مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
۱۰ شهریور

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری (IIP) با هدف پیشرفت اقتصاد کانادا و رشد و رونق دراز مدت کسب و کار در این کشور از طریق سرمایه و توان افراد مدیریتی شکل گرفته است که کمک شایانی به اقتصاد این سرزمین کرده است.

سرمایه گذاران علاقه مند به دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا باید :

  • نشان دهند که آنها تجربه کسب و کار و تجارت را دارند.
  • ثروتی با حداقل ارزش ۱۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا (CAD) داشته باشند که از راه قانونی بدست آمده است.
  • ۸۰۰۰۰۰ دلار کانادا (CAD) سرمایه گذاری کنند.
شما می توانید هنگام سرمایه گذاری در کانادا ، آن را بین ایالات مشارکتی تقسیم کنید.

این ایالات از این پروژه ها برای توسعه اقتصاد خود و ایجاد اشتغال برای ۵ سال استفاده خواهند کرد.

پس از انجام مراحل سرمایه گذاری حدود ۲۴ تا ۳۶ ماه زمان می برد اقامت دائمی کانادا را دریافت نمایید تا به شما و همسر و تمام فرزندان زیر ۱۹ سال شما اجازه ورود به کانادا را دهند.

نکته مهم در خصوص این است که در زمان تشکیل پرونده سن فرزندان قفل می شود یعنی در زمان صدور ویزا حتی اگر سن آنها از ۱۹ سال بیشتر باشد همچنان برای دریافت ویزای کانادا واجد شرایط خواهند بود.

سرمایه گذاری شما در کانادا تضمین شده است

زیرا پس از ۵ سال این مبلغ به طور کامل از طریق دولت بازگردانده خواهد شد.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا و اقدام به مهاجرت از طریق آن، محدودیت سنی و یا میزان تحصیلات و همچنین مدرک زبان وجود ندارد.

اما سرمایه گذار و اعضای خانواده ی او باید در شرایط سلامت نسبتا خوبی باشند.

اگر با درخواست ویزای سرمایه گذاری شما موافقت شود، شما باید قبل از صدور ویزای اقامت دائم در کانادا، سرمایه گذاری خود را انجام دهید که این کار باید ظرف کمتر از ۳۰ روز انجام شود.

اداره ویزا نامه ای در خصوص دستورالعمل های جاری برای شما ارسال خواهد کرد.تا زمانی که سرمایه گذاری شما انجام نشود ویزای اقامت دائم به شما ارائه نخواهد شد.

بسیاری از موارد باعث می شود تا درخواست ویزای سرمایه گذاری کانادا رد و باعث شود تا از ورود شما به کانادا جلوگیری شود.

مانند فعالیت در جرم و جنایت، نقض حقوق بشر و یا شرکت در جرم های سازمان یافته. همچنین ممکن است به دلایل امنیتی، بهداشتی و یا مالی درخواست شما به عنوان سرمایه گذار رد شود.

شاید این طور به نظر برسد که شرایط این روش مهاجرتی ساده است اما تکمیل چنین پرونده ای به دانش حقوقی، تخصص و تجربه بسیار نیاز دارد.

ارائه مدارکی در خصوص اثبات سابقه مدیریتی فرد متقاضی براساس استانداردهای حقوقی اداره مهاجرت، ارائه مدارکی مبنی بر اینکه کسب اموال کاملا قانونی بوده و همچنین دانش عمیق از فرهنگ اقتصادی ایران و کانادا، مواردی هستند که قابل درک بودن آنها برای افسر مهاجرتی سرنوشت پرونده را رقم می زند.

بهتر است برای اقدام در خصوص دریاقت این ویزا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ، با کارشناسان خبره در این امر مشورت نمایید چرا که در همه پرونده ها جرئیاتی وجود دارد که ممکن است همه افراد اطلاع کافی از آنها نداشه باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *