رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸
۲۰ آذر

رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸

رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸

در این مطلب سعی داریم رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸ را بیان نماییم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با این دانشگها آشنا شوید و بتوانبد برای مهاجرت به کانادا در صورت نیاز به انتخاب یک دانشگاه بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

۱٫دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو که در سال ۱۸۲۷ در شهر تورنتو تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ تورنتو (محدوده جمعیت ۱۰۰۰۰۰۰-۵۰۰۰۰۰۰ ساکنان) واقع در انتاریو واقع شده است. دانشگاه تورنتو (UofT) رسما معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: بیش از ۴۵،۰۰۰ دانش آموز) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه تورنتو (UofT) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی مانند مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۲٫دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا، تاسیس در سال ۱۹۰۸، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ ونکوور واقع شده است (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، بریتیش کلمبیا. این موسسه دارای مدارس دانشگاهی در مکان های زیر است: Kelowna. دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا (UBC) بسیار بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: 40،۰۰۰-۴۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) دوره های آموزشی و برنامه هایی را که به رسمیت شناخته شده مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۱۰ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد تحصیلی و نمرات تحصیلی دانش آموزان است. محدوده نرخ پذیرش ۴۰-۵۰٪ است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۳٫دانشگاه واترلو

دانشگاه واترلو، تاسیس شده در سال ۱۹۵۷، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محوطه شهری شهر بزرگ واترلو واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و مهارت های توسعه، انتاریو، دانشگاه واترلو (UW) بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: 25،۰۰۰ – ۲۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه واترلو (UW) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته شده درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیل است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۴٫دانشگاه مک گیل

دانشگاه مک گیل، که در سال ۱۸۲۱ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ مونترال واقع شده است (جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکنان)، کبک. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Ste. آن د Bellevue. به طور رسمی تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و اداره آموزش عالی، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، دانشگاه مک گیل بسیار بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ دانش آموز) بالاترین مدارک تحصیلی موسسه آموزشی. دانشگاه مک گیل دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارس تحصیلات تکمیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۹۷ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۵٫دانشگاه سیمون فریزر

دانشگاه سیمون فریزر که در سال ۱۹۶۵ تاسیس شد، یک موسسه عالی آموزشی است که در محله شهر بزرگ شهر بورنابی واقع شده است (جمعیتی بین ۵۰،۰۰۰ تا ۲،۹۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا. این موسسه همچنین دارای مدارس شاخه در مکان های زیر است: ونکوور، سوری. رسما تایید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه سیمون فریزر (SFU) شناخته شده و یا بسیار شناخته شده است (محدوده ثبت نام UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی جامع. دانشگاه سایمون فریزر (SFU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند قبیله های کارشناسی (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۳ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانش آموزان است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۶٫دانشگاه البرتا

دانشگاه البرتا که در سال ۱۹۰۸ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ادمونتون واقع شده است (جمعیت جمعیت ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰)، آلبرتا. این مؤسسه نیز در محله های زیر شاخه های شاخه ای دارد: Camrose. دانشگاه آلبرتا (UofA) به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط البرتا پیشرفته تحصیلات (UofA) بسیار بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 35،۰۰۰ – ۳۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی در مقطع کارشناسی. دانشگاه آلبرتا (UofA) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۱۰ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۷٫دانشگاه ایالتی غربی

دانشگاه ایالتی غربی در سال ۱۸۷۸ تاسیس شده و یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچک لندن واقع شده است (جمعیت حدود ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، دانشگاه غربی، بسیار بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه غربی ارائه دوره های آموزشی و برنامه هایی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس قبل (مانند گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی) را ارائه می دهند. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۴۰ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی مبتنی بر آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی گذشته و دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۸٫دانشگاه کالگری

دانشگاه کالگری در سال ۱۹۶۶ تاسیس شده و یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محله شهر کالگری (محدوده جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، آلبرتا واقع شده است. دانشگاه کالگری (UofC) رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط آموزش عالی پیشرفته آلبرتا (UofC) بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: 25،۰۰۰ – ۲۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه کالگری (UofC) ارائه می دهد دوره ها و برنامه های به رسمیت شناخته شده به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلی از جمله مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، درجه دکتری در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۵۲ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانش آموزان است. محدوده نرخ پذیرش ۱۰ تا ۲۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یکی از موسسات انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۹٫دانشگاه یورک

دانشگاه یورک در سال ۱۹۵۹ تاسیس شد و موسسه عالی دولتی غیر انتفاعی واقع در شهر شهرداری شهر تورنتو (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن) در انتاریو بود. دانشگاه یورو (YU) رسما معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش و مهارت های پیشرفته است (محدوده ثبت نام UniRank: 40،۰۰۰-۴۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه یورو (YU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی را از جمله تحصیلات لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیل می دانند. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۱۰٫دانشگاه ویکتوریا

دانشگاه ویکتوریا در سال ۱۹۶۳ در شهر ویکتوریا کانادا  تاسیس شده است که یک موسسه عالی غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر بزرگ ویکتوریا واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا. دانشگاه ویکتوریا (UVIC) رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا (دانشگاه اوکرایز) بزرگ (رشته ثبت نام uniRank: 15،۰۰۰-۱۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه ویکتوریا (UVic) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۵ ساله تحصیلات عالی دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۱۱٫دانشگاه ایالتی کوئین

دانشگاه ایالتی کوئین در سال ۱۸۴۱ تاسیس شد و یک موسسه غیرانتفاعی عمومی بود که در شهرک کینگستون (جمعیتی ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو واقع است. مقام رسمی و / یا به رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت، انتاریو، دانشگاه ملکه (QU) بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: دانش آموزان ۲۰،۰۰۰ – ۲۴،۰۰۰) موسسه عالی آموزش عالی است. دانشگاه کوئین (QU) ارائه می دهد دوره ها و برنامه های به رسمیت شناخته شده به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، درجه دکتری در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۷۷ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر مبنای رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۴۰-۵۰٪ است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۱۲٫دانشگاه مک مستر

دانشگاه مک مستر که در سال ۱۸۸۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچک همیلتون واقع شده است (جمعیت حدود ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. به طور رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت، انتاریو، دانشگاه McMaster (مک) بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: دانش آموزان ۲۰،۰۰۰ – ۲۴،۰۰۰ و ۹۹۹۹) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه McMaster (Mac) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی را به رسمیت شناخته اند. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۳۱ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۱۳٫دانشگاه اوتاوا

دانشگاه اوتاوا که در سال ۱۸۴۸ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر اوتاوا (جمعیتی ۵۰۰،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰) واقع در انتاریو واقع شده است. رسما تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، دانشگاه اتاوا (واتاوا) بسیار بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط است. دانشگاه اوتاوا (واتاوا) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۷۰ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۱۴٫دانشگاه ایالتی مونترال

دانشگاه ایالتی مونترال (دانشگاه مونترال) در سال ۱۸۷۸ تاسیس شد و در سال ۱۸۷۸ مؤسسات آموزشی غیرانتفاعی عمومی در شهر بزرگ مونترال (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ و ۵۰۰۰،۰۰۰ نفر) در کبک قرار دارد. به طور رسمی معتبر و شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université de Montréal (UdeM) بسیار بزرگ است (محدوده ثبت نام UniRank: بیش از ۴۵،۰۰۰ دانشجویان) موسسه عالی آموزش عالی. Université de Montréal (UdeM) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۴۰ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۴۰-۵۰٪ است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۱۵٫دانشگاه ایالتی رایرسون

دانشگاه ایالتی رایرسون که در سال ۱۹۴۸ تاسیس شد، موسسه عالی آموزشی غیر انتفاعی است که در شهرک های بزرگ شهر تورنتو (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ و ۵۰۰۰،۰۰۰ نفر) در انتاریو قرار دارد. مقام رسمی و / یا به رسمیت شناخته شده توسط وزارت پیشرفته آموزش و پرورش و توسعه مهارت، انتاریو، دانشگاه Ryerson (RU) بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: دانش آموزان ۲۵،۰۰۰ – ۲۹،۹۹۹) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه Ryerson ارائه می دهد دوره ها و برنامه های به رسمیت شناخته شده به رسمیت شناختن رشته های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم، مدارک تحصیلات تکمیلی و یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۷۰ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۱۶٫دانشگاه گلف

دانشگاه گلف در سال ۱۹۶۴ تاسیس شد و یک موسسه غیرانتفاعی دولتی است که در محله شهر بزرگ شهر گولف واقع شده است (جمعیت جمعیت ۵۰- ۲۰۰۰ تا ۹۹۹ نفر)، انتاریو. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Ridgetown، Kemptville. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، دانشگاه گلف (U G)، بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: دانشجویان ۲۰،۰۰۰ – ۲۴،۰۰۰) موسسه عالی آموزش عالی است. دانشگاه گولف (U G) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی بالاتر از قبیل دوره های قبل از مدرک لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارس تحصیلات تکمیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۴ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست انتخاب پذیری است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۱۷٫دانشگاه Carleton

دانشگاه Carleton که در سال ۱۹۴۲ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیطی شهری از شهر متوسط ​​اوتاوا (جمعیت بالغ بر ۵۰۰،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰) واقع در انتاریو واقع شده است. رسما تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، دانشگاه Carleton (CU) بزرگ (UniRank محدوده ثبت نام: ۲۰،۰۰۰ – ۲۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی در مقطع کارشناسی است. دانشگاه Carleton (CU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی را به رسمیت می شناسد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۷۶ ساله تحصیلات عالی دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانش آموزان است. این میزان پذیرش ۲۰ تا ۳۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه بسیار انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۱۸٫دانشگاه ایالتی لویول

دانشگاه ایالتی لویول (Laval University) تاسیس شده در سال ۱۸۵۲ یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​شهر کبک قرار دارد (جمعیت بالغ بر ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، کبک. به طور رسمی معتبر و / یا تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش و پرورش، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université Laval (UL) بسیار بزرگ است (محدوده ثبت نام UniRank: 40000-44، ۹۹۹ دانش آموز ) موسسه آموزش عالی در مقطع کارشناسی Université Laval (UL) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند قبیله کارشناسی (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۶۶ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.دانشگاه ایالتی لویول (Laval University) تاسیس شده در سال ۱۸۵۲ یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​شهر کبک قرار دارد (جمعیت بالغ بر ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، کبک. به طور رسمی معتبر و / یا تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش و پرورش، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université Laval (UL) بسیار بزرگ است (محدوده ثبت نام UniRank: 40000-44، ۹۹۹ دانش آموز ) موسسه آموزش عالی در مقطع کارشناسی Université Laval (UL) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند قبیله کارشناسی (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۶۶ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۱۹٫دانشگاه کنکوردی

دانشگاه کنکوردی که در سال ۱۹۷۴ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ مونترال واقع شده است (جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکنان)، کبک. دانشگاه کنکوردیا (CU) به طور رسمی معتبر و معتبر و معتبر شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش و پرورش supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک) بسیار بزرگ است (محدوده ثبت نام UniRank: 35،۰۰۰ – ۳۹،۹۹۹ دانش آموز ) موسسه آموزش عالی در مقطع کارشناسی دانشگاه کنکوردیا (CU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۴۴ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردها و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. محدوده نرخ پذیرش ۴۰-۵۰٪ است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۲۰٫دانشگاه ساسکاچوان

دانشگاه ساسکاچوان که در سال ۱۹۰۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچک ساسکاتون واقع شده است (جمعیتی بین ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، ساسکاچوان. ساسکاچوان، دانشگاه ساسکاچوان (uSask) به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، ساسکاچوان، بزرگ (رشته ثبت نام uniRank: 20،۰۰۰ – ۲۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی جامع است. دانشگاه ساسکاچوان (uSask) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی را به رسمیت می شناسد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۱۱ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردها و نمرات تحصیلی گذشته دانشجویان است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۲۱٫دانشگاه دالوشی

دانشگاه دالوشی در سال ۱۸۱۸ تاسیس شد و در سال ۱۹۱۸ تاسیس شد. در سال ۱۸۱۸، دانشگاه دالوشی، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در شهر کوچک شهر هالیفاکس واقع شده است (محدوده جمعیت ۲۵۰،۰۰۰-۴۹۹،۹۹۹ نفر)، نووا اسکوشیا. دانشگاه نیو ساکاوی، دانشگاه دالوشی، رسما معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت کار و پیشرفته، یک دانشگاه بزرگ (رشته ثبت نام uniRank: 15،۰۰۰-۱۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه دالوشویی دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند قبیله (قبیله، گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۲۰۰ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردها و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۲۲٫دانشگاه منیتوبا

دانشگاه منیتوبا که در سال ۱۸۷۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط وینیپگ (جمعیتی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، مانیتوبا واقع شده است. منیتوبا، دانشگاه مانیتوبا (U M) به طور رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش، شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 25،۰۰۰-۲۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی جامع. دانشگاه مانیتوبا (U of M) دوره های آموزشی و برنامه هایی را به منظور رسمیت شناختن مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های کارشناسی در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۲۳٫موسسه یادبود دانشگاه نیوفاندلند

موسسه یادبود دانشگاه نیوفاندلند در سال ۱۹۲۵ تاسیس شده است که نهاد شهری غیرانتفاعی است که در محیط شهری شهر بزرگ سنت جان (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، نیوفاندلند و لابرادور واقع شده است. این موسسه همچنین در دانشگاه های شاخه ای در مکان های زیر قرار دارد: Corner Brook، Harlow. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت و کار، نیوفاندلند و لابرادور، دانشگاه یادبود نیوفاندلند (MUN) شناخته شده است (موسسه عالی آموزش عالی بین المللی UniRank: 15،۰۰۰-۱۹،۹۹۹ دانشجو). دانشگاه یادبود نیوفاندلند (MUN) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند قبیله کارشناسی (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۹۳ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۲۴٫دانشگاه ایالت دوبل Québec

دانشگاه ایالت دوبل Québec در Montréal (دانشگاه کبک در مونترال) موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است که در محیط شهری شهر بزرگ مونترال (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ نفر)، کبک قرار دارد. این مؤسسه همچنین دارای مدارس دانشگاهی در محل های زیر است: Lanaudière، Laval، Montérégie، Ouest de l’île. به طور رسمی معتبر و / یا تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش و پرورش، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université du Québec à Montréal (UQAM) بسیار بزرگ است (محدوده ثبت نام uniRank: 40،۰۰۰ -۴۴، ۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. Université du Québec à Montréal (UQAM) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این دانشگاه ۴۹ ساله دارای سیاست انتخابی انتخابی مبتنی بر امتحان ورودی و رکورد تحصیلی و نمرات تحصیلی قبلی دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۲۵٫دانشگاه وینسور

دانشگاه وینسور، تاسیس شده در سال ۱۸۵۷، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ ویندزور واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. به طور رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت، انتاریو، دانشگاه ویندزور (UW) بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: دانش آموزان ۱۵،۰۰۰-۱۹،۹۹۹) موسسه آموزش عالی جامع است. دانشگاه ویندزور (UW) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی و تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۶۱ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۲۶٫دانشگاه رجینا

دانشگاه رجینا که در سال ۱۹۱۱ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ رجینا واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، ساسکاچوان. رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش پیشرفته، ساسکاچوان، دانشگاه رجینا (U R)، بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی جامع است. دانشگاه رجینا (U R) دوره های آموزشی و برنامه هایی را به منظور رسمیت شناختن مدارک تحصیلات عالی مانند قبیله (مدارک تحصیلی، دیپلم، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۰۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۲۷٫دانشگاه نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک، که در سال ۱۷۸۵ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ فردریکتون واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک. این مؤسسه دارای مدارس شاخه ای نیز در محل های زیر است: سنت جان. دانشگاه نیوبرانزویک (UNB) رسما تأیید شده و یا توسط اداره آموزش و پرورش، آموزش و کار پس از متوسطه (UNB) شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه نیوبرانزویک (UNB) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی و تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۲۳۳ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۲۸٫دانشگاه شربروک

Universe de Sherbrooke (دانشگاه شربروک) در سال ۱۹۵۴ تاسیس شد و در سال ۱۹۵۴ موسسه غیرانتفاعی عمومی در شهر شهابروک واقع شده است که جمعیت آن در حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر کبک است. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در محل های زیر است: Longueuil. به طور رسمی معتبر و / یا تایید شده توسط Ministère de l’Éducation و Enéignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Universe de Sherbrooke (UdeS) بسیار بزرگ است (محدوده ثبت نام uniRank: 35،۰۰۰ – ۳۹،۹۹۹ دانشجویان) موسسه آموزش عالی با تحصیلات تکمیلی رسمی وابسته به دین مسیحی کاتولیک. Université de Sherbrooke (UdeS) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۶۴ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۲۹٫دانشگاه ویلفرد لوریر

دانشگاه ویلفرد لوریر، تاسیس در سال ۱۹۱۱، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچک واترلو واقع شده است (جمعیت حدود ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Brantford، Ontario. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، دانشگاه ویلفرد لوریر (WLU) بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: دانش آموزان ۱۰،۰۰۰ – ۱۴،۹۰۰ دانش آموز) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه ویلفرد لوریر (WLU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۰۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۳۰٫دانشگاه برک

دانشگاه برک که در سال ۱۹۶۴ تاسیس شده است، یک موسسه عالی غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر بزرگ سنت کاتارینز واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر می باشد: همیلتون. دانشگاه بوستون (Ontario)، دانشگاه بروک (Validation) رسمی و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها شناخته شده است (رشته ثبت نام uniRank: دانش آموز ۱۵،۰۰۰-۱۹،۹۹۹) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه بروک (BU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به دنبال رسیدن به درجه های تحصیلات عالی عالی مانند مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۴ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست انتخاب پذیری است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۳۱٫موسسه فناوری بریتیش کلمبیا

موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، بریتیش کلمبیا، بریتیش کلمبیا. به طور رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا (BCIT) بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 15،۰۰۰-۱۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی جامع است. مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا (BCIT) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۳۲٫دانشگاه وینیپگ

دانشگاه وینیپگ که در سال ۱۸۷۱ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​وینیپگ قرار دارد (جمعیت ۵۰۰۰۰۰-۱۰۰۰۰۰۰ ساکنان)، مانیتوبا. دانشگاه وینیپگ (UofW) رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه Manitoba شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 9.000-9.900 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه وینپیگ (UofW) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به ارمغان می آورد که به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۴۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۳۳٫دانشکده پلی تکنیک مونترال

موسسه آموزشی École Polytechnique de Montréal (دانشکده پلی تکنیک مونترال) که در سال ۱۸۷۳ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ مونترال واقع شده است (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ و ۵۰۰۰،۰۰۰ نفر)، کبک. رسمی معتبر و یا تایید شده توسط Ministère de l’Éducation et de l’Enseignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، École Polytechnique de Montréal (EPM) کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 4،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانشجویان) موسسه عالی آموزش عالی. École Polytechnique de Montréal (EPM) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۳۴٫دانشگاه لتبریج

دانشگاه لتبریج، تاسیس شده در سال ۱۹۶۷، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ لتبریج واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، آلبرتا. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: کلگری، ادمونتون. دانشگاه لتبریج (UofL) که به طور رسمی معتبر و یا توسط آموزش عالی پیشرفته آلبرتا شناخته شده است، یک دانشگاه متوسطه (محدوده ثبت نام UniRank: 8،۰۰۰-۸،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه لتبریج (UofL) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته شده درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۱ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۳۵٫دانشگاه ترنت

دانشگاه ترنت که در سال ۱۹۶۳ تاسیس شد، موسسه عالی غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر پایتبورو (تعداد جمعیتی بین ۵۰،۰۰۰ تا ۲،۹۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو واقع شده است. این مؤسسه دارای مدارس دانشگاهی نیز در محل های زیر است: اوشاوا. رسما تایید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، دانشگاه ترنت (TU) تایید شده است (متوسط ​​محدوده ثبت نام UniRank: 7،۰۰۰-۷،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه ترنت (TU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۵ ساله تحصیلات عالی دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۳۶٫دانشگاه ونکوور

دانشگاه ونکوور جزیره ای که در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده است یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ ناناییمو واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: دانکن، پارکسویل، پائولریور. دانشگاه ایالتی ونکوور (VIU) به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا (وینوکور)، بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: 15،۰۰۰-۱۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط است. دانشگاه ایالتی ونکوور (VIU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را به منظور رسمیت شناختن مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۴۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۳۷٫دانشگاه لکی

دانشگاه لکی مدرسه ای که در سال ۱۹۶۵ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محله روستای شهر بزرگ تاندر خلیج قرار دارد (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. رسما تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، دانشگاه Lakehead (LU)، متوسط (رشته ثبت نام UniRank: 8،۰۰۰-۸،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه Lakehead (LU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۳۸٫دانشگاه کویبک

دانشگاه کویبک (Québec Université du Québec) که در سال ۱۹۶۸ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​شهر کبک قرار دارد (جمعیت ۵۰۰۰۰۰-۱۰۰۰۰۰۰ ساکن)، کبک. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه ای در مکان های زیر می باشد: مونترال، ترویس-ریویرز، ساگنای، ریوماسکی، گاتینو، روین نوراندا، کبک. به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط Ministère de l’Éducation et de l’Enseignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université du Québec (UQ) بسیار بزرگ است (محدوده ثبت نام UniRank: بیش از ۴۵،۰۰۰ دانشجویان) موسسه عالی آموزش عالی. Université du Québec (UQ) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۴۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۴۰-۵۰٪ است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۳۹٫دانشگاه ایالتی کبک

دانشگاه ایالتی کبک در Chicoutimi در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده است که یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ شیکوتی امی واقع شده است (جمعیت جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، کبک. این مؤسسه دارای مدارس دانشگاهی نیز در محل های زیر است: Jonquière، La Baie، Alma. به طور رسمی تأیید شده و یا توسط وزارت فرهنگ و ارشاد و اداره بازنشستگی، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université du Québec à Chicoutimi (UQAC) متوسط ​​است (محدوده ثبت نام UniRank: 6،۰۰۰-۶،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. Université du Québec à Chicoutimi (UQAC) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند قبیله کارشناسی (یعنی مدارک تحصیلی، دیپلم، مدارک تحصیلی یا پایه)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۴۰٫دانشگاه آکادیا

دانشگاه آکادیا که در سال ۱۸۳۸ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محله روستایی شهر کوچک ولفویل واقع شده است (جمعیت جمعیت ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر)، نووا اسکوشیا. دانشگاه آکادیا (AU) به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت کار و تحصیلات تکمیلی، نوا اسکوشیا (AU) یک رشته کوچک ثبت نام (UniRank محدوده: ۳،۰۰۰-۳،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط است. دانشگاه آکادیا (AU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۸۰ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸

۴۱٫دانشگاه جزیره پرنس ادوارد

این دانشگاه در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده و دانشگاه جزیره پرنس ادوارد یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر متوسط ​​شهر شارلوتتاون واقع شده است (جمعیت ۱۰،۰۰۰-۴۹،۹۹۹ نفر)، جزیره پرنس ادوارد. جزیره پرنس ادوارد، جزیره پرنس ادوارد جزیره پرنس ادوارد (UPEI)، رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت نیرو و نیروی انسانی، یک مجموعه کوچک (UniRank محدوده ثبت نام: ۴،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانش آموز) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه جزیره پرنس ادوارد (UPEI) دوره های آموزشی و برنامه هایی را به منظور رسمیت شناختن مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از مدرک لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۴۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۴۲٫دانشگاه HEC Montréal،

HEC Montréal، تاسیس در سال ۱۹۰۷، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ مونترال واقع شده است (جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکنان)، کبک. HEC مونترال به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط Ministère de l’Éducation et de l’Enseignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک) HEC Montréal بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) آموزش عالی همدردی موسسه HEC Montréal دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۴۳٫دانشگاه تامپسون ریورز

دانشگاه تامپسون ریورز ، تاسیس شده در سال ۱۹۷۰، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ Kamloops واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا. رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه ریورز تامسون (TRU) شناخته شده و یا دارای مجوز رسمی است (محدوده ثبت نام UniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی بین المللی. دانشگاه تامسون ریورس (TRU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده مدارک تحصیلات عالی مانند قبیله های کارشناسی (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۴۸ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی مبتنی بر آزمون ورودی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۴۴٫دانشگاه سنت ماریا

دانشگاه سنت ماریا در سال ۱۸۰۲ تاسیس شد و در سال ۱۹۴۱، دانشگاه سنت مری، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محله شهر کوچک شهر هالیفاکس واقع شده است (محدوده جمعیت ۲۵۰،۰۰۰-۴۹۹،۹۹۹ نفر)، نوا اسکوشیا. دانشگاه نیومکزیکو، دانشگاه سنت ماری (SMU) رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت کار و تحصیلات تکمیلی، متوسط ​​متوسط ​​(رشته ثبت نام UniRank: 7،۰۰۰-۷،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی سنتی است. دانشگاه سنت مری (SMU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیل را ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۲۱۶ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۴۵٫دانشگاه سنت فرانسیس کاویرر

دانشگاه سنت فرانسیس کاویرر، تاسیس شده در سال ۱۸۵۳، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محله روستایی شهر کوچک آنتونیونیش واقع شده است (جمعیت جمعیت ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر)، نووا اسکویا. دانشگاه نیوا اسکویا، دانشگاه سنت فرانسیس کازور (StFX) رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت کار و پیشرفته، کوچک (رشته ثبت نام uniRank: 4،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مسیحی کاتولیک مذهب دانشگاه سنت Francis Xavier (StFX) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به منظور رسمیت شناختن مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های کارشناسی در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۴۶٫موسسه آموزشی اکولوژیک

موسسه آموزشی اکولوژیک Supérieure که در سال ۱۹۷۴ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ مونترال (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ و ۵۰۰۰،۰۰۰ نفر)، کبک قرار دارد. به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط Ministère de l’Éducation و de l’Enseignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، École de Technologie Supérieure (ETS) کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 4،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانشجویان) موسسه عالی آموزش عالی. École de Technologie Supérieure (ETS) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی، پایه های کارشناسی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۴۴ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردها و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است.

۴۷٫موسسه فناوری دانشگاه انتاریو

موسسه فناوری دانشگاه انتاریو، موسسه فناوری دانشگاه انتاریو، تاسیس شده در سال ۲۰۰۲، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر بزرگ اوشاوا (جمعیتی ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو قرار دارد. رسما تأیید شده و یا توسط وزارت توسعه آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، موسسه فناوری دانشگاه انتاریو (UOIT) بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط است. موسسه فناوری دانشگاه انتاریو (UOIT) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۱۶ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۴۸٫دانشگاه ایالتی فریزر

دانشگاه ایالتی فریزر در سال ۱۹۷۴ تاسیس شده است که یک موسسه عالی غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر بزرگ ایبوتسفورد واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر می باشد: Chilliwack، Mission، Hope، Agassiz. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه دره فریزر (UFV) بزرگ (محدوده ثبت نام UniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی جامع است. دانشگاه دره فریزر (UFV) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت شناخته شده به رسمیت شناخته شده از درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم، مدارک تحصیلی یا پایه)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۴۴ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی مبتنی بر آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی گذشته و دانشجویان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۴۹٫دانشگاه لورنیتن

دانشگاه لورنیتن که در سال ۱۹۶۰ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر شهر سودبوری واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Algoma، Hearst، Barrie. دانشگاه لارنتیان (LU) به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 10،۰۰۰ – ۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه لورنیتی (LU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۸ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۵۰٫دانشگاه لورنیتن

دانشگاه لورنیتن که در سال ۱۹۶۰ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر شهر سودبوری واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Algoma، Hearst، Barrie. دانشگاه لارنتیان (LU) به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 10،۰۰۰ – ۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه لورنیتی (LU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۵۸ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۵۱٫دانشگاه پلی تکنیک

دانشگاه پلی تکنیک Kwantlen تاسیس شده در سال ۱۹۸۱، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچکی Surrey (جمعیتی بین ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا واقع شده است. این مؤسسه دارای مدارس دانشگاهی نیز در محل های زیر است: ریچموند، لانگلی، کلوبریل. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه پلی تکنیک Kwantlen (KPU) بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: دانش آموزان ۲۰،۰۰۰ – ۲۴،۰۰۰) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه پلی تکنیک Kwantlen (KPU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به طور رسمی به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی را ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۳۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی مبتنی بر آزمون ورودی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۵۲٫موسسه فناوری شمال آلبرتا

موسسه فناوری شمال آلبرتا که در سال ۱۹۶۲ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ادمونتون واقع شده است (جمعیت جمعیت ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰)، آلبرتا. این موسسه همچنین دارای مدارس شاخه در مکان های زیر است: کلگری. دانشگاه علبرتا شمالی (NAIT) رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط آموزش پیشرفته آلبرتا است (محدوده ثبت نام UniRank: بیش از ۴۵،۰۰۰ دانش آموز) موسسه آموزش عالی بین المللی. موسسه فناوری شمال آلبرتا (NAIT) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۵۳٫دانشگاه کوه سلطنتی

دانشگاه کوه سلطنتی که در سال ۱۹۱۰ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر کالگری (محدوده جمعیت ۱۰۰۰۰۰۰-۵۰۰۰۰۰۰ ساکنان) آلبرتا واقع شده است. دانشگاه مونتانل (MRU) رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط آموزش عالی پیشرفته آلبرتا (بزرگترین رشته ثبت نام UniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی سنتی است. دانشگاه کوه رویال (MRU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۰۸ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانشجویان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۵۴٫دانشگاه کالیفرنیا آلیسون

دانشگاه کالیفرنیا آلیسون در سال ۱۸۳۹ تاسیس شده است که نهاد آموزشی عالی غیرانتفاعی است که در محله روستایی شهر کوچک ساکویل (جمعیت جمعیت ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک واقع شده است. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر می باشد: Moncton. رسما تأیید و تأیید شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش و پرورش پس از متوسطه، نیوبرانزویک، دانشگاه کوه الیسون (MTA) یک رشته (رشته ی ثبت نام UniRank: 2000-2999 دانشجو) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه آلیسون کوه (MTA) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۷۹ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۵۵٫دانشگاه مک ایوان

دانشگاه مک ایوان که در سال ۱۹۷۱ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ادمونتون واقع شده است (جمعیت جمعیت ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰) آلبرتا. دانشگاه MacEwan به طور رسمی تحصیلات تکمیلی و / یا به رسمیت شناخته شده توسط تحصیلات عالی آلبرتا، بسیار بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 35،۰۰۰ – ۳۹،۹۹۹ دانش آموز) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه MacEwan ارائه دوره ها و برنامه های به رسمیت شناخته شده به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۴۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۵۶٫دانشگاه OCAD

دانشگاه OCAD که در سال ۱۸۷۶ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر تورنتو (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ و ۵۰۰۰،۰۰۰ نفر) در انتاریو قرار دارد. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت توسعه آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، OCAD دانشگاه (OCAD U) کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 4،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه OCAD (OCAD U) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در مناطق مختلف تحصیل ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۱۴۲ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانش آموزان است. محدوده نرخ پذیرش ۴۰-۵۰٪ است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۵۷٫دانشگاه مونکتون

Université de Moncton (دانشگاه مونکتون) تاسیس شده در سال ۱۸۶۴ یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است که در محله شهر شهر بزرگ مونکتون واقع شده است (جمعیتی بین ۵۰،۰۰۰ تا ۲،۹۹،۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: ادموندستون، Shippagan. رسمی و معتبر توسط وزارت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، نیوبرانزویک، Université de Moncton (UM) تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش تأیید شده است (رشته ی ثبت نام UniRank: 5،۰۰۰-۵،۹۹۹ دانشجو) موسسه عالی آموزش عالی. Université de Moncton (UM) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۵۴ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۵۰ تا ۶۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۵۸٫دانشگاه سلطنتی جاده ها

دانشگاه سلطنتی جاده ها در سال ۱۹۹۵ تاسیس شد و موسسه عالی دولتی غیر انتفاعی واقع در شهر شهری ویکتوریا (جمعیتی بین ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا بود. مقام رسمی و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه Royal Roads (RRU) به رسمیت شناخته شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش تعلیم و تربیت کوچک (UniRank محدوده ثبت نام: ۴،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانش آموز) دانشگاه Royal Roads (RRU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند قبیله (قبیله، گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی) ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۵۹٫دانشگاه SAIT Polytechnic

SAIT Polytechnic، که در سال ۱۹۱۶ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ کالگری (محدوده جمعیت ۱۰۰۰۰۰۰-۵۰۰۰۰۰۰ ساکنان)، آلبرتا واقع شده است. SAIT Polytechnic (SAIT)، که به طور رسمی معتبر و یا توسط آموزش پیشرفته آلبرتا شناخته شده است، بزرگ (رشته ثبت نام UniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی بین المللی است. SAIT Polytechnic (SAIT) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی مدارک تحصیلی، دیپلم، مدارک تحصیلی یا تحصیلی)، دوره های کارشناسی در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۰۲ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۶۰٫دانشگاه نیپیسینگ

تاسیس دانشگاه در سال ۱۹۹۲، دانشگاه نیپیسینگ یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ خلیج شمالی واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Bracebridge. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، Nipissing دانشگاه (NU) کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 5،۰۰۰-۵،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه Nipissing (NU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به طور رسمی به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی را ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۲۶ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۶۱٫دانشگاه تورینی ترینیتی

دانشگاه تورینی ترینیتی در سال ۱۹۸۶ تاسیس شده است که یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در حومه شهر بزرگ لانگلی واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا. رسما تایید شده و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه بریتیش کلمبیا (TWU)، کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 2،۰۰۰-۲،۹۹۹ دانشجو) موسسه عالی آموزشی مختلط است که به طور رسمی وابسته به مسیحی انجیلی مذهب دانشگاه تورینتی غربی (TWU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به طور رسمی به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی را در بر می گیرد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۶۲٫دانشگاه براندون

دانشگاه براندون که در سال ۱۸۹۹ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محله شهر بزرگ شهر براندون واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰-۹۴۹، ۹۹۹ نفر)، مانیتوبا. دانشگاه مینیتوبا، دانشگاه براندون (BU)، رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش است (رشته ی ثبت نام UniRank: 2،۰۰۰-۲،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی بین المللی. دانشگاه براندون (BU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۱۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۶۳٫دانشگاه کوه سنت وینسنت

دانشگاه کوه سنت وینسنت که در سال ۱۸۷۳ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر کوچک هالیفاکس واقع شده است (محدوده جمعیت ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، نووا اسکویا. دانشگاه نوواسکوتایا، دانشگاه کوه سنت وینسنت (MSVU) رسمی معتبر و / یا شناخته شده توسط وزارت کار و تحصیلات پیشرفته، یک رشته (رشته ی ثبت نام UniRank: 5000-5999 دانشجو) موسسه آموزش عالی است. دانشگاه کوه سنت وینسنت (MSVU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را فراهم می کند که به رسمیت شناخته شدن مدارک تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیل می پردازد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۱۴۵ ساله تحصیلات عالی دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۶۴٫دانشگاه بیسکوپ

تاسیس دانشگاه در سال ۱۸۴۳، دانشگاه بیسکوپ یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط روستایی شهر بزرگ Sherbrooke واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰ – ۲۹۹،۹۹۹ نفر)، کبک. رسمی و معتبر (و یا توسط وزارت فرهنگ و ارشاد و اداره امور بازرگانی سوئیس، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، دانشگاه بیسکو (BU) کوچک است (محدوده ثبت نام uniRank: 2،۰۰۰-۲،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. دانشگاه Bishop (BU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند قبیله (قبیله گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۷۵ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۶۵٫دانشگاه کاپیلانو

دانشگاه کاپیلانو تاسیس شده در سال ۱۹۶۸ یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر بزرگ ونکوور شمالی واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Squamish، Sechelt. به طور رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه کاپیلانو متوسطه (محدوده ثبت نام uniRank: 6،۰۰۰ – ۶،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مقدماتی است. دانشگاه Capilano ارائه دوره ها و برنامه های به رسمیت شناخته شده به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالیه مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم، مدارس و یا مدارس)، دوره های کارشناسی در زمینه های مختلف تحصیل. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۵۰ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۶۶٫دانشگاه کیپ برتون

دانشگاه کیپ برتون که در سال ۱۹۷۴ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در حومه شهر بزرگ سیدنی قرار دارد (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰ – ۲،۹۴۹،۰۰۰)، نوا اسکوشیا. این مؤسسه نیز در محله های زیر شاخه های دانشگاهی دارد: قاهره جدید. شرکت رسمی و / یا رسمیت شناخته شده توسط وزارت کار و آموزش و پرورش پیشرفته، نوا اسکوشیا، دانشگاه کیپ برتون (CBU) کوچک (uniRank وسیعی ثبت نام: ۳،۰۰۰-۳،۹۹۹ نفر) است مختلط موسسه آموزش عالی. دانشگاه برتون کیپ (CBU) ارائه می دهد دوره ها و برنامه منجر به طور رسمی درجه بالاتر آموزش و پرورش مانند درجه از پیش لیسانس (گواهی به عنوان مثال، دیپلم، دیپلم و یا درجه پایه و اساس)، مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف مطالعه شناخته شده است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۴۴ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردها و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۵۰ تا ۶۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۶۷٫دانشگاه Université du Québec à Trois-Rivières

موسسه آموزش عالی دولتی غیر انتفاعی در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده و در محله روستای شهر بزرگ Trois-Rivières واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر) )، کبک. به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت علوم و آموزش و پرورش سوئیس، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université du Québec à Trois-Rivières (UQTR) بزرگ (محدوده ثبت نام uniRank: 10،۰۰۰-۱۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی سنتی. Université du Québec à Trois-Rivières (UQTR) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به طور رسمی به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در چندین حوزه) از مطالعه برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۴۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۶۸٫دانشگاه کبک در Outaouais

Université du Québec en Outaouais (دانشگاه کبک در Outaouais) تاسیس شده در سال ۱۹۸۱، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در شهرک کوچکی از شهر گاتینو واقع شده است (محدوده جمعیت ۲۵۰،۰۰۰-۴۹۹،۹۹۹ نفر)، کبک. به طور رسمی تأیید شده و یا توسط وزارت فرهنگ و ارشاد و معاونین اداری، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université du Québec en Outaouais (UQO) شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 5،۰۰۰- ۵/۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. Université du Québec en Outaouais (UQO) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی مدارک تحصیلی، دیپلم، مدارک تحصیلی یا پایه)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۳۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۶۹٫دانشگاه ایالتی کبک

دانشگاه ایالتی کبک که در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده است، یک دانشگاه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط روستایی شهر متوسط ​​Rimouski واقع شده است (جمعیت ۱۰،۰۰۰-۴۹،۹۹۹ نفر)، کبک. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: لویس. به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط Ministère de l’Éducation et de l’Enseignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université du Québec à Rimouski (UQAR) کوچک است (محدوده ثبت نام uniRank: 5،۰۰۰- ۵/۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. Université du Québec à Rimouski (UQAR) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۴۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۷۰٫موسسه آموزش عالی سلطنتی کانادا

موسسه آموزش عالی سلطنتی کانادا (کالج نظامی سلطنتی کانادا) در سال ۱۸۷۶ تاسیس شد و در سال ۱۸۷۶ مؤسسهی آموزش عالی غیرانتفاعی در مقیاس شهری شهر بزرگ کینگستون واقع شده است (که جمعیت آن حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو است. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه ای در مکان های زیر می باشد: سن ژان سور ریچلیو. به طور رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت، انتاریو، کارولینای شمالی ملک متحد کانادا (RMC) شناخته شده است (محدوده ثبت نام UniRank: 500-999 دانش آموزان) موسسه آموزش عالی بین المللی. کالج میشیگان پادشاهی کانادا (RMC) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت شناخته شده به رسمیت شناخته شده درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم، مدارک تحصیلی و یا پایه)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، درجه دکتری در زمینه های مختلف مطالعه . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۱۴۲ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانش آموزان است. محدوده نرخ پذیرش ۱۰ تا ۲۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یکی از موسسات انتخابی است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

 

۷۱٫دانشگاه ایالتی کبک

دانشگاه ایالتی کبک، Abitibi-Témiscamingue (موسسه دانشگاهی Québec، Abitibi-Témiscamingue) که در سال ۱۹۷۰ تأسیس شد، موسسه عالی آموزشی غیرانتفاعی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​روین نوراندا واقع شده است (محدوده جمعیت ۱۰،۰۰۰- ۴۹،۹۹۹ نفر)، کبک. این مؤسسه نیز در محوطه های زیر در کالج های شاخه ای قرار دارد: Val-d’Or، Amos، La Sarre، Témiscamingue، Mont-Laurier، Montréal، Gatineau، Sherbrooke، Chibougamau. به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط Ministère de l’Éducation et de l’Enseignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، Université du Québec en Abitibi-Témiscamingue (UQAT) کوچک است (محدوده ثبت نام uniRank: 4،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. Université du Québec en Abitibi-Témiscamingue (UQAT) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده ترین مدارک تحصیلی عالی مانند دوره های قبل از مدرک لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف از مطالعه برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی دارای سیاست پذیرش انتخابی نیست. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۷۲٫دانشگاه الگوما

دانشگاه الگوما در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده و یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ ساوت ست واقع شده است. ماری (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، Algoma دانشگاه (Algoma U) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط است. دانشگاه الگوما (Algoma U) دوره های آموزشی و برنامه هایی را فراهم می کند که منجر به رسمیت شناختن درجه های تحصیلات عالی در زمینه های مختلف تحصیلی می شود. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید.

۷۳٫دانشگاه یورویل

دانشگاه یورویل در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و یک موسسه عالی خصوصی برای سودآوری است که در شهر بزرگ فردریکتون واقع شده است (جمعیتی بین ۵۰،۰۰۰ تا ۲،۹۹،۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: ونکوور. رسما تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، نیوبرانزویک، دانشگاه یورویل، مدرک فوق لیسانس تعلیمی است. دانشگاه Yorkville ارائه می دهد دوره ها و برنامه های منجر به رسمیت شناخته شده درجه تحصیلات عالی در زمینه های مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید.

۷۴٫دانشگاه سنت توماس

دانشگاه سنت توماس که در سال ۱۹۱۰ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ فردریکتون واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک. به طور رسمی و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، آموزش و کار، آموزش و پرورش، نیوبرانزویک، دانشگاه سنت توماس (STU) مورد تایید و / یا شناخته شده است (رشته ثبت نام uniRank: 2،۰۰۰-۲،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی کاتولیک. دانشگاه سنت توماس (STU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۰۸ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۷۵٫دانشگاه سنت Boniface

Université de Saint-Boniface (دانشگاه سنت Boniface) تاسیس شده در سال ۱۸۱۸ یک موسسه غیر انتفاعی خصوصی است که در محیط شهری وسطی شهر وینیپگ (محدوده جمعیت ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، مانیتوبا واقع شده است. منیتوبا، Université de Saint-Boniface (USB) به طور رسمی معتبر و / یا شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش، Manitoba، Université de Saint-Boniface (USB) بسیار کوچک است (محدوده ثبت نام UniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. Université de Saint-Boniface (USB) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته شده درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم، مدارک تحصیلی و یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۲۰۰ ساله دارای سیاست انتخابی انتخابی است که بر اساس آزمونهای ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۷۶٫موسسه ملی مدیریت دولتی

موسسه  دولتی École Nationale d’Administration Publique (موسسه ملی مدیریت دولتی) تاسیس شده در سال ۱۹۶۹، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​شهر کبک قرار دارد (جمعیت ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰ ساکن). کبک این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه ای در مکان های زیر می باشد: مونترال، شهر کبک، گاتینو، ساگنای، ترویس-ریویرز. به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط Ministère de l’Éducation et de l’Enseignement supérieur، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، École Nationale d’Administration Publique (ENAP) بسیار کوچک است (محدوده ثبت نام UniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط. École Nationale d’Administration Publique (ENAP) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته شده درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی ارشد، درجه دکتری در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه عالی ۴۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۷۷٫دانشگاه کنکوردی در ادمونتون

دانشگاه کنکوردی در ادمونتون، که در سال ۱۹۲۱ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​ادمونتون واقع شده است (جمعیت ۵۰۰۰۰۰-۱۰۰۰۰۰۰ ساکنان)، آلبرتا. دانشگاه کنکوردی دانشگاه ادمونتون (CUE) که به طور رسمی معتبر و یا توسط آموزش عالی پیشرفته آلبرتا شناخته شده است، بسیار کوچک است (محدوده ثبت نام uniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی بین المللی. دانشگاه کنکوردی ادمونتون (CUE) دوره های آموزشی و برنامه هایی را به منظور رسمیت شناختن مدارک عالی تحصیلی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۹۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۵۰ تا ۶۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۷۸٫دانشگاه ایالتی NSCAD

دانشگاه ایالتی NSCAD که در سال ۱۸۸۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچک هالیفاکس واقع شده است (محدوده جمعیت ۲۵۰،۰۰۰-۴۹۹،۹۹۹ نفر)، نووا اسکوشیا. دانشگاه NSCAD (NSCAD) به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت کار و پیشرفته، Nova Scotia شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 500-999 دانش آموزان) موسسه آموزش عالی مقدماتی. دانشگاه NSCAD (NSCAD) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۳۱ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۷۹٫دانشگاه ایالتی امیلی

دانشگاه ایالتی امیلی کار در سال ۱۹۲۵ تاسیس شده در سال ۱۹۲۵ موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ ونکوور واقع شده است (جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، بریتیش کلمبیا. به طور رسمی و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار (ECUAD) شناخته شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط است. دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار (ECUAD) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۹۳ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانشجویان است. این میزان پذیرش ۵۰ تا ۶۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۸۰٫کالج شمال آتلانتیک

کالج شمال آتلانتیک در سال ۱۹۹۷، موسسه عالی غیرانتفاعی عمومی، واقع در شهر کوچکی از Stephenville (جمعیتی ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر جمعیت)، نیوفاندلند و لابرادور، تاسیس شده در سال ۱۹۹۷ است. این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Baie Verte، Stephenville، Bonavista، Burin، Carbonear، Clarenville، Corner Brook، Gander، Grand Falls-Windsor، Happy Valley-Goose Bay، Labrador West، Placentia، Port aux باسکها، سنت جان، Conception Bay South، سنت آنتونی، دوحه (قطر). به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت و کار، نیوفاندلند و لابرادور، کالج شمال آتلانتیک (CNA) معتبر و / یا به رسمیت شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: 7000-7، ۹۹۹ دانش آموز) موسسه آموزش عالی مقدماتی. کالج شمال آتلانتیک (CNA) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های لیسانس در زمینه های مختلف تحصیل را ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۸۱٫کالج دانشگاه کینگ

کالج دانشگاه کینگ که در سال ۱۷۸۹ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچکی از هالیفاکس واقع شده است (محدوده جمعیت ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، نووا اسکوشیا. مدارک تحصیلی دانشگاه کالج انگلستان (UKC) به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی شناخته شده است، بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی در مقطع کارشناسی. کالج دانشگاه کالج (UKC) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند لیسانس در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۲۲۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۸۲٫دانشگاه شاه  King’s

دانشگاه شاه که در سال ۱۹۷۹ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محیطی از شهر متوسط ​​ادمونتون (محدوده جمعیت ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰ ساکن) آلبرتا واقع شده است. دانشگاه King’s (King’s) به طور رسمی معتبر و یا توسط آموزش عالی پیشرفته آلبرتا شناخته شده است (دانشگاه King’s) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 500-999 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی اصلاح شده است. دانشگاه پادشاه (پادشاه) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۳۹ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکورد و نمرات تحصیلی گذشته دانش آموزان است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۸۳٫دانشگاه Quest University Canada

Quest University Canada در سال ۲۰۰۷ تاسیس شده است که یک موسسه عالی غیرانتفاعی خصوصی است که در شهر متوسط Squamish (محدوده جمعیت ۱۰،۰۰۰-۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا واقع شده است. به طور رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، Quest University Canada (QUC)، یک موسسه عالی آموزشی مختلط است. Quest University Canada (QUC) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (یعنی مدارک تحصیلی، دیپلم، مدرک تحصیلی یا پایه)، دوره های لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۸۴٫کالج دانشگاه ریودرمر

کالج دانشگاه ریودرمر که در سال ۱۹۸۲ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در حومه شهر مقدس Ancaster (محدوده جمعیت ۱۰،۰۰۰-۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو واقع شده است. رسما تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، کالج دانشگاه Redeemer (RUC) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 500-999 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی و غیر انحصاری . کالج دانشگاه ریچمار (RUC) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی) را به رسمیت شناخته اند. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۳۶ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. این میزان پذیرش ۵۰ تا ۶۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۸۵٫دانشگاه مونونیت

دانشگاه مونونیت کانادا تاسیس شده در سال ۲۰۰۰ یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محیط شهری شهر متوسط وینپیگ قرار دارد (جمعیت ۵۰۰۰۰۰-۱۰۰۰۰۰۰ ساکنان)، مانیتوبا. مونیتوبا، دانشگاه مننیتی کانادایی (CMU) به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش (Manitoba)، دانشگاه کانن کانادا (CMU) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی منونی است. دانشگاه مونونیت کانادا (CMU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی مانند لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۱۸ ساله تحصیلات عالی دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۸۶٫دانشگاه آمبروز

دانشگاه آمبروز تاسیس شده در سال ۱۹۲۱، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محیط شهری شهر بزرگ کالگری (محدوده جمعیتی بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن) و آلبرتا واقع شده است. دانشگاه آمبروز (AUC) رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط آموزش عالی پیشرفته آلبرتا (AUC) بسیار کوچک است (محدوده ثبت نام uniRank: 500-999 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی انجیلی. دانشگاه امبروس (AUC) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به منظور رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی در زمینه های مختلف تحصیل ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۹۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکورد و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. این میزان پذیرش ۵۰ تا ۶۰ درصد است که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور متوسط ​​است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۸۷٫دانشگاه بیرمان

دانشگاه بیرمان که در سال ۱۹۰۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در شهر متوسط Lacombe واقع شده است (جمعیت ۱۰،۰۰۰-۴۹،۹۹۹ نفر)، آلبرتا. دانشگاه بورمن (BUR) رسمی معتبر و یا / یا شناخته شده توسط آموزش عالی آلبرتا است (دانشگاه بیرم) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 250-499 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی-Adventist. دانشگاه بیرمان (BU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده در رشته های تحصیلات عالی در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید.

۸۸٫کالج لوتیر

کالج لوتیر در دانشگاه رجینا در سال ۱۹۱۳ تاسیس شده است که یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ رجینا واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، ساسکاچوان. رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش پیشرفته، ساسکاچوان، کالج لوتر در دانشگاه رجینا (LC) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 500-999 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مسیحی-لوتری مذهب کالج لوتر در دانشگاه رجینا (LC) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند لیسانس در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۱۰۵ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست انتخابی انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۸۹٫دانشگاه ایالتی Sainte-An

دانشگاه ایالتی Sainte-An تاسیس شده در سال ۱۸۹۰، دانشگاه ایالتی Sainte-Anne، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر کوچک Pointe de l’Église (محدوده جمعیت ۲۵۰۰-۹۹۹۹ نفر جمعیت)، Nova اسکاتالیا این موسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر می باشد: هالیفاکس، توسک، پتی دگرات، سنت جوزف دو مین. رسما تایید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و پیشرفته، Nova Scotia، Universite Sainte-Anne (ایالات متحده آمریکا) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 250-499 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط است. Université Sainte-Anne (ایالات متحده آمریکا) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۹۰٫دانشگاه کانادا غرب UCW west

دانشگاه کانادا غرب در سال ۲۰۰۵ تاسیس شد و یک موسسه عالی آموزشی خصوصی است که در محیط شهری وسطی شهر ونکوور (جمعیتی ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰ ساکن) در بریتیش کلمبیا واقع شده است. به طور رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانشگاه کانادا غرب (UCW) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: زیر ۲۵۰ دانش آموز) موسسه آموزش عالی جامع است. دانشگاه کانادا غرب (UCW) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به طور رسمی به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف تحصیل را ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۱۳ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۹۱٫دانشگاه Kingswood

دانشگاه Kingswood که در سال ۱۹۴۵ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محله روستایی شهر کوچک ساسکس (جمعیت جمعیت ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک واقع شده است. به طور رسمی و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، نیوبرانزویک، Kingswood دانشگاه (KU) رسمی معتبر و / یا شناخته شده است (محدوده ثبت نام UniRank: 250-499 دانش آموزان) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مسیحی – مذهب متدیست دانشگاه Kingswood (KU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده دوره های تحصیلی عالی در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۷۳ ساله تحصیلات عالی دارای سیاست انتخاب پذیری است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۹۲٫دانشگاه ایالتی کانادا

دانشگاه ایالتی کانادا تاسیس شده در سال ۱۹۷۶ یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محیط شهری شهر بزرگ رجینا واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، ساسکاچوان. رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش پیشرفته، ساسکاچوان، دانشگاه ملی اولویت های کانادا (FNUC) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط است. دانشگاه اول دانشگاه های کانادا (FNUC) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۴۲ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردها و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۹۳٫دانشگاه سنت مری

دانشگاه سنت مری، تاسیس شده در سال ۱۹۸۶، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محیط شهری شهر بزرگ کالگری (محدوده جمعیت ۱۰۰۰۰۰۰-۵۰۰۰۰۰۰ ساکنان)، آلبرتا واقع شده است. دانشگاه استریای (StMU) رسمی معتبر و یا شناخته شده توسط آموزش عالی پیشرفته آلبرتا (StMU) بسیار کوچک است (محدوده ثبت نام uniRank: 500-999 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی کاتولیک. دانشگاه سنت مری (StMU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را به منظور رسمیت شناختن مدارک عالی تحصیلی مانند دوره های قبل از مدرک لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۳۲ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس رکوردهای تحصیلی و نمرات تحصیلی دانش آموزان گذشته است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۹۴٫موسسه سنت توماس

موسسه سنت توماس بیشتر در کالج سنت توماس تاسیس شد و در سال ۱۹۳۶، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی بود که در شهر کوچک ساکنان ساسکاتون واقع شده است (محدوده جمعیت ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، ساسکاچوان. رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، ساسکاچوان، کالج سنت توماس، کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 2000-2999 دانشجو) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی کاتولیک است. سنت توماس کالج کالج دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به ارمغان می آورد که درجه تحصیلی عالی را در زمینه های مختلف تحصیلی به رسمیت شناخته اند. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند.

۹۵٫دانشگاه کرانال

دانشگاه کرانال که در سال ۱۹۴۹ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محیط شهری شهر بزرگ مونکتون واقع شده است (محدوده جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، نیوبرانزویک، دانشگاه Crandall (CU)، بسیار کوچک (رشته ثبت نام uniRank: 500-999 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مسیحی مذهب باپتیست دانشگاه Crandall (CU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته شده درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد در مناطق مختلف مطالعه است. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۶۹ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۹۶٫Université de Hearst (دانشگاه هیرست)

Université de Hearst (دانشگاه هیرست) تاسیس شده در سال ۱۹۷۲ یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در Hearst، Ontario مستقر است. این موسسه همچنین در دانشگاه های شاخه ای در مکان های زیر قرار دارد: Kapuskasing، Timmins. رسما تأیید شده و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، Université de Hearst (UdeH) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: زیر ۲۵۰ دانش آموز) موسسه عالی آموزشی مختلط است. Université de Hearst (UdeH) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به سطح رسمی تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید.

۹۷٫دانشکده دانشگاه دومینیکن (Collin Universitaire Dominicain College

دانشکده دانشگاه دومینیکن (Collin Universitaire Dominicain College) که در سال ۱۸۹۹ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محیط شهری شهر متوسط ​​اوتاوا (جمعیتی ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰ ساکن) واقع در انتاریو واقع شده است. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر می باشد: مونترال. به طور رسمی و یا توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه مهارت ها، انتاریو، کالج دانشگاه تایوان دومینیکن (CUD) بسیار کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: زیر ۲۵۰ دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی کاتولیک . دانشگاه کالج دیوینیکین (CUD) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به پیش می برد که به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، مدرک دکتری در زمینه های مختلف تحصیل می پردازد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه ۱۱۸ ساله تحصیلات عالی دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردها و نمرات تحصیلی گذشته دانشجویان است. محدوده نرخ پذیرش ۶۰ تا ۷۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

۹۸٫کالج کمپین در دانشگاه رجینا

کالج کمپین در دانشگاه رجینا، که در سال ۱۹۱۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در شهرک شهر رژینا واقع شده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، ساسکاچوان. رسمی معتبر و / یا توسط وزارت آموزش پیشرفته، ساسکاچوان، کالج کمپین در دانشگاه رجینا، بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 1،۰۰۰-۱،۹۹۹ دانشجو) موسسه عالی آموزشی مختلط است که به طور رسمی وابسته به مذهب مسیحی کاتولیک است. کالج کمپیون در دانشگاه رجینا دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به طور رسمی به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی را در بر می گیرد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۱۰۱ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است.

۹۹٫کالج آئورورا

کالج آئورورا در سال ۱۹۸۱، موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی واقع در محله روستایی شهر کوچک Forth Smith (جمعیتی ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر جمعیت)، مناطق شمال غربی، تاسیس شده در سال ۱۹۸۱ است. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Inuvick، Yellowknife. رسمی آکادمیک و / یا توسط وزارت آموزش و پرورش، فرهنگ و اشتغال، قلمروهای شمال غربی، کالج آئورورا، یک دانشگاه کوچک (رشته ثبت نام UniRank: 4،۰۰۰-۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش عالی است. کالج آئورورا دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را برای رسیدن به رسمیت شناخته شده ترین رشته های تحصیلی در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید.

۱۰۰٫ موسسه فناوری دره نیکولا  Nicola Valley

موسسه فناوری دره نیکولا، موسسه فناوری دره ای نیکولا که در سال ۱۹۸۳ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در حومه شهر کوچک Merritt (جمعیت جمعیت ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر) بریتیش کلمبیا واقع شده است. این مؤسسه همچنین دارای دفاتر شاخه در مکان های زیر است: Burnaby. به طور رسمی معتبر و یا توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، موسسه فناوری دره نیکولا (NVIT)، بسیار کوچک (رشته ثبت نام UniRank: 500-999 دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط است. مؤسسه فناوری دره نیکولا (NVIT) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده ترین رشته های تحصیلات عالی مانند دوره های قبل از لیسانس (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی در زمینه های مختلف تحصیلی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این مؤسسه آموزش عالی ۳۵ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی مبتنی بر آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ است و این سازمان آموزشی عالی کانادا یکی از موسسات کمترین انتخاب است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

 ۱۰۱٫دانشگاه سنت استفان   St. Stephen’s

دانشگاه سنت استفان، تاسیس شده در سال ۱۹۷۱، یک موسسه غیرانتفاعی خصوصی است که در محله روستایی شهر کوچک سنت استفان (جمعیت جمعیت ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۹ نفر)، نیوبرانزویک واقع شده است. دانشگاه نیوبرانزویک، دانشگاه سنت استفان (SSU) به طور رسمی تأیید شده و یا توسط اداره آموزش و پرورش، آموزش و نیروهای کارآموزی پس از متوسطه، بسیار کوچک است (محدوده ثبت نام UniRank: زیر ۲۵۰ دانش آموز) موسسه آموزش عالی مختلط رسمی وابسته به مذهب مسیحی و وابسته به مذهب. دانشگاه سنت استفان (SSU) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به طور رسمی به رسمیت می شناسد که درجه های تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در زمینه های مختلف تحصیلی را در بر می گیرد. برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه زیر دیدن کنید. این موسسه آموزش عالی ۴۷ ساله دارای سیاست پذیرش انتخابی است که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانشجویان است. این میزان پذیرش ۷۰ تا ۸۰ درصد است و این سازمان آموزش عالی کانادا یک نهاد انتخابی است. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام می باشند.

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *