بهترین برنامه های مهاجرت نیوبرانزویک کانادا
۱ آذر

بهترین برنامه های مهاجرت نیوبرانزویک کانادا

بهترین برنامه های مهاجرت نیوبرانزویک کانادا

تعداد مهاجرت نیوبرانزویک به ۷،۵۰۰ افزایش یافته است!

نیوبرانزویک (NB) به دلیل کمبود نیروی کار است که سالها به استان ضربه زده است، برای مهاجرت به کانادا به دنبال دارد. این استان اعلام کرد که تعداد مهاجران را به ۷،۵۰۰ هر سال افزایش خواهد داد تا به حل این مسئله کمک کند.

لیست زیر شمار افرادی را که طی برنامه های مهاجرت به کانادا نیوبرانزویک از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ به نمایش گذاشته شده اند، بر طبق گزارش آمار کانادا منتشر می کند.

مهاجرت به کانادا ۷۸۰ نفر از طریق برنامه های اقتصادی؛
مهاجرت به کانادا ۱۰ نفر از طریق برنامه های تجاری؛
مهاجرت به کانادا ۲،۳۷۵ نفر از طریق برنامه نامزدی ولایتی نیوبرانزویک؛ و
مهاجرت به کانادا ۱،۲۴۰ از طریق حمایت مالی خانواده
۷۵۰۰ مهاجر اضافی نیوبرونسویک را در صنایع مهم خود مانند حمل و نقل، ساخت و ساز، کسب و کار، مالی و پزشکی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. طبق گزارش مشاغل انجام شده توسط NB Jobs در سال ۲۰۱۷، علوم طبیعی و کاربردی شده است که به سخت ترین بازار کار تبدیل شده است.موسسه پاد ارایه دهنده بهترین و بروزترین برنامه های مهاجرتی کانادا.

بهترین برنامه های مهاجرت نیوبرانزویک کانادا

اخیرا این استان برنامه های متعددی مانند پروژه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس را که در سال ۲۰۱۷ ایجاد شده بود معرفی کرد. به دلیل محبوبیت آن، این برنامه همچنان ادامه دارد تا در سال ۲۰۱۹ ادامه یابد. با تشکر از این برنامه، ۲۰۰۰ مهاجر جدید می توانند مهاجرت به هر یک از چهار ایالت اقیانوس اطلس مانند نیوبرانزویک را در صورتی که دارای مهارت مناسب و تجربه کاری مورد نیاز استان باشد، بگردانند.

از طریق برنامه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس، شرکت ها در تلاش برای کارگران با استعداد برای استخدام تمام وقت و نه فقط کار فصلی مانند بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان هستند.

برنامه نامزد استان نیوبرانزویک (NBPNP) نیز بسیار محبوب است. برخی از زیر شاخه ها برای کارکنان ماهر هم حتی از زمان پردازش سریع شش ماهه بهره می برند. این اجازه داده است که بسیاری از مردم برای مهاجرت نیوبرانزویک درخواست می کنند تا زمانی که آنها شرایطی مانند داشتن شرایط شغلی مناسب، تجربه کاری، پیشنهاد استخدام، سن و مهارت های زبان را برآورده سازند. شما همچنین می توانید مهاجرت کنید تحت NBPNP اگر شما در حال حاضر خانواده نزدیک خود را در استان زندگی می کنند به عنوان ساکنان دائمی.

چندین زیر سیستم NBPNP وجود دارد:

NBPNP متقاضیان کارگر ماهر با پشتیبانی کارفرمایان؛
جریان NBPNP اکسپرس بازار کار (کارکنان ماهر)؛
NBPNP کارگر ماهر با پشتیبانی خانواده؛ و
NBPNP جریانهای کارآفرینی
این دسته بندی ها به کارکنان با استعداد و با تجربه اجازه می دهند تا به استان خیره کننده به عنوان کارگر ماهر، کارآفرین و فارغ التحصیلان بین المللی استان منتقل شوند.

آیا می توانید برای هر کدام از برنامه های مهاجرت نیوبرونزویک واجد شرایط باشید؟ ما می توانیم کمک کنیم. فقط فرم تماس ما را برای تماس با یک حرفه ای که شخصا درباره مهاجرت خود صحبت می کند و نحوه کارکرد برنامه از ابتدا تا انتها را تکمیل کنید، تکمیل کنید.

دلیل رفتن به نیوبرانزویک

طبیعت خیره کننده
از لحاظ زیبایی طبیعی، نیوبرانزویک در بالای صفحه قرار می گیرد. این استان با شگفتی های طبیعی طبیعت پر شده است، مانند خلیج فندی که دارای بیشترین جزر و مد در سراسر جهان است که در اثر تشکیل طبیعی سنگ ها بین زمین و دریا محاصره شده است. این مکان باید قطعا در فهرستی از مکانهای بازدید شما در نیوبرانزویک باشد. /p>

از آنجا که این استان توسط آب های اقیانوس احاطه شده است، قایقرانی، ماهیگیری دریایی عمیق و تورهای تماشای فصلی نهنگ ها به راحتی برای هر ماجراجویی که به دنبال تجربه جدید و هیجان انگیز است، قابل دسترسی است.

همیشه نگران این بود که آب های کانادا برای شنا شناخته شوند؟ استرس ندارید در Parlee Beach Provincial Park نیوبرانزویک، گرمترین آب شور در کانادا را در ۲۹ درجه تند تند می بینید. آیا ما همچنین اشاره کردیم که این پایتخت خرچنگ جهان است؟ پس چرا خود و خانواده خود را در گشت و گذار و خورشید خراب نکنید؟

جزیره بزرگ منان

بدون توجه به منافع شما، همیشه می توانید چیزی را در نیوبرانزویک پیدا کنید.

بهداشت در نیوبرانزویک
مراقبت های بهداشتی بزرگ یکی دیگر از مزایای زندگی در NB است. همانند بسیاری از استان ها در کانادا، مراقبت های بهداشتی عمومی برای همه ساکنان کانادا رایگان است.

ساکنان در حدود ۶۵۰۰ دلار هزینه های خود را صرف می کنند و حتی این استان حتی خدمات پیشگیری از بیماری مانند پروتئین تجویز NB و شبکه سرطان برای کمک به حفظ سلامتی خود را دارد.

با بیش از ۵۰ امکانات پزشکی در استان، شما قطعا می توانید هر دو شما و خانواده خود را یک زندگی طولانی و شاد زندگی کنید.

آموزش عمومی عالی
این استان همچنین به آموزش نسل های آینده خود با تمام مدارس دسترسی کامل به اینترنت را برای دانش آموزان خود اختصاص داده است تا به آنها بهترین گزینه ها را بدهد.

تحصیلات عمومی از مهد کودک تا دبیرستان برای ساکنین نیز کاملا رایگان است تا کمک به فرزندان خود برای آموزش صحیح بدون شکستن بانک شود.

نیوبرانزویک همچنین دارای بیش از ۱۰۰ موسسه آموزشی خصوصی و پنج دانشگاه عالی برای انتخاب از جمله:

دانشگاه Crandall؛
دانشگاه آلیسون؛
دانشگاه سنت توماس؛
Université de Moncton؛ و
دانشگاه نیوبرانزویک
آیا می دانستید اگر از دانشگاه کانادا به عنوان دانشجوی بین المللی فارغ التحصیل شدید، می توانید برای اقامت دائم واجد شرایط شوید؟ بله برنامه بین المللی فارغ التحصیل و جریان کارآفرینی (PGES) فقط بعضی از راه هایی است که برای کمک به پای خود در مهاجرت نیوبرانزویک کمک می کند.

 

هزینه های مسکن ارزان تر هستند
حومه شهر جدید برونزوکی

یکی از موانع اصلی که بسیاری از مهاجرین جدید با آن مواجه هستند، هزینه زندگی است، به خصوص وقتی که به اجاره و مسکن می آید.

این مسئله در استان نیوبرانزویک نیست. از آنجا که کمبود نیروی کار ماهر و رشد جمعیت کم است، استان زمانی که به اجاره می رود، برخی از معاملات قاتل دارد.

بدون ذکر است که هزینه های مالکیت یکی از پایین ترین در کانادا است، بنابراین شما می توانید در خانه های خود بدون خراب کردن بودجه خود سرمایه گذاری کنید. قیمت خانه ها می تواند به اندازه ۱۳۹،۰۰۰ دلار برای یک خانه و باغ پنج خوابه با برخی از املاک کوچکتر که نزدیک به ۱۰۰،۰۰۰ دلار فروش است، باشد. طبق گزارش انجمن املاک و مستغلات نیوبرونسویک در سال ۲۰۱۷ به طور متوسط ​​شما می توانید انتظار داشته باشید ۱۷۴،۸۹۳ دلار برای یک خانه برای خانواده پرداخت کنید.

هنوز فکر می کنم کمی گران است؟ در مقایسه با تورنتو، انتاریو که قیمت مسکن متوسط ​​به مبلغ ۸۲۴۳۳۶ دلار است که توسط خبر CBC اعلام شده است.

به عنوان یک مهاجر جدید به استان، شما همچنین به راهنمایی تازه واردین برای مسکن کانادا معرفی می شود تا به شما در یادگیری همه چیزهایی که لازم است درباره اجاره، وام های مسکن و همه چیز برای پیدا کردن خانه های عالی خانواده یاد بگیرید.

نیوبرانزویک قطعا در تمام ابعاد از جمله طبیعت، فرهنگ و اقتصاد آن منحصر به فرد است. میخواهید بیشتر درباره برنامههای مهاجرت در نیوبرانزویک اطلاعات بیشتری کسب کنید یا درباره زندگی در والیتان بیشتر بدانید؟ حالا شما می توانید، اینجا را کلیک کنید تا همه چیزهایی را که باید در وب سایت ما بدانید یاد بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *