمک به کانادا است. این معیارهای قبلی را با تغییر در اهمیت نسبی و ساختار نقطه برای هر عامل انتخابی حفظ می کند.

عوامل انتخابی:

برای انتخاب بر اساس برنامه FSW، متقاضیانی که دارای تجربه کاری کافی و مهارت زبان هستند، باید حداقل ۶۷ امتیاز در شبکه انتخاب کارگران ماهر داشته باشند که امتیازات را برای تحصیل، زبان، تجربه استخدام، سن، شغل و سازگاری کانادا تنظیم می کند.

آموزش – حداکثر ۲۵ امتیاز

حداکثر تعداد امتیاز برای تحصیلات ۲۵، با حداکثر امتیاز اختصاص داده شده به متقاضیان با درجه دکترا است. مدارک خارجی توسط یک شخص ثالث تعیین شده برای تعیین معیار کانادایی آنها ارزیابی می شود و امتیازات بر اساس این معیار اعطا می شود. در این زمان، سازمان های تعیین شده برای ارزیابی اعتبارنامه ها عبارتند از:

خدمات آموزشی تطبیقی: دانشکده مطالعاتی دانشگاه تورنتو؛
خدمات ارزیابی مدنی ارزیابی کانادا؛
خدمات آموزشی جهاني؛
شورای پزشکی کانادا.
زبان – حداقل آستانه ۱۶ امتیاز، حداکثر ۲۸ امتیاز

فقط متقاضیانی که قادر به نشان دادن مهارت متوسط ​​تا سطح بالا در یکی از زبان های رسمی کانادا، انگلیسی یا فرانسوی هستند، مورد توجه قرار خواهند گرفت. متقاضیانی که حداقل آستانه را برآورده می کنند باید حداقل ۱۶ امتیاز را در این انتخاب کنند. مهارت های عالی زبان می تواند منجر به تخصیص تا ۲۴ امتیاز شود.

مزایای دو زبانه، به عنوان یک مؤسسه اقتصادی موفقیت آمیز در کانادا محسوب می شود و سیستم نقطه جدید، برای یک زبان رسمی دوم به حداکثر ۴ امتیاز محدود می شود.

تجربه استخدام – حداکثر ۹ امتیاز، حداکثر ۱۵ امتیاز

برنامه جدید نیاز به حداقل ۱ سال برای واجد شرایط بودن و حداکثر توجه ۶ ساله است.

سن – حداکثر ۱۲ امتیاز

حداکثر ۱۲ امتیاز به داوطلبان بین ۱۸ تا ۳۵ سال اختصاص خواهد یافت. هر ساله بالاتر از ۳۵ سال، تخصیص را با ۱ برابر کاهش می دهد، بدون امتیاز به عنوان ۴۷ سالگی اعطا می شود.

ترتیب اشتغال – ۰ یا ۱۰ امتیاز

امتیازات به افراد با پیشنهاد معتبر اشتغال در کانادا اختصاص داده می شود. در تلاش برای تسهیل روند فرایندهای مرتبط با بازار کار و کاهش زمان پردازش برای کارفرمایان و کارکنان بالقوه خود، روند رای گیری اشتغال تنظیم شده با فرآیند اعتباربخشی وضعیت بازار کار (LMO) جایگزین خواهد شد که معمولا در پرونده های پردازش درخواست مجوز کار کانادا استفاده می شود .

به منظور اعتبارسنجی پیشنهاد استخدام و به دست آوردن امتیاز برای این عامل انتخاب، یک کارفرمای پیشنهاد شده نامزد باید به کانادا در مورد منابع انسانی و مهارتها نشان دهد که استخدام یک کارگر خارجی اثر اقتصادی بیطرف و مثبت در بازار کار محلی دارد.

کاندیدان با پیشنهاد اشتغال معتبر ۱۰ امتیاز در این عامل به دست می آورند و ۵ امتیاز دیگر در عامل انتخاب پذیری پذیری در مجموع ۱۵ امتیاز.

سازگاری – حداکثر ۱۰ امتیاز

متقاضیانی که حداقل یکسال تمام وقت کار در کانادا را تجربه می کنند در حرفه مدیریتی، حرفه ای، فنی و حرفه ای بیشترین امتیاز را کسب خواهند کرد. همانطور که در بالا ذکر شد، پیشنهاد اعتباردهی اشتغال ۵ امتیاز سازگاری را ارائه می دهد. ملاحظات دیگری که نقاط ضعف در این عامل انتخاب را شامل می شود عبارتند از: نسل بزرگسال بستری بزرگسال در کانادا؛ متقاضی یا همسر در کانادا تحصیل کرده است؛ همسر تجربه قبلی کار کانادا دارد؛ همسر دارای یک زبان رسمی کانادا است.

شبکه کارگر ماهر

آموزش حداکثر ۲۵
(معادله کانادایی توسط شخص ثالث تعیین شده)
داکتر ۲۵
مدرک کارشناسی ارشد یا حرفه ای ۲۳
دو یا چند درجه بعد از مدرک، که یکی از آنها سه سال یا بیشتر است ۲۲
سه سال یا بیشتر بعد از دوره متوسطه ۲۱
دیپلم دو ساله، گواهی تجارت یا کارآموزی ۱۹
یک سال دیپلم پس از فارغ التحصیلی، گواهی تجارت یا کارآموزی ۱۵
مدارک تحصیلی مدارس متوسطه ۵
زبان (توانایی: صحبت کردن، خواندن، نوشتن، گوش دادن) حداکثر. ۲۸
۱ لانگ مهارت بسیار بالا (در هر توانایی) (CLB 9) 6
مهارت بالا (در هر توانایی) (CLB 8) 5
مهارت متوسط ​​(در هر توانایی) (CLB 7) *
* حداقل آستانه مورد نیاز برای اعمال ۴
اساسی یا بدون مهارت ۰
حداکثر ممکن (همه چهار توانایی) ۲۴
۲ndLang مهارت اساسی یا بالاتر (در هر توانایی) ۱
بدون مهارت ۰
حداکثر ممکن (همه چهار توانایی) ۴
تجربه (NOC سطح مهارت O، A، B) حداکثر. ۱۵
یک سال*
* حداقل آستانه مورد نیاز برای اعمال ۹
دو تا سه سال ۱۱
چهار تا پنج سال ۱۳
شش سال یا بیشتر ۱۵
سن حداکثر ۱۲
۱۸ تا ۳۵ سال ۱۲
۳۶ سال ۱۱
کمتر از یک امتیاز در سال تا ۴۷ سال
کارآمدی در کانادا حداکثر. ۱۰
پیشنهاد دائمی برای اشتغال HRSDC 10
متقاضیانی که از داخل کانادا دارای مجوز کار موقت هستند عبارتند از:
تایید شده توسط HRSDC، از جمله تاییدات بخش
۱۰
آزادانه از اعتبار HRSDC تحت موافقتنامه های بین المللی (به عنوان مثال، NAFTA)
۱۰
حداکثر ADAPTABILITY 10
متقاضی حداقل یک سال تجربه کاری ماهر در کانادا دارد
متقاضی قبلا در کانادا تحصیل کرده است ۵
همسر قبلا در کانادا تحصیل کرده است ۵
همسر قبلا در کانادا کار کرده است ۵
رابطه خانوادگی در سن ۱۸ سالگی در کانادا ۵
تنظیم اشتغال ۵
همسر در زبان رسمی ۵ مهارت دارد
مجموع ۱۰۰
سیاست CIC تایید می کند که برنامه فدرال ماهر کارگر، در حالی که به خوبی برای انتخاب افراد با تحصیلات عالی، از برنامه های حرفه ای ماهر ترجیح نمی دهد. در تلاش برای اطمینان از اینکه بازار کار کانادا جذب کارگران حرفه ای کافی می شود، نامزدان واجد شرایط بازرگانی اکنون می توانند برای اقامت دائمی تحت برنامه تجاری ماهرانه فدرال درخواست کنند.

افرادی که علاقه مند به درخواست اقامت دائم هستند دعوت می شوند تا با راحتی و / یا برای تکمیل پرسشنامه ارزیابی با ما ارتباط برقرار کنند. پس از دریافت، گزینه های شما را ارزیابی خواهیم کرد.

بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview
بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview

برنامه تجاری ماهر فدرال Federal Skilled Trades

در تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۱۳، شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) شروع به پذیرش درخواست برای اقامت دائم تحت برنامه حرفه ای حرفه ای فدرال که به طور گسترده پیش بینی شده بود، آغاز شد. این برنامه سهمیه ای است و محدود به ۳۰۰۰ برنامه در سال با مقادیر زیر در بسیاری از ۴۳ شغل هدفمند است.

الزامات

واجد شرایط تحت کلاس تجاری فدرال طبق برآورده شدن و یا شکست، با متقاضیان مورد نیاز برای انجام چهار الزامات زیر است:

پیشنهادات اشتغال را از یک یا دو کارفرمای کانادایی برای مدت حداقل یک سال در یک تجارت واجد شرایط ماهر (NOC سطح مهارت B)، یا گواهینامه واجد شرایط برای این تجارت را از یک سازمان استانی یا منطقه ای کانادایی؛
شواهدی از مهارت کافی زبان در یکی از دو زبان رسمی کانادا ارائه کنید
۲۴ ماه تجربه کاری در پنج سال گذشته در تجارت ماهر، پس از تجدید نظر در تجارت، در صورت لزوم؛
واجد شرایط برای رعایت الزامات پیشنهاد شغل یا تجارت در کانادا، همانطور که توسط NOC تعریف شده است؛
کلاس تجاری حرفه ای فدرال برای متقاضیانی که مایل به تاسیس خود در استان کبک هستند و مجوز خود را برای انتخاب متقاضیان ندارند باز نیست.

صدور گواهینامه یا پیشنهاد استخدام

صدور گواهینامه در کانادا تحت مجوز استان است. در هر استان، مشخص می شود که کدام حرفه ها تنظیم می شوند و در صورت لزوم، دستگاه های نظارتی را ایجاد می کنند. صدور گواهینامه از طریق خارج از کانادا بسیار سخت است و بر این اساس این برنامه برای افرادی که پیشنهاد کار اشتغال را از یک کارفرمای شناخته شده دریافت می کنند یا کسانی که در کانادا به عنوان کارگران خارجی به کار مشغول هستند، سودمند خواهد بود. همه معاملات در تمام استان ها تنظیم نمی شود. در صورتی که تجارت تنظیم نمی شود، پیشنهاد اشتغال اجباری می شود.

افرادی که از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد کسب کار برای یک سال یا بیشتر در تجارت خود کسب می کنند نیز واجد شرایط تقاضا هستند. پیشنهاد استخدام به منظور اطمینان از اینکه این یک تجارت واجد شرایط است و مورد بررسی قرار می گیرد، استخدام تاثیری منفی بر بازار کار کانادا خواهد داشت.

مورد نیاز زبان:

متقاضیان باید مدرکی داشته باشند که حداقل دارای مهارت اساسی در زبان انگلیسی یا فرانسوی برای تمام توانایی های چهار زبان، از جمله صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن است. فقط تست نتایج از یک سازمان آزمایشی تعیین شده توسط CIC در نظر گرفته خواهد شد تا مهارت ایجاد کند.

دو آزمون معمول زبان مورد استفاده IELTS برای زبان انگلیسی و TEF برای زبان فرانسه است. متقاضیان باید نمرات زیر را در هر زبان مربوطه بدست آورند:

خواندن نوشتن
آیلتس ۵٫۰ ۵٫۰ ۳٫۵ ۴٫۰
TEF 225 180 121 181
در هر سال تقویم، CIC حداکثر ۳۰۰۰ درخواست در کلاس تجاری فدرال را قبول خواهد کرد. معاملات واجد شرایط به دو دسته تقسیم می شوند: افرادی که دارای زیرمجموعه های انفرادی از ۱۰۰ برنامه کاربردی و کسانی هستند که هیچ زیرمجموعه ای ندارند.

برنامه های کاربردی در معاملات زیر حداکثر تا ۱۰۰ یا حداکثر ۳۰۰۰ کلاهبرداری کلی کلاس پذیرفته می شود:

۷۲۰۲ پیمانکاران و سرپرستان، تجارت برق و مشاغل ارتباطات راه دور؛
۷۲۰۴ پیمانکاران و سرپرستان، معاملات نجاری؛
۷۲۰۵ قراردادی ها و سرپرستان، سایر معامالت ساخت و ساز، نصب، تعمیرات و تعمیر و نگهداری؛
۷۲۷۱ نجار؛
۷۳۰۱ پیمانکاران و سرپرستان، معاملات مکانیک؛
۷۳۰۲ پیمانکاران و سرپرستان، خدمه اپراتورهای سنگین؛
۸۲۱۱ سرپرست، چوب و جنگلداری؛
۸۲۲۱ سرپرستان، معدن و معادن؛
۸۲۲۲ پیمانکاران و سرپرستان، خدمات حفاری نفت و گاز؛
۸۲۴۱ اپراتورهای ماشین آلات حفاری؛
۸۲۵۲ پیمانکاران خدمات کشاورزی، ناظران مزرعه و کارگزاران دامدار ویژه؛
۹۲۱۱ سرپرستان، مواد معدنی و پردازش فلز؛
۹۲۱۲ نظارت بر نفت، گاز و مواد شیمیایی و خدمات؛
۹۲۱۴ سرپرست، تولید پلاستیک و محصولات لاستیکی؛
۹۲۳۱ اپراتورهای کنترل و فرایند مرکزی، پردازش مواد معدنی و فلزات؛
۹۲۴۱ مهندسین برق و اپراتورهای سیستم قدرت؛
۹۲۴۳ اپراتورهای تصفیه آب و فاضلاب.
برنامه های کاربردی در معاملات زیر قبول می شوند تا زمانی که کلی کل کلاس ۳۰۰۰ با رعایت نکات زیر قابل اجرا باشد:

۷۲۳۱ متخصصان ماشینکاری و بازرسی ماشین آلات و ابزار؛
۷۲۳۳ کارگران ورق فلز؛
۷۲۳۵ تهیه کنندگان و سازندگان متال و بشقاب کار ساختمانی؛
۷۲۳۶ Ironworkers؛
۷۲۳۷ جوشكاران و اپراتورهاي مربوطه؛
۷۲۴۱ برق (به غیر از سیستم صنعتی و برق)؛
۷۲۴۲ برقکار صنعتی؛
۷۲۴۳ برق برقی برق؛
۷۲۴۴ کارگران خطوط برق و کابل؛
۷۲۴۵ کارگران خطوط و کابل مخابراتی؛
۷۲۴۶ نصب و راه اندازی و تعمیر کارگران ارتباطات؛
۷۲۵۱ لوله کش؛
۷۲۵۲ نصب کننده های Steamfitters، Pipefitters و سیستم های Sprinkler؛
۷۲۵۳ اتصالات گاز؛
۷۳۱۱ میلگردهای ساختمانی و مکانیک صنعتی؛
۷۳۱۲ مکانیک تجهیزات سنگین؛
۷۳۱۳ مکانیک تبرید و تهویه مطبوع؛
۷۳۱۴ کارمن / زنان راه آهن؛
۷۳۱۵ مکانیک هواپیما و بازرسان هواپیما؛
۷۳۱۸ آسانسور و مکانیک؛
۷۳۷۱ اپراتورهای جرثقیل؛
۷۳۷۲ حفاری و انفجار – سطح، معدن، معادن و ساخت و ساز؛
۷۳۷۳ حفاری چاه آب؛
۸۲۳۱ معدنچیان تولید و توسعه زیرزمینی؛
۸۲۳۲ حفاری چاه های نفت و گاز، کارشناسان، آزمایشکنندگان و کارگران مرتبط؛
۹۲۳۲ اپراتورهای فرآوری نفت، گاز و شیمیایی؛
افرادی که علاقه مند به درخواست در کلاس فدرال حرفه ای هستند دعوت می شوند تا با راحتی خود و / یا برای تکمیل پرسشنامه ارزیابی با ما ارتباط برقرار کنند. پس از دریافت، گزینه های شما را ارزیابی خواهیم کرد.

بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview
بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview

برنامه های مهاجرت کانادا نامزد شدن استانی  Provincial Express Entry Categories

مهاجرت انتاریو

کانادا تحت اختیارات مشترک بین اتاوا و استانها، سیستم مهاجرت دوجانبه را در اختیار دارد و برنامه های کارگران ماهر را در سطح فدرال و ایالت ارائه می دهد.

از طریق شبکه برنامه های نامزد (PNP)، تقریبا تمام ده استان و سه ناحیه کانادا می توانند نامزدهای کارمند ماهر برای پذیرش در کانادا با مهارت های خاص مورد نیاز اقتصاد محلی خود را انتخاب کنند. سپس نامزدهای موفق که نامزدی استان یا منطقه را دریافت می کنند، می توانند برای اقامت دائم کانادا با مقامات مهاجرت فدرال درخواست دهند. این بخش مهمی از برنامه های استانی است.

بسیاری از استان ها نیز دسته های خود را تحت سیستم ورود کانادا Canal اجرا می کنند. در نتیجه، استان ها نقش مهمی در انتخاب مهاجران اقتصادی ایفا می کنند.

یک استان را انتخاب کنید تا بیشتر بدانید در مورد برنامه های نامزدهای استان

در برخی موارد، کاندیدانی که تحت یکی از برنامه های فدرال واجد شرایط نیستند، می توانند برای پذیرش در کانادا تحت PNP واجد شرایط باشند. برخی از نامزدها همچنین می توانند برای موقت اجازه کار موقت واجد شرایط باشند، که اجازه ورود زودهنگام به کانادا برای متقاضی و وابستگان همراه خود را می دهد.

بسیاری از برنامه های استانی بزرگ با مشکالت با تاخیر در پردازش مواجه می شوند. کانادا مهاجرت بالقوه جدید را جذاب تر می کند، به مراتب فراتر از ظرفیت پردازش برنامه های مهاجرت.

سیستم ورود کانادا کانادا با موفقیت با مشکل مواجه شده است تا زمان تأخیر در روند پردازش، در حالیکه بسیاری از استانها در طول سالیان دراز به طور مرتب جریانهای محبوب خود را باز و بسته می کنند تا از عقب ماندگی های زیاد جلوگیری کنند.

اهمیت حمایت از کارفرمایان
تحت برخی برنامه های استانی، نامزدها توسط یک کارفرمای احتمالی نامزد می شوند و پس از تایید توسط استان، به یک فرآیند سریع متعهد می شوند. در مراحل اولیه، متقاضیان می توانند مجوز کار موقت و تجدید پذیر برای ورود به کانادا را در حالی که برای اقامت دائمی پردازش می شوند، دریافت کنند.

برنامه های والیتی کارکنان ماهر، به استثنای کبک، ساسکاچوان و مانیتوبا، به طور کلی نیاز به یک کارفرما برای حمایت از متقاضی برای پذیرش در کانادا دارد. بدون تأیید کارفرمایانی که تأیید دولت را دارند، برنامه یا تأیید نمیشود یا بهطور معمول با حمایت تایید شده از سوی کارفرمایان به نفع برنامهها به تصویب خواهد رسید.

حمایت از کارفرمایان تحت اکثر برنامه های استانی باید تلاش های کافی برای استخدام کانادایی های محلی را ارائه دهد و شرایط رقابتی و شرایط اشتغال را که مربوط به یک شغل خاص است، ارائه دهد. بین استانها تغییرات در شرایط و شرایط استخدام وجود دارد تا بتوانند به حمایت از یک کارگر خارجی کمک کنند.

برای واجد شرایط بودن به عنوان یک کارمند حمایت شده، موقعیتی که باید پر شود باید به طور کلی طبق طبقه بندی شغلی ملی (NOC) نوع ۰ یا سطح A، B باشد؛ یا به طور متناوب، باید شرایط یک پروژه آزمایشی خاص را که برای کمبود مشخص خاص مهارت شناسایی شده توسط استان طراحی شده باشد، برآورده کند.

برنامه های خلبان در استان ها برای کارگران کم کاردانی طراحی شده اند و در حوزه محدود هستند. اکثر استان ها دارای طرح های آزمایشی برای اشاعه کم مهارت هستند.

آخرین اخبار مهاجرت استانی
گروه جدید فرانکوفون ها NOIs از مهاجرت انتاریو دریافت می کنند
انتاریو اهداف فرانکوفون را در زبان فرانسوی ارائه می دهد
دسامبر ۳، ۲۰۱۸ – مهاجرت انتاریو قرعه کشی جدیدی را با هدف «اکسپرس ورود به …

برنامه نامزد مهاجر انتاریو: جریان ورود اکسپرس
نامزدهای معاملهگران ماهر، NOIs برای مهاجرت انتاریو را صادر کردند
۳۰ نوامبر ۲۰۱۸ – مهاجرت انتاریو اعلامیه های مورد علاقه خود را برای یک بازی جدید صادر کرده است …

قوانین مهاجرت انتاریو مورد نیاز برای جریان ورودی اکسپرس محبوب
انتاریو قطعه جدیدی را برای نامزدان کارآفرین در نظر می گیرد
۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ – مهاجرت انتاریو قرعه کشی جدیدی را با هدف خلق کسب و کار انجام داده است …

انتاریو اکسپرس ورودی رسم اهداف فرانسه زبانان
انتاریو با توجه به جریانات اولویت های سرمایه انسانی، ترسیم جدید را انجام می دهد
۲۸ نوامبر ۲۰۱۸ – انتاریو اولین قرعه کشی بیش از سه ماه انجام داده است …