حمایت خانواده کانادایی  Canadian Family Sponsorships
۴ دی

حمایت خانواده کانادایی  Canadian Family Sponsorships

حمایت خانواده کانادایی  Canadian Family Sponsorships

شهروندان کانادا یا ساکنین دائمی که حداقل ۱۸ سال دارند و مهاجرت به کانادا کرده اند.ممکن است واجد شرایط حمایت از اعضای “کلاس خانواده” برای تبدیل شدن به ساکنین دائمی، از جمله همسر، همسران مشترک، همسران زناشوئی، فرزندان وابسته و همچنین والدین و پدربزرگ و مادربزرگ باشند.

اول، قانون مهاجرت Rosenblatt به دقت به شما در مورد قوانین، مقررات، سیاست ها و رویه های فعلی و تعیین واجد شرایط بودن شما کمک خواهد کرد. سپس ما به شما در آماده سازی برنامه ها، جمع آوری اسناد حمایتی مناسب و نشان دادن شما از طریق کل پروسه کمک می کنیم. شما می توانید بر روی ما حساب کنید تا تجربه را به همان اندازه سریع و بدون استرس تجربه کنید.

این بازبینی برای قانون مهاجرت رزنگلات نوشته شده است. من به دفتر دیوید روزنبلات مراجعه کردم تا به من کمک کند تا درخواست شوهرم برای مهاجرت به کانادا. تصمیم به استخدام شرکتش تا حد زیادی بر اساس تخصص آنها در قانون مهاجرت بود، که من قبلا تجربه قبلی نداشتم. برنامه حمایت از خانواده پیچیده است و فرآیند بسیار مهیج است. کارکنان قانون Rosenblatt به ساده سازی و روشن کردن این فرایند با مشخص کردن الزامات درخواست حمایت پرداختند. من خوشحالم که گزارش می دهم که شوهر من در ماه مه سال ۲۰۱۶ به کانادا وارد کانادا شد. ما از تیم رزنبلاط برای کمک شما با درخواست ما و پاسخ های سریع شما به تمام سوالات و نگرانی هایی که در این پروسه داشتیم تشکر می کنیم. ما نمی توانستیم این کار را بدون شما و خدمات متخصص خود انجام دهیم.

“همسران” عبارتند از: قانون مشترک و همکاران همجنسگرایان
همسران مجبور به ازدواج قانونی نیستند تا پرونده را حمایت کنند. متقاضیان باید حداقل یک سال با هم زندگی کنند یا در رابطه زناشویی زندگی کنند.

کودکان وابسته

در اواخر ماه اکتوبر، شما ممکن است در زمان درخواست هر کودکی وابسته به سن ۲۱ سالگی را حمایت کنید. شما ممکن است هنوز هم بتوانید به دلیل عدم توانایی فیزیکی یا ذهنی یا در صورتی که دانش آموزان تمام وقت هستید، بتوانید بچه های وابسته ای که ۲۱ سال و بالاتر دارند، حامی شما باشند.

ما به خانواده ها توصیه می کنیم و توصیه هایی در مورد چگونگی رسیدگی به مسائل مهاجرت برای کودکان وابسته ارائه می دهیم.

حامی والدین و پدربزرگ و مادربزرگها

هر سال تعداد محدودی از شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی می توانند والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود را حمایت کنند. در سال ۲۰۱۷، کانادا ۵۰۰۰ درخواست والدین و پدربزرگ را قبول خواهد کرد.

حامیان باید ۲۰ سال حمایتی داشته باشند و باید از شرایط خاصی برخوردار باشند:

شهروندان کانادا یا ساکنان دائمی هستند
حداقل ۱۸ سال سن دارند
در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند
برآورده کردن نیازهای درآمد مجموعه ای بسته به اندازه خانواده در کانادا و تعداد افرادی که تحت حمایت قرار می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *