برنامه مهاجرت آلبرتا ۲۰۱۹
۲۰ اسفند

برنامه مهاجرت آلبرتا ۲۰۱۹

برنامه مهاجرت آلبرتا ۲۰۱۹

آلبرتا استان است که در منطقه غربی کانادا یافت می شود که برای ثروت بسیار زیاد نفت، ساکنان دوستانه و شهرها و فرهنگ های زیبا و متنوع شناخته شده است. با ۳٫۸ میلیون ساکن، آلبرتا چهارمین جمعیت بزرگترین استان کانادا است و تا به حال قوی ترین و سریع ترین رشد اقتصادی در کشور است. آلبرتا خانه های مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی، سیستم آموزش عالی ، نرخ جرم کم و جوامع نزدیک و متعهد است. تعداد زیادی از فرصت ها در آلبرتا برای بسیاری از افراد مختلف وجود دارد، و این یکی از محبوب ترین استان ها برای مهاجرت به کانادا است. ساده ترین راه برای مهاجرت به آلبرتا از طریق برنامه Express Entry Canada جدید است.


اکسپرس ورودی آلبرتا


چندین برنامه مختلف وجود دارد که می تواند برای به دست آوردن اقامت دائم در آلبرتا، مسیر محبوب ترین و موثر بودن برنامه نامزد مهاجرت آلبرتا (AINP) استفاده شود. مشارکتی بین شهروندی و مهاجرت به کانادا (CIC) و دولت آلبرتا است که به دنبال آوارگان خارجی ماهر و نیمه ماهر است که می توانند بلافاصله وارد نیروی کار آلبرتا شوند و در نتیجه به اقتصاد در اسرع وقت بهره مند شوند.

مهاجران احتمالی می توانند به دو روش مختلف به آلبرتا در سال  PNP 2018مهاجرت کنند. ابراز علاقه (EOI) را می توان به طور مستقیم به مهاجرت به کانادا و آلبرتا بدون رفتن از طریق ورود به سیستم ورود اکسپرس کانادا ارسال می شود. اگر از طریق این مسیر نامزد شود، متقاضی میتواند از طریق ورود اکسپرس به کانادا برای اقامت دائم به طور دائمی درخواست آپدیت مدارک نامزدی استانی خود را به پلت فرم ارائه کند. گزینه دیگری برای افرادی است که علاقه مند به مهاجرت به آلبرتا هستند، شروع به ایجاد یک نمایه جدید ورود به اکسپرس می کنند. پس از انجام این کار، فرد میتواند به طور مستقیم از طریق سیستم علاقه مند به برنامه نامزد مهاجرت آلبرتا شود. در صورت دریافت نامزد آلبرتا، مهاجرین آینده نگر در نتیجه ۶۰۰ امتیاز در نمره اکسپرس خود را به دست خواهند آورد، به طوری که شانس خود را برای دعوت به درخواست در طول قرعه کشی اکسپرس بعدی افزایش می دهند. مهاجرت کانادا حرفه ای می تواند به مهاجران بالقوه کمک کند تا مشخصات ورود اکسپرس خود را برای مهاجرت به آلبرتا از طریق AINP بهینه سازی کنند. ما می توانیم در هر مرحله از پروگرام برنامه نامزدی استان آلبرتا کمک کنیم و یک بار نامزد دریافت جایزه آلبرتا از طرف درخواست اقامت دائم کانادا آماده کنیم.

اگر علاقه مند به مهاجرت در آلبرتا هستید؟ می توانید با مشاوران حرفه ای موسسه حقوقی پاد تماس بگیرید.

برنامه نامزد ولایتی آلبرتا

این برنامه به افرادی که تقاضای بالا در سراسر استان دارند و سریعا مهاجرت خود را به آلبرتا رهنمون می کند تا به طور مؤثر کمبود حرفه ای های کانادایی را با مهاجرانی که آموزش دقیق و مورد نیاز را داشته اند، پر کنند. متقاضیانی که از سوی دولت آلبرتا برای این برنامه نامزد می شوند می توانند برای اقامت دائم همراه با همسر و هر وابستگی / فرزند خود درخواست دهند. با نامزد شدن و درخواست از طریق برنامه نامزدی آلبرتا ۲۰۱۸ مدت زمان درخواست اقامت دائم را افزایش می دهد.

متخصصان ماهر و نیمه ماهر می توانند برای این برنامه درخواست کنند و همچنین گزینه هایی برای افرادی وجود دارد که می توانند با پشتیبانی کارفرما درخواست دهند. انواع مختلفی از دسته های مختلف وجود دارد که به سه جریان اصلی تقسیم می شوند:

Alberta Nominee Program 2019 ردههای صفحه:

جریان استراتژیک استخدام
جریان کارآفرین
جریان کارآزموده خود کارگر
جریان استراتژیک استخدام
دسته برنامه استخدام استراتژیک برنامه نامزدی استان آلبرتا ۲۰۱۸ است که می تواند توسط افرادی که مایل به زندگی و کار در آلبرتا هستند به طور دائم مورد استفاده قرار گیرد، اما پیشنهادات شغلی و یا کمک از کارفرمایان ندارد. در این جریان سه دسته مختلف وجود دارد که به تعیین واجد شرایط بودن افراد کمک می کند.

AINP استراتژیک استخدام جریان زیر دسته:

رده اجباری و اختیاری
رده مشاغل مهندسی
کارگر گروه کارشناسی ارشد
رده اجباری و اختیاری
متقاضیانی که در حال حاضر در آلبرتا اقامت دارند و دارای اجازه کار معتبر می توانند در این بخش زیر رده AINP اعمال نمایند، اگر گواهینامه البرت یا گواهی بازرگانی شناخته شده را داشته باشند. این شامل سرپرستان، سربازان و معامله گرانی است که در آلبرتا مشغول به کار هستند که یک تجارت اجباری یا اختیاری دارند.

مناسب بودن:

اهداف زندگی و کار در تمام وقت در آلبرتا
یک گواهینامه البرت یا گواهینامه تجارتی شناخته شده در یک تجاری یا اختیاری واجد شرایط
هنگام درخواست و نگه داشتن یک مجوز کار معتبر در آلبرتا زندگی کنید
باید در زمان درخواستی که در حال حاضر برای کارفرمای آلبرتا در تجارتشان کار می کنند ثابت شود یا اینکه در ۳ سال گذشته ۶ ماه تجربه داشته اند
رده مشاغل مهندسی
مهندسین و طراحان می توانند از طریق این رده البرتا PNP اعمال نمایند، اگر دارای تجربه کاری قبلی در استان باشند و شغل شان تحت یکی از ۱۲ شغل مشخص شده در فهرست مهندسی استراتژیک استخدام استراتژیک AINP قرار بگیرد.

شایستگی:

اهداف برای اقامت و کار در آلبرتا بر اساس تمام وقت
آیا تجربه کاری یا تجربه کاری اخیر / در حال حاضر به عنوان یک مهندس
اثبات اینکه آنها در حال حاضر کار می کنند یا حداقل برای دو سال با کارفرمای آلبرتا کار می کنند، قرارداد نیز اعمال می شود
متخصصین حرفه ای در زمینه های زیر: مدیران مهندسی، مهندسین عمران، مهندسان مکانیک، مهندسین برق و الکترونیک، مهندسین شیمی، مهندسین صنعتی و ساخت و تهیه کنندگان تکنولوژیست ها و تکنسین ها؛ باید یک «نامه بدون هیچگونه اعتراضی» را از انجمن مهندسین حرفه ای و دانشمندان علوم زمین آلبرتا (APEGA) ارائه کند تا نشان دهند که آنها اعضای فعلی هستند.

برای افرادی که برای حرفه های زیر درخواست می کنند، “نامه بدون هیچگونه اعتراض” لازم نیست: تکنسین های مهندسی عمران / تکنولوژیست ها، مهندسین / تکنولوژیست های مهندسی مکانیک، تکنسین های برق / الکترونیک / تکنولوژیست ها و متخصصان / تکنولوژیست ها.

کارگر گروه کارشناسی ارشد
فارغ التحصیلان یک مؤسسه آموزشی واجد شرایط کانادایی در آلبرتا و در حال تحصیل در یک مجوز معتبر کارشناسی کارشناسی ارشد در یک حرفه واجد شرایط می توانند برای این زیر رده AINP اعمال شوند.شایستگی:

اهداف برای اقامت و کار در آلبرتا تمام وقت
در زمان درخواست، همیشه در آلبرتا برای یک کارفرما آلبرتا زندگی و کار کنید
مدارک لازم را از مؤسسه آموزشی دریافت کنید. این می تواند یک مدرک، دیپلم یا گواهی باشد. حداقل زمان مطالعه مورد نظر یک سال است.
یک مجوز کار معتبر کارشناسی ارشد دارید
باید سطح استخدام NOC سطح ۰، A، B یا C را داشته باشد
متقاضیان سطح N C باید مدرک مهارت زبان را ارائه دهند
جریان جریان کارآفرین
برنامه رونق کارفرمایان برنامه نامزدی استان آلبرتا جریان است که اجازه می دهد تا کارفرمایان برای نامزد کردن کارگران برای برنامه AINP. اجازه می دهد تا آنها را به کارگران که در کسب و کار خود حل و فصل هستند و که در حال حاضر می دانیم که چگونه همه چیز کار می کند. همچنین سطح راحتی را برای کارمند ایجاد می کند که می داند که اگر در حال حاضر مجوز کار فعلی خود را در آینده نزدیک به کار خود ادامه دهند، امنیت شغلی خواهند داشت. جریان شامل سه زیر مجموعه است. برای اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به این استان با موسسه حقوقی پاد تماس بگیرید.