۳۱ شهریور

ویزای مولتی پل (توریستی) کانادا

ویزای مولتی پل کانادا

ویزای مولتی پل کانادا

یکی از بهترین کشورها برای سفرکردن و بازدید از جاذبه های شگفت انگیز آن کشور کانادا می باشد . این کشور یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیاست ودارای فرهنگی متشکل از ملیت ها و قومیت های مختلف است .کانادا به داشتن طبیعت بکر و جاذبه های طبیعی شهرت دارد.اگر به دنبال کشوری متفاوت برای سفر می گردید کانادا بهترین گزینه است!

اعتبار ۵ ساله ویزای مولتی پل به این خاطر است که گذرنامه های افراد ایرانی به طور معمول تا ۵ سال اعتبار دارند. مدت زمان این ویزا برای کشورهایی همچون هند و چین, مکزیک که دارای پاسپورتهایی با اعتبار ۱۰ ساله هستند به مدت ۱۰ سال می باشد.

لازم به ذکر است که سفارت کانادا مصاحبه حضوری با متقاضیان ویزای کانادا ندارد. لذا اهمیت ارسال مدارک صحیح و پرونده کامل بسیار بالا است. مدارک ارسالی باید کامل، دقیق، به روز و کاملا گویای وضعیت فرد متقاضی باشد.

جهت مشاوره  با ماتماس بگیرید.۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱

در واقع اخذ برچسب ویزای مالتیپل شما مشروط به قانع کردن افسر مربوطه است و درست همینجاست که شما به وکیلی مجرب و معتبر و امین نیاز خواهید داشت. که مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمت چه به صورت مجازی جه به صورت حضوری هستند.

ویزای ۵ ساله کانادا با امکان ۶ ماه اقامت در کانادا با هر بار ورود.

انتخاب محل انگشت نگاری به انتخاب مسافر (ترکیه، امارات یا هر کشور دیگر).

مزیت های ویزای بلند مدت مولتی پل کانادا :

۱٫ مهم ترین مزیت ویزای مالتیپل این است که به کسانی که این ویزا را دریافت میکنند اجازه می دهد که به دفعات به کانادا تردد کند.
۲٫ از طریق تمام مرزها و در زمان های مختلف می تواند به کانادا سفر کند.
۳٫در طول این مدت اگر قصد داشته باشین کانادا را برای زندگی انتخاب کنید می توانید به راحتی از تمام مزایا آن اطلاعات کسب کنید.
۴٫صرفه جویی در زمان و هزینه برای کسانی که ویزای مولتی دارند.

تمامی مراحل آنلاین بوده و هیچ احتیاجی به مدرک و مصاحبه ندارد.
واریزی سفارت به عهده موسسه پاد است.

خدمات: پرواز، هتل و بیمه
قیمت ثبت نام ویزای کانادا :۴۰۰لار کانادا
قیمت ثبت نام ویزای کانادا + دعوتنامه : ۱۲۹۰ دلار امریکا

ویزای کانادا تضمینی (با دعوتنامه)

  • یک نفر ۱۵۰۰ دلار
  • دو نفر ۲۸۰۰ دلار
  • سه نفر ۳۶۰۰ دلار
  • چهار نفر ۴۴۰۰ دلار


***هزینه واریزی سفارت جهت وقت و انگشت نگاری به عهده شرکت می باشد***

خبر مهم

در صورتیکه جهت درخواست ویزای کانادا اقدام نمودید و بنابر دلایلی رد(ریجکت) شدید میتوانید مجدد پس از برطرف نمودن دلایل رد ویزا مجددا اقدام فرمائید.

نکته مهم

در صورت امکان قبل از اقدام درخواست ویزای کانادا،پاسپورت خود را تمدید و پاسپورت با اعتبار ۵ ساله از اداره گذرنامه دریافت نمائید در غیر اینصورت پس از جواب مثبت از سفارت کانادا پاسپورت خود را تعویض و پاسپورت قدیمی و جدید را جهت پیکاپ پاسپورت و الصاق لیبل ویزای کانادا ارسال نمائید.

 

جهت مشاوره  با ما تماس بگیرید.۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱