مهاجرت به کانادا و تجربه های فرهنگی مانیتوبا
۱۴ آبان

مهاجرت به کانادا و تجربه های فرهنگی مانیتوبا

مهاجرت به کانادا و تجربه های فرهنگی مانیتوبا

در این مطلب سعی داریم در مورد مهاجرت به کانادا و تجربه های فرهنگی مانیتوبا صحبت کنیم.مانیتوبا یک حوضه فرهنگی است که می تواند از هنرهای مختلف به جشنواره ها و همچنین دوز غنی از نشانه های تاریخی ارائه کند. برخی از توقف های لازم در هر تورنمنت فرهنگی استان، در اینجا آمده است.

منطقه مبادله
منطقه تبادل وینپیگ
مراکز فرهنگی

منطقه تبادل وینپیگ یک سایت تاریخی ملی است و قطعا یکی از وظیفه های فرهنگی وینیپگ است، مسکن یک رستوران پرطرفدار، تئاتر، موزه و صحنه های شب زنده داری. آنچه واقعا باعث می شود بخش ارزشی برجسته معماری است. در اینجا شما می توانید در معماری قرن بیست و بیست و بیست و شصت که به سبک شیکاگو به یاد می آورید، بیدار شوید. این معماری دنیای قدیم با مدرن فوق العاده در مکعب، یک مرحله عملکردی که توسط یک مکعب فلزی مش تعبیه شده در چراغ های رنگی پوشش داده شده است، در میدان بازار Old Market قرار دارد. این فضای باز منحصر به فرد در منزل به انواع جشنواره های موسیقی و اجرای برنامه ها-همه چیز از جشنواره وینیپگ Folk به ارکستر سمفونی وین پیگ است.

نشستن جایی که رودخانه های سرخ و آسینبوئین با هم می آیند، محل نشست ۶۰۰۰ ساله است. فورچون در وینپیگ، منطقه ای است که دارای اهمیت تاریخی باور نکردنی است و اکنون به بازارهای فریبنده، موزه ها و باغ های شکوفا می شود. در اصل کابین اسب برای شرکت های راه آهن، بازار فورچون استقبال می شود از طریق فروشگاه های وسوسه انگیز، کابین ها و رستوران ها. اگر در زمستان از چنگال دیدن کنید، اسکیت روی یخ خود را تسویه کنید و بیش از پنج مایل از رودخانه های سرخ و آسینبوئین یخ زده نفس گیر کنید. سپس قبل از رفتن به یکی از موزه های نزدیک در نزدیکی، با برخی از شکلات داغ فلفل تند گرم گرم شوید.

موزه کانادایی حقوق بشر

موزه کانادایی حقوق بشر – اعتبار: مایک سودوما
موزه ها

یکی از جذاب ترین ساختمان های کانادا، موزه کانادایی وین آیپ در زمینه حقوق بشر است. ساختار درخشان از فولاد و شیشه منحنی واقعا چیزی است که به نظر می رسد به خودی خود، اما همچنین مجموعه ای قدرتمند از ۱۰ گالری هسته از نمایشگاه است که شما را تشویق به فکر کردن در مورد تجربه های انسانی و محل خود در داخل آن. این تنها موزه در جهان است که صرفا به آگاهی و آموزش حقوق بشر اختصاص داده شده است و طی بازدید شما در مورد دیدگاه بومیان حقوق، هولوکاست و دیگر نسل کشی ها، نحوه شکسته شدن سکوت و الهام بخشیدن به تغییر و موارد دیگر را فرا می گیرید – همه از طریق یک لنز منحصر به فرد کانادایی.

بیش از ۲۴،۰۰۰ قطعه از مجموعه گالری هنری وینیپگ (WAG)، قدیمی ترین گالری شهری در کانادا تا سال ۱۹۱۲، تشکیل شده است. این آثار فقط در مورد تمام دوره ها و اشکال، از مجسمه ی یونان باستان تا نقاشی های رنسانس و عکاسی مدرن است. گالری همچنین دارای برخی از مهمترین بخش های هنری کانادا می باشد و شامل بزرگترین مجموعه هنرهای معاصر اینویت می باشد.

موزه مانیتوبا
موزه مانیتوبا بزرگترین موزه در وینیپگ است و دامنه آن به عنوان مجموعه ای بزرگ است. نه گالری دائمی به نمایش گذاشتن همه چیز از یک تفریح ​​از زود هنگام بیستون شکار به یک کشتی کامل قرعه کشی ۱۷ قرن ماکت ساخته شده در انگلستان در سال ۱۹۷۰ به یادبود ۳۰۰ سالگرد شرکت خلیج هادسون. نمایشگاه های منظم تور نیز هر بار که شما بازدید می کنید تجربه تازه و منحصر به فرد را تضمین می کنند.

در نهایت، در براندون، مانیتوبا، گالری هنری جنوب غربی مانیتوبا عمیقا در جامعه محلی ریشه دارد و از سال ۱۹۰۷ بوده است. با تاکید بر هنر منیتوبا، گالری نمایشگاه هنر معاصر منطقه ای، ملی و بین المللی است. مغازه هدیه فوق العاده هنرمندان مانیتوبا در رنگ، جواهرات، سرامیک و منسوجات است.


جشنواره دوو Voyageurکانادا

تجربه فرهنگ و تاریخ مانیتوبا
شیرجه رفتن به یک تجربه فرهنگی و رفتن به پارک استان پرندگان هیل مانیتوبا برای جشنواره فستیوال وینیپگ، جشن چهار روزه از ژانرهای موسیقی مانند فولکلور، بلوز، بلغارس، ریشه، انجیل، سلتیک، کانادایی فرانسه، جهان و کشور، به عنوان به عنوان یک نمایش سالم از هنر، غذا و روح جامعه. از صحنه اصلی به صدای شیرین نگاه کنید، که هنرمندان مشهور جهان هر شب انجام می دهند. دیدار با نوازندگان انجام شده رو به رو. فروشگاههای صنایع دستی را مرور کنید غذای خوشمزه از ۲۵ فروشنده مختلف غذا بخورید. بیرون بردن در محل و اجازه دهید زمان های خوب تمام شب رول رول.

هر گونه اشاره ای به شرکت های رقص در آمریکای شمالی باید با شرکت طولانی ترین شرکت در این قاره آغاز شود: Royal Ballet Winnipeg. هنگامی که شما یک محصول را از RWB می بینید، مطمئنا با خلاقیت، زیبایی و مهارت فنی مواج خواهید بود. وضعیت پادشاهی در سال ۱۹۵۳ توسط ملکه الیزابت دوم، اگر شما حتی علاقه مند به رقص هستید، عملکرد RWB باید در بالای لیست شما باشد.

در حالی که ما در زمینه رقص هستیم، در طول جشنواره مانیتو آگبی وینیپگ، زمان زیادی را صرف خواهید کرد. از لحظه ای که درامرها ریتم تپش را پر می کنند، و زنان در شال های شگفت انگیز پروانه های پروانه خود را گسترش می دهند، می دانید که شما در جای مخصوص قرار دارید. مانیتو اهبای پس از یک مکان مقدس در پارک استانی ویتسله مانیتوبا نامگذاری شده است و کلمه یونانی اولیووی است که به معنای “خاندان خاندان” است. از این مکان جمع آوری سنتی، جشنواره رشد کرد که جایی که هنرمندان برجسته در سرپوشیده های پر از موزیک، با موسیقی نوازندگان هیپ هاپ بومی که از جمعیت فرش قرمز استفاده می کنند، اشتراک دارند. حرکت کل بدن خود را به عنوان رقصنده از کری، Ojibway، داکوتا Sioux، و دیگر ملت ها چرخش و آواز خواندن در یکی از آمریکای شمالی بالا POW WOW. و هنگامی که “رقص بین قومی” فراخوانی می شود، اگر شما خود را به آن پیوستید، تعجب نکنید.

از فرهنگ بومیان ما به ریشه های اروپایی می رویم. جشنواره دوو وایایجور با نام “بزرگترین حزب آشپزخانه در جهان” فرصتی برای لذت بردن از غذا، سرگرمی و میراث کانادایی کانادا کانادا در خیابان های برفی وینیپگ است. تور یک مجتمع تجاری جدیدی از قرن نوزدهم مجددا ایجاد کنید، از شراب شراب سنتی ثروتمند استفاده کنید و از ده ها تن از اجراهای زنده در مکان های مختلف لذت ببرید. برگزاری هر فصلی برای ۱۰ روز، این جشن سالانه سمینار تجارت خزانه مانیتوبا نباید از دست رفته باشد.

مسیرهای Voyageurs
مسیرهای Voyageurs
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اکتشافات اولیه، از شهر خارج شوید و از مسیرهای Voyageurs در Lake Aikens Lake Wilderness Lodge در Manitoba دنبال کنید. اسرار را به ماهیگیری بیابان و نحوه تهیه یک ناهار سنتی ساحلی از ماهی تازه سرخ شده، لوبیای پخته شده و سیب زمینی سرخ شده پخته شده در طول آتش سوزی یاد بگیرید. سپس پیاده روی یک مسیر تاریخی “تحویل” که در آن یک معامله گر گربه ها یک بار راه می رفت، پیاده روی کنید. در طول مسیر شما می توانید پیکربندی های باستانی را ببینید و در مورد تاریخچه Aikens دریاچه، رودخانه Gammon و رودخانه Bloodvein یاد می گیرید، همانطور که در مرحله Voyageurs دنبال می کنید.