بهترین شهر برای زندگی در کانادا (ونکوور مقابل تورنتو)! 
۱ آذر

بهترین شهر برای زندگی در کانادا (ونکوور مقابل تورنتو)! 

مقایسه اجمالی دو شهر بزرگ و محبوب کانادا ( تورنتو و ونکوور)

برای مهاجرت به کانادا لازم است اطلاعات کافی راجع به شهر مقصد کسب کنیدو بهترین شهر برای زندگی درکانادا را انتخاب کنید.ما استان ها و شهرهای کانادا را به شما معرفی می کنیم تا شما عزیزان از طریق مقایسه و قیاس آنها با در نظر گرفتن شرایط خود بهترین شهر برای زندگی در کانادا را انتخاب کنید.ما در اینجا مقایسه اجمالی بین  دو شهر بزرگ و محبوب کانادا ( تورنتو و ونکوور) را بیان می کنیم که شما عزیزان بر اساس شرایط فرهنگی و روحیات خود بهترین انتخاب را داشته باشید.ما بهترین شهر برای زندگی در کانادا را برای شما عزیزان معرفی می کنیم.

بهترین شهر برای زندگی در کانادا (ونکوور مقابل تورنتو)!

هر دو تورنتو و ونکوور از برخی ویژگی های عالی برخوردار هستند و سه ویژگی بسیار متمایز که واقعا تفاوت بین این دو نیروگاه اصلی کانادایی را تشخیص می دهند، آسان است.

بهترین شهر برای زندگی درکانادا (ونکوور مقابل تورنتو)! 
بهترین شهر برای زندگی درکانادا (ونکوور مقابل تورنتو)!

آب و هوادر تورنتو و ونکوور کانادا

هوا به عنوان بزرگترین تفاوت بین ونکوور و تورنتو است. در سال گذشته، در ۱ فوریه، درجه حرارت در تورنتو -۴۰ درجه سانتی گراد در مقایسه با ونکوور بود که در آن ۱۰ درجه سانتیگراد در همان روز بود. ونکوور اساسا تنها شهر کانادا است که زمستان های سخت را که کشوربا آن شناخته شده است را تجربه نمی کند، بر خلاف تورنتو که سردترین ماه را در تاریخ ثبت شده در فوریه ۲۰۱۵ تجربه کرد.

جمعیت و ساکنین در تورنتو و ونکوور کانادا

شهر بزرگ تورنتو دارای جمعیت بیشتری نسبت به کل استان بریتیش کلمبیا می باشد که در آن اکنون بیش از ۶ میلیون نفر ساکن هستند – در مقایسه با ۲٫۴ میلیون نفر در شهر ونکوور بزرگ ساکن می باشند. به علاوه، شهر ونکوور تنها حدود ۶۰۰۰۰۰ نفر دارد در حالیکه شهر تورنتو ۲٫۶ میلیون نفر دارد و این شهر چهارمین شهر پرجمعیت در آمریکای شمالی پس از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس است.

با وجود داشتن یک جمعیت بزرگ، ونکوور شهر کوچکی است. این بسیار قابل اجتناب است، به این معنی که شما اساسا می توانید از یک طرف هسته مرکز شهر به سمت دیگر را بسته به سرعت راه رفتن شمادر عرض ۳۰ دقیقه طی کنید. شهر تورنتو عظیم است و اگر شما راه خود را فراموش کنید، می تواند بسیار غریب و ارعاب برانگیز باشد.

تنوع فرهنگی در تورنتو و ونکوور کانادا

تورنتو به عنوان یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان شناخته شده است که در آن به بیش از ۱۴۰ زبان و گویش های مختلف صحبت می شود و ۳۰٪ ساکنان زبان دیگری را به زبان انگلیسی یا فرانسوی در تورنتو سخن می گویند. در تورنتو، می توانید محله هایی را که در اطراف شهر با فرهنگ خاص ساخته شده است، را ببینید.آنها جشنواره ها و رویدادهای متنوع فرهنگی را  در طول سال، جشن می گیرند و میراث های گوناگون و متنوع غذایی قومی را به ارمغان می آورند تا هر گونه اشتیاقی که ممکن است داشته باشید را ، پیدا کنید. تورنتو واقعا نشان دهنده چیزی است که کل کانادا از آن برخوردار است.- یک موزه فرهنگی گسترده جهانی .

در مقایسه ونکوور برای فرهنگ آسیایی آن شناخته شده است، ونکوور در حال حاضر بیشترین شهر آسیایی خارج از آسیا است که ۴۳ درصد از ساکنان شهر ونکوور دارای میراث آسیایی هستند.و از تمام آسیا به این شهر زیبا وارد شده اند.

هزینه های زندگی در تورنتو و ونکوور کانادا

ونکوور یک شهربا وضعیت اقتصادی و معیشتی خوب است که به افزایش  تمام سطوح درآمد کمک می کند. در پست های پیش راجع به هزینه های مسکن ، اجاره و هزینه های اساسی زندگی در این شهر مفصل پرداخته شد . برای اطلاع بیشتر به آن مراجعه کنید.آیا  ونکوور بهترین شهر برای زندگی درکانادا از نظر شماست؟
هزینه های زندگی
هزینه زندگی در تورنتو ۵٪ بیشتر از ونکوور است. به دلیل بسیاری از مقرهای اقتصادی مستقر در تورنتو، کارهای بیشتری در تورنتو موجود است تا ونکوور. هزینه مسکن در تورنتو ۳ درصد بیشتر از ونکوور است. اجاره ماهیانه برای یک آپارتمان معمولی در تورنتو به مبلغ ۱ ۷۰۴ دلار و در ونکوور هزینه ۱ ۵۹۸ دلار می پردازد.

هر دو شهر هر ساله میلیون ها توریست را بازدید می کنند و هر دو شهر به عنوان محبوب ترین مقصد کانادا شناخته می شوند، بنابراین آیا شما انتخاب می منید که  چراغ های شهر مانند تورنتو یا یک شهر کوچک مانند ونکوور، هر دو تاثیری ایجاد کند!

انتخاب با شماست ؛ ما شما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم و بهترین شهر برای زندگی درکانادا را برای شما معرفی می کنیم . کافی است با شماره ۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸ تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید!