مهاجرت به کانادا و بهبود درخواست ویزا با امتیازات بالا نمره زبان
۲۹ آبان

مهاجرت به کانادا و بهبود درخواست ویزا با امتیازات بالا نمره زبان

آیا می دانستید که بهبود درخواست ویزا با امتیازات بالا نمره زبان می تواند سریع ترین راه برای افزایش امتیازات ویزا شما برای مهاجرت به کانادا  باشد؟ شما می توانید از ۲۸ امتیاز از ۱۰۰ برای مهارت های خود را به زبان انگلیسی یا فرانسوی اختصاص دهید.

با توجه به توانایی شما برای گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به طور موثر در زبان انگلیسی، امتیازات داده می شود.

مهاجرت به کانادا و بهبود درخواست ویزا با امتیازات بالا نمره زبان

دولت کانادا اهمیت زیادی در توانایی برقراری ارتباط صحیح دارد، زیرا درک زبان انگلیسی یا فرانسوی به شما کمک خواهد کرد تا کار در بازار کار کانادا را پیدا کنید و به شما اجازه می دهد یک عضو کارآمد از جامعه کانادایی باشید.

تست زبان
بسیار مهم است که شما توانایی زبان خود را با نتایج یک آزمون معتبر زبان مانند سیستم آموزش بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) یا Test d’evaluation de Français (TEF) اثبات کنید.در واقع اگر شما موفق به دریافت و اثبات مهارت زبانی خود نشوید، دعوت نامه درخواست برای کار در کانادا دریافت نخواهید کرد.

مهاجرت به کانادا و بهبود درخواست ویزا با امتیازات بالا نمره زبان
مهاجرت به کانادا و بهبود درخواست ویزا با امتیازات بالا نمره زبان

سیستم آموزش زبان انگلیسی بین المللی کانادا

آیلتس به طور گسترده ای مورد استفاده و مورد ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی برای دولت ها و نهادهای آموزشی است.

در سال ۲۰۱۳ بیش از ۲ میلیون امتحان IELTS در سراسر جهان به پایان رسید. این دوره به دو نوع ماژول تقسیم می شود، General Training Module یعنی یک واحد آموزش عمومی که برای افرادی که برای مهاجرت به کانادا اقدام می کنند مناسب است و Academic Module   برای کسانی که برای یک موسسه دانشگاهی و اخذ پذیرش اقدام می کنند مناسب است.

هر دوره برای تست توانایی فرد در خواندن، گوش دادن، نوشتن و صحبت کردن طراحی شده است. امتحان نهایی برای هر سطح مهارت آسان نیست و یک تمرین سنگین وسخت است، بنابراین توصیه می شود که شما آماده باشید تا بتوانید اولین بار از آن عبور کنید.

برای دریافت کار مهاجرت یا پذیرش علمی در ارتباط با امتحانات IELTS، مردم به طور کلی نیاز به رسیدن به نمره باند ۵٫۵ در آموزش عمومی و ۶٫۵ در مسیر علمی دارند. این نتایج بسته به کشور و مؤسسه مربوطه متفاوت است. حداکثر امتیاز ۹ است.

یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی کانادا برنامه اکسپرس اینتری کانادا است که مهارت زبانی دارای جایگاه و امتیاز ویژه ای در آن است و کسانی که خود یا همسرشان مهارت زبانی بالایی داشته باشند به راحتی از این روش می توانند وارد کانادا شوند و موفق به دریافت اقامت دائم کانادا شوند.

کسانی که قصد مهاجرت دارند یادگیری زبان را  باید جزئ اصلی و لاینفک برنامه مهاجرتی خود قرار دهند . چرا که داشتن مهارت زبانی در سطوح بالا از جمله شرایط صدور ویزای کار و تحصیل در اداره مهاجرت کانادا می باشد . بنابراین اشخاصی که مهارت کافی زبانی ندارند شانس بالایی جهت ویزا شدن خود نباید داشته باشند.

اشخاصی هستند که پذیرش تحصیلی کانادا را دریافت می کنند و به محض ورود به کانادا وارد کالج های زبان می شوند و طی دوره های ۶ تا ۸ ماهه مهارت کافی زبانی را دریافت کرده و وارد بازار کار یا تحصیل در دانشگاه می شوند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان مهاجرتی ما با شماره های ۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸و ۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۱ در تماس باشید.موسسه پاد پیشرو در ارائه آسانترین و سریعترین روش های مهاجرتی توسط وکلای غیر ایرانی در کانادا !