مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش
۱۲ اسفند

مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش

مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش

در این مقاله راجع به مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش با شما علاقمندان به مهاجرت به کانادا سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

مهاجرت به کانادا می تواند ساده تر از شما فکر می کنید. با وجود گزینه های مختلفی که در دسترس است، می توانید تعیین کنید که آیا واجد شرایط هستید و اگر چنین باشد، تحت آن برنامه، دشوار است.

مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش

بسیاری از افرادی که برای مهاجرت به کانادا تحقیق کرده اند درباره سیستم اکسپرس ورودی شنیده اند. اکسپرس ورودی سیستم مدیریت فایل مورد استفاده هر کسی که تحت یکی از برنامه های مهاجرت کانادا زیر است:

• کارگر ماهر فدرال
• معاملات ماهر فدرال
• کلاس تجربه کانادایی
• نامزد ولایتی

برای کسانی که تحت یکی از برنامه های مهاجرت کانادا که در بالا ذکر شده واجد شرایط نیستند، چندین برنامه دیگر متفاوت وجود دارد که می توانند برنامه های تجاری استانی و برنامه های کلاس خانواده را بررسی کنند.

در صورت تمایل به مهاجرت به کانادا، بسته به تحصیلات، تجربه کاری و تاریخ کارآفرینی، برنامه های تجاری و کشاورزی متنوعی وجود دارد.

کانادا برنامه های مهاجرت خود را به برنامه های فدرال و برنامه های ولایتی تقسیم می کند.

برنامه های فدرال توسط دولت فدرال کانادا اداره می شود و به فردی اجازه می دهد که در هر کجا در کانادا زندگی کند و به استثنای کبک در برنامه های مهاجرتی خود زندگی کند و کار کند. برنامه های ولایتی توسط هر استان / قلمرو به صورت جداگانه اداره می شوند و به نیازهای خاص خود متکی هستند. این برنامه ها ایجاد شده است تا استان ها بتوانند مهاجران جدید را به نیازهای خاص خود برسانند.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش
مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش

رویای مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش

مهاجرت به کانادا یک رویا است که بسیاری از آنها به اشتراک می گذارند. همانطور که گفتیم، رویای ممکن است کاملا قابل دستیابی باشد. مهاجرت به کانادا می تواند بسیار ساده تر از آنچه شما ممکن است متوجه شوید – به خصوص اگر شما کار ماهر بسیار کار کرده است. اما چرا؟ چرا مهاجرت به کانادا مانند یک رویا بزرگ است. اجازه دهید ما برای پاسخ دادن به این سؤال برای شما.

کانادا یک کشور ثروتمند است، نه تنها در شرایط اقتصادی، بلکه در زیبایی های طبیعی و فرصت های رشد شخصی. کانادا همچنین آزادی مذهب را فراهم می کند و کشور کامل برای کسانی است که به دنبال فرصت های شغلی بیشتر، زندگی شادتر و ثروت بیشتر هستند.

علاوه بر این، کانادا مهاجرین و خانواده های آنها را به مزایای گسترده اجتماعی کمک می کند. کانادا همچنین دارای امکانات و تجهیزات پزشکی و آموزشی استثنایی است که شما مطمئنا در یکی از کشورهای پیشرو جهان اول قرار می گیرید. کانادا همچنین اجازه می دهد ساکنان زندگی و کار در هر جای کشور، که برای کسانی که از راه دور کار می کنند بسیار عالی است. در نهایت، کسانی که مایل به پایان دادن به سال کاری خود را با یک سفر تعطیلات به خوبی محترم می گذرانند، اگر شما دارای گذرنامه کانادا هستید، از شما می توانید از سفر بدون روادید به اکثر کشورهای بزرگ دنیا بهره مند شوید.

سیستم ورودی اکسپرس اکنون توسط هر کسی که به دنبال مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارمند ماهر فدرال، معامله گر حرفه ای فدرال، عضو کلاس کلاس کانادایی یا نامزد والی است، استفاده می شود.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

اگر شما نیازمندی های متخصص کارفرمای فدرال، معامله گر متخصص فدرال، کلاس تجربه کانادایی یا برنامه های نامزدی استان را برآورده نکنید، شما مجاز به استفاده از سیستم ورود اکسپرس نیستید.

مهاجرت به کانادا به ساده ترین روش

ما با توجه به درخواست شما برای درخواست اقامت دائم، درخواست شما را بررسی می کنیم. این سرویس برای کسانی است که مشخصات خود را ارائه کرده اند و هنوز برای اقامت دائم انتخاب نشده اند. برای روشن شدن، تنها می توانید از این سرویس استفاده کنید اگر دعوت نامه ای را دریافت کرده اید و اگر تمام فرم های درخواست آنلاین را انجام داده اید و شما آنها را تهیه کرده اید و اسناد حمایتی خود را برای بررسی آماده کرده اید.

چگونه این کار را می کند، این اسناد را برای ما ارسال می کنید و قبل از ارسال درخواست خود برای اقامت دائم از طریق سیستم ورود به سیستم، تمام فرم های درخواست و تمامی اسناد حمایتی خود را بررسی می کنید تا مطمئن شوید که این اطلاعات درست است. ما همچنین گزارش کتبی ارائه می دهیم که حاوی هر نقصی است و ما به شما توصیه خواهیم کرد که آیا هر یک از اسناد شما مناسب نیست یا این که آنها اطلاعات را از دست ندهند، نسخه های نادرست هستند، یا شاید آنها گواهی شده باشند آنها قرار نیست گواهی شوند.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

این بازبینی برای کسانی است که دعوت نامه دریافت کرده اند، آماده ارائه درخواست اقامت دائم خود هستند و میخواهند تا بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات درست قبل از ارسال آن به دولت کانادا است.

در آغاز سال ۲۰۱۵ یک سیستم جدید ایجاد شد. سیستم ورودی اکسپرس برای استفاده از پرونده های درخواست مهاجرت به کانادا از آفریقای جنوبی و سراسر جهان تحت چهار برنامه مهاجرتی مختلف، از جمله کلاس تجربه کانادایی، مورد استفاده قرار گرفت.

به منظور واجد شرایط بودن تحت کلاس تجربه کانادایی، شما باید تمام معیارهای زیر را برآورده کنید:

حداقل سه ماه از تمام مدت کار (یا یک مقدار برابر در مدرک کارشناسی نیمه کاره) در کانادا در سه سال گذشته قبل از اعمال شما در شغل سطح O، A یا B حداقل ۱۲ ماه داشته باشید.
شما تجربه خود را در کانادا در یک مجوز معتبر کار به دست آورده اید
شما با سطوح زبان مورد نیاز برای سطح شغلی خود در هر زبان توانایی خود را برآورده می کنید همانطور که در آزمون زبان تایید نشان داده شده است
بسیاری از مردم در حالی که در کانادا تحصیل می کنند بخشی شغلی دارند. تجربه در حالی که در یک مجوز تحصیلی در کانادا دریافت می شود، به تجربه کاری شما در یک برنامه تحت کلاس تجربه کانادایی محسوب نمی شود.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

در صورت تمایل به مهاجرت به کانادا، برنامه های مختلفی در دسترس شما قرار می گیرند، بسته به سطح تحصیلات، تجربه کاری، پیشنهادات اشتغال و توانایی های زبان.

کانادا برنامه های مهاجرت خود را به برنامه های فدرال و برنامه های ولایتی تقسیم می کند.

برنامه های فدرال توسط دولت فدرال کانادا اداره می شود و به فردی اجازه می دهد که در هر کجا در کانادا زندگی کند و به استثنای کبک در برنامه های مهاجرتی خود زندگی کند و کار کند. برنامه های ولایتی توسط هر استان / قلمرو به صورت جداگانه اداره می شوند و به نیازهای خاص خود متکی هستند. این برنامه ها ایجاد شد تا استان ها بتوانند مهاجران جدید را به نیازهای خود برسانند.

در حال حاضر بیش از ۵۰ برنامه مختلف استانی موجود وجود دارد. بسیاری از آنها نیاز به کار قبلی یا تجربه تحصیلی در یک استان / قلمرو خاص یا پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی در یک استان / کارفرما خاص دارند.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *