مهاجرت به ساسکاچوان کانادا در ۲۰۱۹
۲۳ بهمن

مهاجرت به ساسکاچوان کانادا در ۲۰۱۹

مهاجرت به ساسکاچوان کانادا در ۲۰۱۹

Saskatchewan Immigration 2019

ساسکاچوان یک استان در مرکز کانادا است که به لطف فراوانی از مواد معدنی، نفت، گاز طبیعی و پتاس، دارای رشد اقتصادی است. با جوامع دوستانه، هزینه های معقول زندگی، تعداد زیادی شغل و آفتاب بیشتر از هر استان دیگر کانادا، ساسکاچوان یک مقصد بسیار محبوب برای کانادایی های جدید است. ساده ترین راه برای مهاجرت به ساسکاچوان کانادا در ۲۰۱۹ با نامزد استانی در سیستم اکسپرس ورودی مهاجرت به کانادا است.

اکسپرس ورود ساسکاچوان

برنامه نامزدی مهاجرین ساسکاچوان (SINP) اجازه می دهد تا استان را به معرفی افرادی که برای ورود به کانادا توسط دولت فدرال که دارای مهارت و تجربه مورد نظر در اقتصاد محلی هستند، معرفی کنند. علاوه بر کمک به افرادی که دارای مهارت های دقیق هستند که تقاضای زیادی در سطح محلی دارند، PNP ساسکاچوان همچنین به افرادی که در حال حاضر در ساسکاچوان زندگی می کنند و کار می کنند یا مایل به سرمایه گذاری یا شروع کسب و کار در استان هستند کمک می کند. فرایند مهاجرت ساسکاچوان از طریق SINP به افراد واجد شرایط و خانواده ها اجازه می دهد تا با اعمال مستقیم به دولت کانادا، روند مهاجرت را مشکل تر و پیچیده تر کنند. اتباع خارجی می توانند از طریق SINP به دو روش مختلف به ساسکاچوان مهاجرت کنند. اولین گزینه این است که مستقیما به برنامه نامزدهای استان ساسکاچوان بفرستید با ارسال برنامه به بیان ابراز علاقه یا EOI. اگر نامزد شده باشد، مهاجر احتمالی می تواند یک نمای جدید اکسپرس ورود ایجاد کند و اعتبارات خود را در سیستم وارد کند.

گزینه دیگر این است که با ایجاد یک نمایه ورودی جدید اکسپرس، روند مهاجرت ساسکاچوان آغاز شود و به طور رسمی نشان دهنده علاقه به استان باشد. مهاجرت ساسکاچوان پس از آن می توانید افراد مورد علاقه را انتخاب کنید و از آنها دعوت کنید تا به SINP اعتراض کنید. پس از نامزد شدن، نمایه اکسپرس ورود شما بلافاصله با گواهی نامزدی ساسکاچوان به شما داده می شود که به شما امتیاز اضافی ۶۰۰ در سیستم رتبه بندی جامع داده می شود. بعدا می توانید یک دعوت نامه برای درخواست (ITA) برای اقامت دائم در کانادا در طول قرعه کشی اکسپرس بعدی دریافت کنید. تجربه کارشناس مهاجرت به کانادا ما می تواند مشخصات ورود اکسپرس خود را برای مهاجرت ساسکاچوان را از طریق SINP 2018 بهینه سازی نماید. ما همچنین می توانیم به درخواست شما در PNP ساسکاچوان کمک کنیم و اگر بتوانید نامزد دریافت کنید می توانید درخواست حرفه ای خود را در کانادا کانادا حرفه ای کنید. درخواست های اقامت دائم کانادا که از طریق اکسپرس ورودی ارسال می شوند بسیار سریعتر مورد رسیدگی قرار می گیرند، زیرا اکثر درخواست ها در کمتر از ۶ ماه محاکمه می شوند.

علاقه مند به مهاجرت ساسکاچوان هستید؟ امروز برای مشاوره رایگان با حرفه ای مهاجرت با تجربه تماس بگیرید.

برنامه نامزدهای استان ساسکاچوان

برنامه نامزدی ساسکاچوان ۲۰۱۸ دارای سه دسته واجد شرایط برای افرادی است که مایل به زندگی و کار در استان هستند. علاوه بر سرعت پردازش درخواست از طریق ورود اکسپرس، SINP نیز پشتیبانی بسیار خوبی را برای مهاجران شرکت کننده فراهم می کند.

برنامه نامزد مهاجرتی ساسکاچوان ۲۰۱۸ ردههای صفحه:

طبقه کارگر ماهر بین المللی
ساسکاچوان تجربه رده
طبقه کارآفرین و مزرعه
طبقه کارگر ماهر بین المللی
این رده سنتی ساسکاچوان PNP برای مهاجران بالقوه است که آموزش و پرورش، تجربه کار ماهر، مهارت زبان، و یا توانایی های دیگر است که آنها را به خوبی برای زندگی و کار در ساسکاچوان مناسب است. طبقه کارگر ماهر دارای ۳ زیر شاخه است.

برنامه اسکیل ورکر سلسکاچوان

پیشنهاد استخدام زیر رده
مشاغل در زیرمجموعه تقاضا
ساسکاچوان اکسپرس ورودی زیر رده
اگر شما یک پیشنهاد شغلی از یک شرکت در ساسکاچوان دریافت کرده اید، تجربه کاری را در یک کار “تقاضا” که نیاز به تحصیلات تکمیلی و یا زمان به عنوان یک شاگرد دارد یا پذیرفته است به عنوان بخشی از استخر اکسپرس اقامت شهروندی و مهاجرت کانادا این دسته ممکن است برای شما باشد

اشتغال جریان PNP

بخش خدمات استخدام بخش PNP کارگران ماهر بین المللی ماهر ساسکاچوان برای کارگران ماهر با پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای واجد شرایط در استان است. به منظور واجد شرایط بودن این جریان برنامه نامزد مهاجرتی ساسکاچوان، متقاضیان باید چندین مورد را برآورده سازند.

شایستگی:

شما باید حداقل ۱۰ سال تجربه کاری در شغل مورد نظر خود را در ۱۰ سال گذشته داشته باشید
شما باید توانایی های زبان مناسب را با حداقل معیار زبان کانادایی (CLB) داشته باشید
شما باید ۶۰ امتیاز یا بیشتر از ۱۰۰ امتیاز در شبکه نقاط SINP نشان داده شده در زیر داشته باشید
شما باید مدارک قانونی مجوز را طبق قوانین قانونی ساسکاچوان مشخص کنید اگر شغل مورد نظر شما یک تجارت حرفه ای و یا اجباری است
شما باید یک نامه تایید صلاحیت نامه نامزد معتبر ساسکاچوان را ارائه دهید تا ثابت کند که شما یک کار دائمی و کامل در استان در یک تجارت مشخص شده یا مشاغل طبقه بندی شده به عنوان طبقه بندی ملی شغلی (NOC) سطح A، B یا ۰ ارائه شده است. لطفا نمودار NOC ما را در زیر فهرست مشاغل مورد نیاز برای ساسکاچوان ببینید.

شبکه ارزیابی نقطه برنامه مهاجرتی ساسکاچوان:

اتصال به ساسکاچوان و سازگاری – حداکثر ۳۰ امتیاز
آموزش و پرورش – حداکثر ۲۳ امتیاز
تجربه کاری – حداکثر ۱۵ امتیاز
سن – حداکثر ۱۲ امتیاز
توانایی زبان – حداکثر ۲۰ امتیاز
بزرگترین بخش شبکه نقاط SINP اتصال ساسکاچوان است. داشتن یک از نزدیکان، مانند یک خواهر یا برادر، عمه، عمو، والدین، خواهرزاده، برادرزاده یا پسر عموی خود، که در ساسکاچوان زندگی می کند و یک مهاجر دائم یا شهروند کانادا است، ارزش ۲۰ امتیاز دارد. تجربه قبلی در یک موسسه آموزشی شناخته شده در ساسکاچوان ارزش ۵ امتیاز دارد. تجربه قبلی در ساسکاچوان برای حداقل یک سال نیز ارزش ۵ امتیاز دارد.

 تقاضای شغلی در جریان کارگر ماهر

شاخه های تقاضای شغلی طبقه کارگر ماهر ساسکاچوان PNP برای کارگران ماهر است که پیشنهاد شغلی در استان ندارند، اما در حرفه شان تقاضای زیادی دارند. برای درخواست این جریان SINP، الزامات مختلفی وجود دارد که باید متقاضی آن را داشته باشد.

شایستگی:

شما باید یک یا چند سال تجربه کاری در ده سال گذشته داشته باشید که مربوط به حوزه آموزش یا تحصیل شما می شود و در حرفه حرفه ای با مهارت بالا طبقه بندی شده است که به عنوان “۰”، “A” یا “B” طبقه بندی می شود. این شغل نیز باید توسط “مهاجرت ساسکاچوان” “تقاضا” مورد توجه قرار گیرد.
شما باید نمره زبان CLB 4 یا بالاتر داشته باشید
شما باید نمره برنامه نمره سمبلیک ساسکاچوان یا ۶۰ یا بالاتر را داشته باشید، همانطور که در شبکه نقطه ای SINP که در بالا ذکر شده است محاسبه شده است
شما باید حداقل ۱۲ ماه آموزش، کارآموزی یا تحصیلات تکمیلی را که به درجه، گواهینامه یا دیپلم رسیده اید، برسانید و با تحصیلات معادل کانادایی قابل مقایسه باشد
شما باید یک طرح صحیح انحلال داشته باشید و همچنین تأییدیه صندوق های انکشاف کافی
اگر شغل شما در ساسکاچوان تنظیم می شود و نیازمندی مجوز اجباری است، شما باید مدارک قانع کننده ای را در اختیار دستگاه نظارتی محلی قرار دهید.

جریان ورودی اکسپرس ساسکاچوان

بخش اکسپرس ورودی SINP International Skilled Worker Category برای کارگران ماهر است که در پایگاه نامزد شهروندی و مهاجرت کانادا سیستم ورود اکسپرس هستند. تعدادی از الزامات وجود دارد که باید برای اینکه یک مهاجر بالقوه برای این جریان PNP ساسکاچوان واجد شرایط باشد، باید رضایت داشته باشید.

شایستگی:

شما باید به استخر ورود CIC اکسپرس پذیرفته شوید و یک شماره نمایه و همچنین یک کد معتبر شغلی داشته باشید. مشخصات کانادایی اکسپرس ورود شما همچنین باید به روز و دقیق باشد.
شما باید حداقل یک سال تحصیل یا آموزش را در یک مدرسه متوسطه ادامه دهید که منجر به دیپلم، گواهی، درجه یا معادل قابل تایید
شما باید نمره ۶۰/۱۰۰ امتیاز یا بالاتر را در زیر شبکه ارزیابی PNP ساسکاچوان که در بالا نشان داده شده است داشته باشید
شما باید سطح قابل قبولی از تجربه کاری خود را در زمینه خود داشته باشید. برای حرفه ای ماهر در خارج از معامله، برنامه مهاجرتی ساسکاچوان مشتمل بر حداقل ۱۲ ماه تجربه کاری در ۱۰ سال گذشته است. برای کارهای ماهر، شما باید در طول ۵ سال گذشته دو سال تجربه کاری خود را در تجارت تخصصی ماهر خود داشته باشید. پیش نیاز شرایط کار می تواند برای افراد حرفه ای و غیر حرفه ای مورد ملاحظه قرار گیرد اگر آنها دارای ۱۲ ماه تجربه کاری ماهر در کانادا باشند، در صورتی که در شغلی با مهارت بالا طبقه بندی شده اند به عنوان NOC “A”، “B”، یا “۰” در تقاضا در استان ساسکاچوان مورد توجه قرار گرفته است. اگر شغل شما مستلزم داشتن مجوز توسط یک سازمان نظارتی خاص باشد، همچنین باید مدارک مربوط به واجد شرایط بودن مجوز را به برنامه نامزدی مهاجرت ساسکاچوان ارائه دهید.
شما باید سطح زبان اعلام شده در نمای ورود ساسکاچوان اکسپرس خود را با نتایج آزمون معتبر زبان از یک سازمان آزمایشی شناخته شده ثابت کنید
شما باید دارایی کافی برای حل و فصل داشته باشید و همچنین یک طرح استقرار واقع بینانه که توسط مهاجرت ساسکاچوان تعیین شده باشد.

 تقاضای شغل ها در ساسکاچوان:

شغل های زیر “درخواست” توسط برنامه نامزد ساسکاچوان در نظر گرفته شده است. متقاضیانی که مشاغل آنها تحت یک طبقه بندی ملی شغلی ملی (NOC) طبقه بندی شده اند نسبت به موارد ذکر شده در زیر تحت شرایط ویژه SINP با مشاغل با کیفیت بالا مشغول به کار نیستند.

مته های نفت و گاز / سرویس دهندگان / آزمایش کنندگان یا کارگران مرتبط (NOC 8232، سطح مهارت B)
نجار (NOC 7271، سطح مهارت B)
Steamfitters / Pipefitters / نصب کننده سیستم Sprinkler (NOC 7252، سطح مهارت B)
سقف / شینگلرز (NOC 7291، سطح مهارت B)
استادان دانشگاه (NOC 4121، سطح مهارت A)
برق صنعتی (NOC 7242، سطح مهارت B)
لوله کش (NOC 7251، سطح مهارت B)
کلیسای سازنده (NOC 7281، سطح مهارت B)
الکتریک ها، به جز کارشناسان حرفه ای صنعت و نیرو (NOC 7241، سطح مهارت B)
Finishers بتن (NOC 7282، سطح مهارت B)
ناظران / حمل و نقل جاده ای و سایر اپراتورهای حمل و نقل زمینی (NOC 7222، سطح مهارت B)
تکنسین های شبکه کامپیوتری (NOC 2281، سطح مهارت B)
مدیران توسعه کسب و کار / پژوهشگران / مشاوران بازاریابی (NOC 4163، سطح مهارت A)
تکنولوژیست های شیمیایی / تکنسین ها (NOC 2211، سطح مهارت B)
برآورد ساخت و ساز (NOC 2234، سطح مهارت B)
پیمانکاران / تهیه کنندگان / Finishers / Lathers (NOC 7284، سطح مهارت B)
تکنسین های پشتیبانی کاربر (NOC 2282، سطح مهارت B)
پیمانکاران خدمات کشاورزی / سرپرستان مزرعه / دامداران ویژه (NOC 8252، سطح مهارت B)
نقاشان / تزئینات (NOC 7294، سطح مهارت B)
مدیران ساختمان (NOC 0711، سطح مهارت ۰)
تبرید / مکانیک تهویه مطبوع (NOC 7313، سطح مهارت B)
بازرسان ماشینکاری / ماشینکاری / ابزار (NOC 7231، سطح مهارت B)
تکنولوژیست های بیولوژیک / تکنسین ها (NOC 2221، سطح مهارت B)
تحلیلگران / مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171، سطح مهارت A)
کارگران فلز ورق (NOC 7233، سطح مهارت B)
مهندسین / تکنسین های مهندسی برق یا الکترونیک (NOC 2241، سطح مهارت B)
مهندسین عمران (NOC 2131، سطح مهارت A)
Glaziers (NOC 7292، سطح مهارت B)
تکنسین خدمات الکترونیک لوازم خانگی و تجاری (NOC 2242، سطح مهارت B)
ابزار و یا Die ساز (NOC 7232، سطح مهارت B)
ریاضیدانان / آمار / مشاوران (NOC 2161، سطح مهارت A)
مقره ها (NOC 7293، سطح مهارت B)
پیش نویس تکنولوژیست ها / تکنسین ها (NOC 2253، سطح مهارت B)
Tilesetters (NOC 7283، سطح مهارت B)
برنامه نویسان کامپیوتر / توسعه دهندگان رسانه های تعاملی (NOC 2174، سطح مهارت A)
مکانیک تجهیزات سنگین (NOC 7312، سطح مهارت B)
Millwrights ساخت و ساز / مکانیک صنعتی، به استثنای نساجی (NOC 7311، سطح مهارت B)
مربیان خودرو (NOC 7322، سطح مهارت B)
سازه های فلزی / سازه های فلزی و یا سازندگان (NOC 7235، سطح مهارت B)
متخصصان خدمات خودرو / تعمیرات مکانیک کامیون و اتوبوس / تعمیرکارهای مکانیکی (NOC 7321، سطح مهارت B)
تکنولوژیست ها / تکنسین های زمین شناسی (NOC 2254، سطح مهارت B)
حسابرسان مالی / حسابداران (NOC 1111، سطح مهارت A)
مهندسان مهندسی مکانیک / Technicia

حسابرسان مالی / حسابداران (NOC 1111، سطح مهارت A)
تکنولوژیست های مهندسی مکانیک / تکنسین ها (NOC 2232، سطح مهارت B)
مهندسین برق / الکترونیک (NOC 2133، سطح مهارت A)
تکنسین های تست سیستم (NOC 2283، سطح مهارت B)
ناظران، نفت / گاز / فرآوری مواد شیمیایی / نرم افزار (NOC 9212، سطح مهارت B
سازندگان پوشش کف (NOC 7295، سطح مهارت B)
ناظران، حمل و نقل خودرو (NOC 7305، سطح مهارت B)
مهندسان مکانیک (NOC 2132، سطح مهارت A)
پیمانکاران و سرپرستان، معاملات نجاری (NOC 7215، سطح مهارت B)
کارگران نصب و راه اندازی / تعمیرات مخابرات (NOC 7246، سطح مهارت B)
متخصصان فروش فنی یا تجارت عمده فروشی (NOC 6221، سطح مهارت A)
جوشکاران / اپراتور ماشین آلات مرتبط (NOC 7237، سطح مهارت B)
پیمانکاران / سرپرستان و سایر معامله های ساخت و ساز، نصب، تعمیرات و تعمیر و نگهداری (NOC 7219، سطح مهارت B)
مهندسین / طراحان نرم افزار (NOC 2173، سطح مهارت A)
ماشین ساز (NOC 7316، سطح مهارت B)
بازرسان محصولات کشاورزی و ماهی (NOC 2222، سطح مهارت B)
پیمانکاران / ناظران / خدمه تجهیزات سنگین ساخت و ساز (NOC 7217، سطح مهارت B)
سرپرست، غذا / نوشیدنی / تنباکو (NOC 9213، سطح مهارت B)
پیمانکاران / ناظران / خدمه اپراتورهای تجهیزات سنگین (NOC 7302، سطح مهارت B)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *