بهداشت , درمان , سلامت در کانادا
۲۲ دی

بهداشت , درمان , سلامت در کانادا

بهداشت , درمان , سلامت در کانادا

بهداشت و درمان در کانادا اغلب موضوع بحث در میان مردم است . در حال حاضر، صنعت مراقبت های بهداشتی در کانادا پررونق است و سرمایه گذاری های قابل توجهی در بخش های عمومی و خصوصی صورت می گیرد. این اهمیت حیاتی برای کسب و کارهای کانادایی است که با توجه به فرصت های قابل توجهی که می توانند بر روی آن سرمایه گذاری کنند، اهمیت خاصی می دهند. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید این کشور از نظر بهداشتی و سلامت جزوء کشور های پیشرفته به حساب می آید.

در این مقاله، ما چهار رویکرد بازخوانی چشم انداز در مورد صنعت مراقبت های بهداشتی در کانادا را بررسی خواهیم کرد و آنچه که در آینده برای کسب و کارهای کانادا اهمیت دارد. در حالی که برخی از این روند مستقیما تحت تاثیر عوامل داخلی و تحولات خارجی و بین المللی قرار می گیرد که یک نوع کنترل کسب و کار در کانادا هستند . با این حال، یادگیری در مورد این روند و پیش بینی اینکه چگونه آنها در حال تکامل هستند، می توانند به کسب و کار شما برتری رقابت بدهندچرا که صنعت مراقبت های بهداشتی مدام رو به رشد است.

ما نگاهی به برخی عوامل جمعیت شناختی که مستقیما بر ماهیت مراقبت های بهداشتی در کانادا تأثیر می گذارند، بررسی خواهیم کرد و سپس برخی از آمارهای کسب و کار جذاب داخلی و بین المللی را که شرکت های کانادایی کاملا باید بدانند، را بررسی خواهیم کرد.

۱٫جمعیت کانادا نسبتا سالم است، اما دارای سالخوردگان نیز می باشد

امید به زندگی در کانادا در حال حاضر در ۷۹ سال برای مردان و ۸۵ سال برای زنان است که یکی از بالاترین در جهان است. در حالی که این دلگرمی است و به کیفیت عالی زندگی در کانادا می پردازد، تأثیرات برای کسب و کار به مراتب دست و پا گیر است. طرف دیگر این سکه این است که درصد کل جمعیت ۶۵ ساله به سرعت در حال رشد است و با اینکه کانادایی ها دارای فرزند کمتر هستند، درصد کمتر از ۱۴ سال در حال کاهش است.

این تغییر دوگانه جمعیت تاثیر قابل توجهی بر تمام جنبه های صنعت مراقبت های بهداشتی دارد. نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی ارشد به سرعت در حال افزایش است، در حالیکه منابع که قبلا در سایر جنبه های صنعت مراقبت های بهداشتی سرمایه گذاری کرده اند با کاهش قابل توجهی در میزان ربط مواجه هستند.

علاوه بر این، نیروی کار و منابع انسانی در صنعت بهداشت کانادا نیز در حال تغییر است. کانادایی ها بیشتر و بیشتر دوباره بازنشسته می شوند و با کمترین جوانان حرفه ای که برای پر کردن شکاف ها پر می شوند، استعداد موجود افزایش می یابد. به احتمال زیاد، شرکت های مراقبت بهداشتی کانادا باید رویکرد خود را در مورد دستیابی و استقرار استعدادها دوباره یاد بگیرند، زیرا تقاضا برای پرسنل ماهر افزایش می یابد و عرضه موجود در آن پرسنل ماهر کاهش می یابد.

بهداشت , درمان , سلامت در کانادا
بهداشت , درمان , سلامت در کانادا

۲٫هزینه های مراقبت های بهداشتی بخش قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی است

به عنوان یک نتیجه از تعهد کانادا به دسترسی عمومی به مراقبت های بهداشتی، هزینه های دولت برای مراقبت های بهداشتی بیش از ۱۰ درصد از تولید ناخالص داخلی کانادا، یکی از بالاترین درصد در جهان توسعه یافته است. این به بیش از ۵۰۰۰ دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی در سرانه مربوط می شود. برای کانادایی ها، این منجر به افزایش جمعیت سالم و کیفیت کلی زندگی می شود که منافع مثبت و منفی آن است.

با این حال، برای کسب و کارهای مراقبت های بهداشتی این به معنی درصد زیادی از معاملات خود را به طور مستقیم با دولت کانادا، دولت های استانی و یا از طریق شخص ثالث تایید شده است. همانطور که بسیاری از شرکت ها می دانند، تفاوت های موجود در برخورد با ادارات دولتی می تواند بسیار متفاوت از آنچه در کسب و کار های خصوصی وجود دارد. شرکت های مراقبت های بهداشتی داخلی باید این را درک کنند و مدل های کسب و کار خود را با توجه به آن هماهنگ کنند. شرکت های بین المللی نیز باید مطابق با الزامات تعیین شده توسط دولت کانادا، و یا در معرض خطر از دست دادن دسترسی به بخش قابل توجهی از بازار جهانی برای فن آوری مراقبت های بهداشتی است.

۳٫اکثریت دستگاه های پزشکی که در کانادا عرضه می شوند واردات می شوند

آمارهای اخیر نشان می دهد که دستگاه های وارداتی سهم عمده ای از تمام دستگاه های پزشکی که در کانادا فروخته می شوند تقریبا ۸۰ درصد کل بازار دستگاه های پزشکی را تشکیل می دهند. این بازار به طور قابل ملاحظه ای رشد می کند، با برآوردها نشان می دهد که رشد از ۶٫۵ میلیارد دلار به ۸٫۶ میلیارد دلار در سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ طی ۵ سال گذشته است. این یک روند حیاتی برای کسب و کارهای کانادا است که از آن آگاهی داشته باشد؛ زیرا واقعیت این است که دستگاه های بهداشتی وارداتی بسیار شایع هستند در سراسر صنعت از دستگاه های داخلی تولید می شود.

این واقعیت باعث افزایش فشار بر تولیدکنندگان کانادایی برای تولید دستگاههایی می شود که نه تنها قابل مقرون به صرفه تر از واردات هستند، بلکه همچنین می توانند کیفیت برتر و عملکرد بیشتری را کسب کنند، اگر آنها مایل به دستیابی به مزیت رقابتی کافی برای تبدیل شدن به یک بازیکن قابل قبول در این بازار باشند.

۴٫صادرات دستگاه پزشکی کانادا به طور قابل ملاحظه ای رشد می کند، همانطور که تجارت هم شکسته است

در حالی که واردات بزرگترین سهم دستگاه های فروخته شده در کانادا است، دستگاه های پزشکی که از کانادا صادر می شود، بازار رو به رشد است. طبق آمار اخیر دولت کانادا، بازار صادرات تجهیزات پزشکی از سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ به ۱٫۸ میلیارد دلار افزایش یافت و به ۳٫۱ میلیارد دلار رسیده است. با این که واردات با سرعت بیشتری رشد می کند، شکاف تجاری افزایش می یابد و با افزایش ۱۷٪ در طول همان دوره ۵ ساله.

این شکاف وسیع، نگرانی و فرصت را برای کسب و کارهای بهداشتی کانادا ارائه می دهد. واضح است که این نشان دهنده نیاز به افزایش رقابت در بازارهای داخلی است. با این حال، همچنین نشان می دهد که تقاضا برای محصولات و تکنولوژی کانادا در بازار جهانی افزایش می یابد. همانطور که این روند همچنان ادامه دارد، ضروری است که کسب و کارهای کانادایی تلاش های خود را در زمینه تحقیق و نوآوری افزایش دهند، و همچنین بهبود فرایندهای تولید و بهره وری به منظور کاهش هزینه ها و افزایش ظرفیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *