سفر به کانادا با ویزای توریستی
۵ دی

سفر به کانادا با ویزای توریستی

سفر به کانادا با ویزای توریستی

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی نیز امکان پذیر است. این ویزا برای بازدید کننده به عنوان سفر به کانادا شناخته می شود، برای متقاضیانی که مایل به ورود به کانادا به طور موقت هستند مورد نیاز است. دو نوع از ویزای بازدید کننده وجود دارد، یکی برای یک بار ورود ( ویزای سینگل) و دیگری برای استفاده چندگانه(ویزای مولتی پل).

ویزای سینگل یا یک بار ورود می تواند تا شش ماه قبل از تاریخ مورد انتظار سفر و حداکثر تا ۶ ماه اعطا شودو اعتبار داشته باشد.

اما حداکثر تاریخ معتبر برای ویزای بازدیدکننده چندین بار ورود یا ویزای مولتی پل کانادا تا پنج سال یا یک ماه قبل از تاریخ انقضا گذرنامه یا ویزا مجدد، اعتبار دارد . و شما قبل از اینکه ۶ ماه شما به پایان برسد حداقل ۶ ساعت از خاک کانادا باید خارج شوید و بعد از آن مجاز به ورود به کانادا تا ۶ ماه آینده را دارید.

سفر به کانادا با ویزای توریستی
سفر به کانادا با ویزای توریستی

سفر به کانادا با ویزای توریستی

کانادا دومین کشور بزرگ جهان، کانادا دارای چشم انداز زیبا و مکان های منحصر به فرد برای مسافران برای کشف و اکتشاف عجایب بکر و طبیعت خارق العاده  است. از سواحل زیبا گرفته تا جنگل های افرا ، این کشور صاحب خانه های پر جنب و جوش و ثروتمند ،فرهنگی متنوع ومتشکل از قومیت های مختلف از سراسر جهان و شگفت انگیز های طبیعی باور نکردنی است.

کانادا از بزرگترین جزر و مد در جهان در خلیج Fundy در شرق به جنگل های بارانی معتدل در ساحل غربی برخوردار است. کانادا بهترین مکان برای تعطیلات است.

در مرکز کانادا، یکی از شگفتی های جهان – نیاگارا فالز را پیدا خواهید کرد. هزاران گردشگر هر ساله به این اشتیاق  که برای مکان های دیدنی و سفرهای قایق در امتداد رودخانه می افتند. در طول سفرتان، در تورنتو، یکی از شهرهای جهانی و بین المللی در جهان بازدید کنید یا از رویدادهای بسیاری که مونترال در کبک را میزبانی می کند، لذت ببرید.

برای کسانی که دوست دارند دریای جزایر کانادا در شرق را به خود جلب کنند، زیبایی پارک ملی گس مورن نفس شما را در سینه حبس می کند. کانادا همراه با شهرهای هالیفاکس و سنت جان که شخصیت منحصر به فرد خود را ارائه می دهند قابل شناسایی است، شمال کانادا به بازدیدکنندگان فرصت دیدن خرس های قطبی را در طبیعتی وحشی می دهد. در اینجا شما همچنین می توانید زیبایی از راه دور از مکان هایی مانند پارک ملی Nahanni کشف کنید.

سفر با خانواده به کانادا

می توان  گفت در سفر به کانادا سرگرمی های فراوان کودکان را همراهی می کند! کانادا دارای طیف گسترده ای از سرگرمی است، همه چیز را از باغ وحش ها و آکواریوم ها به پارک های تفریحی و حتی رود ها را ارائه می دهد. برای فعالیت های آموزشی بیشتر، می توانید کودکان را به مرکز علوم انتاریو و فورت یورک ببرید.

آیا می خواهید به کانادا بروید؟ در کانادا، ما تقاضای ویزای شما را ساده می کنیم. فرم را پر کنید و یکی از مدیران حساب ما با شما تماس بگیرد تا فرایند درخواست ویزای کانادا را آغاز کنید.