مهاجرت به کانادا و معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت می کنند!
۲۳ آبان

مهاجرت به کانادا و معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت می کنند!

مهاجرت به کانادا و معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت می کنند!

در این مطالب سعی داریم به  مهاجرت به کانادا و معرفی مشاغلی در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت می کنند !بپردازیم.شاید این اطلاعات بتواند با توجه به تخصص های فعلی شما گامی موثر در انتخاب شغل و کسب و کار شما باشد.

آیا می دانستید که کانادا حقوق متوسط ​​را به مبلغ ۵۱،۰۰۰ دلار پرداخت می کند؟ این کاراکتر قابل توجهی بر اساس مطالعه و ارزیابی سایت Workpolis  در سال ۲۰۱۷ است. و این فقط  دستمزد یک کانادایی است! شما ممکن است بتوانید یک شغل در کانادا داشته باشید که به راحتی ۵،۰۰۰ دلار در ماه به دست آورید.شغل خود را در کانادا هم اکنون پیدا کنید!

بهترین مشاغل درآمدزا در کانادا چیست؟
اگر شما به خوبی کار می کنید، می توانید اطمینان حاصل کنید که شما و خانواده خود یک شیوه زندگی فوق العاده داشته باشید. در اینجا فقط برخی از مشاغلی هستند که می توانند حداقل ۵۰۰۰ دلار در ماه داشته باشند.

معرفی مشاغلی در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت می کند!

معرفی مشاغلی در کانادا که 5000 دلار در ماه دریافت  می کنند
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت  می کنند

مدیر حسابداری در کانادا

مدیران حسابداری قطعا می توانند حقوق و دستمزد بسیار سنگین را به دست آورند، که به طور متوسط ​​سالانه به ۸۳۰۰۰ دلار می رسد! اگر شما در عربستان سعودی کار می کنید، شما فقط به میزان متوسط ​​۵۳،۷۲۳ دلار دریافت خواهید کرد. دستمزد ساعتی در کانادا بسیار بالاتر است، به طور میانگین ۴۴hr در صندلی نشسته و دستمزد حتی می تواند به ۷۲hr افزایش یابد. بعضی از بهترین استان ها برای کار در کانادا به عنوان مدیر حسابداری، Nunavut ($ 67- $ 95)، آلبرتا ($ ۵۳- $ ۸۴) و انتاریو ($ ۵۰- $ ۷۲hr) هستند.

مشاوران مدیریت کسب و کار لیستی از بهترین شغل های پرداخت شده را در کانادا در سال ۲۰۱۸ با حداقل حقوق و دستمزد ۷۷،۷۲۸ دلار در نظر می گیرند. مشاور متوسط ​​می تواند ۳۶ دلار به دست آورد، در حالیکه با تجربه تر می شود ۵۳ دلار بدست می آورد. آیا شما یک مشاور تجاری هستید که به دنبال کار در کانادا هستید؟ پس از استان آلبرتا که ۳۹ دلار به ۵۰ دلار در ساعت می پردازد، مراجعه کنید. مانیتوبا حقوق مشاوران را حتی بهتر می کند، در اینجا می توانید در حدود ۳۵ تا ۵۶ دلار در ساعت درآمد کسب کنید.

معرفی مشاغلی در کانادا که 5000 دلار در ماه دریافت  می کند
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت  می کنند!

دانشجوی مهندسی جوان در کانادا

مهندسان هوا و فضا برای پروژه های هوافضا در حال رشد کانادا ،اهمیت زیادی دارند؛ به همین دلیل مهندس هوا فضا می تواند سالانه ۷۵،۴۰۰ دلار بدست آورند. برخی از استان هایی که بیشتر به صنعت هوافضا تمرکز می کنند عبارتند از بریتیش کلمبیا ($ ۳۹- $ ۶۳)، انتاریو ($ ۴۰- $ ۵۳) و کبک ($ ۴۴- $ ۷۴).

مهندسان نرم افزار نیز در لیست شغل هایی با تقاضای بالا هستند و حقوق آنها این را منعکس می کند. به عنوان یک مهندس نرم افزار در کانادا، شما می توانید به طور متوسط ​​۷۱،۰۰۰ دلار در سال بدست آورید. مهندس به طور متوسط ​​حدود ۴۳ دلار در ساعت به دست می آورد که چیزی برای مکث کردن در آن نیست.

اگر شما در امارات متحده عربی زندگی می کنید، معمولا به طور متوسط ​​۴۵۰۰ دلار در سال دریافت می کنید، تقریبا ۴۰ درصد کمتر  اگر در کانادا بودید! اگر شما در محوطه های تکنولوژی مثل آلبرتا کار می کنید، می توانید به عنوان یک مهندس نرم افزار به ارزش $ ۴۹hr به $ ۷۲ برسید. انتاریو نیز محل خوبی برای کار کردن است که می توانید ۴۶ دلاری به دست آورید. مانیتوبادر این فهرست به عنوان یکی از استان هایی است که دستمزد بالا پرداخت می کند، که در آن شما می توانید ۴۲ دلاری برای کار خود دریافت نمایید.

معرفی مشاغلی در کانادا که 5000 دلار در ماه دریافت  می کند
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت می کنند

جوشکار جوان در کانادا

به جوشکاران در فهرست ما بعنوان بهترین کارگران با بالاترین دستمزد پرداخته می شود. دستمزد جوشکار متوسط ​​می تواند در سال ۵۷،۰۰۰ دلار افزایش یابد، در حالیکه  بالای ۴۰ درصد افراد می توانند به ۶۵،۰۰۰ دلار برسند!

آیا می دانید که میانگین آمریکاییها تنها ۴۳٫۳۱۲ دلار در سال به عنوان یک جوشکار کسب می کنند؟ جای تعجب نیست که مردم، کانادا را انتخاب می کنند. با تشکر از صنعت فولاد قوی در کانادا و بازار مسکن در حال رشد، جوشکاری یک کار عالی برای آن است.

می خواهید که در کانادا کار کنید؟ از آلبرتا دیدن کنید که در آن شما می توانید مبلغ ۳۳ دلار تا ۴۵ دلار به دست آورید. نیوفاندلند و لابرادور (NFL) نیز محل خوبی برای جستجوی کار است که به طور متوسط ​​شما می توانید ۳۳ دلار به دست آورید. بریتیش کلمبیا حدود ۲۸hr به ۴۰hr می پردازد!

اگر شما یک داروساز حرفه ای هستید، کانادا فقط جای شماست. داروسازان با کمترین هزینه سالیانه ۵۴،۱۱۲ دلار به دست می آورند و افرادی با کسب درآمد بالا می توانند به ۱۴۴،۳۰۰ دلار افزایش پیدا کنند! اکثر داروسازان در کانادا هر سال ۱۰۴،۶۴۶ دلار دریافت می کنند.  بهترین مناطق در کانادا برای کار به عنوان داروساز در آلبرتا (۱۱۶ هکتار – ۱۳۸ دلار)، مانیتوبا (۱۱۰ هزاره – ۱۴۱ دلار) و کبک (۱۱۲ هجایی – ۱۶۱ دلار) است.

معرفی مشاغلی در کانادا که 5000 دلار در ماه دریافت می کند
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت  می کنند

دکترا پزشکی حرفه ای در کانادا

پزشکان خانواده  از بهترین کارکنان محسوب میشوند که در هر سال ۱۴۷،۱۰۰ دلار ومبلغ قابل توجهی به دست می آورند! به عنوان یک پزشک می توانید یک سال به طور متوسط ​​۶۱ دلار در ساعت به خانه ببرید و اگر شما یک دکتر بسیار با تجربه هستید، می توانید یک ۱۴۶ دلار فوق العاده بدست آورید! فقط توجه داشته باشید که اگر به عنوان یک پزشک در خارج از کانادا واجد شرایط باشید، باید به عنوان یک حرفه پزشکی باشید که باید مدارک مورد نیاز توسط هیئت های پزشکی یا سازمان های محلی را ارزیابی کنید.

به پرستاران ثبت شده نیز به دلیل کمبود های پزشکی در کشور، در کانادا مبالغ بالا پرداخت می شود. به طور متوسط، اغلب پرستاران ثبت شده می توانند در سال ۷۳،۰۰۰ دلار درآمد کسب کنند و حدود ۳۷ دلاری به دست آورند. مناطقی مانند باهاما فقط به پرستاران واجد شرایط یک ساله ۳۴،۱۷۳ دلار میپردازند، در حالی که مکانهایی مانند مکزیک تنها ۷،۶۹۶ سال به طول می انجامد.

برخی از نواحی کانادا که به دلیل کمبود پرستاران ثبت شده ماهر به شدت آسیب دیده اند، عبارتند از NWT ($ 56hr- $ 73hr)، Nunavut ($ 68hr- $ 87hr) و Yukon ($ 46hr- $ 61hr). شما باید بدانید که اگر برای کالج خود در خارج از کانادا واجد شرایط شوید، قبل از اینکه بتوانید در کانادا کار کنید، باید با مجوز پزشکی محلی در استان که پیش از شما زندگی می کنید ثبت نام کنید.

اینجا کار شما را نمیتوان دید؟ نگران نباشید، ممکن است برخی از شغل هایی را که کانادا در جستجوی آن هستید داشته باشیم!

معرفی مشاغلی در کانادا که 5000 دلار در ماه دریافت می کند
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت  می کنند

آشپز ماهر در کانادا

آشپزها می توانند حداقل ۳۳،۰۰۰ دلار در سال کسب کنند، به طور متوسط ​​ به میزان ۱۳ دلار در ساعت است. آیا می دانستید که یک آشپز در فیلیپین به طور متوسط ​​به میزان ۲،۷۴۱ دلار درآمد دارد؟ دلایل بسیاری وجود دارد که چرا مردم ، کانادا را انتخاب می کنند، مشاغل با دستمزد بهتر فقط یکی از دلایل آن است. بعضی از بهترین استان های نیازمند آشپزی با دستمزد و پرداختی بالا  یوکان (۱۸٫۲ دلار) و نونووت (۱۸٫۶۳ ساعت) است.

شغل کشاورز شاد در کانادا
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت  می کنند

شغل کشاورز شاد در کانادا

کارگران مزرعه می توانند به طور متوسط ​​۴۵،۷۸۱ دلار در سال درآمد کسب کنند. بعضی از بهترین مکان ها برای کار در آلبرتا (۲۰ تا ۳۰ دلار) و ساسکاچوان (۲۰ دلار تا ۲۹ دلار) است که یکی از بزرگترین صنایع کشاورزی در کل کانادا است.

کار کردن به عنوان یک برقکار می تواند شما را صاحب به طور متوسط ​​سالانه ۶۲،۳۶۶ دلار دستمزد خالص کند.

بهترین استان هایی که بالاترین دستمزد پرداخت می شود عبارتند از: آلبرتا ($ ۳۴hr- $ 37)، NFL ($ 33hr)، انتاریو ($ ۳۰hr)، کبک ($ ۳۳hr) و ساسکاچوان ($ ۳۴hr).

بازرسان ساختمان به واسطه رشد بازار مسکن و ارزش املاک و مستغلات قطعا در تقاضا هستند. به عنوان یک بازرس ساختمانی، می توانید به طور میانگین ۵۸،۸۹۷ دلار در سال با هزینه ساعتی ۳۲ دلار درآمد کسب کنید. آلبرتا را چک کنید ($ ۴۵hr- $ 63hr) و NFL ($ 35- $ 39hr) که استخدام برخی از بهترین حسابرسان ساختمانی در کانادا است.

عوامل املاک و مستغلات می توانند به طور متوسط ​​۵۹،۵۵۹ دلار در سال کسب کنند! بهترین بازار مسکن در کانادا در حال حاضر در NFL است که هر چیزی را از ۶۱ دلار به ۲۰۵ دلار افزایش می دهد. این تنها استان نیست که در بازار برای یک عامل خوب املاک و مستغلات است. ساسکاچوان مایل است که به طور متوسط ​​۵۳hr به ۱۱۶hr پرداخت، در حالی که نیوبرانزویک حدود ۵۰hr پرداخت با برخی از بهترین نمایندگان املاک و مستغلات تا ۹۸hr می پردازد!

رانندگان کامیون های سنگین
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت  می کنند

رانندگان کامیون های سنگین در کانادا

رانندگان کامیون های سنگین به لطف تعداد زیادی از رانندگان که در ۱۰ سال آینده بازنشسته می شوند، به خوبی کسب درآمد ما کنند. این بدان معنی است که اگر شما یک راننده کامیون سنگین هستید، می توانید سالانه ۵۰،۵۰۰ دلار درآمد کسب کنید! بعضی از استانهایی که به شدت تحت تاثیر فقدان راننده کامیون های ماهر هستند، عبارتند از: آلبرتا ۲۷ دلار (مناطق شمال غربی (۲۷ تا ۳۲ دلار) و یوکون (۲۹ تا ۳۵ دلار در ساعت).

توسعه دهندگان وب به لطف صنایع تکنولوژیکی در حال رشد جهانی، در کانادا شکوفا می شوند. به عنوان یک توسعه دهنده وب در کانادا، می توانید سالانه ۵۸،۰۴۰ دلار کار کنید. به طور متوسط دستمزد ​​شما می توانید به ۲۸ دلار افزایش پیدا کند که همچنین می تواند به قیمت ۴۶ دلار افزایش یابد. بهترین استان ها به عنوان یک توسعه دهنده وب در آلبرتا (۲۹ تا ۵۰ دلار)، انتاریو (۲۹ دلار) و کبک (۲۸ تا ۴۳ دلار در هر ساعت) کار می کنند.

کارفرمایان مواد غذایی در کانادا همچنین می توانند حقوق و دستمزد کافی را با ۲۴۰۰۰ دلار کسب کنند. اگر شما این کار را کرده اید، باید سعی کنید که در سرزمین های شمال غربی کار کنید که هر مبلغی از ۱۶ تا ۳۰ دلار و ساسکاچوان که به مبلغ ۱۳ تا ۲۰ دلاری می پردازد، دریافت کنید.

رانندگان کامیون های سنگین
معرفی مشاغل در کانادا که ۵۰۰۰ دلار در ماه دریافت می کنند

خدمت رسانی بار در کانادا

خدمتکار در کنار خدمه است و پسران کانادایی معتقد به ایمنی قوی هستند، در حالیکه خانم های معمولی  در حدود ۲۵،۳۵۰ دلار در سال کسب درآمد می کنند. از آنجا که بازار توریستی بزرگ، کار کردن به عنوان خدمتکار یا خدمات تمیز کردن می تواند بسیار سودآور باشد، به خصوص اگر در مناطق شمال غربی که حدود ۱۷ تا ۲۲ دلار هزینه می کنند،  به راحتی می توانید کار کنید. کبک نیز محل خوبی برای کار کردن به عنوان خدمتکار (۱۶٫ ۵۰ دلار – ۱۹ ساعته) است، مخصوصا اگر شما یک  فرانسوی هستید.

بارها ۱۱ دلار در ساعت افزایش می یابند و برخی از مکان های بهتر برای کار آلبرتا (۱۵ تا ۲۲ دلار)، کبک (۲۴ دلار و ۲۴ ساعت) و ساسکاچوان (۱۵ دلار – ۲۳ دلار) است. یکی از چیزهایی که باید بدانید این است که کانادایی ها فوق العاده خوب عمل می کنند. متوسط ​​کانادایی حداقل ۲۰ درصد را به خود اختصاص داده است، بنابراین اگر می دانید که چگونه کار کنید، می توانید از راهنمایی های بسیار شیرین، مخصوصا در فصل تعطیلات، به خانه ببرید!

آیا شما هر کدام از کارهای فوق را دارید؟ فکر می کنید که شما چه چیزی را برای کانادا به خانه جدید خود می دهید؟