لیستی از شغل های هدفمند برنامه مهاجر انتاریو
۲۰ آذر

لیستی از شغل های هدفمند برنامه مهاجر انتاریو

لیستی از شغل های هدفمند برای برنامه نامزدی مهاجر انتاریو  Ontario Immigrant Nominee Program

در هفته گذشته، استان انتاریو اعلام کرد که از افراد با تجربه کار ماهر در فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) هدفمند استقبال خواهد کرد و لیستی از شغل های هدفمند برای برنامه نامزدی مهاجر انتاریو  Ontario Immigrant Nominee Program را برای اشاعه هدفمند  در جهت مهاجرت به کانادا منتشر کرده اند.

نامزدهای انتخاب شده از استخر اکسپرس ورود به عنوان بخشی از اولویت های سرمایه انسانی (HCP) جریان برنامه نامزد مهاجر انتاریو است. نامزدهای دارای تجربه کاری در یکی از حرفه های هدفمند ICT ممکن است واجد شرایط دریافت اطلاعیه های متقاضی (NOI) از استان انتاریو باشند، حتی با یک امتیاز کلی سیستم رتبه بندی (CRS) کمتر از ۴۰۰٫ به طور معمول، تحت این برنامه، نامزدها لازم است یک امتیاز CRS حداقل ۴۰۰ برای دریافت NOI داشته باشید که دعوتنامه برای درخواست نامزدی استانی است. کسانی که نامزدان استانی نیز دریافت می کنند، ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت می کنند و احتمالا درخواست تجدیدنظر (ITA) برای اقامت دائم در قرعه کشی اکسپرس بعدی دریافت خواهند کرد.

فهرست استان های انتاریو از شغل های زیر منتشر شد:

NOC 0131: مدیران ارتباطات مخابراتی
NOC 0213: مدیران کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی
NOC 2133: مهندسین برق و الکترونیک
NOC 2147: مهندسین کامپیوتر (به جز مهندسین و طراحان نرم افزار)
NOC 2171: تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی
NOC 2172: تحلیلگران پایگاه داده و مدیران داده
NOC 2173: مهندسین و طراحان نرم افزار
NOC 2174: برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی
NOC 2175: طراحان وب و طراحان وب
NOC 2241: مهندسین و تکنسین های مهندسی برق و الکترونیک
NOC 2281: تکنسین های شبکه کامپیوتری
NOC 2282: تکنسین های پشتیبانی کاربر
NOC 2283: تکنسین های تست سیستم
NOC 5224: تکنسین پخش
NOC 5241: طراحان گرافیک و تصویرگر
اگر تجربه کاری شما در یکی از اشخاص ذکر شده نباشد، ممکن است همچنان واجد شرایط درخواست نامزدی استانی باشید که تحت برنامه اولویت های سرمایه انسانی برنامه برنامه نامزدی مهاجر انتاریو برای مهاجرت به کانادا است. با این حال، شما ملزم به داشتن حداقل ۴۰۰ امتیاز CRS و مطابق با الزامات برنامه است.

گام اول در راستای به دست آوردن نامزدی استانی از طریق جریان HCP این است که آیا شما تحت یکی از مشاغل هدف قرار گیرید یا خیر، ایجاد یک پروفایل ورود اکسپرس است. افرادی که علاقه مند به مهاجرت و اقامت در استان انتاریو هستند باید با ما تماس بگیرند تا گزینه های شما را مورد بحث قرار دهند. ما می توانیم به شما در ارائه مشخصات اکسپرس ورودی خود و همچنین آماده سازی درخواست اقامت دائم خود در صورت تهیه دعوت نامه به شما کمک کنیم. برای ارزیابی اینکه آیا شما از طریق سیستم ورود به سیستم اکسپرس شرایط اقامت دائم درخواست کنید، ارزیابی آنلاین خود را انجام دهید.