سفر به کانادا : لیست کارهایی که قبل از سفر به کانادا باید انجام دهید
۲۷ دی

سفر به کانادا : لیست کارهایی که قبل از سفر به کانادا باید انجام دهید

سفر به کانادا : لیست کارهایی که قبل از سفر به کانادا باید انجام دهید

Travelling to Canada: To do List

شمارش معکوس برای سانسکات سالانه کانادا ادامه دارد! در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۷، کانادا ۱۵۰ سال از زمان کنفدراسیون با سه کشور مستعمره متحد دور هم جمع می شوند و شربت افرا، هاکی و پوتین می خورند و جشن می گیرند . از ساحل به ساحل، کانادایی ها با رویدادهای خاص، فعالیت ها و نمایشگاه های فرهنگی، به طور کامل جمع می شوند. در این مقاله بخش  های کانادا که درباره مکانهایی برای دیدار، چیزهایی که باید انجام دهید و جایی که در کانادا لذت ببرید، را می توانید بخوانید.

سالانه میلیونها نفر سفر و مهاجرت به کانادا می کنند . مسافرت هرگز آسان نیست، آمادگی دارد. این اتفاق می افتد به هر یک از ما. چند هفته قبل از سفر بزرگ، شما تمایل به شروع به تعجب می کنید که آیا شما برای این آماده هستید، ماجراجویی بزرگ، ناشناخته است. همه این سوالات به مغز شما حمله می کنند. “اگر …؟” چه موقع؟ “نگران نباشید، این احساسات کاملا طبیعی هستند. قبل از مسافرت لیستی از کارهایتان را ادامه دهید تا شما را متمرکز کرده و به شما آرامش بخشند.

قبل از سفر به هرکدام از موارد قبل از خروج از خانه باید قبل از سفر به لیست کارهای خود اضافه کنید. همانطور که آماده می شوید و از لیست کار می کنید، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و بنابراین هیجان برای آنچه که می آید، خواهد بود.

هر برنامه ریزی سفر باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد، اگر می خواهید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید. حتی یک مسافر چاشنی توصیه می شود قبل از سفر به منظور حذف استرس سفرهای غیر ضروری فهرست کارهای خود را داشته باشد.

در اینجا چند نکته برای هر کسی که در سال جاری برنامه سفر به کانادا را ارائه می دهد، می باشد.

اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما معتبر است

البته، شما قبلا این را می دانید، بدون گذرنامه معتبر، مطمئنا خیلی دور نخواهید شد. برای جلوگیری از هرگونه مشکلی در آداب و رسوم کانادا، اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما حداقل شش ماه قبل از تاریخ انقضای آن، معتبر است. اگر به مدت بیش از ۶ ماه به کانادا می روید، گذرنامه حداقل تا روزی که قصد ترک کانادا را دارید، معتبر باشد. همچنین، مهم است که نوع ویزا را که برای ورود به کانادا نیاز دارید را شناسایی کنید که همچنین به ملیت شما بستگی دارد.

Travelling to Canada: To do List
Travelling to Canada: To do List

یک کپی از گذرنامه، اسناد سفر و کارت های اعتباری خود را تهیه کنید

داشتن کپی دیجیتالی گذرنامه، اسناد سفر و کارت های اعتباری، ایده خوبی است. همیشه یک فرصت خوب وجود دارد که در هنگام جاده ممکن است چیزی گم شود یا سرقت شود. همیشه اسناد سفر خود را اسکن کنید، خودتان کپی کنید و یک نسخه دیگر را با یک عضو خانواده یا یک دوست ترک کنید.

یک کارت اعتباری دریافت کنید اگر قبلا آن را نداشته باشید

بدون کارت اعتباری به کانادا بیایید. این که آیا شما یک ماشین یا اجاره رزرو می کنید، به یک کارت اعتباری نیاز دارید. کارت های اعتباری و دستگاه های خودپرداز بهترین نرخ ارز را ارائه می دهند. یک کارت با هزینه های معامله گر خارجی را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم که در کانادا وارد کارت اعتباری، کارت خودپرداز و برخی پول نقد در کانادا شوید.

در مورد برنامه سفر خود به موسسه مالی خود بگویید

اجازه دهید بانک ها و شرکت های کارت اعتباری می دانند که شما به کانادا سفر می کنید. این تضمین می کند که کارت اعتباری و دستگاه خودپرداز هنگام کار در جاده کار می کنند.

صورتحساب خود را خودکار کنید

برای رفتن به سفر طولانی بدون کاغذ و همیشه پرداخت های صورتحساب را انجام دهید. این تضمین می کند که زمانی که از خانه دور هستید هیچ هزینه ای از دست نخواهید رسید.

کارت شناسایی دانشجویان بین المللی را دریافت کنید

دانشجویان باید کارت شناسایی دانشجویان بین المللی (ISIC) را برای تخفیف در سراسر کانادا دریافت کنند. Backpackers برنامه ریزی برای اقامت در خوابگاه های رسمی HI نیز باید یک کارت عضویت عضو خارجی بین المللی دریافت کنید.

خرید بیمه مسافرت

در بیمه سفر صرفه جویی نکنید. اکثر برنامه های بهداشتی شما را در خارج از کشور پوشش نمی دهد. خدمات پزشکی در کانادا و هر جای دیگر می تواند حساب بانکی شما را خراب کند، اگر چیزی اتفاق می افتد و شما پوشش را ندارید.

درمان پزشکی برای غیر کانادایی ها می تواند گران باشد. بیمه مسافرتی نیز زمانی که پرواز شما لغو می شود را پوشش می دهد، یک عضو خانواده می میرد و شما مجبورید به خانه برسید یا چیزی به سرقت رفته است.

لیستی از اقلام ارزشمند خود را ایجاد کنید

لیست کامل اشیاء با ارزش را که در سفر خود می گیرید، مانند الکترونیک می نویسید. گرفتن عکس از موارد خود و نوشتن شماره سریال. این به عنوان یک رکورد برای شرکت بیمه شما و پلیس باید هر چیزی را به سرقت رفته باشد.

برای حساب اسکایپ ثبت نام کنید

ارتباطات قبل از مسافرت در لیست کارهای شما مهم است.کارتهای تلفن مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند آن را ذخیره کنند، اما آن روزها رفته اند. اکنون ما اسکایپ را برای جلوگیری از هزینه های رومینگ بین المللی بالا داریم.

یک حساب کاربری اسکایپ را به صورت رایگان ایجاد کنید. اسکایپ به شما امکان می دهد با استفاده از اسکایپ دیگر به صورت رایگان از چت، گفتگو و یا گفتگوی ویدیویی در اینترنت استفاده کنید.

به طور گسترده ای برای مسافران برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان خود است. این برنامه پیام رسانی به شما اجازه می دهد تا متن، چت، رسانه ها را به اشتراک بگذارید و شامل پیام های صوتی و ویدئو و در Android و سایر گوشی های هوشمند باشد.

مجوز رانندگی خود را بررسی کنید

مجوز های رانندگان خارجی که به زبان انگلیسی و / یا فرانسوی صادر شده اند در کانادا پذیرفته می شوند. اگر مجوز شما به زبان دیگری باشد، مجوز رانندگی بین المللی را خواهید داشت.