قرعه کشی اکسپرس اینتری ۳،۲۰۲ کاندیدبا CRS 440 را دعوت می کند
۲۰ آذر

قرعه کشی اکسپرس اینتری ۳،۲۰۲ کاندیدبا CRS 440 را دعوت می کند

قرعه کشی اکسپرس اینتری ۳،۲۰۲ کاندیدبا CRS 440 را دعوت می کند

Express Entry Draw Invites 3,202 Candidates, CRS Cut-Off 440

آخرین اختراع اکسپرس ورودی ۳۲۰۲ نامزد از استخر اکسپرس برای درخواست اقامت دائمی و مهاجرت به کانادا دعوت کرد. همانطور که انتظار می رفت، نمره برش ۴۴۰ امتیاز کلی سیستم رتبه بندی جامع (CRS) کمتر از امتیاز آخرین قرعه کشی، ساخته شده در تاریخ ۲۸ ژوئن است.این اختراع اخیر دومین مورد از زمان ایجاد تغییرات در سیستم ورودی اکسپرس است. این تغییرات امتیاز بیشتری به نامزدها در استخر داشتند که خواهران و برادران در کانادا و کسانی بودند که مهارت زبان فرانسه داشتند. در نتیجه این تغییرات، ما شاهد افزایش نقاط ضعف CRS بین مه و ژوئن بودیم. علاوه بر به روز رسانی، یک تاخیر سه هفته ای بین این دو تساوی وجود داشت که احتمالا منجر به کاندیداهای بیشتری با نمرات CRS بالایی در ورود به استخر شد. در حالی که نمره فعلی هنوز بالاتر از تساویهایی است که ما پیش از این در سال دیده ایم، می توان انتظار داشت که نمرات در تساوی های آینده همچنان کاهش یابد. توجه داشته باشید که این نمره اخیر ۹ امتیاز کمتر از آخرین قرعه کشی است.

سیستم ورود اکسپرس تبدیل به محبوب ترین روش برای درخواست مهاجرت اقتصادی به کانادا شده است. تا کنون امسال ۵۴۴۸۷ نامزد دریافت کرده اند که برای اقامت دائمی دعوت نامه درخواست کرده اند (ITA). این شماره بزرگتر از تعداد کل ITA های صادر شده در تمام سال ۲۰۱۶ است. افرادی که علاقه مند به درخواست اقامت دائم در کانادا هستند قطعا باید به سیستم ورود اکسپرس مراجعه کنند.

افرادی که مایل به وارد شدن به استخر اکسپرس هستند و احتمالا ITA را در قرعه کشی بعدی دریافت می کنند باید ابتدا تعیین کنند که آیا واجد شرایط یکی از برنامه های مهاجرت اقتصادی هستند. اولین گام برای تعیین واجد شرایط بودن ما، ارزیابی آنلاین رایگان ما است. تیم ما از مشاوران بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی خود را برای تعیین اینکه آیا شما شرایط مورد نیاز برای یک برنامه اکسپرس ورود را برآورده می کنید. اگر واجد شرایط هستید، می توانید قدم بعدی برای ایجاد یک برنامه را ادامه دهید. این ارزیابی حداقل حداقل نیاز به زبان، تجربه کار ماهر و سطح تحصیلات را تعیین می کند.

قرعه کشی اکسپرس اینتری 3،202 کاندیدبا CRS 440 را دعوت می کند
قرعه کشی اکسپرس اینتری ۳،۲۰۲ کاندیدبا CRS 440 را دعوت می کند

کاندیدانی که حداقل الزامات برنامه های اقتصادی زیر را برآورده می کنند، ممکن است یک برنامه کاربردی برای استخر اکسپرس ارائه دهند:

کلاس تجربه کانادایی
کارگران فدرال ماهر
معاملات ماهر فدرال

بعضی برنامه های نامزد استان می توانند نامزدها را از طریق استخر اکسپرس درخواست کنند. ممکن است لازم باشد قبل و بعد از دریافت نامزدی، طبق الزامات برنامه استانی، به استخر وارد شوید. اگر از الزامات برنامه نامزدی استان بهره مند شوید، می توانیم به شما در فرآیند وارد کردن استخر اکسپرس و ارسال درخواست به استان مورد نظر کمک کنیم. متقاضیانی که نامزد دریافت می کنند از یک استان ۶۰۰ CRS دریافت خواهند کرد و شانس خود را برای اخذ ITA در دور بعدی دعوتنامه ها افزایش خواهند داد.

کاندیداها در استخر اکسپرس با نمره ۴۴۰ یا بالاتر باید بعد از این اختراع اخیر ITA دریافت کنند. پس از دریافت دعوت نامه، شما ۹۰ روز برای درخواست اقامت دائم خود درخواست کرده اید. برای جلوگیری از تاخیر و یا امتناع از درخواست خود، مهم است که برنامه خود را به طور کامل و دقیق آماده کنید. مشاوران مهاجرت ما می توانند به شما در تعیین آنچه که اطلاعات مورد نیاز است و چه اسنادی که نیاز دارید ارائه دهید.

اگر نمره شما کمتر از ۴۴۰ باشد ممکن است امتیاز خود را بهبود ببخشید. ما می توانیم به شما در پیدا کردن راه هایی برای بهبود نمره شما و افزایش شانس خود در دریافت ITA در قرعه کشی آینده کمک کنیم. برای ارزیابی واجد شرایط بودن، ارزیابی آنلاین رایگان خود را انجام دهید و با شما تماس خواهیم داشت تا گزینه های پیش رو را مورد بحث قرار دهید.

اگر برای کمک به تهیه و ارائه درخواست اقامت دائم خود درخواست کرده اید یا اگر قبل از قرعه کشی بعدی وارد صندوق اکسپرس می شوید، برای تماس با مشاور متخصص مهاجرت با ما تماس بگیرید.