۱۴ آذر

 مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸

 مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸

Canada Express Entry محبوب ترین سیستم برای مهاجرت به کانادا است. متقاضیانی که معیارهای اساسی  مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸  را برآورده می کنند، یک نمایه آنلاین به نام ابراز علاقه، تحت یکی از ۳ برنامه مهاجرت فدرال کانادا یا یک برنامه مهاجرت استانی شرکت کننده، به بخش استقرار اکسپرس ارسال می کنند.

پروفیل های نامزدها در استخر در برابر یکدیگر قرار دارند، تحت سیستم رتبه بندی جامع. بالاترین نامزدها برای دعوت به درخواست اقامت دائمی در نظر گرفته خواهند شد. کاندیداهای تحت کانادا اکسپرس ورود ۲۰۱۸، دریافت دعوت نامه برای درخواست، باید به سرعت ارائه یک درخواست کامل، در یک تاخیر ۶۰ روز. دولت قصد دارد موارد را فقط در ۶ ماه مورد بررسی قرار دهد.

اکثر مهاجرین به کانادا از طریق مهاجرت کانادا مهاجرت اکسپرس کانادا در سال ۲۰۱۸ وارد می شوند.

ویژگی های ورود اکسپرس اینتری چیست؟

اکسپرس ورودی یک سیستم انتخاب مهاجرت ساده، سریع و کارآمد است که اقامت دائم را به کارکنان حرفه ای واجد شرایط به کانادا ارائه می دهد. این برنامه به برنامه های طبقه بندی اقتصادی زیر اعمال می شود:

  1. کلاس کارشناسی فدرال کانادایی

  2. نامزدان ولایتی برنامه تجاری ماهر فدرال

 مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری 2018
مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸

 چگونه می توانید برای ورود اکسپرس درخواست بدهید؟

اکسپرس: یک فرآیند دو مرحله ای
مرحله ۱: پروفایل آنلاین خود را ایجاد کنید

نامزدهای اقامت دائم در ۳۴۷ شغل از جمله (مدیریت و خدمات مالی، مهندسی، فناوری اطلاعات و علوم، مشاغل بهداشتی، معاملات ماهر) که حداقل معیارهای ورود را دارند، می توانند بیانگر مشخصات علاقه به استخر اکسپرس ارسال کنند. مدارک تحصیلی شامل سن، تحصیلات، مهارتهای زبان، تجربه کاری و سایر عوامل است.

پروفایل کاندیداها در این استخر تحت سیستم رتبه بندی جامع رتبه بندی می شود که سهم سرمایه انسانی خود را به کانادا می دهد.

نامزدهای بدون پیشنهاد شغلی یا نامزدی استانی بایستی یک نمایه اشتغال را با بانک کار کانادا ارسال کنند.

مرحله ۲: دعوت نامه خود را برای درخواست اقامت دائمی دریافت کنید

کارفرمایان کانادایی که نمیتوانند به کانادا برای استخدام دسترسی پیدا کنند، تشویق میشوند پیشنهاد شغلی به نامزد انتخاب خود را در استخر اکسپرس ارائه دهند. نامزدهای نامزدی نامزدی بیشترین امتیاز را کسب می کنند (۶۰۰)، در حالی که کاندیداهای پیشنهاد شغلی مدیریتی (طبقه بندی شغلی ملی ۰۰) ۲۰۰ امتیاز دریافت می کنند و کسانی که با پیشنهاد های شغلی دیگر (NOC O، A، B) 50 امتیاز دریافت می کنند.

پروفیل تمام نامزدها بر علیه دیگران در استخر ارزیابی خواهد شد. بالاترین نامزدها از نامزدها برای دعوت به درخواست اقامت دائم کانادا در نظر گرفته خواهند شد. کاندیداهای دریافت کننده دعوت باید درخواست کامل را ظرف مدت ۹۰ روز ارائه دهند. دعوت نامه ها در خلال دوره های رسمی در طول سال صادر می شوند.

متقاضیان موفق و وابستگان وابسته به آنها در حدود شش ماه مورد پردازش قرار می گیرند.

چه اتفاقی می افتد اگر شما دعوت نامه ای برای درخواست اقامت دائمی دریافت نکنید؟
مشخصات نامزدها در مدت ۱۲ ماه در ایستگاه ورودی اکسپرس باقی خواهد ماند. پس از آن، نامزدها که حداقل معیارهای را برآورده می کنند، ممکن است نمایه جدید را دوباره ارسال کنند.

چگونه می توانیم کمک کنیم:
از لحاظ استراتژیک، برنامه را برای بدست آوردن بالاترین نمره جامع رتبه بندی در استخر اکسپرس آماده کنید.
به طور موثر آماده و ارسال نمایه اشتغال خود را به بانک کار کانادا.
ارائه هر یک از کاندیداهای خود را به استخدام منحصر به فرد خود اشتغال آنلاین و آنلاین جستجوی شغلی. این شامل یک پایگاه اطلاعات جامع و گسترده است که شامل حداقل ۵۰۰ کارفرمای استخدام احتمالی در زمینه شما در کانادا است.
انجام یک کار استخدام منفعل، مبتنی بر مسابقات، برای شناسایی فرصت های استخدام و معرفی به استخدام بالقوه (ها) در کانادا از طریق مشاوران و راه حل های استخدام Global Recruiters of Montreal – CAPS® (سیستم جستجوی مرکزی استخدام)؛
شما با دسترسی ۲۴/۷ به کارکنان استخدام جهانی مونترال در زمینه آموزش استخدام، شامل بهترین ویدیوهای آموزشی و سخنرانی ها برای کمک به حداکثر رساندن فرصت های شغلی خود در استخدام در کانادا خواهید بود.
هماهنگی ارسال درخواست تکمیل شده و اسناد ضروری، حمایت، نظارت و ردیابی درخواست شما در طول کل فرآیند تا تکمیل.
شانس خود را برای برنامه اکسپرس ورودی به حداکثر برسانید:

زبان در مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸:

بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را برای مهاجرت به کانادا از طریق تمرین و دوره های آمادگی آزمون زبان انگلیسی بین المللی آزاد ما.
بهبود مهارت های زبان فرانسه خود را به مهاجرت به کانادا از طریق آزمون زبان فرانسه، آزمون d’evaluation francais (TEF)، و آزمون de connaissance du francais (TCF) و Diplope d’Etudes en Langue فرانسیس (DELF).

اعتبار سنجی مدارک خارجی :

ارزیابی مدارک خارجی خود به استانداردهای کانادا.

 مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری 2018
مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸

ورود کانادا اکسپرس: آیا تجربه کاری من با شرایط مورد نیاز است؟

کانادا اکسپرس ورودی: آیا شرایط کار من با شرایط  تجربه کاری مورد نیاز است؟ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ – تجربه کاری یک عامل مهم در نظر گرفته شده در کانادا ورود به اکسپرس است، و باید شرایط خاص و سطوح مهارت را برآورده کند.

حداکثر ۸۰ امتیاز می تواند به دست آوردن نمره سیستم رتبه بندی جامع کاندید با پنج سال تجربه کاری در یک رشته خاص باشد. این ۸۰ امتیاز به راحتی می تواند به اندازه کافی برای ترویج درخواست آرزو برای اعمال باشد.

در موارد خاص، مانند برنامه فدرال ماهر کارگر، نامزدها حداقل یک سال تجربه کاری را برای واجد شرایط بودن تحت شرایط اکسپرس نیاز دارند.

تقویت نمره شما تحت کانادا ورود اکسپرس

این تجربه همچنین باید در زمینه ای که طبق طبقه بندی ملی ۰، A یا B کانادا به کار رفته باشد، که جزئیات بیشتری در زیر ذکر شده است.

کاندیدان همچنین می توانند تجربه کار را در حالی که در استخر اکسپرس هستند، جمع آوری کنند، در حالیکه در استخر امتیاز اضافی کسب می کنند.

این موارد زیر به راهنمایی برای مأمورین مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا در مورد تجارب کار ارائه شده است

حداقل مورد نیاز کار
مقامات الزامات تجارتی خاصی را که متقاضیان نیاز به ملاقات دارند، تجویز کرده اند. برای رعایت این الزامات متقاضیان باید:

حداقل یک سال تجربه کار مداوم تمام وقت داشته باشید (به پیوست A مراجعه کنید) یا
یک مقدار معادل تجربه مستمر کار نیمه وقت دریافت کرده اید
این متقاضیان باید این تجربه کاری را در استخدام مشخص شده در درخواست خود برای اقامت دائم به عنوان شغل اولیه خود بدست آورند.

علاوه بر این، این شغل باید در دسته های شغلی زیر تعریف شده در رده ملی شغلی NOC 2011، مانند:

نوع مهارت ۰ یعنی شغل مدیریتی
سطح مهارت A یعنی شغل های حرفه ای یا،
سطح مهارت B یعنی شغل های فنی و حرفه های ماهر

این مطابق با مقررات مندرج در R75 (2) (a) است.

علاوه بر این، به منظور رعایت حداقل الزامات مجاز، متقاضی  مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸ باید دارای تجربه کار ماهر باشد:

در ۱۰ سال قبل از تاریخ درخواست اقامت دائم برای اقامت دائمی،
آیا اشغال نیست که مقامات به عنوان یک شغل محدود محدود شده اند
علاوه بر این، در طی آن دوره مشخص استخدام، متقاضی باید:

اطمینان حاصل کنید که آنها اقدامات مندرج در بیانیه سرب برای اشغال را انجام داده اند، همانطور که در توصیف شغل ماتریس طبقه بندی ملی شغلی (NOC) شرح داده شده است (این مطابق با مقررات مندرج در بند (۲) (b) R75)
این همچنین شامل انجام تعداد قابل توجهی از وظایف اصلی، از جمله تمام وظایف اساسی، همانطور که در ماتریس طبقه بندی ملی شغلی (NOC) مشخص شده است (این مطابق با مقررات مندرج در R75 (2) (c)]
توجه داشته باشید:

خوانندگان باید توجه داشته باشند که در زمان انتشار، مقامات هیچ مشکلی را به عنوان محدودیتی تعیین نکرده بودند.
Worthing نشان می دهد که متقاضی نیازی به نشان دادن اینکه آنها “الزامات استخدامی” را که در طبقه بندی ملی شغلی (NOC) شرح شغلی مطرح شده اند را در شرایط ورود به اکسپرس مطابقت نمی کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸ با ما تماس بگیرید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸

مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری ۲۰۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *