مهاجرت به کانادا: ویزای شروع استارتاپ (کلاس کسب و کار)
۲۱ بهمن

مهاجرت به کانادا: ویزای شروع استارتاپ (کلاس کسب و کار)

مهاجرت به کانادا: ویزای شروع استارتاپ (کلاس کسب و کار)

Immigrate to Canada:Start-Up Visa (Business Class)

به طور کلی، مهاجرت به کانادا: ویزای شروع استارتاپ (کلاس کسب و کار)  (SUV) سریعترین و ساده ترین برنامه مهاجرت ارائه شده توسط دولت فدرال برای تجار و کارآفرینان است.

در این برنامه، مجوزهای کار در ابتدا به کارآفرین صادر می شود، که معمولا ده (۱۰) روز کاری را برای پردازش انجام می دهد. پس از آن، ویزا اقامت دائم معمولا به دو (۲) تا شش (۶) ماه تجویز می شود.

تعدادی از الزامات مورد نیاز برای این دسته به عنوان مجازات توسط شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) وجود دارد.

این الزامات عبارتند از:

۱٫ کارآفرین باید انگلیسی یا فرانسوی باشد و باید نمره تست زبان حداقل حداقل معیار سطح زبان کانادا را بدست آورد.

۲٫ کارآفرین باید واقعا قصد شروع و رشد یک شرکت راهبردی با توان بالقوه داشته باشد که هدف آن فروش مشتریان در حداقل پنج (۵) کشور بین ماههای بیست و چهار (۲۴) و سی و شش (۳۶) ؛

۳٫ کارآفرین باید کانال های فروش و توزیع قابل دسترس بین المللی داشته باشد، یا باید متخصص در یک منطقه باشد، یا باید تجربه مدیریتی قابل توجهی داشته باشد؛

۴٫ کارآفرین باید از ارزش خالص بالا برخوردار باشد زیرا او مسئول تأمین مالی مرحله تحقیق و توسعه / توسعه از ایده به کسب اولین مشتری است؛

۵٫ کارآفرین با یکی از شرکای شرکت ما (یک انکوباتور کسب و کار جدید تعیین شده توسط CIC برای کمک به کارفرمای SUV) کار خواهد کرد. این شرکت شریک متقاضیان را با یک برنامه انکوباسیون به منظور پیشبرد ابتکار مشتریان با اولویت اول برای کسب معلومات معتبر در مورد مشکل پیش بینی شده و راه حل حل می کند و همچنین فرضیه های مربوط به قبول مشتریان که به آنها انکوباتور تجاری ارائه می دهد، ارائه می دهد. راه حل؛

۶٫ این برنامه مهاجرت تجاری اجازه ندهید طرح های سرمایه گذاری غیرفعال شود. این یک برنامه فعال “فعال” است که نیاز به کارآفرین در ساختن راه اندازی شرکت دارد.

با توجه به تعهدات زمان کارآفرینانه، برنامه SUV با انکوباتور کسب و کار اجازه می دهد تا کارآفرین را به تقسیم خواسته های رقابت در حال اجرا کسب و کار خود را در بین المللی، انتقال خانواده خود به کانادا و راه اندازی جدید خود را شروع در کانادا. با هماهنگی با انکوباتور کسب و کار، کارآفرین، یک تیم راه اندازی را برای رسیدن به اهداف ایجاد می کند.

پول بلااستفاده برای بذر سرمایه گذاری تعیین می شود بر اساس (الف) مورد نیاز، (ب) سرمایه گذاری پیشنهادی (بر اساس سرمایه گذاری پیشنهادی)، برای فروش مشتریان در پنج (۵) کشور بین ماه های بیست و (۲۴) و سی و شش (۳۶).

برای این برنامه مهاجرت تجاری هیچ “قیمت بدون قیمت” وجود دارد، زیرا هیچگونه کمک مالی برای دریافت مهاجرت پرداخت نمی شود. بودجه استفاده می شود تا بذر شروع و هدف های انکوباسیون را دنبال کند.

چند سوال ساده را پاسخ دهید و ما را به عنوان مهاجرت شروع ویزا کسب خواهیم کرد

وضعیت دائمی – مهاجرت کانادا رده های صفحه:

کلاس کارآفرین فدرال
برنامه نامزد ولایتی
کلاس تجربه کانادایی
کلاس تجاری حرفه ای فدرال
کلاس خانواده
کسب و کار خود کارمند
شروع کسب و کار ویزا

وضعیت موقت در کانادا:

اگر می خواهید به طور موقت به کانادا برسید، می توانید به عنوان یک بازدید کننده، یک دانش آموز یا یک کارگر وارد شوید، البته فرض بر این است که شما الزامات واجد شرایط بودن را می شناسید.

مهاجرت به کانادا:خود اشتغالی (کلاس کسب و کار)

مهاجرت به کلاس کسب و کار اجازه می دهد تا افراد به اشخاص خود که قصد و توانایی ایجاد اشتغال خود را دارند و به زندگی فرهنگی، هنری یا ورزشی کانادا برای مهاجرت به کانادا کمک می کنند.

اشخاص مشغول به کار با ویزای مهاجرت کانادا نیز دارای امکان خرید و مدیریت یک مزرعه در کانادا هستند.

فقط مهاجرانی که خود را در فعالیت های فرهنگی و یا در ورزش و یا در کلاس های سطح جهانی در فعالیت های فرهنگی و یا در ورزش و یا تجربه در زمینه مدیریت مزرعه شرکت کرده اند واجد شرایط در کلاس می باشند.

تماس با ما :۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *