برنامه کارآفرینی کبک کانادا و دریافت ویزای کانادا
۲۷ آبان

برنامه کارآفرینی کبک کانادا و دریافت ویزای کانادا

با استفاده از برنامه کارآفرینی کبک کانادا شما می توانید کسب و کار خود را در کشوری پیشرفته راه اندازی کنید و موفق به دریافت ویزای کانادا و اقامت دایم کانادا در برنامه مهاجرت به کانادا شوید.

برنامه کارآفرینی کبک کانادا و دریافت ویزای کانادا برای کارآفرینان و استارتاپها

برنامه استارتاپها و کار آفرینان کبک از جمله روش های نوین و اقتصادی می باشد که مورد استقبال دولت و اداره مهاجرت کانادا می باشد.

و فرصتی عالی برای استارتاپها و کار آفرینانی است که قصد دارند کسب و کار نوین خود را در کشوری همچون کانادا راه اندازی کنند.در این مقاله شرایط یک کسب و کار و یک کار آفرین که مورد پذیرش دولت کانادا واقع میشود را توضیح خواهیم داد.

برنامه کارآفرینی کبک کانادا

برای واجد شرایط بودن برنامه کار آفرینی کبک کانادا و اخذ ویزا کانادا ، باید شرایط زیر را داشته باشید:

۱٫شما باید در Québec به منظور ایجاد و اداره یک کسب و کار که قبلا پیشنهاد خدمات خود را از یک شتاب دهنده یا انکوباتور یا یک مرکز کارآفرینی دانشگاه دریافت کرده اید می توانید پروژه خود را به تنهایی یا با دیگران انجام دهید، تا سه نفر از آنها می توانند خارجی باشند اتباع که درخواست انتخاب را به عنوان کارآفرین برای یک پروژه ارائه داده اند.
۲٫شما باید پروژه خود را به صورت یک طرح تجاری ارائه دهید.
۳٫شما باید در Québec برای ایجاد و یا اشتغال یک کسب و کار راه اندازی کنید.
۴٫شما باید یک صندوق بازپرداخت و سپرده امنیتی در یک موسسه مالی با تاسیس در کبک داشته باشید که با آن توافقنامه سپرده را امضا کرده اید:
برای راه اندازی کسب و کار خود باید از سپرده شروع استفاده کنید. اگر کسب و کار خود را خارج از منطقه شهری مونترال (CMM) تنظیم کنید مبلغ مورد نیاز پایین تر است (CAD 200،۰۰۰). اگر کسب و کار در CMM واقع شده باشد، یک سپرده شروع به کار CAD $ 300،۰۰۰ لازم است.
سپرده امنیتی ۲۰۰،۰۰۰ دالر CAD به عنوان بیمه ای عمل می کند که در واقع کسب و کار شما ایجاد می شود. هنگامی که شما نشان می دهید که طرح کسب و کار شما انجام شده است، بازپرداخت خواهد شد.
۵٫شما همچنین باید حداقل ارزش خالص CAD 900،۰۰۰ را به تنهایی یا با همسر یا همسر واقعی خود داشته باشید و باید نشان دهید که این پول به صورت قانونی به دست آمده است.
۶٫شما باید پروژه خود را به صورت یک طرح تجاری ارائه دهید.
۷٫اگر تصمیم به ایجاد یک کسب و کار دارید، باید حداقل ۲۵ درصد از سرمایه متعلق به آن را داشته باشید. اگر بخواهید کسب و کار را بدست آورید، باید حداقل ۵۱ درصد از سرمایه خود را کسب و کنترل کنید.
۸٫کسب و کار شما نباید در هیچ یک از فعالیتهای زیر دخالت داشته باشد:
وام های پرداخت شده روزانه، چک کردن پول نقد، و یا pawnbroking
توسعه املاک و مستغلات یا املاک و مستغلات یا کارگزاری بیمه
تولید، توزیع یا فروش محصولات یا خدمات جنسی مرتبط با صنعت جنسی از جمله جنسیتی یا جنسی از قبیل رقص برهنه یا وابسته به عشق شهوانی، خدمات اسکورت یا ماساژ وابسته به عشق شهوانی
۹٫کسب و کار شما باید در طی پنج سال قبل از تاریخ استفاده از برنامه، عملیات انجام شود.

لطفا توجه داشته باشید که شما نمی توانید کسب و کار خریداری شده در پنج سال قبل از درخواست انتخاب خود را توسط یک مهاجر انتخاب شده به عنوان یک کارآفرین تحت برنامه کار آفرینی ارایه دهید!

درخواست شما جهت برنامه کارآفرینی کبک کانادا و اخذ ویزا کانادا بر مبنای عوامل و معیارهای دیگری نظیر:

  • سن شما
  • سطح تحصیلات شما
  • دانش خود را از زبان فرانسه و انگلیسی
  • خودکفا بودن مالی شما
  • بازدید شما از کبک
  • خانواده شما در کبک

مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد. بنابراین پیش از اقدام برای هر یک از برنامه های مهاجرتی  از جمله برنامه کارآفرینی کبک کانادا تمامی شرایط وابسته به آن را مورد ارزیابی  قرار دهید تا در حین انجام آن با مشکل مواجه نشوید.

اطمینان حاصل کنید که قوانین و رویه های مهاجرت و اطلاعات مربوط به دوره مصرف برای انتخاب برنامه های Québec قبل از ارسال درخواست خود را طبق قوانین روز اداره مهاجرت کانادا هماهنگ و بروز شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استارتاپها و برنامه کارآفرینی کبک کانادا با ما تماس بگیرید.