مزایای مهاجرت به کانادا
۶ فروردین

مزایای مهاجرت به کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا بسیار زیاد است و مطمئنا تفاوت های مثبتی را در سطح زندگی هر فرد یا خانواده ایجاد می کنند. مزایا شامل دسترسی به محیط امن و تمیز، یک سیستم حمل و نقل عمومی به خوبی توسعه یافته، مراقبت های بهداشتی، آموزش و پرورش و شرایط کار خوب است. بعضی از مزایای عمده مهاجرت کانادایی در زیر توضیح داده شده است:

استاندارد زندگی

مزایای مهاجرت کانادا شامل افزایش سطح زندگی افراد می باشد. کانادا علاوه بر رتبه ۹ در رتبه بندی کیفیت زندگی در سازمان ملل متحد ۹ کشور از ۲۰۰ کشور را در فهرست شاخص توسعه انسانی سازمان ملل متحد (HDI) رتبه بندی کرده است. HDI سنجش سلامت، امید به زندگی، دسترسی به آموزش و پرورش و زندگی می کند. از ۱۴۰ شهر برای ارزیابی بیشترین شهرها در جهان توسط واحد اطلاعات اقتصادی (EIU) ارزیابی شد. ونکوور، تورنتو و کالگری (همه شهرهای کانادا) در میان پنج نفر برتر قرار داشتند. اما یک سطح بالایی از زندگی فقط یکی از مزایای مهاجرت کانادا است که مهاجرین از آن لذت می برند. مزایای پزشکی مهاجرت کانادا، داشتن دسترسی به مراقبت های بهداشتی تحت پوشش دولتی چیزی نیست که ارزش آن را نادیده بگیرد. کانادا خدمات بهداشتی و درمان دولتی را تأمین می کند که مردم را از تمام حوزه های زندگی می تواند دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت بدون نگرانی در مورد پرداخت هزینه های سنگین انجام دهد. به علاوه، اگر شما یک شهروند کانادا هستید خدمات بهداشتی پایه کاملا رایگان است! این یکی از مؤثرترین مزایای مهاجرت کانادا در میان مهاجران مشتاق است.

امنیت و ایمنی

یکی دیگر از مزایای مهاجرت کانادا عبارتند از دسترسی به محیط امن و تمیز می باشد. کانادا دارای قوانین اسلحه های سنگین است، اما نه تنها غیر قانونی است که دارای اسلحه های دست ساز باشد، بلکه تنها یک سوم از مردم مجوز حمل اسلحه دارند. جای تعجب نیست که کانادا توسط اکونومیست به عنوان کشور صلح طلب جهان معرفی شد. شاخص رفاه جهانی لگاتوم رتبه دوم کانادا در جهان را در اختیار آزادی شخصی قرار می دهد که پیشرفت های ملی را به سمت حقوق اساسی اولیه، آزادی های فردی و تحمل اجتماعی تحمیل می کند. کسانی که اولویت را به ایمنی می برند، این واقعیت را یکی از مهم ترین مزایای مهاجرت کانادا می دانند. رشد اقتصادی در دسترس بودن فرصت های شغلی و شرایط کار خوب یکی از مزایای مهاجرت کانادا است. اقتصاد کانادا با نرخ ۴/۴ درصد رشد کرده است. براساس داده های بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، کانادا دارای ۲۰ نفر از ۲۵ کشور ثروتمند جهان است که تولید ناخالص داخلی آن ۴۵،۹۸۱ دلار است. کانادا همچنین یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان است؛ به عنوان عضو G8 و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی شناخته شده است . مهاجرت به کانادا OPTIONSA گزینه های مختلف مهاجرت که کمتر سنگین هستند نیز در نظر گرفته می شود یکی از مزایای مهاجرت کانادا است. کانادا دارای یک سیستم سریع برای مهاجرت به نام Express-Entry برای کارگران ماهر است. مهارت های متقاضیان از طریق سیستم رتبه بندی جامع (CRS) بر روی استعدادهای خاص و فرصت های شغلی خود قرار می گیرند. متقاضیان در بالای رتبه بندی اقامت دائم ارائه می شوند. برنامه نامزدی استان کانادایی (PNP) دولت های ولایتی و سرزمین های کانادا را قادر می سازد تا مهاجران را به منطقه خود جذب کنند. این برنامه افراد با مهارت و تجربه مورد نیاز استان (های) شرکت کننده در PNP کانادا را برای دریافت یک گواهی نامزد استان ایفا می کند که مهاجرت کانادا و روند اقامت دائم کانادا را ارتقا می دهد. واقعیت این است که کانادا فرصت های فراوانی برای افرادی که مجموعه های مهارت های مختلفی را ارائه می دهند در نظر می گیرد، که قطعا یکی از مزایای مهاجرت کانادا محسوب می شود.

مهاجران روابط دوستانه

یکی از برجسته ترین مزایای مهاجرت کانادا این است که کشور بسیار مهاجر دوستانه است. تقریبا ۲۰ درصد از ۳۵ میلیون نفر از کانادا از یک سرزمین خارجی هستند که کانادا را یکی از کشورهای چند فرهنگی جهان می داند. تنوع در کانادا مهاجرت را آسانتر می کند زیرا نقش مهمی در شکل گیری نگرش متقابل و استقامتی دولت و مردم کانادا دارد. شاخص ثروت جهانی Legatum نشان داد که کانادا سومین کشور از ۱۴۸ کشور در زیر شاخص سرمایه اجتماعی است. این میزان قدرت روابط شخصی، پشتیبانی شبکه های اجتماعی، هنجارهای اجتماعی و مشارکت مدنی در یک کشور را اندازه می گیرد. مزایای مهاجرت در کانادا، دسترسی به فرصت های عالی تحصیلی را در بر می گیرد. کانادا دارای یک سیستم آموزش عالی است و از این رو آموزش و پرورش کافی برای ساکنین آن فراهم می کند. کانادا سیستم های آموزشی عمومی و خصوصی را فراهم می کند. مدارس دولتی توسط دولت تامین می شود و برای دانش آموزان تا ۱۲ ماهه رایگان است. کانادا همچنین با کالج ها و دانشگاه های عمومی مونتاژ شده است که دانش آموزان باید هزینه تحصیل کنند که به مراتب کمتر از کالج ها و دانشگاه های خصوصی است. بعضی از دانشگاه های برتر جهان مانند دانشگاه مک گیل، دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه تورنتو در کانادا قرار دارند. فرصت های شغلی شاخص رفاه جهانی Legatum رتبه سوم کانادا را از ۱۴۹ کشور در محیط تجاری کسب کرده است. زیرمجموعه محیط کسب و کار، محیط کارآفرینی کشور را شامل می شود که شامل زیرساخت های کسب و کار، مانع نوآوری و انعطاف پذیری بازار کار می شود. این رتبه بندی نشان می دهد که فرصت های شغلی زیادی در کانادا برای افرادی از همه ی حوزه های زندگی وجود دارد که مجددا یکی از مزایای مهاجرت کانادا می باشد.

زیبایی طبیعی

زیبایی طبیعی یکی از مزایای مهاجرت کانادا است. کانادا دارای برخی از مکان های دیدنی ترین در جهان است. آبشار نیاگارا در انتاریو؛ پارک ملی بانف در آلبرتا؛ جزیره پرنس ادوارد؛ کوه لورانتی کبک؛ و منطقه Capilano رودخانه در بریتیش کلمبیا است.

 به این ترتیب، موسسه حقوقی پاد به کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند کمک می کند و مزایای این کشور را برای شما توضیح می دهد.