مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا ۲۰۱۹
۲۱ اسفند

مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا ۲۰۱۹

مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا ۲۰۱۹مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا ۲۰۱۹

نیوبرانزویک، واقع در شرق کانادا، یکی از سه استان دریایی شناخته شده برای جوامع دوستانه و امن به حساب می آید. استان نیوبرانزویک جمعیت ۷۵۰،۰۰۰ و شامل سه شهر عمده است.

مانکتون بزرگترین شهرستان در نیوبرانزویک با ۱۲۰،۰۰۰ جمعیت است، و به عنوان “توپی” از ماریتیم با توجه به موقعیت استراتژیک آن در تقاطع جزیره پرنس ادوارد، نوا اسکوشیا، و NB شناخته شده است.

در ۱۰۰،۰۰۰ ساکن، منطقه سنت جان بزرگترین، شهر پرتغالی شلوغ با یک پالایشگاه نفت و بسیاری از گیاهان صنعتی به شمار می آید.

پایتخت Frederiction دارای ۸۰،۰۰۰ ساکن است و یکی از زیباترین شهرهای کشور به شمار می آید که دارای پارک های باورنکردنی، مسیرهای پیاده روی و رودخانه ای زیبا در وسط شهر می باشد.

به دلیل ریشه های آن به عنوان یک کلنی فرانسوی، نیوبرانزویک خانه بزرگ زبان فرانسه است: یک سوم از ساکنان آن فرانسوی صحبت می کنند ، اگر چه بسیاری نیز به زبان انگلیسی مسلط هستند. این استان رسما دوزبانه است و در سال ۱۹۶۹زبان فرانسه به عنوان زبان رسمی شناخته شد.

نیوبرانزویک به محل مناسب برای کسی که به دنبال تجربه یک ترکیب منحصر به فرد از مناطق روستایی، کنار دریا و شیوه زندگی شهری، و مردم ساکن در این استان است معمولا لذت بردن از کیفیت عالی زندگی نیوبرانزویک همچنین دارای برخی از مقرون به صرفه ترین مسکن در کانادا با خانه های کاملا جداگانه است که به اندازه کافی برای یک خانواده که اغلب در هر سه شهر عمده فروشی کمتر از ۲۰۰،۰۰۰ دلار فروش می کند.

سیستم اکسپرس ووردی سریعترین راه برای مهاجرت به کانادا و شهر نیوبرانزویک است.


اکسپرس اینتری نیوبرانزویک اکسپرس اینتری نیوبرانزویک

اگر شما علاقه مند به رفتن به نیوبرانزویک و تبدیل شدن به یک شهروند کانادا هستید، برنامه نامزدی استان نیوبرانزویک (NBPNP) برای شما مناسب است.

PNP نیوبرانزویک طراحی شده است تا ورود سریع مهاجرت به کانادا را به افرادی که مهارت و منابع ارزشمندی دارند که در اقتصاد محلی استان تقاضا می شود، طراحی کنند. یک مهاجر آینده نگر می تواند یک برنامه مهاجرت استانی NB گواهی نامزدی با ارسال یک ابراز تمایل (EOI) فرم را به مهاجرت نیوبرانزویک خارج از اکسپرس ورودی به دست آورد..

مهاجر بالقوه همچنین می تواند این روند را با ایجاد یک ورودی کانادا ورود به اکسپرس و به طور رسمی ابراز علاقه به مهاجرت نیوبرانزویک آغاز کند.

اگر نامزد شده، فرد می تواند یک نمای جدید اکسپرس ورود ایجاد نماید و مدارک شناسایی مدارک استانی خود را وارد کند.

سپس NBPNP می تواند به طور مستقیم از طریق سیستم ورودی اکسپرس با شخص تماس بگیرد و از آنها دعوت کند تا به برنامه اعمال شوند. این روش به شدت توصیه می شود زیرا همچنین متقاضیان را قادر می سازد که مشخصات خود را در اکسپرس ورودی همراه با ابراز علاقه خود اضافه کنند.

پس از کاندیدا، گواهی نامزدی یک کاندیدا می توان به مشخصات ورود به اکسپرس خود را با PNP NB، که بلافاصله اعتبار خواهد شد که فرد مبتلا به ۶۰۰ نقطه تحت اکسپرس ورودی جامع سیستم رتبه بندی یا CRS اضافه شده است.

پس از آن، ملیت خارجی باید امتیاز کراس اوراق بهادار اکسپرس بالا را برای دریافت دعوت نامه برای درخواست (ITA) به عنوان یک مهاجر دائم کانادا دریافت کند. هنگامی که از طریق اکسپرس ورود انجام می شود، این فرایند بسیار سریع از ابتدا تا انتها به کمتر از ۶ ماه می رسد.

متخصص مهاجرت کانادا ما با کمک بهینه سازی نمایه اکسپرس ورودی خود برای مهاجرت به کانادا می تواند به مردم کمک کند تا نامه های مورد علاقه از PNP نیوبرونزویک را جذب کنند.

ما همچنین می توانیم مهاجران احتمالی را به برنامه نامزدهای ولایتی نیوبرانزویک اعطا کنیم، و اگر نامزد دریافت کنیم، تیم ما نیز می تواند به آنها برای اقامت دائم کانادا کمک کند.

علاقه مند به مهاجرت به نیوبرانزویک از طریق NBPNPهستید می توانید با موسسه حقوقی پاد تماس بگیرید.


برنامه نامزد ولایتی نیوبرانزویک ۲۰۱۹

افراد می توانند برای NBPNP تحت چهار گروه واجد شرایط باشند:

اکسپرس ورودی بازار کار جریان
متقاضیان تجاری
کارگران ماهر با پشتیبانی کارفرمایان
کارکنان ماهر با پشتیبانی خانواده
NB اکسپرس Entry Work بازاریابی جریان
جریان بازار کار ورودی نیوبرانزویک (EELMS) یک رده جدید NBPNP است که برنامه نامزد استان را قادر می سازد از سیستم انتخابی فدرال اکسپرس برای هدف مهاجران احتمالی استفاده کند. برای در نظر گرفتن، نامزدها باید ابراز علاقه (EOI) را تکمیل کنند و آن را به PNP نیوبرونزویک ارسال کنند که در ۱۵ روز اول هر ماه فرم ها را قبول می کند. نامزدهای مورد علاقه بر اساس اطلاعاتی که به PNP ارائه می کنند برآورده می شوند و سپس با توجه به تعدادی از عوامل تعیین می شوند.


معیارهای محاکمه:

احتمال حضور مثبت در اقتصاد محلی
توانایی نشان دادن در نیوبرانزویک

اثبات مهارت ها و تجربه در بخش های اولویت بازار کار اولویت بندی شده توسط دولت نیوبرانزویک سپس نامزدان برتر با برنامه نامزد ولایتی نیوبرانزویک تماس گرفته و دعوت خواهند شد تا به NBPNP اعتراض کنند. اگر نامزد شده باشد، متقاضیان از طریق سیستم مدیریت مهاجرت اکسپرس ورودی دولت کانادا اداره خواهند شد، بسیار سریع و کارآمد خواهد بود و احتمالا متقاضی را در کمتر از شش ماه پس از ارسال، متقاعد می کند.

برای واجد شرایط بودن، کاندیداهای PNP نیوبرانزویک اکسپرس بازار کار (EELMS) باید:

تعهدنامه امضا شده برای زندگی و کار در NB را امضا کنید
بین سن ۲۲ و ۵۵ ساله باشید و باید تمام معیارهای استانی مانند توانایی زبان، سازگاری، نمره نقاط ارزیابی نقاط، و سطح مهارت حرفه ای NOC را بدست آورید
با تمام عوامل انتخابی برای برنامه کارمند ماهر کانادا (با نمره حداقل ۶۷/۱۰۰ امتیاز)
نامزدی که تحت این جریان مهاجرت نیوبرانزویک اعمال می شود، در صورت تحصیل در خارج از کانادا، باید یک ارزیابی مدرک تحصیلی (ECA) داشته باشد. آنها همچنین باید دارای نمره تست زبان مدارک باشند و باید مستندات کار قابل قبول داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی پاد تماس بگیرید.

برنامه های کاربردی

هر کس که قصد دارد کار کند که یک طبقه بندی ملی شغلی C یا D است
ادعای دلسوزانه یا بشردوستانه حل نشده در کشور دارد
یک پروگرام مهاجرتی در فرآیند زیر هر برنامه کانادایی دیگر دارد
اقامت قانونی در کشور فعلی خود اقامت ندارد
آیا یک مدافع بشردوستانه یا متعهد در حال حاضر در کانادا زندگی می کند؟
یک ادعای پناهنده حل نشده در کانادا دارد، یا یک متقاضی پناهندگی شکست خورده است که در کشور زندگی می کند
از ورود به کانادا ممنوع است
تحت نظم حذف کانادا است
در تمام دوره های تحصیلات تکمیلی در کانادا تحصیل می کند
یک مراقب زنده است
یک کارگر فصلی، گاه به گاه یا نیمه وقت است
آیا در کانادا یک مجوز کار معتبر پس از بار با سطح مهارت C یا D NOC وجود دارد
کار می کند که در استان نیوبرانزویک مستقر نمی شود
قادر به ارائه مدارک لازم برای مهاجرت NB نیست
قصد دارد خود کار کند یا یک کسب و کار جدید را در استان باز کند

سه رشته متقاضیان تحت برنامه نامزدهای ولایتی نیوبرانزویک وجود دارد: اولویت اول، دومین اولویت و سومین جایزه.

علاوه بر الزامات اولویتی که در زیر ذکر شده است، متقاضیان با تجربه کاری قبلی در اشخاص با تقاضای بالا توجه اولویت بندی می شوند. نیوبرانزویک به ویژه علاقه مند به جذب متقاضیان فرا تحصیلی فراگیر است و سخن گفتن به زبان فرانسوی نیز اولویت بیشتری خواهند داشت.

متقاضیان اولویت NBPNP – اتصال به نیوبرانزویک

نامزدانی که اولویت اول در نیوبرانزویک PNP 2018 را در نظر گرفته اند، افرادی هستند که ابراز علاقه (EOI) را ارسال کرده اند و از طریق چندین روش به استان متصل هستند.

اولویت دادن به افراد

قبلا در نیوبرانزویک در ۵ سال گذشته حداقل ۱۲ ماه کار کرده است (کلمه کلیدی EOI: “تجربه کار قبلی”)
آیا در یک مدرسه یا دانشگاه در نیوبرانزویک تحصیل کرده اید (کلید واژه EOI: “آموزش”)
در حال حاضر در نیوبرانزویک کار می کنند (کلمه کلیدی EOI: “کار”)
آیا خانواده در نیوبرانزویک به عنوان یک شهروند یا اقامت دائم برای بیش از ۱۲ ماه زندگی می کنند (کلمه کلیدی EOI: “بستگان”)
پیشنهاد دائمی از مشاغل تمام وقت را از یک شرکت مبتنی بر نیوبرانزویک (کلید واژه EOI: “پیشنهاد شغلی”) داشته باشید
فرانسوی را به عنوان زبان اول صحبت کنید (گواهینامه TEF مورد نیاز است) و تحت یک شغل واجد شرایط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *