خدمات ارائه دهنده مهاجرین منطقه ادمونتون
۷ فروردین

خدمات ارائه دهنده مهاجرین منطقه ادمونتون

خدمات ارائه دهنده مهاجرین منطقه ادمونتون

در زیر لیستی از مراکز خدمات  ارائه دهنده مهاجرین  منطقه ادمونتون آورده شده است . این سازمان ها می توانند به شما در دسترسی به خدمات پشتیبانی، برنامه های آموزشی، خدمات تفسیری، برنامه های اشتغال و موارد دیگر کمک کنند. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید در صورتی که در مورد  هر یک از برنامه ها و خدمات ارائه شده سوالی برای شما ایجاد شده می توانید با مشاوران موسسه حقوقی پاد تماس بگیرید.

فرصت شغلی Accès Emploi

فرصت شغلی از طریق اشتغال و مهاجرت به استان آلبرتا و دولت کانادا، به طور رایگان خدمات و برنامه های بسیاری را برای کمک به مشتریان خود برای توسعه ابزارهای مفید و مهارت های لازم برای یافتن و حفظ اشتغال مناسب ارائه می دهد.

انجمن آلبرتا نمایندگی های مهاجرین

AAISA  ارتباطی است که از طریق آن اعضا می توانند در جهت رفع نیازهای مهاجران، آژانس هایی که به آنها خدمات می دهند و جامعه بزرگتر که از آنها استقبال می کنند، کار کنند.

مرکز خدمات اجتماعی ASSIST

ASSIST  یک سازمان خیریه است که برنامه خدمات یکپارچه، دوره های زبان انگلیسی بزرگسالان، کودکان، جوانان، خانواده ها و خدمات ارشد را ارائه می دهد.

مرکز برادین برای یادگیری

برنامه های اشتغال و آموزش Bredin توسط آلبرتا اشتغال، مهاجرت و صنعت، خدمات کانادا، و مهاجرت شهروندی کانادا تامین می شود. موسسه برادین برنامه های کمک شغلی را برای جوانان، بزرگسالان و تازه واردان کانادا ارائه می دهد.

BGS Enterprises Inc.

خدمات ارزیابی و مدیریت موارد را به آلبرتا می دهد که به دنبال کمک مالی برای شرکت در مدارس هستند که قرارداد چارچوب حسابدهی (AFA) را با AEII امضا نکرده اند تا خدمات ارزیابی و مدیریت موارد خود را ارائه دهند.

خدمات اجتماعی کاتولیک

یک سازمان خدمات اجتماعی که به مردم تمام مذاهب و فرهنگ ها در سراسر آلبرتا مرکزی و شمال شرقی خدمت می کند. آژانس افزایش یافته است تا بیش از ۱۰۰ برنامه را ارائه نماید.

تغییر با هم: مرکز زنان مهاجر

یک سازمان غیرانتفاعی و خیریه که محل مهاجرت زنان را برای ملاقات و همکاری در حل مشکلات خود و کمک به زنان مهاجر به طور کامل در زندگی کانادایی مشارکت می کند. این همچنین به زنان مهاجر کمک می کند مهارت های اشتغال و تجربه کاری را از طریق برنامه داوطلبانه به دست آورند.

مرکز مسابقات و فرهنگ

CRC  در سرتاسر شمال آلبرتا کار کرده است تا هماهنگی اجتماعی و فرهنگی را تقویت کند. مرکز مسابقه و فرهنگ (CRC) تیم بسیار تحصیل کرده، با تجربه و نوآورانه دارای دهه تخصص است که به سازمان ها کمک می کند ارزش ذاتی زندگی و کار در یک محیط متنوع را ببینند.

انجمن یادگیری بزرگسالان انجمن ادمونتون

ECALA  یکی از ۸۳ انجمن شوراهای یادگیری بزرگسالان که توسط اداره آموزش پیشرفته ایالت آلبرتا ECALA  تامین می شود.

انجمن مهاجرت ادمونتون

سازمان غیر انتفاعی که خدمات مهاجران جدید، پناهندگان و نسل اول کانادایی ها را فراهم می کند.

مرکز ادمونتون مونونیت برای تازه واردین

یک سازمان اجتماعی که به دنبال کمک به مهاجران و پناهندگان است، برای رسیدن به مشارکت کامل در جامعه، به تجارب و مهارت های خود برای تقویت و غنی سازی زندگی همه کانادایی ها می رود.

انجمن خدمات اسلامی خانواده و خدمات اجتماعی

یک موسسه خیریه ثبت نشده غیر انتفاعی اختصاص داده شده به ارائه خدمات در پاسخگویی به نیازهای اجتماعی جامعه ادمونتون در یک زمینه اسلامی است.

کارگزاران بهداشت چند فرهنگی  Co-op Ltd

این همکاری از ابتکار بهداشت عمومی به منظور افزایش سلامت مادران و نوزادان در جوامع مهاجر و پناهندگان ایجاد شده است . این همکاری از خانواده های مهاجر و پناهنده به دلیل موانع فرهنگی و زبانی جدا است.

مرکز مراجعه به مهاجران

WCI خدمات مهاجرتی و اشتغال را در جنوب ادمونتون ارائه می دهد. برنامه ها شامل کلاس های شهروندی، کلاس های کامپیوتر، آمادگی استخدامی، خدمات استخدامی، مشاوره آموزشی و خدمات جوانان می باشد. سازمان چتر در همکاری با خدمات اجتماعی کاتولیک، مرکز ادونتون مونونیت برای تازه واردین و انجمن زنان کانادایی کانادا است.

وام های کوچک

وام های کوچک تا سقف ۱۰ هزار دلار را به متخصصان مهاجر داده می شود تا آموزش دیده در سطح بین المللی می دهد و مردم و کارگران ماهر را ترغیب می کنند تا بتوانند مجوز یا آموزش کانادا را به دست آورند که به آنها امکان می دهد تا در زمینه های کاری مورد نظر استخدام شوند.