معرفی ۵ شهر از بهترین ایالات کانادا برای مهاجرت به کانادا
۲۵ بهمن

معرفی ۵ شهر از بهترین ایالات کانادا برای مهاجرت به کانادا

معرفی ۵ شهر از بهترین ایالات کانادا برای مهاجرت به کانادا

هنگامی که یک فرد تصمیم به رفتن به یک کشور جدید می گیرد با در نظر گرفتن عوامل مختلفی از قبیل اشتغال برای زنده ماندن، آموزش برای کودکان، محله محلی برای زندگی، امنیت منطقه انتخاب شده و در نظر گرفتن سایر نیازهای روزانه است. در این مقاله قسط داریم تا ۵ شهر از بهترین ایالات کانادا برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

اگر یک فرد در حال گذراندن درآمد خود به کشوری دیگر است، همیشه می خواست در بهترین شهر این کشور اقامت کند. کانادا به طور کلی به سمت مهاجرین بسیار استقبال می کند، اما ما پنج کشور برتر دنیا را برای شما انتخاب کرده ایم که می توانید در آنجا باقی بمانید و با مسالمت آمیز کار کنید. در اینجا ۵ شهر برتر برای مهاجرین در کانادا زندگی می کنند.

 ۵ شهر برای مهاجرینی که در کانادا زندگی می کنند

# ۱ – اتاوا، انتاریو – بهترین فرصت های شغلی و مراقبت های بهداشتی

با افتتاح پایتخت کشور، اوتاوا بزرگترین شهر کانادا است. با توجه به جمعیت رو به رشد، شهر همچنین فرصت های شغلی خود را در زمینه های مختلف از قبیل بهداشت و مراقبت و غیره فراهم می کند. اتاوا مرکز مراکز تحقیقاتی است که به مهاجران اجازه می دهد تا در این بخش کار کنند. نه تنها بخش تحقیق بلکه بخش فناوری نیز رونق این شهر است. جذب بیشتر مهاجران نسبت به آن.

اتاوا نیز یک شهر است که در آن مردم از جایی که کشورها زندگی می کنند و کار می کنند تا شهر را لمس قومی بیشتر کنند. بر طبق گزارش مجله مونیزن اتاوا در رتبه اول در مقایسه با دیگران در مورد فرهنگ زندگی و فرهنگ رتبه بندی شده است. صحبت از فرهنگ کار، بسیار زیاد است زیرا هر شخص چهارم در شهر مهاجر است.

این شهر همچنین برای فعالیت های در فضای باز خود مانند اسب سواری، اسکیت، یوگا، دوچرخه سواری و غیره شناخته می شود. مهاجرانی که قصد ورود به کانادا را دارند، بهترین مکان برای دیدار و کشف است.

معرفی 5 شهر از بهترین ایالات کانادا برای مهاجرت به کانادا
معرفی ۵ شهر از بهترین ایالات کانادا برای مهاجرت به کانادا

 # ۲ – واترلو، انتاریو – حضور شرکت های غول پیکر فرصت های خوبی برای مهاجرین فراهم می کند تا برای حل و فصل

واترلو یک شهر کوچکی کوچک با ۱۱۰ هزار جمعیت است اما با رویاهای بزرگ. در سال ۲۰۰۷ واترلو به عنوان یک جامعه هوشمند توسط انجمن انجمن هوشمند نیویورک اهدا شد. این به راحتی می تواند ثابت شود که راهرو تورنتو واترلو مرکز مراکز فن آوری غول پیکر مانند IBM، گوگل، RIM و بسیاری دیگر است. در واترلو آموزش و پرورش آینده یکی از بهترین دانشگاه های دانشگاه واترلو و دانشگاه ویلفرد لوریر است. ساخت قسمت معروف واترلو در میان دانش آموزان.

با وظیفه شغلی واترلو فرصت های شغلی زیادی دارد. واترلو مشغول کار در مسابقات با شهرهای بزرگ دیگر است، اما اگر هزینه زندگی را مقایسه کنیم بسیار پایین تر از هر یک از شهرهای بزرگ است. واترلو به شما با کیفیت بسیار بالای استاندارد زندگی با هزینه بسیار پایین می دهد. همه چیز در واترلو به راحتی قابل دسترسی است.

# ۳ – رجینا، ساسکاچوان – صنعت نفت و گاز در اینجا فرصت های شغلی و اشتغال را فراهم می کند

رجینا دومین استان بزرگ با جمعیت حدود ۲۲۶،۰۰۰ است و این شهر پایتخت ساسکاچوان است. رجینا یک شهر چند فرهنگی است که در آن شما مردم را از کشورهای مختلف خواهید یافت. شما می توانید افراد با زبان های مختلف در رجینا را بدانید.

رجینا دارای صنایع نفت و گاز طبیعی است که فرصتی عالی برای مهاجران فراهم می کند. با صنایع، شما از آب و هوای شدید از زمستان های سرد سرد تا تابستان های مرطوب با خورشید در بالای صفحه شگفت زده خواهید شد.

# ۴ – Brossard، Quebec- ارائه حوزه خوبی برای تحصیل و کسانی که مایل به انتخاب قانون به عنوان حرفه ای هستند

Brossard یک شهر مهاجر است که ۳۶ درصد از کل جمعیت مهاجران را تشکیل می دهد. مهاجران ساکن در Brossard از جوامع مختلف مانند چینی، اسپانیایی، عربی، فارسی و بسیاری دیگر هستند.

Brossard بیشتر از یک منطقه حومه ای است، هرکس که مایل به امکانات بالاتری باشد، می تواند به راحتی به مونترال رفت و آمد کند. محدوده وسیعی برای مهاجرانی است که مایل به تحصیل و پیگیری حرفه خود در قانون، کسب و کار و مراقبت های بهداشتی هستند، زیرا براسارد بهترین موسسه برای این مهاجرت است و این مهاجرت وزیر مهاجرت، د لا دیوریست و اداره مهاجرت است.

# ۵ – براندون، مانیتوبا – حقوق بالا را ارائه می دهد – یکی از مهاجرت های ماهر یکی از موارد مورد علاقه در کانادا است

براندون در کنار رودخانه مانیتوبا است. براندون همانند واترلو، حقوق بالا و هزینه پایین زندگی را تامین می کند. بر خلاف بسیاری از شهرهای کانادا، در براندون، زبان اول انگلیسی یا فرانسوی نیست و بیشتر زبان مشترک در براندون اسپانیایی، ماندارین است. Maple Leaf Foods بزرگترین کارفرمای منطقه است و از سال ۲۰۱۰، بسیاری از مهاجران ماهر را جذب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *