مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند
۲۶ دی

مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند

مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند

Jobs in Canada That Don’t Need a Work Permit

بنابراین شما می خواهید در کانادا کار کنید، اما نمی دانید که آیا شما می توانید شرایط کار را بدست آورید؟ هزاران شغل در کشور وجود دارد و هر ماه برای نامزد مناسب ایجاد می شود. باید در کانادا مشاغلی وجود داشته باشد که نیازی به اجازه کار ندارند – تعداد بسیار کمی از این مشاغل وجود دارد! اگر شما قصد مهاجرت به کانادا را دارید ما در این مقاله، به شما کارهایی که می توانید در کانادا انجام دهید بدون اینکه درخواست اجازه کار کنید را معرفی می کنیم.

آیا مجوز کار کانادایی نیاز دارم؟

اکثر مشاغل در کانادا از شما مجوز کار کانادا را خواهند داشت. خوشبختانه مفید ما چگونگی اعمال مجوز کار کانادایی برای شما آسان است. اگر شما در یکی از مشاغل زیر مشغول به کار هستید، مجوز لازم را نخواهید داشت.

مشاغل در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند

ورزشکاران و اعضای تیم هواپیمایی حادثه یا بازرسان حادثه بازدید کننده کسب و کار
بازرسان هواپیمایی شهری سازمان دهندگان کنوانسیون روحانیون
امتحان کنندگان و ارزیابان خدمات ارائه دهنده خدمات اضطراری خدمه
کارشناسان شاهدان یا معترضان کار مزرعه افسران امور خارجه
وضعیت نامطلوب دانش آموزان مراقبت های بهداشتی نمایندگان خارجی
داوران، داوران و خبرنگاران مشابه گزارش خبرنگاران پرسنل نظامی
کارهای خارج از پردیس کار هنرمندان کار هنری
سخنرانان عمومی
ورزشکاران و اعضای تیم
ورزشکاران حرفه ای یا آماتور، مربیان می توانند در رویدادهای ورزشی کانادا بدون مجوز کار شرکت کنند. با این حال، اگر شما یک ورزشکار حرفه ای هستید که در کانادا کار می کند، همسر شما به اجازه کار خود نیاز دارد اگر او با شما به کانادا سفر خواهد کرد.

مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند
مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند

حوادث هوایی یا حوادث بازرسان

اگر یک حادثه مربوط به حمل و نقل هوایی وجود داشته باشد و تحقیقات نیاز به کمک افراد خارجی دارد، این افراد نیازی به اجازه تحقیق در کانادا ندارند. چنین سناریویی توسط قانون حمل و نقل حوادث حمل و نقل کانادایی تنظیم شده است.

بازدید کننده کسب و کار

قبل از اینکه بر روی این صندوق پهلوانی پرش کنید، اطمینان حاصل کنید که می دانید چه چیزی یک بازدید کننده کسب و کار است. بازدیدکنندگان کسب و کار باید از طرف کارفرمای خود بدون وارد شدن به بازار کار کانادا دیدن کنند تا از اهداف رسمی کسب و کار کانادا دیدن کنند. یک محل کسب و کار کسب و کار بازدید کننده و منبع درآمد خود باید هر دو در خارج از کانادا قرار گیرد. بازدید کنندگان کسب و کار یکی از مشاغل در کانادا است که اجازه کار نیست.

بازرسان هواپیمایی شهری

افرادی که به طور موقت به کانادا وارد می شوند به علت کارشان در پروازهای بین المللی می توانند بدون درخواست مجوز کار کار خود را انجام دهند. شرایط این است که عملیات پرواز و بازرسان ایمنی کابین باید مستندات مناسب را تأیید نمایند.

روحانیت

اگر کار شما در کانادا عمدتا شامل موعظه، برگزاری در مراسم مذهبی یا ارائه راهنمایی معنوی باشد، مجوز کار شما مورد نیاز نخواهد بود. اگر قصد دارید این نوع کار را در کانادا انجام دهید، باید بتوانید مدارک را تأیید کنید که توانایی شما برای انجام کار را داشته باشد و شما باید بتوانید نشان دهید که پیشنهاد مشاغل شما و گروه مذهبی واقعی است.

برگزارکنندگان کنوانسیون

اگر رویدادی که سازماندهی می کنید برای یک سازمان فعال در حال انجام کسب و کار در کانادا، واقع در کانادا یا شعبه ای در کشور نیست، می توانید جلسات انجمن، جلسات شرکتی، نمایشگاه های تجاری، نمایشگاه ها یا نمایش های مصرف کننده را بدون اجازه کار سازماندهی کنید.

خدمه

همه اعضای خدمه که در حمل و نقل بین المللی کار می کنند، برای کار خود در کانادا مجوز کار ندارند. الزام این است که نوع حمل و نقل، به عنوان مثال، یک هواپیما، نباید متعلق به یک شرکت کانادایی باشد.

ارائه دهنده خدمات اضطراری

افرادی که برای پذیرش اورژانس به کانادا می آیند نیازی به اجازه کار ندارند.

بازرسان و ارزیابان

آکادمی هایی که دانش آموزان خود را هدایت می کنند یا آموزش می دهند و نیاز به سفر به کانادا برای انجام این هدف دارند، می توانند این کار را بدون درخواست مجوز کار کانادا انجام دهند.

شاهدان کارشناس یا محققان

شما مجاز به کار نیستید اگر در کانادا وارد می شوید که یک متهم یا محقق قبل از یک سازمان نظارتی، دادگاه یا دادگاه قانون باشد.

مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند
مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند

کار زراعی

اگر در یک مزرعه غیر تجاری در کانادا در یک داوطلب کار کنید، نیازی به درخواست مجوز کار نیستید. علت اصلی برای بازدید از کشور نباید انجام کار باشد، بلکه باید از کانادا برای گردشگری دیدن کنید. کار کشاورزی یکی از مشاغل در کانادا است که مجوز کار را ندارد.

افسران امور خارجه

گاهی اوقات دولت کانادا با یک کشور دیگر موافقت می کند که به یک مهاجر خارجی اجازه دهد که در یک اداره یا اداره دولت کانادا کار کند. در این مورد، هیچ مجوز کار مورد نیاز نیست. خانواده های خارجی نیز از مجوز کار معاف هستند، اگر موافقت نامه بین کشورها متقابل باشد.

نمایندگان خارجی

نمایندگان خارجی نیازی به اجازه کار در کانادا ندارند. این مقامات شامل دیپلمات ها، افسران کنسولی، نمایندگان یا مقامات کشور دیگری یا سازمان بین المللی است که کانادا بخشی از آن است.

دانشجویان بهداشت و درمان

دانشجویان پزشکی، فیزیک شغلی و فیزیوتراپی، پرستاری و تکنولوژی پزشکی می توانند بدون داشتن مجوز در کانادا مشغول به کار باشند. با این وجود، آنها نیاز به اجازه اساسی از یک سازمان نظارتی استان دارند.

وضعیت پیش بینی شده

شما می توانید در کانادا اجازه کار مجاز کار خود را ادامه دهید در صورتی که برای یک مجوز جدید درخواست کرده اید قبل از اینکه یکی از قدیم منقضی شود.

مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند
مشاغلی در کانادا که نیازی به اجازه کار ندارند

قضات، داوران و مقامات مشابه

قضات، داوران و مقامات مشابه می توانند در کانادا بدون مجوز کار کنند فقط در صورتی که در مسابقات ورزشی بین المللی شرکت کنند. داور یکی از کارهایی است که در کانادا انجام می شود و اجازه کار ندارد.

پرسنل نظامی

پرسنل نظامی که در خدمت یک کشور ذکر شده در قانون نیروهای بازدید کننده می توانند بدون مجوز کار کانادا تحت آموزش رسمی وارد شوند.

خبرنگاران اخبار

گزارش های خبری از مجوزهای کار معاف می شوند اگر حتی در کانادا گزارش دهند. با این حال، شما نباید برای یک شرکت کانادایی در روند کار کنید. اگر متقاضیان خارجی در موقعیتهای مدیریتی یا روحانی قرار نگیرند، معاف می شوند.

کار خارج از پردیس

دانش آموزان خارجی که در یک موسسه کانادایی با یک مجوز معتبر مطالعه می شوند، ممکن است در برخی شرایط کار کنند. این کار نمی تواند بیش از ۲۰ ساعت در هفته در یک ترم تحصیلی عادی باشد. شما می توانید در تمام دوره هایی مانند تعطیلات تابستانی و زمستانی مشغول به کار شوید.

کار بر روی دانشگاه

به شما اجازه داده می شود بدون اجازه کار در محوطه مدرسه ای که در آن تحصیل می کنید کار کنید، به شما اجازه داده می شود به عنوان دستیار تحقیق یا دستیار آموزشی کار کنید.

اجرای هنرمندان

لیست هنرمندان انجام شده که می توانند در کانادا بدون مجوز کار کار کنند خیلی طول می کشد تا در اینجا بحث کنند. به عنوان یک راهنما، اگر شما در تولید کانادا هستید، به احتمال زیاد نیاز به یک مجوز کار دارید. طراحان یکی از مشاغل در کانادا هستند که مجوز کار را ندارند.

سخنرانان عمومی

اگر شما یک سخنران مهمان برای یک رویداد خاص هستید، یک سخنران تجاری یا رهبر سمینار می توانید این کار را بدون مجوز کار انجام دهید، در صورتی که این رویداد بیش از ۵ روز طول نباشد.

اگر شما مایل به زندگی و کار در کانادا هستید، ما برای کمک به شما هستیم. ما درخواست برنامه ویزای مربوطه یا برنامه مهاجرتی را برای شما آسان می کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که ارزیابی دستی ما را کامل کنید تا ببینید آیا واجد شرایط هستید. با نتایج، ما برنامه کامل را برای شما پیدا خواهید کرد. امروز شروع کنید