چگونگی مهاجرت به کانادا به عنوان کارگر حرفه ای و ماهر
۱۳ آذر

چگونگی مهاجرت به کانادا به عنوان کارگر حرفه ای و ماهر

چگونگی مهاجرت به کانادا به عنوان کارگر حرفه ای و ماهر

در این مطلب سعی داریم چگونگی مهاجرت به کانادا به عنوان کارگر حرفه ای و ماهر را مورد بررسی قراردهیم.کانادا اهمیت کارگران ماهر خارجی را برای رشد مداوم اقتصاد فعلی غنی و غنی خود به رسمیت می شناسد. کارگران ماهر واجد شرایط می توانند بخشی از نیروی کار پرشور شوند و فرصت برای اقامت دائم در کانادا فراهم می شود.

نامزدانی که در درخواست خود برای برنامه کار ماهر موفق و واجد شرایط هستند، ویزای اقامت دائم را دریافت می کنند. ویزای اقامت دائم اجازه می دهد نامزد موفق برای مهاجرت به کانادا با خانواده اش.

مهم است که درک کنیم که مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) در حال حاضر مهاجرت کارمند ماهر تحت برنامه ورود اکسپرس را مدیریت می کند. تحت اکسپرس ورود، بالاترین کاندیداهای به ثمر رساند در صندوق اکسپرس ورودی، دعوت نامه برای درخواست (ITA) از طریق یکی از برنامه های مهاجرت کانادا زیر صادر می شود:

برنامه کار ماهر فدرال (FSWP)

برنامه کارگران ماهر فدرال برای کارگران ماهر که میخواهند در هر کجا در کانادا زندگی کنند و کار کنند، طراحی شده است. با این حال، کبک دارای سیستم منحصر به فرد مهاجرت است.

برنامه کارگران ماهر فدرال یک برنامه مهاجرتی مبتنی بر امتیاز است که ویزای دائمی ساکنین (PR) را به هزاران کارگر خارجی واجد شرایط و کارآموز ارائه می دهد. کارگران ماهر موفق به مهاجرت به کانادا همراه با اعضای خانواده واجد شرایط خود که معیارهای خاصی را می پذیرند، مجاز می باشند.

امتیازات برای مواردی مانند:

مهارت های زبان انگلیسی و فرانسوی
تحصیلات
صلاحیت های
تجربه کاری
سن
پیشنهاد کار شایستگی کانادایی
سازگاری

برنامه کارگر ماهر کبک

برنامه مهاجرت  کارگر ماهر Quebec منحصر به فرد است؛ زیرا برای کاندیداهای مورد علاقه ای که برای زندگی، اقامت و کار در استان کبک، کار می کنند، رضایت بخش است.

کبک بزرگترین استان کانادا است که در منطقه مرکزی مرکزی کانادا واقع شده است و تنها استان است که به طور عمده از فرانسه به عنوان زبان رسمی خود استفاده می کند. به همین دلیل برنامه کار ماهر Quebec یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرت کانادا است.

کاندیداهای موفقیت آمیز از سراسر جهان از برنامه کار ماهر کبک برای زندگی و کار در کبک استفاده می کنند و به رشد اقتصادی و توسعه بازار کار بزرگ خود کمک می کنند.

نامزدهای واجد شرایط برای برنامه کارگر ماهر کبک با ارزیابی بر اساس عوامل مانند:

تحصیلات
توانایی های زبانی
تجربه کاری
سن
توانایی حل و فصل
برنامه های نامزد استان (PNP)
هر استان و سرزمین کانادا برنامه های کارمند ماهر خود را برای کسانی که می خواهند در یک استان خاص کانادا زندگی کنند و ساکن شوند، طراحی کرده اند. از طریق PNP، کاندیداهای موفق موفق به اخذ گواهی نامزدی استان شده اند که به نوبه خود سریعا روند مهاجرت خود را به کانادا منتقل می کنند. در اغلب موارد، گواهی نامزدی به روند مهاجرت کمک می کند.

افرادی که علاقه مند به مهاجرت به کانادا تحت برنامه نامزدهای ولایتی هستند، نیاز به مهارت، آموزش و تجربه کاری دارند تا سهم فوری اقتصادی را در استان یا قلمرویی که آنها را نامزد می کنند، داشته باشند. آنها باید آماده باشند تا خود را به عنوان ساکنان دائمی کانادا معرفی کنند.

برای درخواست تحت برنامه نامزد استان، متقاضیان باید توسط یک استان یا قلمرو کانادایی نامزد شوند.

اکثر استان های کانادا دارای توافق با دولت کانادا هستند که به آنها اجازه می دهد که مهاجران را که مایل به اقامت در آن استان هستند، نامزد کنند. اگر شما تصمیم به مهاجرت به کانادا به عنوان یک نامزد والی دارید، ابتدا باید به استان ایجاب کنید که در آن شما مایل به حل و فصل پروسه نامزدی استانی هستید. استان، درخواست شما را براساس نیازهای مهاجرت و قصد واقعی شما برای حل و فصل آن در نظر می گیرد.

در زیر لیستی از استانها و قلمروهای حاضر در این برنامه حضور دارند:

آلبرتا
بریتیش کلمبیا
مانیتوبا
نیوبرانزویک
نیوفاندلند و لابرادور
نوا اسکوشیا
انتاریو
جزیره پرنس ادوارد
ساسکاچوان
سرزمینهای شمال غربی
یوکون
توجه: در ۱ ژانویه ۲۰۱۵، دولت کانادا، سیستم جدید مهاجرت اکسپرس ورودی را برای کارگران مجرب کارگران خارجی که برای دریافت ویزای دائمی (PR) به کانادا از طریق برنامه کارگران فدرال ماهر (FSWP) و سایر برنامه های مهاجرتی اقتصادی .

هدف اصلی سیستم مهاجرت ورود به سیستم اکسپرس، کمک به سرعت بخشیدن به روند تصویب کارگران خارجی کارآزموده کارشناسی ارشد برای ویزای روادید به کانادا است تا بتواند به نیازهای کارگران صنایع کانادایی کمک کند. پس از آن، این سیستم مهاجرت کانادا به طور متوسط ​​پردازش فقط شش ماه است! اگر می خواهید به سرعت به کانادا مهاجرت کنید، اکسپرس ورودی برای شما است.

برنامه کارگر ماهر کبک

صفحه اصلی کانادا برنامه مهاجرت حرفه ای و ماهر کارگر ماهر کبک
کبک دارای قوانین منحصر به فرد خود برای انتخاب مهاجران است که به خوبی زندگی می کنند.

برنامه کار ماهر Quebec یک برنامه مهاجرتی است که نیازی به پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای کانادایی ندارد. این برنامه کاندیداهای اقامت دائمی را انتخاب می کند که قصد اقامت در کبک را دارند و احتمالا به لحاظ اقتصادی در آنجا وجود دارد.

برنامه چگونه کار می کند؟
گروهی از کارگران پرچم که در خیابان پرچم های کبک را راهپیمایی می کنند
برنامه کار ماهر Quebec دارای معیارهای واجد شرایط خاص است که بر اساس منحصربه فرد فرهنگی کبک است. یک متقاضی می تواند شامل همسر، شریک زندگی مشترک و هر گونه وابسته به آنها در درخواست خود باشد – متقاضیان باید توجه داشته باشند که امتیازات اضافی برای متقاضیان با خانواده ها (مخصوصا کسانی که با بچه های کوچک) تحت برنامه کار ماهر Quebec اعطا می شوند.

این برنامه فهرستی از مشاغل واجد شرایط ندارد. اگر معیارهای تعیین شده توسط مقامات مهاجرتی کبک به دست آید، فرد بدون توجه به مشاغل و یا تخصص آنها واجد شرایط خواهد بود.

متقاضیانی که تحت سیستم انتخاب مهاجرت کبک میباشند گواهی انتخاب کبک را صادر می کنند که در آن می توانند برای یک ویزای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

برای واجد شرایط بودن برای گواهی انتخاب کبک، متقاضیان ماهر کارگر باید امتیاز کافی را در سیستم انتخاب مهاجرت کبک داشته باشند. یک متقاضی تنها باید بر اساس معیارها حداقل ۴۹ امتیاز را بدست آورد و یک متقاضی با همسر یا شریک زندگی مشترک باید حداقل ۵۷ امتیاز را کسب کند.

متقاضیان کارگران ماهر کبک، براساس عوامل انتخاب برنامه فدرال کارگران ماهر، ارزیابی نمی شوند.

برنامه فدرال کارگران ماهر

برنامه فدرال کارگران ماهر در حال حاضر بخشی از این روند جدید مهاجرت سریع است. کمبود کار در کانادا یک فرصت طلایی برای کسانی که مایل به ایجاد یک زندگی جدید در کشور هستند ایجاد کرده است. به عنوان بخشی از سیستم ورودی اکسپرس، اگر بتوانید مشخصات خود را از مجموعه کاندیداها انتخاب کنید، می توانید به عنوان یک اقامت دائم در کانادا زندگی کنید.

ویزای فدرال ماهر کارگر برای افراد دارای مدارک، مهارت و تجربی برای پر کردن کمبود مهارت در کانادا طراحی شده است.

متقاضیان ویزای فدرال کارگران ماهر باید نشان دهند که حداقل شرایط ویزا را برآورده می کنند. این شامل داشتن تجربه کاری در شغل مدیریتی، ماهرانه یا نیمه ماهر و ملاقات با علامت گذر در ارزیابی مبتنی بر نقاط. متقاضیان موفق به اقامت دائم کانادا می رسند، که آنها را مجاز به زندگی و کار در کانادا با محدودیت های کمتر می کند. ساکنان دائمی کانادا نیز ممکن است واجد شرایط شهروندی کانادا باشند.

اقامت دائم برای کارکنان ماهر
کارگران ماهر و حرفه ای برای تبدیل شدن به ساکنان دائمی در کشور از انتخاب خود آسان تر هستند، زیرا آموزش و تجربه کار آنها به یافتن کار کمک می کند. تعداد زیادی از مردم هر ساله در کانادا بازنشسته می شوند، به این معنی که نیاز به نیروی انسانی ماهر بسیار زیاد است. یک دنیای کاملا جدید در انتظار کارگران ماهر و متخصصانی که مایل به کار در کانادا هستند.

کانادا سرزمین فرصت های عظیم است. کشور برگ افراطی با نفوذ به افراد چند فرهنگی از سراسر جهان است. کانادا به خاطر تنوع فرهنگی و محیطی آن شناخته شده است و قلب در صلح است. کانادا یکی از پر جنب و جوش ترین اقتصادهای جهان است و بخش اشتغال آن در حال رشد است. این باعث می شود که کشور به بهترین وجه برای کارگران ماهر و حرفه ای ها باشد.

کانادا در تلاش است تا کارگران و متخصصان جوان، خودآگاه، تحصیلکرده و ماهر را به رشد اقتصادی خود کمک کند. با توجه به اقتصاد مبتنی بر دانش، کشور به دنبال حرفه ای آماده حرفه ای است که می تواند با نیازهای سریع بازار کار شغلی سازگار شود و کامل شود. ویزای کارمند ماهر کانادا، جایزه زندگی در حال تغییر برای همه کارگران ماهر و متخصص حرفه ای است که به دنبال زندگی در کشور افرا است.

چشم انداز اشتغال
یک کارگر ماهر با استفاده از دستگاه جوشکاری برای جوش ساختن فلز
اداره مهاجرت کانادا بارها و بارها اصلاحات را معرفی می کند تا به ایجاد شفافیت و شفافیت برای شایستگی مردم کمک کند. تمرکز به انتخاب کارگران ماهر و حرفه ای که دارای مهارت های انعطاف پذیر و قابل کنترل هستند، تغییر می کند، زیرا این امر برای موفقیت در اقتصاد ممتاز کانادا ضروری است. پلت فرم جامد برای موفقیت در کانادا بر روی تجربه کار، مهارت انگلیسی و سایر مهارت های مرتبط ساخته شده است.

نرخ بیکاری کانادا کم است. برای دریافت شغل در اینجا، کانادا برنامه سریع ورود و خروج از ورودی PNP را در اونتاریو، نوا اسکوشیا، ساسکاچوان و نیوبرانزویک ارائه می دهد. این کشور همچنین برنامه های فدرال ماهرانه کارگران و برنامه های نامزدی استان (PNP) را در استان های آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک، ساسکاچوان و بسیاری دیگر ارائه می دهد. گرفتن مجوز کار بسیار آسان تر برای افرادی است که نیازهای سیستم رتبه بندی جامع را برآورده می کنند.

حرفه ای با تقاضای بالا
مهندسان (مدنی، مکانیک، نرم افزار و نفت)، تکنسین ها، معلمان، استادان و مدرسان، پرستاران، پزشکان، IT، فروشندگان و بازاریابان، بانکداران، ارائه دهندگان و تنظیم کننده های بیمه، حسابداران، افراد تجاری و بسیاری دیگر در تقاضای بالا کشور.

مهاجرت به کانادا به راحتی برای افرادی که دارای مهارت های مناسب هستند در دسترس است. در این کشور مترقی می توانند سطح زندگی خود را افزایش دهند.

چگونه برای برنامه ریزی کنید
برای واجد شرایط بودن برای یک ویزای کارمند ماهر کانادا، تحت تایید اکسپرس، شما به عوامل زیر ارزیابی خواهید شد:

مهارت های خود را به زبان انگلیسی و / یا فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)؛
تحصیلات شما؛
تجربه کاری شما؛
سن شما؛
آیا شما پیشنهاد شغلی معتبر دارید؟ و
سازگاری شما (چقدر شما احتمالا در کانادا مستقر می شوید)
معیارهای واجد شرایط بودن
برای واجد شرایط بودن برای ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم به عنوان یک متقاضی کار متخصص کارفرمای فدرال کانادا، شما باید:

دارای حداقل یک سال تجربه کاری کامل (یا معادل) بدون وقفه در ۱۰ سال گذشته تحت یک نوع مهارت شغلی ماهر (O، A، B)؛ یا
شغل (کار ارائه شده توسط یک کارفرمای کانادایی) را با توجه به معیارهای ارزیابی تاثیرات بازار کار تنظیم کرده است؛
دو سال تحصیل در کانادا را به سمت یک دکترا تکمیل کرده یا یک موسسه کانادایی شناخته شده کانادایی در کانادا دریافت کرده است؛ و
آزمون امتحان زبان برای یکی از دو زبان رسمی کانادا – انگلیسی و فرانسوی را امتحان کنید