برنامه کارآفرین کبک  Quebec Entrepreneur Program
۲۸ آذر

برنامه کارآفرین کبک Quebec Entrepreneur Program

برنامه کارآفرین کبک  Quebec Entrepreneur Program

کسانی که اقدام به مهاجرت به کانادا می کنند و متقاضی کار آفرینی در کبک هستند می توانند به عنوان یک خارجی کسب و کار ایجاد کنند. این کار می تواند به تنهایی یا با شرکا انجام شود. این برنامه در سال ۲۰۱۸ تجدید و می تواند در خواست گواهی انتخاب کبک (CSQ)دهد.

 

جریان ۱برنامه کارآفرین کبک  Quebec Entrepreneur Program

این جریان برای کاندیدایی است که از شتاب دهنده کسب و کار، یک انکوباتور کسب و کار یا مرکز کارآفرینی دانشگاهی حمایت می کنند و مایل به باز کردن و مدیریت کسب و کار در کبک هستند.

کسب و کار می تواند توسط نامزد به تنهایی و یا با شرکا ایجاد شود.

شرکا می توانند کانادایی ها یا اتباع خارجی باشند، در این صورت آنها به سه نفر محدود می شوند.

جریان ۲ برنامه کارآفرین کبک  Quebec Entrepreneur Program

این جریان شامل عملیات یک کسب و کار است که کارآفرین ایجاد یا خریداری کرد.

تحت این جریان، کارآفرین باید حداقل ۲۵ درصد از سهام شرکت جدید یا حداقل ۵۱ درصد از شرکت سرمایه گذاری را که باید معادل ارزش یا بالاتر از بودجه لازم برای شروع پروژه تجاری باشد، کنترل کند.

نامزد باید این کسب و کار را انجام دهد یا به طور فعال در مدیریت روزانه خود شرکت کند.

نامزد کارآفرین باید سرمایه سرمایه گذاری ۲۰۰،۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کند، اگر این کسب و کار در خارج از منطقه شهری مونترال واقع شده باشد، یا ۳۰۰،۰۰۰ دلار برای یک کسب و کار واقع در منطقه شهری مونترال.

تضمین حداقل تضمین ۲۰۰۰۰۰ دلار باید به عنوان تضمین داده شود و ممکن است پس از تحقق پروژه کسب و کار، اگر شرایط خاصی برآورده شود، بازگردانده شود.

کاندید باید ثابت کند که به طور قانونی ارزش خالص ۹۰۰۰۰۰ دلار کانادا را به تنهایی با همسر خود در صورت لزوم به دست آورد.

کسب و کار خریداری شده باید حداقل ۵ سال قبل از ارسال درخواست باشد و نباید توسط یک نامزد سابق کارآفرین در ۵ سال قبل از این تاریخ اداره شود.

برنامه کارآفرین کبک
برنامه کارآفرین کبک

کسب و کار نباید در صنایع زیر کار کند:

وام های بازنشستگی، چک کردن وام های وام و وام؛
توسعه املاک و مستغلات، کارگزاری در املاک و مستغلات و یا بیمه؛
تولید، توزیع یا فروش محصولات یا خدمات جنسی مرتبط با صنعت جنسی از قبیل رقص برهنه یا وابسته به عشق شهوانی، خدمات اسکورت و یا ماساژهای وابسته به عشق شهوانی.
شرایط اضافی برای واجد شرایط بودن
پروژه کسب و کار باید تحت فرمت طرح تجاری ارائه شود.

متقاضیان تحت هر دو جریان نیز با توجه به عوامل انتخابی مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرند و باید حداقل امتیاز را بر مبنای تحصیلات، تجربه کاری، سن، مهارت زبان، طرح کسب و کار و ارتباط با کبک، امتیاز دهند.

تفاوت برنامه سرمایه گذار چیست؟

دو تمایز مهم از کلاس Investors وجود دارد.

۱٫ اولا متقاضیان کلاس کارآفرین باید در مدیریت یک شرکت واجد شرایط کانادایی در کبک فعالیت و فعالیت کنند. متقاضیان تایید شده تحت شرایط ویزا پذیرفته شده به کانادا می باشند و باید به طور منظم به مقامات مهاجرت گزارش دهند. متقاضیانی که شرایط واجد شرایط کسب و کار خود را در کانادا رعایت نمی کنند ممكن است به جلسات دادرسی منتقل شوند كه می تواند منجر به اخراج متقاضی و اعضای خانواده شود. در جریان دوم، وزیر می تواند سپرده تضمین را در صورتی که پروژه کسب و کار برآورده نمی شود، به عنوان در R56 مصادره شود.

۲٫ اینکه متقاضیان تحت برنامه کارآفرین، به عنوان کاندیدا سرمایه گذار باید انجام دهند، بدون پرداخت بهره، بدون سپرده پنج ساله با دولت استانی سرمایه گذاری کنند.

فرآیند برنامه برنامه کارآفرین کبک  Quebec Entrepreneur Program

متقاضیان کارآفرین کبک باید با موفقیت از یک طرح کسب و کار در طی یک مصاحبه انتخابی دفاع کنند که امکان و اهمیت پروژه را به کبک نشان می دهد. مصاحبه انتخابی معمولا به وسیله متقاضی به یک بازدید تجاری اولیه در استان کبک آغاز می شود.

پس از تأیید، پرونده به تأیید فدرال امنیتی و پزشکی و سپس صدور ویزا با شرایط و مقررات اجباری، طی یک تاخیر پردازش کلی که می تواند بین ۱۲-۴۴ ماه متغیر باشد، به حساب می آید.

هر سال، دولت تعداد محدودی از برنامه های تحت عنوان “کارآفرین” را قبول می کند. طبق مقررات آگوست ۲۰۱۸، ۲۵ برنامه در زیر جریان اول و ۳۵ زیر جریان دوم مجاز خواهند بود.

دوره مصرف آغاز شده در تاریخ ۱۵ اوت ۲۰۱۸ بوده و در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۹ یا قبل از آن، اگر سهمیه قبل از آن به دست آید، بسته خواهد شد.

داوطلبان که نشان می دهند که دارای دانش متوسط ​​پیشرفته زبان فرانسوی هستند (با ارائه نتایج آزمایشی آزمون سطح B2 در صحبت کردن و گوش دادن) می توانند در هر زمان اعمال شوند و به هیچ یک از آنها تعلق ندارند.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۱

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزیابی رایگان آنلاین، می توانید از مهاجرت به کانادا مطلع شوید. ما در عرض ۱-۲ روز کاری به ارزیابی ما ارایه خواهیم داد.

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *