زندگی دراستان جزیره پرنس ادوارد ( Prince Edward Island)
۳ آذر

زندگی دراستان جزیره پرنس ادوارد ( Prince Edward Island)

زندگی دراستان جزیره پرنس ادوارد ( Prince Edward Island)

بدون شک یکی از زیباترین و بکرترین  استان ها برای مهاجرت به کانادا ، جزیره پرنس ادوارد یکی از سه ناحیه دریایی کانادا است و شامل جزیره اصلی و ۲۳۱ جزیره کوچک است و غالبا  کسی در آنها ساکن نیست.مساحت این سرزمین ۵،۶۶۰ کیلومتر مربع می باشد و جمعیت کمی بیش از ۱۴۰،۰۰۰ دارد و استان جزیره پرنس ادوارد( Prince Edward Island) را کوچکترین و کم جمعیت ترین استان در کانادا می دانندجزیره اصلی در خلیج سنت لارنس، ۲۰۰ کیلومتری شمال هالیفاکس، نووا اسکاتیا و ۶۰۰ کیلومتری شرق کبک قرار دارد. این جزیره فقط دارای دو منطقه قابل توجه شهری است. پایتخت شارلوت تاون و حومه آن و بندر تابستانی. بقیه جزیره تپه ها، سواحل شنی و جنگل است.

آب و هوای دریایی و مرطوب ، با زمستان های سرد و تابستان های مرطوب است. طوفان های زمستانی و حباب ها شایع هستند و بارندگی در بهار، تابستان و پاییز بسیار زیاد است و این امر برای کشاورزی مناسب است.

هزینه زندگی در جزیره پرنس ادوارد کانادا

ساکنین جزیره پرنس ادوارداز یک زندگی راحت  با هزینه های نسبتا پایین زندگی، مسکن و هزینه های گرمایشی لذت می برند. اگرچه درآمد متوسط ​​برای یک خانواده حدود ۴۱،۵۰۰ دلار است که کمتر از استاندارد کانادایی است، جزیره پرنس ادوارد یک مکان زیبا برای زندگی است و قیمت خانه را با قیمت کمتر از ۱۵۰،۰۰۰ دلار افزایش می دهد.

اقتصاد در جزیره پرنس ادوارد کانادا

صرفنظر از برخی از گردشگری، اقتصاد جزیره پرنس ادوارد تقریبا به طور کامل بر پایه کشاورزی قرار دارد و اکثر محصولات سیب زمینی کشور را تأمین می کند. این جزیره با یک ماهیگیری کوچک، باقی مانده است. این جزیره فرصت های شغلی جالبی برای مهاجران فراهم می کند، از ماهیگیری تا کشاورزی، گردشگری و اوقات فراغت. به طور کلی، این محل بسیار خوشایند و متنوع است.

جمعیت شناسی در جزیره پرنس ادوارد کانادا

اکثریت جمعیت از جزایر بریتانیا (اسکاتلندی، ایرلندی و انگلیسی)، با تعداد کمی از فرزندان آکادیا فرانسه در این جزیره ساکن شده اند. هر چند که زبان رسمی انگلیسی قابل پیش بینی است. پسران اسکاتلندی ۳۸٪ از مردم را تشکیل می دهند، در حالی که انگلیسی ها و ایرلندی ها نزدیک به کمتر از ۳۰٪ هستند.

این جزیره دارای پیروی قوی از ایمان پروتستان و کاتولیک است که بیش از ۵۰٪ جمعیت محلی را تشکیل می دهد. شارلوت تاون به بیش از ۶۵،۰۰۰ نفر می رسد، با بندر شلوغی که بسیاری از مشاغل در این منطقه را فراهم می کند.

زندگی دراستان جزیره پرنس ادوارد( Prince Edward Island)

تحصیلات در جزیره پرنس ادوارد کانادا

خارج از مدارس ابتدایی و متوسطه عمومی، در جزیره تعداد کمی از موسسات عالی رتبه وجود دارد. ۱ دانشگاه، ۱ کالج کتاب مقدس و ۱ دانشکده جامعه وجود دارد که همه در زمینه های مرتبط با آن بسیار عالی هستند.

جاذبه های جزیره پرنس ادوارد کانادا

جاذبه های کوچکی در جزیره پرنس ادوارد وجود دارد. اکثر فعالیت ها و امکانات برای جذب محلی، به جای گردشگری است. یک جشنواره هنری سالانه در Charlottetown وجود دارد و جشنواره جاز سالانه که شامل نوازندگان محلی است. بدیهی است که از آنجایی که سرزمین جزیره ای است، ورزش های آب بسیار محبوب هستند، با یک ناوگان ماهیگیری کوچک ورزشی متخصص در ماهیگیری دریایی عمیق.

برنامه های نامزدی جزیره پرنس ادوارد کانادا

برنامه نامزدهای ولایتی جزیره پرنس ادوارد (PNP) برنامه های کاربردی تحت دو دسته عمده مهاجرت را پذیرفته است:

بخش تاثیر گذاری تجاری    Business Impact Category
طبقه کارگر موثر    Labour Impact Category

برنامه های نامزدی جزیره پرنس ادوارد کانادا PEI PNP چیست؟

برنامه نامزدهای ولایتی جزیره پرنس ادوارد یکی از رایج ترین راه های استفاده از مهاجران خارجی برای مهاجرت به استان است، که به موجب آن افراد توسط دولت فدرال نامزد می شوند.

افراد بر اساس قصد زندگی و کار در PEI انتخاب شده اند، از جمله توانایی اقتصادی خود برای حل و فصل در استان. علاوه بر این، اولویت دادن به کارآفرینان و افرادی است که واجد شرایط کار در مناطقی هستند که به نظر می رسد کمبود کارگر توسط دولت استانی را دارا باشد.

الزامات لازم برای ورود PEI PNP اکسپرس جزیره پرنس ادوارد کانادا چیست؟

هنگامی که candiadates شرایط مورد نیاز برای هر یک از سه برنامه فدرال را برآورده می کند، آنها باید نمایه اکسپرس ورود را در وب سایت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) ایجاد کنند. پس از تکمیل مشخصات، نمایه های رتبه بندی برتر برای اقامت دائم مطابق با اطلاعات ارائه شده توسط نامزد در نمایه خود دعوت می شوند.

به منظور افزایش نمرات خود، نامزدها همچنین می توانند به یک استان خاص از انتخاب خود اعتراض کنند و در جایی که آنها علاقه مند به اقامت در نامزدی استانی باشند را انتخاب کنند. این نامزد استانی ۶۰۰ امتیاز  اضافی را به نامزد می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا با کارشناسان پاد در تماس باشید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸-۲۶۱۱۶۶۹۱