رویای زندگی کانادایی Living The Canadian Dream
۱۱ دی

رویای زندگی کانادایی Living The Canadian Dream

رویای زندگی کانادایی Living The Canadian Dream

برای بسیاری از مردم در سراسر جهان، رویا زندگی در کانادا Living The Canadian Dream حقیقی است. در حالی که بعضی از آنها خوش شانس هستند که یک شغل قبلی را در انتظار آنها داشته باشند یا دارای خویشاوندان یا اصحاب باشند تا دیگران با آنها باقی بمانند، دیگران همه را خوشحال نمی کنند. آنها ممکن است نیاز داشته باشند بدون هیچ کس دیگری شروع کنند و همه چیز را به تنهایی انجام دهند.

مهاجرت به کانادا وزندگی در این کشور گاهی اوقات دشوار می تواند به خصوص اگر شما توسط خودتان باشد و هیچ کس در انتظار شما نیست یا با شما به کشور بیاید. با این حال، زندگی به شما درس می دهد، و تجربه ما را قوی تر و هوشمندانه تر می کند. امروز ما به نکات برجسته ۳ اشاره می کنیم که به دنبال آرامش رویای کانادایی هستید.

یک مکان برای زندگی انتخاب کنید

محل سکونت مهم ترین در لیست ما است به طور عمده به این دلیل که کانادا یک کشور بسیار بزرگ است و انتخاب منطقه مناسب برای حل و فصل می تواند در اغلب موارد هنگامی که مهاجرت برای اولین بار مهم است.

بهترین مکان برای راحتی شما به شما بستگی دارد و برای شما حیاتی است. در این شانس که شما از هر کس دیگری یا تنها یک زن و شوهر دور هستید، می توانید کمی ترسناک باشید و در یک مکان کوچک در یک منطقه رونق در مرکز شهر زندگی کنید، اما در صورتی که فرزند دارید، احتمالا به آن نیاز خواهید داشت برای زندگی نزدیک به کلاس ها و موسسات آموزشی مختلف، به عنوان مثال، پارک ها و بازارها.

در حالی که سیستم حمل و نقل و حمل و نقل در کانادا واقعا تولیدی است، هزینه آن را باید در نظر گرفت. تخت در حومه ها ممکن است ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار پایین تر از یک نزدیک به مرکز شهر باشد، در هر صورت، هزینه های اضافی رانندگی می تواند مقابله ای را با آنچه که به نظر می رسد، اجاره کند.

Living The Canadian Dream
Living The Canadian Dream

پیدا کردن یک شغل

در کانادا، کار شما در اغلب موارد بسیار پاداش داده می شود و همیشه بدون توجه به آنچه در حال کار هستید، همیشه باقی می ماند. به خاطر داشته باشید که هر فعالیتی که انجام می دهید، حقوق و دستمزد را برای پرداخت صورتحساب خود تولید می کند. بنابراین هرگز به کار خود نگاه نکنید.

درخواست برای کار و پیدا کردن یک محل کار همیشه هیجان زده شده است – و در برخی از موارد خاص غلبه می کند. قبل از اینکه رزومه خود را به کار ببرید، تضمین کنید که آن را به هنجارهای آمریکای شمالی طراحی شده است. . مطمئن شوید آدرس ایمیل شما به نظر حرفه ای است از آنچه که در کانال های رسانه های اجتماعی پست می کنید احتیاط کنید. مدیران شغلی همیشه همیشه جذاب ترین رزومه را انتخاب نمی کنند. آنها همچنین به نمایه آنلاین باز شما نگاه می کنند.

در صورتی که شما هیچ پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی ندارید، به شدت توصیه می شود که به کانال های زیر مراجعه کنید:

آژانس های استخدام، روزنامه ها، رسانه های اجتماعی، بانک کار، موتور جستجوی گوگل.

سازماندهی مالیات خود

در صورتی که در کانادا فقط به عنوان یک اقامت دائم به کشور اقامت کرده اید و یکی از اولین اقداماتی که باید انجام دهید این است که برای SIN (شماره بیمه اجتماعی) درخواست کنید. شما باید بدانید که شما مجاز به شروع کار و یا دریافت هیچ یک از خدمات بهداشتی بزرگ کانادا کانادا به شما به عنوان یک اقامت دائم بدون کارت SIN در دست شما ارائه دهد.

بلافاصله پس از گرفتن کارت SIN همه ثبت نام کرده و مطمئن باشید باید حساب بانکی شخصی خود را تحت نام خود باز کنید.

هنگام باز کردن حساب برگشت خود برای اولین بار، اطمینان حاصل کنید که حداقل توازن پایه پایه و چه هزینه ها و هزینه هایی را که ممکن است از حساب بانکی خود در کانادا داشته باشید، درک کنید. خوشبختانه، کانادا یکی از بهترین سیستم های بانکی در جهان است، بنابراین سرمایه گذاران باید فقط به خوبی کار کنند