برنامه کار مهاجرت حرفه ای و ماهرانه فدرال کانادا Federal Skilled Worker Program
۱۲ دی

برنامه کار مهاجرت حرفه ای و ماهرانه فدرال کانادا Federal Skilled Worker Program

برنامه کار مهاجرت حرفه ای و ماهرانه فدرال Federal Skilled Worker Program

برنامه مهاجرتی  اکسپرس از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۵، برنامه فدرال کارگران ماهر در حال حاضر بخشی از این روند جدید مهاجرت به کانادا سریع است. کمبود کار در کانادا یک فرصت طلایی برای کسانی که مایل به ایجاد یک زندگی جدید در کشور هستند ایجاد کرده است. به عنوان بخشی از سیستم ورودی اکسپرس، اگر بتوانید مشخصات خود را از مجموعه کاندیداها انتخاب کنید، می توانید به عنوان یک اقامت دائم در کانادا زندگی کنید.

ویزای فدرال کارگر ماهر برای افراد دارای مدارک، مهارت و تجربی برای پر کردن کمبود مهارت در کانادا طراحی شده است.

متقاضیان ویزای فدرال کارگران ماهر باید نشان دهند که حداقل شرایط ویزا را برآورده می کنند. این شامل داشتن تجربه کاری در شغل مدیریتی، ماهرانه یا نیمه ماهر و ملاقات با علامت گذر در ارزیابی مبتنی بر نقاط. متقاضیان موفق به اقامت دائم کانادا می رسند، که آنها را مجاز به زندگی و کار در کانادا با محدودیت های کمتر می کند. ساکنان دائمی کانادا نیز ممکن است واجد شرایط شهروندی کانادا باشند.

برنامه کار مهاجرت حرفه ای و ماهرانه فدرال کانادا Federal Skilled Worker Program
برنامه کار مهاجرت حرفه ای و ماهرانه فدرال کانادا Federal Skilled Worker Program

اقامت دائم برای کارکنان ماهر Permanent Residency for Skilled Workers

کارگران ماهر و حرفه ای برای تبدیل شدن به ساکنان دائمی در کشور از انتخاب خود آسان تر هستند، زیرا آموزش و تجربه کار آنها به یافتن کار کمک می کند. تعداد زیادی از مردم هر ساله در کانادا بازنشسته می شوند، به این معنی که نیاز به نیروی انسانی ماهر بسیار زیاد است. یک دنیای کاملا جدید در انتظار کارگران ماهر و متخصصانی که مایل به کار در کانادا هستند.

کانادا سرزمین فرصت های عظیم است. کشور برگ افراطی با نفوذ به افراد چند فرهنگی از سراسر جهان است. کانادا به خاطر تنوع فرهنگی و محیطی آن شناخته شده است و قلب در صلح است. کانادا یکی از پر جنب و جوش ترین اقتصادهای جهان است و بخش اشتغال آن در حال رشد است. این باعث می شود که کشور به بهترین وجه برای کارگران ماهر و حرفه ای ها باشد.

کانادا در تلاش است تا کارگران و متخصصان جوان، خودآگاه، تحصیلکرده و ماهر را به رشد اقتصادی خود کمک کند. با توجه به اقتصاد مبتنی بر دانش، کشور به دنبال حرفه ای آماده حرفه ای است که می تواند با نیازهای سریع بازار کار شغلی سازگار شود و کامل شود. ویزای کارمند ماهر کانادا، جایزه زندگی در حال تغییر برای همه کارگران ماهر و متخصص حرفه ای است که به دنبال زندگی در کشور افرا است.

برنامه کار مهاجرت حرفه ای و ماهرانه فدرال کانادا Federal Skilled Worker Program
برنامه کار مهاجرت حرفه ای و ماهرانه فدرال کانادا Federal Skilled Worker Program

چشم انداز اشتغال Employment Prospects

یک کارگر ماهر با استفاده از دستگاه جوشکاری برای جوش کردن فلز
اداره مهاجرت کانادا بارها و بارها اصلاحات را معرفی می کند تا به ایجاد شفافیت و شفافیت برای شایستگی مردم کمک کند. تمرکز به انتخاب کارگران ماهر و حرفه ای که دارای مهارت های انعطاف پذیر و قابل کنترل هستند، تغییر می کند، زیرا این امر برای موفقیت در اقتصاد ممتاز کانادا ضروری است. پلت فرم جامد برای موفقیت در کانادا بر روی تجربه کار، مهارت انگلیسی و سایر مهارت های مرتبط ساخته شده است.

نرخ بیکاری کانادا کم است. برای دریافت شغل در اینجا، کانادا برنامه سریع ورود و خروج از ورودی PNP را در اونتاریو، نوا اسکوشیا، ساسکاچوان و نیوبرانزویک ارائه می دهد. این کشور همچنین برنامه های فدرال ماهرانه کارگران و برنامه های نامزدی استان (PNP) را در استان های آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک، ساسکاچوان و بسیاری دیگر ارائه می دهد. گرفتن مجوز کار بسیار آسان تر برای افرادی است که نیازهای سیستم رتبه بندی جامع را برآورده می کنند.

حرفه ای با تقاضای بالا Professionals in High Demand

مهندسان (مدنی، مکانیک، نرم افزار و نفت)، تکنسین ها، معلمان، استادان و مدرسان، پرستاران، پزشکان، IT، فروشندگان و بازاریابان، بانکداران، ارائه دهندگان و تنظیم کننده های بیمه، حسابداران، افراد تجاری و بسیاری دیگر در تقاضای بالا کشور.

مهاجرت به کانادا به راحتی برای افرادی که دارای مهارت های مناسب هستند در دسترس است. در این کشور مترقی می توانند سطح زندگی خود را افزایش دهند.

برای مهاجرت به کانادا چگونه باید برنامه ریزی کنید

برای واجد شرایط بودن برای یک ویزای کارمند ماهر کانادا، تحت تایید اکسپرس، شما به عوامل زیر ارزیابی خواهید شد:

مهارت های خود را به زبان انگلیسی و / یا فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)؛
تحصیلات شما؛
تجربه کاری شما؛
سن شما؛
آیا شما پیشنهاد شغلی معتبر دارید؟ و
سازگاری شما (چقدر شما احتمالا در کانادا مستقر می شوید)

معیارهای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به کانادا Eligibility Criteria

برای واجد شرایط بودن برای ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم به عنوان یک متقاضی کار متخصص کارفرمای فدرال کانادا، شما باید:

دارای حداقل یک سال تجربه کاری کامل (یا معادل) بدون وقفه در ۱۰ سال گذشته تحت یک نوع مهارت شغلی ماهر (O، A، B)؛ یا
شغل (کار ارائه شده توسط یک کارفرمای کانادایی) را با توجه به معیارهای ارزیابی تاثیرات بازار کار تنظیم کرده است؛
دو سال تحصیل در کانادا را به سمت یک دکترا تکمیل کرده یا یک موسسه کانادایی شناخته شده کانادایی در کانادا دریافت کرده است؛ و
آزمون امتحان زبان را برای یکی از دو زبان رسمی کانادا – انگلیسی و فرانسه گذراند

بیان علاقه Expression of Interest

اگر شرایط معافیت الزامات ذکر شده در برنامه کارگران فدرال ماهر را برآورده سازید، ابتدا باید از مهاجرت به کانادا مطلع شوید و یک نمایه آنلاین برای آن ایجاد کنید. شما باید در مورد سن، تجربه کاری، مهارت ها، توانایی زبان، تحصیلات، مدارک تحصیلی و سایر اطلاعات شخصی خود در مورد نیاز خود اطلاعاتی ارائه دهید. هنگامی که مدرک تحصیلی شما توسط پناهندگان مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) تایید شده است، شما در یک مجموعه ای از نامزدها قرار می گیرید که بر اساس سیستم رتبه بندی جامع رتبه بندی شده اند.

بهبود رتبه شما تحت سیستم رتبه بندی جامع Improve Your Ranking Under the Comprehensive Ranking System

نامزدانی که بالاترین رتبه را کسب می کنند دعوت نامه ای برای اقامت دائم کانادا ارائه می دهند، زمانی که دولت کانادا به طور منظم از استخر استفاده می کند. بنابراین، بهتر است برای شما به عنوان یک نامزد برای بهبود نمره خود را به طوری که شما رتبه بالاتر و شانس خود را برای دریافت دعوت به درخواست افزایش است.

دعوت به درخواست Invitation to Apply

دعوت نامه برای اعطای تسلیم به کسانی که نامزد انتخاب شده اند برای درخواست مهاجرت به کانادا توسط IRCC از طریق سیستم انتخاب اکسپرس Entry انتخاب شده است.

به محض این که شما دعوت نامه دریافت می کنید، ۶۰ روز طول می کشد تا یک فرم درخواست کامل و دقیق را همراه با تمام مدارک مورد نیاز ارسال کنید. ارسال یک درخواست کامل به عنوان پذیرش دعوتنامه ارسال شده توسط IRCC در نظر گرفته می شود. هنگامی که تمام بخش های چک لیست سند تکمیل شده و آپلود می شوند، شما تاییدیه دریافت (AOR) صادر شده توسط IRCC دریافت خواهید کرد که پس از آن درخواست شما را مرور کرده و واجد شرایط بودن آن را برای برنامه تعیین می کند.

بررسی پزشکی و امنیت

Medical Examination and Security Check

معاینه پزشکی برای همه متقاضیان اجباری است. این شامل امتحان استاندارد فیزیکی، آزمایش خون، آزمایش ادرار و اشعه ایکس می باشد. اینها برای بررسی متقاضیان برای هر گونه شرایط پزشکی که ممکن است برای شهروندان کانادا خطر ایجاد کنند، انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *